New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
 www.nj.com/giants/index.ssf/2013/12/mock_drafts_2014_projected_giants_first-round_picks.html
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
az hogy ki(k) lesz(nek) az új edző(k) sokban befolyásolni fogják a választásokat... mert az hogy minden változatlanul maradjon ez után a szezon után az több lenne ,mint egyszerű baklövés...ozibozi
pedig sztem a köv szezonban nem lesz változás még, Coughlin lenyomja az utsó évét és kb kizárt, h stábot váltson, kivéve ha rákényszerítik (de sztem nem fogják)
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
az hogy ki(k) lesz(nek) az új edző(k) sokban befolyásolni fogják a választásokat... mert az hogy minden változatlanul maradjon ez után a szezon után az több lenne ,mint egyszerű baklövés...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 15. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nagyon korai még a draftról beszélni. Várjuk meg a bowl szezon végét, a pro dayeket valamint, hogy hány idiótát kaszálnak el "mariska" miatt hány underclassmen jön ki és utána lesz értelme azon filozofálni, hogy ki is kell nekünk. Tavaly ilyenkor Damontre Moore Top5 picknek számított....csak szólok.lotus86
én jelenleg absz nem is ismerem a mezőnyt, úgyh még akkor se tudnék konkrét neveket mondani, ha akarnék 😊
Alaphelyzetben én örülnék egy letrade-nek, mert azzal egy plusz 2. körös pick jöhetne és én legjobban guardot szeretnék első választásra, de nyilván ha lesz vmi kihagyhatatlan ember akkor amikor választunk akk nem bánom ha behúzzuk. (skill posztra mondjuk továbbra sem választanék, LB meg sztem sansztalan ott)
Amúgy nálam az a verzió is simán oké lenne, ha LT-t húznánk elsőre..
több mint 10 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nagyon korai még a draftról beszélni. Várjuk meg a bowl szezon végét, a pro dayeket valamint, hogy hány idiótát kaszálnak el "mariska" miatt hány underclassmen jön ki és utána lesz értelme azon filozofálni, hogy ki is kell nekünk. Tavaly ilyenkor Damontre Moore Top5 picknek számított....csak szólok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nicks nem fog hosszabbítani, de én akkor is kiakadnék egy első körös WR picken.. kurva nagy luxus lenne a helyzetünkben sztem. Legjobb opció a letrade lenne és ott behúzni a legjobb guardot, de persze ahhoz partnert is kell majd taláni.Szesze
Én baromira kiakadnék, ha a 10 év utáni első Top10-es pickünket egy "letradere váltanánk" be. Egy igazi playmakert kell szerezni legyen az WR, CB, DE, vagy akár egy LB.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
8. Podcast - A probléma forrásai


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Nicks nem fog hosszabbítani, de én akkor is kiakadnék egy első körös WR picken.. kurva nagy luxus lenne a helyzetünkben sztem. Legjobb opció a letrade lenne és ott behúzni a legjobb guardot, de persze ahhoz partnert is kell majd taláni.Szesze
Ahogy behúztuk Wilson, Amukamarát, JPP-t, úgy simán benne van az első körös WR húzás. Lehet, hogy nem a WR poszt lesz a legnagyobb need, de Nicks valószínűsíthető távozásával oda is kell egy új ember. Cruz nem az a tipikus no1 elkapó ezt szerintem mindenki tudja. Fizetésben sem azt kapta és stílusban is kicsit más, legfőképp slotban alkalmazható. Ott van Randle. Oké, nem rossz. Voltak jó meccsei és eddig a legtöbb TD-t is ő szerezte idén. DE: továbbra sem képes egyenletes teljesítményt hozni. Meccsek óta semmire sem képes és volt már két nullázós meccse is. Ha elszakadt az emberétől és akkor kapja meg a labdát akkor minden szép és jó (akár plusz yardokat is láthatunk), de ha rajta van a CB vagy incomplete pass vagy INT az eredménye. Randle nem Nicks, soha nem lesz olyan jó, max. egy harmadik számú WR-nek látom. A jövőt pedig gondolom senki sem Jerniganben, Murphy-ben vagy Talley-ben látja. Ide bizony kell egy játékos és inkább a draft első körében (top10-ben nem fogunk sem centert sem guardot hozni) döntenék Watkins mellett mint a FA piacról túlfizetni valakit.Asbee
ha oda jutunk majd csinálhatunk tippjátékot és kiderül kinek lesz igaza 😉
Amúgy Wilsont egyrészt 32.nek húztuk és még ott is luxus pick volt (egyelőre ráadásul úgy néz ki, h nem is volt főnyeremény), Amu még azon a ponton is steal-nek számított ahol behúztuk és igazolta is a várakozásokat, JPP meg egy falember ugyebár.. nem igazán értem az összefüggést a példákban.
Cruz és Randle simán jó lesz kezdő WR párosnak, én is húznék WR-t de semmiképpen sem első kör elején.. bőven ráér későbbi körökben is.Szesze
attól még hogy Reese-ék kit húznak majd a drafton az nem feltétlenül igazolja senki igazát , hisz mint
látjuk tudnak ők is hibázni , nem csak konkrét játékosra gondolva hanem egyáltalán a poszt elhibázására! 😉
nagyon kíváncsi leszek hogyan oldják meg majd ezt a helyzetet , ilyen korai körös Giants draftot, ahol nem lehet kockáztatni, BPA-zni , hanem nagyon ott kell lenni ésszel a needekre még nem
követtem figyelemmel...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nicks nem fog hosszabbítani, de én akkor is kiakadnék egy első körös WR picken.. kurva nagy luxus lenne a helyzetünkben sztem. Legjobb opció a letrade lenne és ott behúzni a legjobb guardot, de persze ahhoz partnert is kell majd taláni.Szesze
Ahogy behúztuk Wilson, Amukamarát, JPP-t, úgy simán benne van az első körös WR húzás. Lehet, hogy nem a WR poszt lesz a legnagyobb need, de Nicks valószínűsíthető távozásával oda is kell egy új ember. Cruz nem az a tipikus no1 elkapó ezt szerintem mindenki tudja. Fizetésben sem azt kapta és stílusban is kicsit más, legfőképp slotban alkalmazható. Ott van Randle. Oké, nem rossz. Voltak jó meccsei és eddig a legtöbb TD-t is ő szerezte idén. DE: továbbra sem képes egyenletes teljesítményt hozni. Meccsek óta semmire sem képes és volt már két nullázós meccse is. Ha elszakadt az emberétől és akkor kapja meg a labdát akkor minden szép és jó (akár plusz yardokat is láthatunk), de ha rajta van a CB vagy incomplete pass vagy INT az eredménye. Randle nem Nicks, soha nem lesz olyan jó, max. egy harmadik számú WR-nek látom. A jövőt pedig gondolom senki sem Jerniganben, Murphy-ben vagy Talley-ben látja. Ide bizony kell egy játékos és inkább a draft első körében (top10-ben nem fogunk sem centert sem guardot hozni) döntenék Watkins mellett mint a FA piacról túlfizetni valakit.Asbee
ha oda jutunk majd csinálhatunk tippjátékot és kiderül kinek lesz igaza 😉
Amúgy Wilsont egyrészt 32.nek húztuk és még ott is luxus pick volt (egyelőre ráadásul úgy néz ki, h nem is volt főnyeremény), Amu még azon a ponton is steal-nek számított ahol behúztuk és igazolta is a várakozásokat, JPP meg egy falember ugyebár.. nem igazán értem az összefüggést a példákban.
Cruz és Randle simán jó lesz kezdő WR párosnak, én is húznék WR-t de semmiképpen sem első kör elején.. bőven ráér későbbi körökben is.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nicks nem fog hosszabbítani, de én akkor is kiakadnék egy első körös WR picken.. kurva nagy luxus lenne a helyzetünkben sztem. Legjobb opció a letrade lenne és ott behúzni a legjobb guardot, de persze ahhoz partnert is kell majd taláni.Szesze
Ahogy behúztuk Wilson, Amukamarát, JPP-t, úgy simán benne van az első körös WR húzás. Lehet, hogy nem a WR poszt lesz a legnagyobb need, de Nicks valószínűsíthető távozásával oda is kell egy új ember. Cruz nem az a tipikus no1 elkapó ezt szerintem mindenki tudja. Fizetésben sem azt kapta és stílusban is kicsit más, legfőképp slotban alkalmazható. Ott van Randle. Oké, nem rossz. Voltak jó meccsei és eddig a legtöbb TD-t is ő szerezte idén. DE: továbbra sem képes egyenletes teljesítményt hozni. Meccsek óta semmire sem képes és volt már két nullázós meccse is. Ha elszakadt az emberétől és akkor kapja meg a labdát akkor minden szép és jó (akár plusz yardokat is láthatunk), de ha rajta van a CB vagy incomplete pass vagy INT az eredménye. Randle nem Nicks, soha nem lesz olyan jó, max. egy harmadik számú WR-nek látom. A jövőt pedig gondolom senki sem Jerniganben, Murphy-ben vagy Talley-ben látja. Ide bizony kell egy játékos és inkább a draft első körében (top10-ben nem fogunk sem centert sem guardot hozni) döntenék Watkins mellett mint a FA piacról túlfizetni valakit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nicks nem fog hosszabbítani, de én akkor is kiakadnék egy első körös WR picken.. kurva nagy luxus lenne a helyzetünkben sztem. Legjobb opció a letrade lenne és ott behúzni a legjobb guardot, de persze ahhoz partnert is kell majd taláni.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért a TD-k számában Watkins sem áll rosszul...Korábban volt is és van is több magas játékos, de egyiküknek a magasságát sem sikerült kihasználni. Oké réges régen ott volt Burress, de utána? Steve Smith közel sem volt nagy termetű, mégis szerzett egy csomó TD-t. Őt követte Nicks, majd Cruz. Idén meg néha néha Randle, de rajta kívül szinte mindenki csőd. Sokkal mélyebb a probléma annál, hogy azt egy magas elkapó megoldja.Asbee
Ne érts félre én is örülnék Watkinsnak, de ha Nicks hosszabbít, akkor nem is kell WR első körökben.

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Jobb TE játék is kellene az RZ-ben, hogy ne 3-an másszanak rá a magas WR-re
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül.Asbee
Evans mellet az szól, hogy magas és megoldhatná a RZ problémát.balu10
Azért a TD-k számában Watkins sem áll rosszul...Korábban volt is és van is több magas játékos, de egyiküknek a magasságát sem sikerült kihasználni. Oké réges régen ott volt Burress, de utána? Steve Smith közel sem volt nagy termetű, mégis szerzett egy csomó TD-t. Őt követte Nicks, majd Cruz. Idén meg néha néha Randle, de rajta kívül szinte mindenki csőd. Sokkal mélyebb a probléma annál, hogy azt egy magas elkapó megoldja.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül.Asbee
Evans mellet az szól, hogy magas és megoldhatná a RZ problémát.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!yooker
Igen, de Top10-et nwm ér egy belső falember sem.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vicces lenne, ha visszanyalna a 2004-es fagyi és egy kiválasztott OL játékos benyögné, hogy nem akar a NYG-ben játszani és trade-t kér 😀vittore
Ki az aki ne akarna New Yorkban játszani? 😀

????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!yooker
Első kört írtam, nem korai köröket 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...Asbee
????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!yooker
vicces lenne, ha visszanyalna a 2004-es fagyi és egy kiválasztott OL játékos benyögné, hogy nem akar a NYG-ben játszani és trade-t kér 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...Asbee
????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már ezeket nézegetem 😀
Bárki jó nekünk az első 4-5 helyig bezárólag?  www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/Cvittore
Szerintem Centert max. 3. körben hozunk, előbb nem hiszem. Én is ezeket nézegetem, de csak az első kört. Én a Jadevon Clowney-Sammy Watkins-Mike Evans trióból örülnék valakinek,de leginkább Evansnek.

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Már ezeket nézegetem 😀
Bárki jó nekünk az első 4-5 helyig bezárólag?  www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/C
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 7 perc

Giants announced WR Victor Cruz underwent arthroscopic knee surgery. Done for season.Beki
Wow! Nem is tudtam h a térdével gond van. Lehet én maradtam le. Azt hittem agyrázkódása lett a földhözverés miatt. Mindenesetre így kell csinálni: ha műteni kell, legyen meg mielőbb, hogy campekre már rendben legyen. Fölös lenne már amúgy is játszatni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 7 perc

Giants announced WR Victor Cruz underwent arthroscopic knee surgery. Done for season.