New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Dave DeGuglielmo wikipedia adatlapján az szerepel, hogy assistant OL illetve quality control edző volt nálatok 2004-2008 között. Sajnos abból az időszakból nem találtam teljes Giants staff listát. Rossz a wiki oldala és OL edző volt, vagy végig volt mellette egy főállású OL edző is?
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 010
Idézek:
Ebenezer Samuel ‏@ebenezersamuel 29m

Giants RBs fumbled seven times last season. Viking QBs fumbled eight times total in three combined seasons under Craig Johnson.Asbee
Hát ebből mondjuk nem tudom milyen következtetést lehet levonni. Chris Johnson legjobb évében ő volt a RB coach Tennesseben, ez sem rossz ajánlólevél és azt olvasom, hogy leginkább azért hoztuk, mert van tapasztalata a leendő rendszerben.

McAdoo azt mondta, "up-tempo, attacking style offense" lesz, kíváncsi vagyok Elinak mennyire fekszik majd ez.

Pope meg Dallasba ment, Witten szerintem már most tűkön ül, hogy mikor játszhat már ellenünk. .

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Idézek:
Ebenezer Samuel ‏@ebenezersamuel 29m

Giants RBs fumbled seven times last season. Viking QBs fumbled eight times total in three combined seasons under Craig Johnson.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Jerico New York Giants 267
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!Coltsfan2007
Ofc Peyton Manning játékát mindig nagy szeretem nézni így nem kérdés, hogy neki szurkolok majd, de remélem az O Fal megtudja védeni mert különbem összefogjak törni. Elég érdekes SB várok egyébként.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Craig Johnson lett az új RB edzőtök, három évig volt a mi irányítóedzőnk.KmetyG
eddig nagyon furmányos !QB edző lesz az OC , és a RB edző is...:cool:yooker
lehet Eli úgy kész van,hogy neki lesz három...😛
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Craig Johnson lett az új RB edzőtök, három évig volt a mi irányítóedzőnk.KmetyG
eddig nagyon furmányos !QB edző lesz az OC , és a RB edző is...:cool:
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Craig Johnson lett az új RB edzőtök, három évig volt a mi irányítóedzőnk.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Szeretem Pete Carrollt, de sajnos nem tudok a seahawks-nak szurkolni... Hihetetlen, hogy amelyik meccset láttam, mindig tolták őket, 90%-ban elnézik nekik a szabálytalanságokat védő oldalon, csak azért, mert elkönyvelték, hogy kemény védelem.csebi
Köszi csebi, pont azt írtad le, amit én is vélelmezek látva a meccseiket, hogy rengeteg Defense holdingot és dpi-t elnéznek a db-jeiknek.G-men
és amikor véletlenül egyet dobnak rájuk, akkor meg fel vannak háborodva 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!Coltsfan2007
Nekem személy szerint nagyon szimpatikus Peyton Manning (vszínűleg benne van ebben az is h Eli testvére). De én bírom a Seahawks-t is, szóval bármelyik nyerjen is, nem leszek már elégedetlen.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!Coltsfan2007
szvsz Ellene nem sokan drukkolnak itt,még ha nem is a Denver a kedvenc...
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szeretem Pete Carrollt, de sajnos nem tudok a seahawks-nak szurkolni... Hihetetlen, hogy amelyik meccset láttam, mindig tolták őket, 90%-ban elnézik nekik a szabálytalanságokat védő oldalon, csak azért, mert elkönyvelték, hogy kemény védelem.csebi
Köszi csebi, pont azt írtad le, amit én is vélelmezek látva a meccseiket, hogy rengeteg Defense holdingot és dpi-t elnéznek a db-jeiknek.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!Coltsfan2007
Nálam is abszolút működik a tesó felé a szimpátia. Nem tudok közömbös maradni, amikor a hátán meglátom a feliratot. De persze a Colts és a Broncos is szimpatikus csapat Manning nélkül is. Nyilván értelemszerűen inkább az nfc-ből van több csapat, amelyet finoman szólva nem kedvelek.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!Coltsfan2007
Nálam fordítva is igaz! Mind a Coltsnak, mind a Broncosnak Manning miatt szurkolok. Bár a Coltsal való szimpatizálás Maning nélkül is megmaradt részemről.

több mint 10 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulék felétek, Giants szurkolók. Mikor a Giants SB-t nyert jómagam nekik szurkoltam, leginkább mivel nálatok játszik a kisebbik Manning, és a Colts fanok közül elég sokan voltak így. Az érdekelne, hogy ez fordítva is igaz, vagy egyoldalú ez a szimpatizálás?
Köszi a válaszokat!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Szeretem Pete Carrollt, de sajnos nem tudok a seahawks-nak szurkolni... Hihetetlen, hogy amelyik meccset láttam, mindig tolták őket, 90%-ban elnézik nekik a szabálytalanságokat védő oldalon, csak azért, mert elkönyvelték, hogy kemény védelem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Meglepodnek ha nem az iranyitos csapat nyerne. Az egyiknek van iranyitoja, a masiknak nincs.

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Seattle nem akkora bajnok "idegenben", azaz nem otthon. Már annyira nem emlékszem mi volt a csel, hogy verte meg a pats a denvert az alapszakaszban, de onnan érdemes kopizni a seattlenek. szerintem egy egyoldalú fosparádé lesz, kb 35-10-es denveri győzelemmelvittore
ez a forgatókönyv sztem kizárt, de majd meglátjuk 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 553
viszont ha rossz idő lesz, az a Seattle számára kedvező
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Seattle nem akkora bajnok "idegenben", azaz nem otthon. Már annyira nem emlékszem mi volt a csel, hogy verte meg a pats a denvert az alapszakaszban, de onnan érdemes kopizni a seattlenek. szerintem egy egyoldalú fosparádé lesz, kb 35-10-es denveri győzelemmel
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kicsit OFF:
Ki szurkol majd SB-n a "szimpatikus" Seahawks-nak?G-men
Inkább a Denver Manning miatt, de szerencsére nem 49ers-Pats SB lesz, mert ott nem tudnék kinek szurkolni...azoknál még a Hawks is sokkal szimpatikusabb csapat.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlinnal meg lehet leülnek tárgyalni h hosszabbítsanak vele


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Besides Nicks' disappointing contract season statistically, which included zero trips to the end zone, the 26-year-old was reportedly fined "multiple times" by the Giants for being late to team meetings and missing treatment sessions. GM Jerry Reese recently stoked the flames in a radio interview, saying Nicks needs to "focus more on what he's doing" and "has to stay healthy." He's not going to be back with the G-Men. Nicks is our No. 3 free-agent receiver, behind Eric Decker and Jeremy Maclin, and it's clear he's lost a step or two.
Source: Ian Rapoport on Twitteozibozi
Na ezt rohadtul sajnálom. A szezon előtt ő volt a kedvencem az o-ban, viszont amit idén leművelt, az már nálam is egy kicsit sok volt. Pedig emlékszem, hogy amikor draftoltuk, örömömben akkorát ordítottam, hogy felkeltettem az egész családot 😀 Nem hittem volna, hogy ilyen vége lesz a történetnek.
Viszont azt nem értem, hogy Reese miért van ennyire beleszerelmesedve Maclinbe (ha jól emlékszem, volt is olyan pletyka, hogy őt akartuk eredetileg elhozni, még fel is tradeltünk volna érte, csak a phily beelőzött)Chevy
Erről egy linket légyszi ahol az utóbbi időben Maclint ennyire méltatta volna Reese😊 Draft előtt ha jól emlékszem DHB volt az akit hozzánk írtak, de a Raiders szerencsére másképp gondolta😀 Azért szerintem Nicks-ben még mindig ott van a potenciál, hogy egy WR needes csapatban magasan a legjobb WR legyen. Figyelembe véve ezeket a körülményeket elért majdnem 900 yardot és pl az Eagles elleni első meccsen meg a Chargers ellen akár többet is lehetett volna használni. Touchdownok hiánya kettős dolog, Cruznak pl a 4. fordulóban a Chargers ellen volt az utolsó TD-je. Nem azt mondom, hogy Nicks az isten és őt akarom védeni, de ha összerakják fejben valamelyik csapat igen jól járhat vele és lehet nem is kellene évenként 10 millió dollárt kifizetni neki.Asbee
 www.nj.com/giants/index.ssf/2009/04/new_york_giants_nearly_had_dea.html
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kicsit OFF:
Ki szurkol majd SB-n a "szimpatikus" Seahawks-nak?G-men
bár nagyon sajnáltam a Friscot , azért én is inkább Hawks...
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kicsit OFF:
Ki szurkol majd SB-n a "szimpatikus" Seahawks-nak?G-men
Én csípem őket, inkább nekik drukkolok. De azt se fogom bánni ha a Broncos nyer. Akiket nagyon nem akartam h nyerjenek, azok már kiestek szerencsére.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
kicsit OFF:
Ki szurkol majd SB-n a "szimpatikus" Seahawks-nak?