New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436


örök kedvenc, igazi Giant, jó pihenést!Henderson
Most rushing touchdowns in New York Giants history with 60.
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 447


Ebben a videóban lemérték az erejét. Nagyon durva.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007


örök kedvenc, igazi Giant, jó pihenést!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Joseph nálam Hankins érkezése miatt kérdéses. Pedig ketten irtó jó párost alkotnának a jövőben, legalább 1 évig ráadásul Cullen Jenkins is ott van.Asbee
Nekem ez a 3-as DT rotáció fontosabb, mint Rolle, ezért elengedném Joseph helyett, ha nem megy bele átstruktúrálásba. JPP, Moore, Tuck, meg egy középső körös a drafton, és egész jó falunk van, futás ellen, meg pass rushban is.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rolle-t nem rúgnám ki ilyen év után, ...csebi
Az oké, de Linval Joseph, Nicks, Beason, Tuck, Rolle ötösből, csak három fog beleférni, vagy annyi sem, és ha Brown egészséges lesz, Hill-t nem tiltják el, akkor őt könnyebb pótolni, mint Beasont, Josephet, illetve, ha Kiwi is lecsó, akkor Tuck-ot. A Wr-eknél pont az idei év volt elég gyenge, amikor Top 5-ösnek voltak titulálva. Nicks nem nyújtott olyat, mint Cruz a szerződése évében. A cikk írója írta is, hogy nem lehet megoldani minden problémát idén, úgyhogy nem is lehet elvárni, azt, hogy mindenhol kellően megerősödjünk. Viszont azt sem szabad megint elhibázni, hogy mindent az Oline érdekében feláldozunk és nem tarunk meg fontosabb játékosokat.gyurczi
Rolle-nak valahogy új szerződést kell adni. Ne feledjük, hogy elmúlt 30 és nyilatkozhat akármit, de csúnya visszaesés is bekövetkezhet nála 2014-ben. Pláne hogy a korábbi években azért bőven volt probléma teljesítményével. Jó lenne ha 2 vagy 3 évre aláírna és a 9 millió helyett mondjuk keresne 5-t. Már azzal beljebb lennénk és azért ő sem halna éhen. Manninggel ugyanezt meg kellene csinálni. Kettejükkel akár 10 milliót is spórolhatnánk és ha valakik akkor ők azok akik a csapat érdekeit tartják szem előtt.
Beason, Tuck szvsz tuti maradni fog. Valami hihetetlen nagy baklövés lenne, ha Beasont erre az évre hoztuk volna el 😀 Defensive endek közül pedig jelenleg csak Tuck nyújtott elfogadhatót, ha a piacról próbálunk helyettest hozni, akkor neki még többet kéne fizetni, újonc pedig nem lesz rögtön kezdő az is biztos. Joseph nálam Hankins érkezése miatt kérdéses. Pedig ketten irtó jó párost alkotnának a jövőben, legalább 1 évig ráadásul Cullen Jenkins is ott van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem jó döntés lenne Mike Sullivan visszahozása egyrészt azért, mert a játékosok jelentős többségét azért ismeri, főleg Elit, illetve az ő távozása után esett vissza Eli és az offense teljesítménye.
Azért azt se felejtsük el, hogy nem lenne teljesen egyedül lévén, hogy Coughlin is offensive guru.

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Rolle-t nem rúgnám ki ilyen év után, ...csebi
Az oké, de Linval Joseph, Nicks, Beason, Tuck, Rolle ötösből, csak három fog beleférni, vagy annyi sem, és ha Brown egészséges lesz, Hill-t nem tiltják el, akkor őt könnyebb pótolni, mint Beasont, Josephet, illetve, ha Kiwi is lecsó, akkor Tuck-ot. A Wr-eknél pont az idei év volt elég gyenge, amikor Top 5-ösnek voltak titulálva. Nicks nem nyújtott olyat, mint Cruz a szerződése évében. A cikk írója írta is, hogy nem lehet megoldani minden problémát idén, úgyhogy nem is lehet elvárni, azt, hogy mindenhol kellően megerősödjünk. Viszont azt sem szabad megint elhibázni, hogy mindent az Oline érdekében feláldozunk és nem tarunk meg fontosabb játékosokat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
na hivatalos Gilbride visszavonulása...
Remélem nem O'Sullivan lesz az új OC, bár mást meg sem említenek!

4 részes tervhez: nincsen csere OT a keretben, draft mindig lutri, Mundy sztem felesleges 5. safetynek, Rolle-t nem rúgnám ki ilyen év után, Riverst nem hoznám vissza, WR poszt még mindig sovány van 2 slot elkapónk, meg egy közepes szélső és egy draftolt játékos...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
"@MikeGarafolo: Team source tells @FOXSports1 that @Giants offensive coordinator Kevin Gilbride will announce his retirement soon."

van isten ^ ^kristof
ha ez igaz ,akkor nem alaptalanul vártunk el mi sem itt év közben "kicsit" többet tőle is....
voltak nagyon szép évek , de nem lehet mindent az O falra kenni !az ő stílusa tényleg nyugdíjt érdemel!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben Jacobs is nflbű ki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én még leírtam Sullivanről a véleményem itt

Az tuti, hogy akárki is érkezik kemény dolga lesz. OL szétesett, QB önbizalmát újra fel kell építeni, találni kell egy első számú futót. Nem lesz egyszerű az egyszer biztos...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
itt van amúgy egy egész jó kis off season terv a bbv-ról nem feltétlenül értek egyet mindennel, de vannak benne jó dolgok:  www.bigblueview.com/2013/12/18/5224816/fixing-the-new-york-giants-four-part-planHenderson
Nekem ez tetszik. Nem épp egy tuti Po csapat, de a rebuilding megkezdéséhez bőven jó. Jó a meglátás Eli-jal kapcsolatban is. Ami még jó meglátás volt az elején, hogy idén fizettük meg az elmúlt évek szereplésének az árát.
Szóval én ezeket a lépéseket abszolút aláírnám előre. Hátha összejön.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mike Sullivan térhet vissza a Bucstól, 2004-2011 között volt itt WR majd QB edző, szerintem egy évre tökéletes.

azért csak ennyivel számolok mert Coughlin nyugdíjba vonulása után biztosan nagy jövés-menés lesz
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem megmondták neki, hogy jobb ha visszavonul, mert kirakjuk. Ma ült össze Coughlin, Reese és Mara


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"@MikeGarafolo: Team source tells @FOXSports1 that @Giants offensive coordinator Kevin Gilbride will announce his retirement soon."

van isten ^ ^
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Szvsz két FB a mai fociban teljesen felesleges. Ha marad Pascoe is akkor meg főleg. Osi a Falcons-tól 2 évre kapott kb. 8 milliót, legalább ennyit megkapna Tuck is.Asbee
Teljesen jogos, ez csak az én perverzióm, hogy valami brutális futójátékot láthassak, meg amúgy is a való életben szeretek a trendekkel szembe nyomulni. Bár nem vagyok benne biztos, hogy megfelelő körülmények között nem válhatna be egy brutál run heavy offense a mai NFLben. Nyilván nem olyan Oline-al mint a miénk 😀
De ez már eléggé off az eredeti témához képest.

itt van amúgy egy egész jó kis off season terv a bbv-ról nem feltétlenül értek egyet mindennel, de vannak benne jó dolgok:  www.bigblueview.com/2013/12/18/5224816/fixing-the-new-york-giants-four-part-plan

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki menjen, ki maradjon?

Hosszú volt megírni...😀Asbee
ha megengeded leírom, én hogy látom
!csebi
Nagyjából én is egyetértek mindkettőtökkel, de szerintem túl nagy összegekkel számoltok Tucknál meg Beasonnál. Ha jól emlékszem tavaly Avril meg Bennett is kb 5 milla per év körül kapott, Bennett talán csak egy évre. Tuck már 31, nem hiszem, hogy bárhol több éves, 5 misis szerződést kapna. Szerintem 3 körül itt lehet tartani.Beason meg szintén nem olyan fiatal már, coverageban nem is valami jó, nekünk nagyon sokat számít hogy itt van, de nem hiszem, hogy nagyon kapkodnának érte, kétlem, hogy ilyen sokat kéne perkálni neki évente.

Nicks nagyon érdekes kérdés, őt csak akkor tartanám meg ha nagyon olcsón jön.

Conner jó játéka miatt érdekes Hynoski sorsa is, én azt mondom, ha idén tudtunk 3 QB-t meg egy Adrien Robinsont cipelni, úgy hogy nem is játszott, akkor most tartsuk meg mindkettőt. Megnéznék valami két fullbackes run heavy formationt.

Steviere meg lehet, hogy tényleg nem elég az eredeti körös tender.Henderson
Szvsz két FB a mai fociban teljesen felesleges. Ha marad Pascoe is akkor meg főleg. Osi a Falcons-tól 2 évre kapott kb. 8 milliót, legalább ennyit megkapna Tuck is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
Ki menjen, ki maradjon?

Hosszú volt megírni...😀Asbee
ha megengeded leírom, én hogy látom
!csebi
Nagyjából én is egyetértek mindkettőtökkel, de szerintem túl nagy összegekkel számoltok Tucknál meg Beasonnál. Ha jól emlékszem tavaly Avril meg Bennett is kb 5 milla per év körül kapott, Bennett talán csak egy évre. Tuck már 31, nem hiszem, hogy bárhol több éves, 5 misis szerződést kapna. Szerintem 3 körül itt lehet tartani.Beason meg szintén nem olyan fiatal már, coverageban nem is valami jó, nekünk nagyon sokat számít hogy itt van, de nem hiszem, hogy nagyon kapkodnának érte, kétlem, hogy ilyen sokat kéne perkálni neki évente.

Nicks nagyon érdekes kérdés, őt csak akkor tartanám meg ha nagyon olcsón jön.

Conner jó játéka miatt érdekes Hynoski sorsa is, én azt mondom, ha idén tudtunk 3 QB-t meg egy Adrien Robinsont cipelni, úgy hogy nem is játszott, akkor most tartsuk meg mindkettőt. Megnéznék valami két fullbackes run heavy formationt.

Steviere meg lehet, hogy tényleg nem elég az eredeti körös tender.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...csebi
Néhány esetben, pl. Tucknál és Beasonnál azt próbáltam belevenni, hogy mi lehet az amit kaphat, legrövidebb-leghosszabb pl. ezért lehetnek néhol túlzóak. Tenderek közül 3. körös nincs. 1., 2. körös és játékos draft körét jelentő tender adható. Paysingernél talán elég lett volna a harmadik (igaz UDFA volt, ezért távozásánál nem lenne ellenérték), de ez a 2 millió dollár sem vágná földhöz a csapatot. Ha esetleg ezt nem kapná meg és jönne is érte ajánlat szvsz azt simán tudnánk matchelni, azért évi 10 millió dollárt senkitől sem fog kapni 😀
Stevie Brownnak 2. körös tendert szvsz tök felesleges adni. Tavaly megkapta, akkor reális volt, viszont két nagy kérdőjel van nála. ACL szakadás után milyen lesz? Vajon csak egy kiugró éve volt, vagy tényleg ilyen jó? Másodikra már megkaptuk volna a választ, csak hát a sérülése. Emiatt szerintem biztosan nem jön érte ajánlat, ha pedig mégis akkor simán megadnánk neki azt mi is. Sérülése miatt valószínűleg a garantált összeg sem lenne magas, így később nagyobb szívfájdalom nélkül is elküldhető.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436
itt meg a kinti szurkolók szavazatai az összes játékosról érdekességnek...😊  topics.nj.com/tag/giants-keep-em-dump-em/index.html
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Ki menjen, ki maradjon?

Hosszú volt megírni...😀Asbee
ha megengeded leírom, én hogy látom

Tuck: nálam 2 év a max 😀 4 teljesen felesleges, sztem 5 millió nem biztos, hogy elég arra, hogy itt tartsuk
Nicks: megtartanám, kb 5 év/8 misi körül, nélküle nincsen oldalvonal melletti elkapónk...
Diehl: csukja be maga mögött az ajtót nálam is
S. Brown: 7. körös pick-es RFA? én simán bevállalnám a 7. kört érte, ha más csapat GM-je vagyok, annak ellenére, hogy kihagyott egy évet. Nem tudom a szabályokat, nem lehetne magasabb körös RFA-t rátenni? nálam is maradna amúgy
A. Brown: így gondolom én is
Thomas: szintén
Myers: miután Diehl becsukta az ajtó, a szellőzőn másszon ki
Pascoe: nem tudom, hogy maradna-e ennyiért, örülnék neki
Rivers: egy évben max egy kiemelkedő meccs, nálam ez szintén kevés, mehet
Beason: 5 év sztem nála is sok, 6 misit adnék neki /év
McBride: 0.73 sztem kevés lesz a megtartására
Painter: camp bodynak sem kell...
Boothe: 1év 1 millió sztem kevés, hosszabb távú és magasabb fizut is megkaphat sztem
J. Brown: ja.
Mundy: sztem neki is többet kellene adnunk, felesleges, elvileg lesz elég safety a csapatban, ha vki lesérül ráérünk akkor igazolni
Murphy: nincs ajtó, nincs szellőző hát akkor a lefolyón keresztül távozzon, annyira észrevehetetlen volt, pedig sokat vártam tőle
Patterson: vele nincs baj, csak nem fér el, mehet
Ross: felmelegítve csak a káposzta...
Herzlich: remélem marad!
Hynoski: dilemma. szeretem, de Conner mintha jobb lenne nála, majd Reese dönt...
Paysinger: 3. körös tender elég neki
Cordle: remélem nem játszik többet nálunk
Rogers: öreg
Jacobs: lehetne RB edző, nem? 😀
Hillis: maradjon!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki menjen, ki maradjon?

Hosszú volt megírni...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez alapján nem állunk túl jól:
 overthecap.com/calculator/?Team=Giants

Myers-nél nem úgy van, hogy megszabadulhatunk tőle 0 dead money-val?
csebi
Szerintem igen, sőt talán Snee-től is. Egyébként a következőket csináltam meg: Eli, Rolle hosszabbítás. Baas restructure. Snee, Kiwanuka, Myers, Webster cut (volt akit dátum után). Így lett majdnem 42 millió cap space. Szar a helyzet, de valamennyire orvosolható.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Rooney rule?Asbee
Ja, igen, az lehet. Főleg, h Lovie Smith már elkelt plG-men
de már Perry előtt interjúztatták Caldwellt is, az nem elég a feka szabályhoz?csebi
A redskins rasszista csapat, szegény indiánokat is hogy megalázzák ugyebár, nekik két fekete interjúalany kötelező. Sőt, még kell egy sumér, egy azték és egy perzsa is.somoskovig
ezt csak azért írtam, hogy Fewell-t sztem nem a rasszista szabályok miatt kérték fel...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
ez alapján nem állunk túl jól:
 overthecap.com/calculator/?Team=Giants

Myers-nél nem úgy van, hogy megszabadulhatunk tőle 0 dead money-val?

Van 17 misi helyünk és a következő FA-k nagyon fontosak:
J. Brown, Tuck, Boothe, McBride, Beason, Nicks, Pascoe, Joseph, Stevie és Andre Brown,
ezzel még nem oldottuk meg az off fal belsejét, még mindig hiányozni fog Prince mellé egy CB (McBride nálam csere kaliber) és a DT poszt sem túl mély igazából, valamint TE sincsen...
mindezeken felül nem fogunk tudni mkit megtartani, akikkel hosszabbítanék, ha lehetne, akkor Joseph, Beason, Nicks, Tuck, Andre Brown lenne az 5 legfontosabb...

Reese-nek vmit nagyon varázsolni kellene, ha jövőre nem akarunk ilyen szenvedős évet megint...csebi
Ahogy látom, Snee esetében lehetne nagyot vágni a pénzén, Baas-nál is lehetne átstruktúrálást csinálni, amennyit sérült, Kiwi esetén gondolkodnék még el valamin, Myers, meg eszement pénzt kapna jövőre. Sajna a többiekkel nem nagyon lehet mit kezdeni. Még Eli lehetne lojális a csapathoz egy kis fizu csökkentéssel. Rolle meg nagyon oda tette magát ezért a 9 misiért. Ha össze hoznak 20 M környékén (nagyon optimista) valamit, akkor a 37 M-ből meg lehetne tartani az értékesebbeket, de a FA piacra, az Oline érdekében nem maradna megint semmi.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!