New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy ilyen trágya szezon után is nagyon megragadt a színvonal a kárörömnél, fittyet sem vetve arra, melyik csapat volt idén az igazi vicc (grat a 4 meccses "feltámadáshoz", szépen helyre lettek téve az 5. meccsen). Makulátlan gyűrű fíling... 😀 Bottomfeeders' Leaguegyeek
Hát igen, nekünk csak a kárörvendés marad. Sajnos nem vagyunk mostanában stabil PO csapat, mint a Cowboys.... Oh, wait...... 😀norbisillo
Ja, nem jutott a Cowboys POba 2009 óta, és mégis szilárdabb gerince van az összes bowl.hu-s Dallas drukkernek, mintsem mások kárával nyalogatni a saját nyomorukat. Tisztelet a kivételnek.gyeek
Ezt alátámasztja, hogy idejöttél a topicunkba kárörvendeni (most és a SD meccsünk után is), akkor neked is biztos szilárd gerinced lehet...

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egymás fikázása dolog még szánalmasabb sztem

önmagunk fikázásán már túl vagyunk, így nem maradt más 😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem sok értelmét látom ezeknek most (még annyira sem, mint máskor). Mivel minden csapat bántóan szar volt idén az NFC East-ben, így ez az egymás fikázása dolog még szánalmasabb sztem..
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Vittore a sport tv-s kommentátorokra írta, arról már nem tehet, hogy van aki visszatérően idejár és próbál mindenbe belekötni...csebi
kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
Ja, ennek valóban baromi sok köze van a szakkomentátorokhoz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Gratulálok a résztvevőknek az ismételt szájkaratéhoz! Még egy-két ilyen hsz és többet engem itt nem láttok, rohadtul nem erről kellene szólnia az egésznek...Asbee
amúgy most azért nem értelek, mert Vittore a sport tv-s kommentátorokra írta, arról már nem tehet, hogy van aki visszatérően idejár és próbál mindenbe belekötni... amúgy én is jót nevettem, hogy most Ricsit picit békén hagyhatjuk majd, elég nagy probléma lehetett neki élőben közvetíteni a chiefs-indy meccset 😀
Eli-hoz visszatérve azért az egyik Philly meccs az ő lelkén szárad még, ahol az elején egyből INT-tel kezdett ha jól emlékszem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gratulálok a résztvevőknek az ismételt szájkaratéhoz! Még egy-két ilyen hsz és többet engem itt nem láttok, rohadtul nem erről kellene szólnia az egésznek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
Egy ilyen trágya szezon után is nagyon megragadt a színvonal a kárörömnél, fittyet sem vetve arra, melyik csapat volt idén az igazi vicc (grat a 4 meccses "feltámadáshoz", szépen helyre lettek téve az 5. meccsen). Makulátlan gyűrű fíling... 😀 Bottomfeeders' Leaguegyeek
Hát igen, nekünk csak a kárörvendés marad. Sajnos nem vagyunk mostanában stabil PO csapat, mint a Cowboys.... Oh, wait...... 😀norbisillo
Ja, nem jutott a Cowboys POba 2009 óta, és mégis szilárdabb gerince van az összes bowl.hu-s Dallas drukkernek, mintsem mások kárával nyalogatni a saját nyomorukat. Tisztelet a kivételnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
Egy ilyen trágya szezon után is nagyon megragadt a színvonal a kárörömnél, fittyet sem vetve arra, melyik csapat volt idén az igazi vicc (grat a 4 meccses "feltámadáshoz", szépen helyre lettek téve az 5. meccsen). Makulátlan gyűrű fíling... 😀 Bottomfeeders' Leaguegyeek
Hát igen, nekünk csak a kárörvendés marad. Sajnos nem vagyunk mostanában stabil PO csapat, mint a Cowboys.... Oh, wait...... 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
Egy ilyen trágya szezon után is nagyon megragadt a színvonal a kárörömnél, fittyet sem vetve arra, melyik csapat volt idén az igazi vicc (grat a 4 meccses "feltámadáshoz", szépen helyre lettek téve az 5. meccsen). Makulátlan gyűrű fíling... 😀 Bottomfeeders' League

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Hívd a többieket is, hátha meg tudjátok egymást vigasztalni itt a Giants topicban.

ez klasszikus. hányjatok együtt  bit.ly/1f6GnAE 😀
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli mikor igazolt át Dalton helyére? 😀

Dalton most nyomott egy Eli féle előrecsúszós fumblet... 😀

(bocsi, de most kell a kiesés után a lelkemnek)Eazzy
Hívd a többieket is, hátha meg tudjátok egymást vigasztalni itt a Giants topicban. 😊 Várható volt, hogy a csoportgyőztes szurkolóinak lesz a wildcard kör a legszarabb.
Eli meg annyira szar volt idén, hogy a szokásos fikázás már nem zavar senkit.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli most értékelődik fel a szememben, mert 5x játszott PO-ban, ebből 2 SB és a maradék három sorozatban is csak egyszer játszott szarul, a 0-23-s carolina elleni meccsen. volt még egy x a phi ellen és egy otthoni szopó ami szintén nem rajta múlt, még nagyon hiányzott a söréteslábú Plax
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Eli mikor igazolt át Dalton helyére? 😀

Dalton most nyomott egy Eli féle előrecsúszós fumblet... 😀

(bocsi, de most kell a kiesés után a lelkemnek)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
egy a közös bennük (bandában) ,hogy mind utálják a GIANTS-et ,amit nem is rejtenek véka alá... szóval én nem fogok szomorkodni miattuk...😊ozibozi
Ez így igaz, legalább a Márknak, mint Pats fannak van is oka rá (elmúlt 2 SB ellenük). Már csak nekik kell kiesni idén.balu10
Márk nem Eagles fan?Blevi
Nem:  hurricanes.blog.hu/2010/04/29/mark_9

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
egy a közös bennük (bandában) ,hogy mind utálják a GIANTS-et ,amit nem is rejtenek véka alá... szóval én nem fogok szomorkodni miattuk...😊ozibozi
Ez így igaz, legalább a Márknak, mint Pats fannak van is oka rá (elmúlt 2 SB ellenük). Már csak nekik kell kiesni idén.balu10
Márk nem Eagles fan?
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ott van még Höri mint Coltser, de őt bírom a király PR miatt.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
egy a közös bennük (bandában) ,hogy mind utálják a GIANTS-et ,amit nem is rejtenek véka alá... szóval én nem fogok szomorkodni miattuk...😊ozibozi
Ez így igaz, legalább a Márknak, mint Pats fannak van is oka rá (elmúlt 2 SB ellenük). Már csak nekik kell kiesni idén.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 435
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀vittore
egy a közös bennük (bandában) ,hogy mind utálják a GIANTS-et ,amit nem is rejtenek véka alá... szóval én nem fogok szomorkodni miattuk...😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a sport tv banda kedvencei is szépen kiestek: dal, chi, kc....kár hogy ezek nem egy csoportban vannak. ők lennének az NFC Joke 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
cserébe a sérültek nélkül ott van talán a legerősebb keret
egyáltalán nem lesz egyszerű visszakerülni a csoport élére, le a kalappal az optimizmusotok előtt 😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Phillinek iden sem lesz gyuruje, egy sort leguritottam az oromhirre, szoval nekem mar jo volt a napom 😊 Jovore hozni kell az eastet, Phillytol nem kell szerintem tartani, minden csoda harom napig tart ( lasd whasington ), jovore sehol nem lesznek, dallas ugyis elchokerkedi minden minden evben, egyedul washington es a new hc (new system?) okozhat meg meglepeteseket. Mi sem leszunk erosek de ezeket hozni kellNightBoY
Azért lesz meló nálunk is bőven, de 2-3 jó szerződéssel és egy jó drafttal (illetve a 2013-as class beépítésével) azért lenne keresnivalónk a csoportban.
A Cap miatt aggódok, bár viszonyításképpen a Dallas +20 millában van már most, pedig azért ott is járnak le szerződések...balu10
a dallas valóban meglepően rosszul áll... az a rossz nekik, hogy a nagy szerződéseket sem érdemes kitakarítani, mert sok a dead money (pl. Austin, Free,) szóval ott nem nagyon lesznek nagy nevek FA-n sztem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Phillinek iden sem lesz gyuruje, egy sort leguritottam az oromhirre, szoval nekem mar jo volt a napom 😊 Jovore hozni kell az eastet, Phillytol nem kell szerintem tartani, minden csoda harom napig tart ( lasd whasington ), jovore sehol nem lesznek, dallas ugyis elchokerkedi minden minden evben, egyedul washington es a new hc (new system?) okozhat meg meglepeteseket. Mi sem leszunk erosek de ezeket hozni kellNightBoY
Azért lesz meló nálunk is bőven, de 2-3 jó szerződéssel és egy jó drafttal (illetve a 2013-as class beépítésével) azért lenne keresnivalónk a csoportban.
A Cap miatt aggódok, bár viszonyításképpen a Dallas +20 millában van már most, pedig azért ott is járnak le szerződések...

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Phillinek iden sem lesz gyuruje, egy sort leguritottam az oromhirre, szoval nekem mar jo volt a napom 😊 Jovore hozni kell az eastet, Phillytol nem kell szerintem tartani, minden csoda harom napig tart ( lasd whasington ), jovore sehol nem lesznek, dallas ugyis elchokerkedi minden minden evben, egyedul washington es a new hc (new system?) okozhat meg meglepeteseket. Mi sem leszunk erosek de ezeket hozni kell

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha még egyszer eltiltják az kb. 1 éves lesz, ami azt jelentené, hogy neki ennyi is volt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Fasza, Will Hillt lehet hogy megint elmeszelik, mindenképpen meg kell tartani Rollet:

"Giants FS Will Hill could face a third drug suspension in as many seasons during 2014.
Hill was arrested on December 20 on a warrant related to being more than $9,000 behind on child support. The Newark-Star Ledger was recently informed that officers detected a strong odor of marijuana in the vehicle Hill was driving."

Nem értem, hogy lehet valaki ekkora balfasz.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"