New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
kicsit OFF:
Ki szurkol majd SB-n a "szimpatikus" Seahawks-nak?
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Besides Nicks' disappointing contract season statistically, which included zero trips to the end zone, the 26-year-old was reportedly fined "multiple times" by the Giants for being late to team meetings and missing treatment sessions. GM Jerry Reese recently stoked the flames in a radio interview, saying Nicks needs to "focus more on what he's doing" and "has to stay healthy." He's not going to be back with the G-Men. Nicks is our No. 3 free-agent receiver, behind Eric Decker and Jeremy Maclin, and it's clear he's lost a step or two.
Source: Ian Rapoport on Twitteozibozi
Na ezt rohadtul sajnálom. A szezon előtt ő volt a kedvencem az o-ban, viszont amit idén leművelt, az már nálam is egy kicsit sok volt. Pedig emlékszem, hogy amikor draftoltuk, örömömben akkorát ordítottam, hogy felkeltettem az egész családot 😀 Nem hittem volna, hogy ilyen vége lesz a történetnek.
Viszont azt nem értem, hogy Reese miért van ennyire beleszerelmesedve Maclinbe (ha jól emlékszem, volt is olyan pletyka, hogy őt akartuk eredetileg elhozni, még fel is tradeltünk volna érte, csak a phily beelőzött)Chevy
Erről egy linket légyszi ahol az utóbbi időben Maclint ennyire méltatta volna Reese😊 Draft előtt ha jól emlékszem DHB volt az akit hozzánk írtak, de a Raiders szerencsére másképp gondolta😀 Azért szerintem Nicks-ben még mindig ott van a potenciál, hogy egy WR needes csapatban magasan a legjobb WR legyen. Figyelembe véve ezeket a körülményeket elért majdnem 900 yardot és pl az Eagles elleni első meccsen meg a Chargers ellen akár többet is lehetett volna használni. Touchdownok hiánya kettős dolog, Cruznak pl a 4. fordulóban a Chargers ellen volt az utolsó TD-je. Nem azt mondom, hogy Nicks az isten és őt akarom védeni, de ha összerakják fejben valamelyik csapat igen jól járhat vele és lehet nem is kellene évenként 10 millió dollárt kifizetni neki.Asbee
Szerintem az már nem Reese gondolata volt, hogy "Nicks is our no. 3 free-agent receiver", hanem egész NFL-szinten, Decker és Maclin mögött. Ezek már Rapoport mondatai mint nfl.com szaki. (az is érdekes persze, hogy egy sérülés miatt kihagyott teljes szezon után Maclin mennyit ér, kicsit hasonló, mint Nicks azzal a különbséggel, hogy a mi Hakeem-ünk a pályán srófolta egyre lejjebb az értékét)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Besides Nicks' disappointing contract season statistically, which included zero trips to the end zone, the 26-year-old was reportedly fined "multiple times" by the Giants for being late to team meetings and missing treatment sessions. GM Jerry Reese recently stoked the flames in a radio interview, saying Nicks needs to "focus more on what he's doing" and "has to stay healthy." He's not going to be back with the G-Men. Nicks is our No. 3 free-agent receiver, behind Eric Decker and Jeremy Maclin, and it's clear he's lost a step or two.
Source: Ian Rapoport on Twitteozibozi
Na ezt rohadtul sajnálom. A szezon előtt ő volt a kedvencem az o-ban, viszont amit idén leművelt, az már nálam is egy kicsit sok volt. Pedig emlékszem, hogy amikor draftoltuk, örömömben akkorát ordítottam, hogy felkeltettem az egész családot 😀 Nem hittem volna, hogy ilyen vége lesz a történetnek.
Viszont azt nem értem, hogy Reese miért van ennyire beleszerelmesedve Maclinbe (ha jól emlékszem, volt is olyan pletyka, hogy őt akartuk eredetileg elhozni, még fel is tradeltünk volna érte, csak a phily beelőzött)Chevy
Erről egy linket légyszi ahol az utóbbi időben Maclint ennyire méltatta volna Reese😊 Draft előtt ha jól emlékszem DHB volt az akit hozzánk írtak, de a Raiders szerencsére másképp gondolta😀 Azért szerintem Nicks-ben még mindig ott van a potenciál, hogy egy WR needes csapatban magasan a legjobb WR legyen. Figyelembe véve ezeket a körülményeket elért majdnem 900 yardot és pl az Eagles elleni első meccsen meg a Chargers ellen akár többet is lehetett volna használni. Touchdownok hiánya kettős dolog, Cruznak pl a 4. fordulóban a Chargers ellen volt az utolsó TD-je. Nem azt mondom, hogy Nicks az isten és őt akarom védeni, de ha összerakják fejben valamelyik csapat igen jól járhat vele és lehet nem is kellene évenként 10 millió dollárt kifizetni neki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Besides Nicks' disappointing contract season statistically, which included zero trips to the end zone, the 26-year-old was reportedly fined "multiple times" by the Giants for being late to team meetings and missing treatment sessions. GM Jerry Reese recently stoked the flames in a radio interview, saying Nicks needs to "focus more on what he's doing" and "has to stay healthy." He's not going to be back with the G-Men. Nicks is our No. 3 free-agent receiver, behind Eric Decker and Jeremy Maclin, and it's clear he's lost a step or two.
Source: Ian Rapoport on Twitteozibozi
Na ezt rohadtul sajnálom. A szezon előtt ő volt a kedvencem az o-ban, viszont amit idén leművelt, az már nálam is egy kicsit sok volt. Pedig emlékszem, hogy amikor draftoltuk, örömömben akkorát ordítottam, hogy felkeltettem az egész családot 😀 Nem hittem volna, hogy ilyen vége lesz a történetnek.
Viszont azt nem értem, hogy Reese miért van ennyire beleszerelmesedve Maclinbe (ha jól emlékszem, volt is olyan pletyka, hogy őt akartuk eredetileg elhozni, még fel is tradeltünk volna érte, csak a phily beelőzött)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rolle mégis megy Pro Bowlra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli majd Utahzni fog vagy Junozni

Szerintem írjunk neki petíciót, hogy váltson Csepel-ezésre
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Eli majd Utahzni fog vagy Junozni 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem értem mi ez az omaha őrület denverben. Eli is szokta így hívni a snap-et, de talán még Brees is, akik 3 -an együtt nyomulnak a nyári qb korrepetálásokon 😀vittore
Egyébként az Omaha rohadt egyszerű. Annyit jelent, hogy utána set szóra (elsőre) indul a játék. Eli és Payton is akkor mondja ezt (főleg), ha már csak néhány mp van a playclockból.

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
uhh tényleg, ha jövőre lesz NYG meccs a sport tv-n, akkor majd Eli kap a fejére Ricsitől, hogy na eltanulta az omaházást a bátyjától
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem értem mi ez az omaha őrület denverben. Eli is szokta így hívni a snap-et, de talán még Brees is, akik 3 -an együtt nyomulnak a nyári qb korrepetálásokon 😀vittore
Sőt Eli-nál van annyira feltűnő mint Peytonnál és már évek óta nyomatja. Korábban volt, hogy egyik SNF alatt Collinsworth meg is említette ezt😀 De itthon csak Peyton és Brady (meg korábban Favre) számít QB-nak, a többiek azok mind lúzerek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Nem értem mi ez az omaha őrület denverben. Eli is szokta így hívni a snap-et, de talán még Brees is, akik 3 -an együtt nyomulnak a nyári qb korrepetálásokon 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Besides Nicks' disappointing contract season statistically, which included zero trips to the end zone, the 26-year-old was reportedly fined "multiple times" by the Giants for being late to team meetings and missing treatment sessions. GM Jerry Reese recently stoked the flames in a radio interview, saying Nicks needs to "focus more on what he's doing" and "has to stay healthy." He's not going to be back with the G-Men. Nicks is our No. 3 free-agent receiver, behind Eric Decker and Jeremy Maclin, and it's clear he's lost a step or two.
Source: Ian Rapoport on Twitte
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee!
Mennyi a realitása annak, hogy Snee idén kezdő szintûre tud felépülni a sérüléséből? Mert ha valaki, akkor ő igazán benne lehetne egy paycutban. Illetve ha visszavonulna az hogyan érintené a capet?balu10
Hát nem vagyok doki, de 30 felett két csípőműtét után szerintem jobb lesz ha befejezi


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Asbee!
Mennyi a realitása annak, hogy Snee idén kezdő szintûre tud felépülni a sérüléséből? Mert ha valaki, akkor ő igazán benne lehetne egy paycutban. Illetve ha visszavonulna az hogyan érintené a capet?

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/01/giants_links_packers_rb_james_starks_could_be_big_blues_contingency_plan.html
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Wilsonnak a műtétje jól sikerült, remélem a rehab is hasonló lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hátőőő...érdekes.
2 olyan positional coach repült, akivel nem volt bajom (na nem mintha annyira értenék hozzá).
Pope széles körben elismert te-coach, aki Bennettet leszámítva minden évben kapott vmi kukából előrángatott playát, aliből bőven kezdő szintű nfl játékost faragott. Más csapatok nem is nagyon tudtak velük mit kezdeni utána.
Ingram is egy túlméretezett Jacobs-ból, meg egy 7. körös Bradshaw-ból 1000+ yardos futókat nevelt. Wilson sérüléséről nem tehet.
Inkább azt vártam volna h a qb-coach-ot tesszük ki Eli idei produkciója után. De ami késik, nem múlik (legalábbis remélem...ha már így nekiugrottunk az edzői stáb renoválásának).
Meg remélem, h a játékosmegfigyelő rendszerünket is rendbe szedjük, h ne legyen a 3. körtől minden draft pickünk kuka.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet keresni új RB edzőt is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Mike Pope távozik...Asbee
ez annak fényében érdekes, hogy Quinn marad. Komolyan mondom ez az ember mit tudhat Reese-ről az talány számomra...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Hypofx 310
Minden jobb mint ami volt, és én is bizom benne, hogy jo iranyba mennek a dolgok. Azert biztos van alapja hogy ot valasztottak, meg ha nincs is tapasztalata. Szerintem Eli-vel se lesz gond. Hol van meg szeptember

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Pope távozik...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hát én nemtom ez Eli-nak mennyire fog feküdni.. első blikkre totál nem az ő stílusa, de majd meglátjuk
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én is bizakodó vok. Jó, h be merik vállalni a komoly változtatást egy nagyon nem működő offensen. Inkább mint h "ismerős arcot hozunk, hadd legyen TC-nek nyugis uccsó 1-2 éve". TC nem gondolom h elveszítette a hozzáértését, és sztem megvan benne az energia, h egy ilyen váltást levezéreljen. McAdoo stabil franchise-ból érkezik, nagyon jó edzői stábból.
Én olyasmit szeretnék látni, mint az idei GB offense. Értsd: a futás is működött annak ellenére, h alapvetően wc offense-t futtattak. (Persze ehhez kellenek játékosok is...hajrá Reese!) Legalábbis én továbbra is fontosnak tartom a futást.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Komplett RB nincs, támadófal romokban, irányító önbizalma a béka segge alatt. Lesz dolga McAdoo-nak rendesen. Én örülnék egy west coastra hajazó rendszernek. Passzpárti vagyok, az NFL is ebbe az irányba ment el, elkapóink pedig vannak. Manninget offseason alatt fel lehet készíteni a minél több 3 lépéses passzra és végre screen játékok is lehetnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
...hát akkor Eli-nak is nagyon fel kell gyorsulnia ,mert O.faltól függetlenül tavaly rohadt sokáig tartott (mérhetően) amíg elpasszolta a bőrt,,, de bízhatunk abban ,hogy ez csak azért történt ,mert nem volt meg a kémia ,+ az elkapók +,rossz hívások ,az O fal , stb, stb,stb, és nem ő öregedett meg ...Idén kiderül,,, szvsz ,ha jó kezekben lesz,akkor a szorgalmával,és a tehetségével nem lesz probléma,de az önbizalom visszaszerzése már nem lesz olyan egyszerű... amúgy szerintem pozitív ,hogy nem Sullivanben látták a jövőt,és előre menekülnek,nem "nosztalgiáznak"...