New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
...nagyon úgy néz ki ,hogy olvasgatják ezt a fórumot odakint is,mert összefoglalták az általunk megfogalmazott észrevételeket,és feltették a mi kérdéseinket is...😊 ... ..  www.bigblueview.com/2013/12/24/5239156/5-offseason-questions-new-york-giants-kevin-gilbride-justin-tuck-terrell-thomas-hakeem-nicksozibozi
hát ezekben olyan nagy meglátások nincsenek, ezeket a hibákat/problémákat kb mindenki látja aki már látott 3 nfl meccset életében. Az mondjuk hülyeség, h még Fewell pozícióját is megkérdőjelezik, lehet h ő nem nálunk kezdi a következő idényt, de az nem azért lesz mert elküldjük, hanem mert nem fogjuk tudni megtartani.Szesze
Azért a ló túloldalára se essünk át vele kapcsolatban. Kapott yardokban 12-dik, passz ellen 13-dik, futás ellen 15-dik, sackek számában 25-dik a defense. Láttunk tőlük szép dolgokat, de ez azért nem olyan teljesítmény, hogy ettől a védelemtől rettegjen a fél liga.Asbee
és szted mennyivel lennének jobbak ezek a számok, ha az offense legalább egy vacak közepes teljesítményre lett volna képes? ez a védelem kifejezetten jó volt, főleg h senki nem várt tőlük ilyen szintű teljesítményt szezon előtt
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...nagyon úgy néz ki ,hogy olvasgatják ezt a fórumot odakint is,mert összefoglalták az általunk megfogalmazott észrevételeket,és feltették a mi kérdéseinket is...😊 ... ..  www.bigblueview.com/2013/12/24/5239156/5-offseason-questions-new-york-giants-kevin-gilbride-justin-tuck-terrell-thomas-hakeem-nicksozibozi
hát ezekben olyan nagy meglátások nincsenek, ezeket a hibákat/problémákat kb mindenki látja aki már látott 3 nfl meccset életében. Az mondjuk hülyeség, h még Fewell pozícióját is megkérdőjelezik, lehet h ő nem nálunk kezdi a következő idényt, de az nem azért lesz mert elküldjük, hanem mert nem fogjuk tudni megtartani.Szesze
Azért a ló túloldalára se essünk át vele kapcsolatban. Kapott yardokban 12-dik, passz ellen 13-dik, futás ellen 15-dik, sackek számában 25-dik a defense. Láttunk tőlük szép dolgokat, de ez azért nem olyan teljesítmény, hogy ettől a védelemtől rettegjen a fél liga.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
...nagyon úgy néz ki ,hogy olvasgatják ezt a fórumot odakint is,mert összefoglalták az általunk megfogalmazott észrevételeket,és feltették a mi kérdéseinket is...😊 ... ..  www.bigblueview.com/2013/12/24/5239156/5-offseason-questions-new-york-giants-kevin-gilbride-justin-tuck-terrell-thomas-hakeem-nicksozibozi
hát ezekben olyan nagy meglátások nincsenek, ezeket a hibákat/problémákat kb mindenki látja aki már látott 3 nfl meccset életében. Az mondjuk hülyeség, h még Fewell pozícióját is megkérdőjelezik, lehet h ő nem nálunk kezdi a következő idényt, de az nem azért lesz mert elküldjük, hanem mert nem fogjuk tudni megtartani.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436
...nagyon úgy néz ki ,hogy olvasgatják ezt a fórumot odakint is,mert összefoglalták az általunk megfogalmazott észrevételeket,és feltették a mi kérdéseinket is...😊 ... ..  www.bigblueview.com/2013/12/24/5239156/5-offseason-questions-new-york-giants-kevin-gilbride-justin-tuck-terrell-thomas-hakeem-nicks
több mint 10 éve
Forti New York Giants 133
Kellemes Karácsonyt kívánok minden "kékvérű" szurkolótársamnak!

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Boldog ünnepeket és jövőre jobb idényt kívánok nektek!

apeszos
Köszi és hasonlókat nektek is 😊
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Boldog ünnepeket és jövőre jobb idényt kívánok nektek!

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 15. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De. Majd egy ponttal megint...apeszos
Nem akarok vitát, szóval tökéletesen megelégednék azzal az 1 pontos győzelemmel akkor én is 😀Asbee
😊 Csak a tendencia miatt. Mióta a szöszi irányít, mindig egy ponttal kaptunk ki. Hogy nyerhetnénk, az meg se fordult a fejemben...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De. Majd egy ponttal megint...apeszos
Nem akarok vitát, szóval tökéletesen megelégednék azzal az 1 pontos győzelemmel akkor én is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a draft hely miatti vesztés dolog, szerintem egy valamire való játékos és edző ilyet nem csinál. Igen is minden meccsre úgy kell ki menni, hogy nyernek. ennyiHypofx
Kérdezd meg Hörit!G-men
igaz, de ott nem akárkiért ment a suck!
10 vagy 15. helyért nem ugyanaz!
skinst meg aprítjuk az tuti... 😊yooker
Washington elleni győzelmet azért ne vegyük 100 százalékra 😀Asbee
De. Majd egy ponttal megint...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez a draft hely miatti vesztés dolog, szerintem egy valamire való játékos és edző ilyet nem csinál. Igen is minden meccsre úgy kell ki menni, hogy nyernek. ennyiHypofx
Kérdezd meg Hörit!G-men
igaz, de ott nem akárkiért ment a suck!
10 vagy 15. helyért nem ugyanaz!
skinst meg aprítjuk az tuti... 😊yooker
Washington elleni győzelmet azért ne vegyük 100 százalékra 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ez a draft hely miatti vesztés dolog, szerintem egy valamire való játékos és edző ilyet nem csinál. Igen is minden meccsre úgy kell ki menni, hogy nyernek. ennyiHypofx
Kérdezd meg Hörit!G-men
igaz, de ott nem akárkiért ment a suck!
10 vagy 15. helyért nem ugyanaz!
skinst meg aprítjuk az tuti... 😊
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez a draft hely miatti vesztés dolog, szerintem egy valamire való játékos és edző ilyet nem csinál. Igen is minden meccsre úgy kell ki menni, hogy nyernek. ennyiHypofx
Kérdezd meg Hörit!
több mint 10 éve
Hypofx 310
Ez a draft hely miatti vesztés dolog, szerintem egy valamire való játékos és edző ilyet nem csinál. Igen is minden meccsre úgy kell ki menni, hogy nyernek. ennyi

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem ezen fog múlni a csapat jövője, hogy a 10. vagy a 15. helyen draftolunk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sztem fasza win volt. Szezonkezdés után álmomban nem gondoltam volna, hogy 3-1-gyel végzünk majd az NFC North ellen. És ebből is látszik, hogy abból a csoportból egyedül a Bears érdemli meg a PO-t...

És, aki meg eredménykövetőben aggódott, hogy ezzel 3-4 drafthelyet csúsztunk, azt megnyugtatnám, hogy ugyanott vagyunk, ahol a forduló előtt, mert a másik kettő 5-9-es csapat is nyert (BUF, TEN), viszont egy csapat sem nyert a 4-9-esek közül, tehát még vereség esetén is csak 1 helyet jöttünk volna fel.

Inkább az utolsó forduló lesz érdekes, mert matematikailag elvileg még 5-tel feljebb kerülhetünk a leageu-listán, tehát 5 hellyel rosszabb helyen draftolhatnánk áprilisban, másik irányba pedig már csak a Titans-szel cserélhetünk helyet.

Összefoglalva: 9-15. hely között fogunk draftolni. Most 10. helyen állunk. Na, lehet szurkolni egy hét múlva!!!G-men
Szia!
Én aggódtam, de utána láttam, hogy a többi középcsapat is nyert. Azért jó lenne nem 5 hellyel feljebb jönni jövő héten, de nem tudok a csapat ellen szurkolni akkor sem, főleg ne ma Skins ellen. Jó lenne a TOP10, de a TOP15-ben is biztos találunk minőségi játékost!

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Will Hillnek meg megint volt valami balhéja, de azért játszani fog DetroitbanAsbee
konkrétan letartóztatták, de úgy látszik nem vetette vissza, sőt 😊

remélem nem lesz komoly következménye és jövőre egész évben ilyen (átlag feletti kezdő) szinten játszhat
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sztem fasza win volt. Szezonkezdés után álmomban nem gondoltam volna, hogy 3-1-gyel végzünk majd az NFC North ellen. És ebből is látszik, hogy abból a csoportból egyedül a Bears érdemli meg a PO-t...

És, aki meg eredménykövetőben aggódott, hogy ezzel 3-4 drafthelyet csúsztunk, azt megnyugtatnám, hogy ugyanott vagyunk, ahol a forduló előtt, mert a másik kettő 5-9-es csapat is nyert (BUF, TEN), viszont egy csapat sem nyert a 4-9-esek közül, tehát még vereség esetén is csak 1 helyet jöttünk volna fel.

Inkább az utolsó forduló lesz érdekes, mert matematikailag elvileg még 5-tel feljebb kerülhetünk a leageu-listán, tehát 5 hellyel rosszabb helyen draftolhatnánk áprilisban, másik irányba pedig már csak a Titans-szel cserélhetünk helyet.

Összefoglalva: 9-15. hely között fogunk draftolni. Most 10. helyen állunk. Na, lehet szurkolni egy hét múlva!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én kurva jól szórakoztam 😀 Szinte mindenki nagy vereségre számított (meg lehet nézni tippjátékot) és nem a legszebb játékkal nyertünk, de nyertünk. Ennek az utolsó két meccsnek nem nagyon lesz hatása a jövő évre, így én örülök a győzelemnek a mutatott játékot meg már leszarom 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez parádés meccs volt a védelemtől! Volt nyomás, volt INT, volt TD.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Cyrus Kouandjio a mi emberünk, nem győzőm hangsúlyozni
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nagyon korai még a draftról beszélni. Várjuk meg a bowl szezon végét, a pro dayeket valamint, hogy hány idiótát kaszálnak el "mariska" miatt hány underclassmen jön ki és utána lesz értelme azon filozofálni, hogy ki is kell nekünk. Tavaly ilyenkor Damontre Moore Top5 picknek számított....csak szólok.lotus86
én jelenleg absz nem is ismerem a mezőnyt, úgyh még akkor se tudnék konkrét neveket mondani, ha akarnék 😊
Alaphelyzetben én örülnék egy letrade-nek, mert azzal egy plusz 2. körös pick jöhetne és én legjobban guardot szeretnék első választásra, de nyilván ha lesz vmi kihagyhatatlan ember akkor amikor választunk akk nem bánom ha behúzzuk. (skill posztra mondjuk továbbra sem választanék, LB meg sztem sansztalan ott)
Amúgy nálam az a verzió is simán oké lenne, ha LT-t húznánk elsőre..Szesze
lehet hülyeség de én azért draftolnék LT mert így elöl azt éri meg igazán illetve
abszolút megnőnének vele a variációs lehetőségeink vészhelyzetben (Beatty amennyiben tovább gyengélkedne beugorhatna a helyére őt pedig máshol használhatnánk) míg egy guard draft esetén ha tackle gondjaink lesznek akkor nincs ilyen lehetőség...


illetve sajnos nem csak potenciális kezdőket kell leakasztanunk a drafton a falba több helyre,
de amennyire lehet egyes posztokra még mélységet is kell adni, mert kb semmi normális alapanyag nincsyooker
Hát kb én is így gondolom.. ugye egyértelműen az OL-el van a legnagyobb probléma és Beatty idén finoman szólva sem meggyőző. Ettől még mindenképp ő lesz/lenne a kezdő LT jövőre is, de ígyis-úgyis kelleni fog ide ember előbb-utóbb és most jó lehetőség lenne behúzni egy későbbi franchise LT-t akit nem is kéne egyből mélyvízbe dobni. (másrészt ha mégis kezdő szint már alapból is akkor már jövőre is lehetne variálni az OL-el, például Pugh beljebb tolásával guardba)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Will Hillnek meg megint volt valami balhéja, de azért játszani fog Detroitban


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nagyon korai még a draftról beszélni. Várjuk meg a bowl szezon végét, a pro dayeket valamint, hogy hány idiótát kaszálnak el "mariska" miatt hány underclassmen jön ki és utána lesz értelme azon filozofálni, hogy ki is kell nekünk. Tavaly ilyenkor Damontre Moore Top5 picknek számított....csak szólok.lotus86
én jelenleg absz nem is ismerem a mezőnyt, úgyh még akkor se tudnék konkrét neveket mondani, ha akarnék 😊
Alaphelyzetben én örülnék egy letrade-nek, mert azzal egy plusz 2. körös pick jöhetne és én legjobban guardot szeretnék első választásra, de nyilván ha lesz vmi kihagyhatatlan ember akkor amikor választunk akk nem bánom ha behúzzuk. (skill posztra mondjuk továbbra sem választanék, LB meg sztem sansztalan ott)
Amúgy nálam az a verzió is simán oké lenne, ha LT-t húznánk elsőre..Szesze
lehet hülyeség de én azért draftolnék LT mert így elöl azt éri meg igazán illetve
abszolút megnőnének vele a variációs lehetőségeink vészhelyzetben (Beatty amennyiben tovább gyengélkedne beugorhatna a helyére őt pedig máshol használhatnánk) míg egy guard draft esetén ha tackle gondjaink lesznek akkor nincs ilyen lehetőség...


illetve sajnos nem csak potenciális kezdőket kell leakasztanunk a drafton a falba több helyre,
de amennyire lehet egyes posztokra még mélységet is kell adni, mert kb semmi normális alapanyag nincs