New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
annyiban azért nagy változás, hogy Eli szeretei az 5 illetve 7 lépéses dropbacket, West Coast-nál viszont ennél rövidebb idő alatt kell "szabadulni" a labdától. Ez véleményem szerint lehet azért is, hogy ezzel palástolnánk az OFF fal gyengeségét pass protectionben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Nem túl jó az NFL memóriám, de utoljára talán Vick (még Atlanta) esetében próbálkoztak qb átalakítással , szóval az utolsó szezonjában akartak pocket irányítót csinálni belőle. west coast system persze nem ekkora változtatás, gondolom.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Érdekes döntés, majd meglátjuk eredményes-e. Mondjuk az O annál szarabb úgysem lehet,mint 2013-ban volt. Lehet ráfér Elire a változás.
Annyi azért bőven ellene szól, hogy semmi nemű coordinatori tapasztalata sincs, még egyetemi szinten sem, de legyen igaza a FO-nak és váljon be 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Első hírek azok, hogy a csapatnak kell majd változtatni, tehát West Coast offense előre! Sztem ezzel tutira nem tartjuk meg Nickset, viszont remélhetőleg Cruz és Jernigen lubickolni fog az új sémában!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nekem inkább az fura, hogy két évre írt alá, holott ugye TC szerződése jövőre lejárkristof
1. Simán el tudom képzelni, hogy Coughlinnak nem ez lesz az utolsó éve
2. Ha mégis, az is lazán benne van, hogy a mostani stábból lesz valaki a következő HC


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nekem inkább az fura, hogy két évre írt alá, holott ugye TC szerződése jövőre lejár
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kisebb meglepetés, hogy Ben McAdoo (Packers QB edző) lett az új támadó koordinátor és nem pedig Mike Sullivant hozták vissza a Giantsnél. Elsősorban azért, mert ezzel West Coast koordinátor érkezett, a kérdés, hogy a Giants is váltani fog, vagy McAdoo fog idomulni a korábbi Giants sémához, terminológiai alapokhoz?DoM
Szvsz az első. Különben jött volna Sullivan aki folytatta volna Gilbride munkáját(ámokfutását)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kisebb meglepetés, hogy Ben McAdoo (Packers QB edző) lett az új támadó koordinátor és nem pedig Mike Sullivant hozták vissza a Giantsnél. Elsősorban azért, mert ezzel West Coast koordinátor érkezett, a kérdés, hogy a Giants is váltani fog, vagy McAdoo fog idomulni a korábbi Giants sémához, terminológiai alapokhoz?
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Lehet, hogy a horvát NFL fanok egy része Diehl miatt lett NYG szurker?
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Diehl úgy néz ki visszavonulcsebi
na! akkor mostantól úgy illik hogy csak a szépre emlékezzünk!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Diehl úgy néz ki visszavonul

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
off csak érdekes...😊http://bleacherreport.com/articles/1919305-facebook-fandom-maps-for-nfl-divisonal-round-playoff-matchups?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Giants announced that former first-round pick, RB David Wilson, will undergo neck surgery and his football future is uncertain.MarioAna
bőven elég, ha a műtét után úgy tér vissza, mint P Manning 😊G-men
Mondjuk egy RB-nek azért sajnos más. JPP-nek is a posztja miatt volt gáz a tavalyi műtét, lehet soha nem nyeri már vissza a teljes erejét, de ne így legyen. Szar volt látni h kb bármelyik tackle kivette a játékból, 1 évvel előtte Dallas elleh meg akkorát lökött az emberén, h seggreült...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Giants announced that former first-round pick, RB David Wilson, will undergo neck surgery and his football future is uncertain.MarioAna
bőven elég, ha a műtét után úgy tér vissza, mint P Manning 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Mara ne legyen önmaga és az utolsó centet is költse el idén...ozibozi
Mikor nem költötte el?😮Asbee
költ ő rendesen nem kérdés ,csak azt olvastam,hogy miután már elköltött 100-110+ milliót ,állítólag utána külön műsorszám minden évben meggyőzni (ami azért általában sikerül) minden további gurigáról...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mara ne legyen önmaga és az utolsó centet is költse el idén...ozibozi
Mikor nem költötte el?😮


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 010
Ben McAdoo (Packers QB coach) interjúzik még holnap, ő még talán jó választás is lehetne, kicsit nyilván kockázatos, mert nincs még koordinátori tapasztalata. BBV-n van szavazás, hogy kit szeretnének a fanok az eddigi jelöltek közül, toronymagasan ő vezet.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Mara ne legyen önmaga és az utolsó centet is költse el idén...
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egyetértek Asbee-vel: stabil ol az alap, anélkül nem megyünk semmire jó futókkal, meg wr-ekkel.
Sztem Brown egy 2 rb-s rendszerben nagyon hasznos lehet, van benne fantázia, igaz h elfogyott év vérére de mégis ilyen ol mögött is hozott jó meccseket. Egyedül rá nem lehet építeni, megfelelő depth kell rb posztra (is). Wilsonnal jobb ha úgy számolunk, hogy ha visszatér az nagy plusz lehet, pozitív meglepetés, de nélküle is működnie kell a futójátéknak. Brown-t egy rakat csapat kitette, miután elvitték tőlünk, mi ezek után is visszahoztuk és itt mutathatta meg h tud vmit. Ezzel csak arra célzok, h szerintem szívesen maradna, kötődik a csapathoz, nem gondolom h túl nehéz lesz megegyezni vele. De tartom én is h kell mellé még normális rb.
Ahogy vki találóan megjegyezte, lassan ott tartunk h bárkit húzunk 1. körben, hiányposztra érkezik. Ez persze túlzás: attól is függ h mi lesz a fa-kkel, meg Jpp-vel, szóval nehéz tippelni. Egyelőre úgy fest h ol, wr, cb, de (cb-ből meg de-ből nem olyan bő a felhozatal) lehetnek a valószínűbb húzások 1. körben. Én nem szeretnék 12.-re dt-t, s-t, te-t, rb-t (nyilván qb-t sem).
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem elfelejtjük, hogy Brown szerződése is lejárt. Nem tudhatjuk mik a tervei, de lehet kipróbálja FA piacot. Túl nagy pénzt nem fog kapni sérülékenysége miatt. Azt meg talán Gilbride nyilatkozta, hogy mikor idén visszatért azt hitték ő lesz a jövőben az első számú RB, de az év végére teljesen elfogyott (és a fél szezont ki is hagyta...). Egyszerűen nem lehet rá számítani. Wilsont a sérülés csinálhatja ki. A másik nagy probléma ezen kívül, hogy nem egy kifejezett all down back. Egy másik futóval kiegészülve jó kis párost alkothat(ott volna), de ő sem olyan akinek odaadnám a carry-k 3/4-t. És ne feledjük, hogy ő az egyetlen veszélyes visszahordó a csapatban. A probléma az, hogy ezen tulajdonságok mellett nem szabad egy futót az első körben draftolni. Hillis nem sok mindent csinált, de a Giants szurkolóknak fétisük van a túlméretezett RB-k irányába. 1-2 yardos helyzeteket elég korrektül meg tudja oldani + passzokkal is lehet keresni, de semmi olyat nem láttam tőle ami itt tartaná. Draftról meg felesleges újabb első körös futó, számos helyen elhangzott már, hogy hátsó körökben is lehet találni jó running backet. De elsőre a falat kell rendbe rakni, addig teljesen felesleges új futóról + Nicks újraigazolásáról álmodozni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
valahol Ben Tate van megnevezve potenciális RB-nek... nem lenne olcsó,,de ha futómániás OC lesz,elképzelhető hogy áldozni fognak 1 nagyobb névre is akár...ozibozi
Tartsuk meg Brownt és akkor nem kell ide senki.balu10
De kell. Brown max fél évig bírja és az idény végén csak befigyelt 3 fumble nála is.Asbee
És szerinted megint 1. körös picket fogunk elpazarolni RB-re? Vagy egy szakajtó lóvét adunk egy FA-nek? Max egy olcsó kiegészítő futó kellene szerintem Brown mellé. Pl. Hillis is elég jó volt.

Mondjuk egy Terrance Westnek 3. körben azért örülnék.balu10
FA-n sem lesz akkora választék:
MJD, Bradshaw, Reedman, Tate, McFadden, Mendenhall, BrownBeki
Nahh hat akkor jon vissza hozzank Bradshaw visszavonulni mint Jakob 😀

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
valahol Ben Tate van megnevezve potenciális RB-nek... nem lenne olcsó,,de ha futómániás OC lesz,elképzelhető hogy áldozni fognak 1 nagyobb névre is akár...ozibozi
Tartsuk meg Brownt és akkor nem kell ide senki.balu10
De kell. Brown max fél évig bírja és az idény végén csak befigyelt 3 fumble nála is.Asbee
És szerinted megint 1. körös picket fogunk elpazarolni RB-re? Vagy egy szakajtó lóvét adunk egy FA-nek? Max egy olcsó kiegészítő futó kellene szerintem Brown mellé. Pl. Hillis is elég jó volt.

Mondjuk egy Terrance Westnek 3. körben azért örülnék.balu10
FA-n sem lesz akkora választék:
MJD, Bradshaw, Reedman, Tate, McFadden, Mendenhall, Brown
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem kell korai körben futó ahogy Wilson se kellett volna anno.. a falat kell rendbe tenni és hozni egy használható RB-t FA-ról és/vagy későbbi körben húzni vkit draftról
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
valahol Ben Tate van megnevezve potenciális RB-nek... nem lenne olcsó,,de ha futómániás OC lesz,elképzelhető hogy áldozni fognak 1 nagyobb névre is akár...ozibozi
Tartsuk meg Brownt és akkor nem kell ide senki.balu10
De kell. Brown max fél évig bírja és az idény végén csak befigyelt 3 fumble nála is.Asbee
És szerinted megint 1. körös picket fogunk elpazarolni RB-re? Vagy egy szakajtó lóvét adunk egy FA-nek? Max egy olcsó kiegészítő futó kellene szerintem Brown mellé. Pl. Hillis is elég jó volt.

Mondjuk egy Terrance Westnek 3. körben azért örülnék.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
valahol Ben Tate van megnevezve potenciális RB-nek... nem lenne olcsó,,de ha futómániás OC lesz,elképzelhető hogy áldozni fognak 1 nagyobb névre is akár...ozibozi
Tartsuk meg Brownt és akkor nem kell ide senki.balu10
De kell. Brown max fél évig bírja és az idény végén csak befigyelt 3 fumble nála is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER