New York Jets

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Barmit is lep Woody tamogatom. Okadnom kell ettol a franchisetol.
Beki
Mondjuk nekem általában Woody döntéseitől is 😀
Wester
Nem vagy vele egyedul, de mai es SEA szanalom utan nem tudom vedeni Saleh es bandajat. 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Barmit is lep Woody tamogatom. Okadnom kell ettol a franchisetol.
Beki
Mondjuk nekem általában Woody döntéseitől is 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Barmit is lep Woody tamogatom. Okadnom kell ettol a franchisetol.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
"If Jets designate Tomlinson as post June 1 cut they save $13.1M in space and take $4.3M dead money hit this year & $4.3M in 2024. You can definitely move on from him

Would you rather have Tomlinson at $17.4m or pay Tomlinson $4.3m to not be here & open $13.1m extra? Easy choice"
Apex
No brainer igy

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
"If Jets designate Tomlinson as post June 1 cut they save $13.1M in space and take $4.3M dead money hit this year & $4.3M in 2024. You can definitely move on from him

Would you rather have Tomlinson at $17.4m or pay Tomlinson $4.3m to not be here & open $13.1m extra? Easy choice"

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Connor is jo cuccot tol:  twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1612148437532790784?t=GKjNxP7TOwW48JqI8TfOVg
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig a JD Saleh MLF triónál règen nem volt itt jobb a QB kèrdèst nèztèk be, igaz azt nagyon, de nem lehetett sejteni, hogy ZW túl sok Amerikai pitèt nèz eszik 🤪😜. S mèg így se volt rossz összesègèben a mèrleg. Persze a szájíz keserű. Hátha nem száll el az agya....

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
Beki
még a végén leraboljátok SP-t vagy Jimbot.
Amadeus von Dollárbaloldal
Emlékeim szerint Woody nagy rajongója Harbónak, de úgy gondolom, hogy Saleh és JD is kap még egy évet, de assistant coachok és az OC repül.
Beki
ha eldurran az agya, akkor simán rámehet Jimbora. És igazából nem mondhatnánk rá, hogy nem érthető, meg ilyenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
Beki
még a végén leraboljátok SP-t vagy Jimbot.
Amadeus von Dollárbaloldal
Emlékeim szerint Woody nagy rajongója Harbónak, de úgy gondolom, hogy Saleh és JD is kap még egy évet, de assistant coachok és az OC repül.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
Beki
még a végén leraboljátok SP-t vagy Jimbot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
Beki
Szerintem hiba lenne, de ismerjük Woody-t
Wester
Azt volna jó tudni h kire/mire és miért ideges Woody. 😀 Az offense teljesítményre vagy h ismét nem sikerült egy rookie QBt nevelgetni stb. Mindenesetre LaFlőrt sztem kirúgatja Saleh-val.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
Beki
Szerintem hiba lenne, de ismerjük Woody-t

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
New York Jets owner Woody Johnson was livid after last week's ugly loss to the Seattle Seahawks, team sources said. Woody bátyó ideges úgy fest.
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ekkora szar meccset mint ami most fog jönni
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Bectonról ezt írta ma Cimini:
Rehabbing at the facility, Becton looks "slim," said one teammate, who predicted the 6-foot-7, 380-pound tackle will be a comeback-player-of-the-year candidate.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Jó látni azért, hogy Trevorka az egyik legígéretesebb fiatal QB-nak tűnik a ligában, miközben ZW már jövőre nem lesz a csapatnál jó eséllyel. No nem baj legalább megvertük anno a Rams-et LETS FUCKING GOOOO....valaki öljön meg pls
Apex
Pedig nem mondhatjuk h ne tettünk volna meg mindent a tankolásért... az a Raiders elleni vereség... 😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Jets currently have the 13th pick

With the Titans' loss last night, the highest the Jets can now go is the 11th pick. They can get there with a loss and wins by CLE (@ PIT) and NO (vs. CAR)

If the Jets win, the lowest they can fall is the 16th pick
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Jó látni azért, hogy Trevorka az egyik legígéretesebb fiatal QB-nak tűnik a ligában, miközben ZW már jövőre nem lesz a csapatnál jó eséllyel. No nem baj legalább megvertük anno a Rams-et LETS FUCKING GOOOO....valaki öljön meg pls
Apex
Ugyanezen gondolkoztam, ráadásul culture építő szerepe se nagyon volt, mert a csapat magja kicserélődött teljesen
Wester
Semmi értelme nem volt konkrétan és jó nem azt mondom, hogy TL garantáltan franchise qb lesz mert még mindig kicsi a sample size, meg jövőre ha szerzünk egy értelmes QB-t és összepakolunk egy normális szezont(mindkettőre reálisan azért bőven van esély talán először jó hosszú idő óta), akkor azért nem fog ez annyira fájni, de jelenleg kegyetlen szar érzés belegondolni most hol lehetnénk ha TL nálunk köt ki...Meghát na, ez mind szép és jó, hogy ennyi potenciál van ebben a keretben, de ezt jó lenne eredményekben is látni meg így is a kövi év mindenképpen boom or bust szezon lesz és belegondolni is rossz, hogy mi fasz lesz, ha jövőre nem sikerülnek a dolgok. The cycle continues...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Jó látni azért, hogy Trevorka az egyik legígéretesebb fiatal QB-nak tűnik a ligában, miközben ZW már jövőre nem lesz a csapatnál jó eséllyel. No nem baj legalább megvertük anno a Rams-et LETS FUCKING GOOOO....valaki öljön meg pls
Apex
Ugyanezen gondolkoztam, ráadásul culture építő szerepe se nagyon volt, mert a csapat magja kicserélődött teljesen
Wester
Ezzel nem értek egyet.. én örülök hogy nem lett nyeretlen szezonunk az a legnagyobb szégyen szerintem. Tetszettek volna az elvtársak jobban megnézni Zach személyiségét. A liga mostani top irányítoinak nagy része nem 1/1 volt.. ja és amilyen a Jets mi Zachet vittük volna 1/1re is 🤣🤣

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jó látni azért, hogy Trevorka az egyik legígéretesebb fiatal QB-nak tűnik a ligában, miközben ZW már jövőre nem lesz a csapatnál jó eséllyel. No nem baj legalább megvertük anno a Rams-et LETS FUCKING GOOOO....valaki öljön meg pls
Apex
Ugyanezen gondolkoztam, ráadásul culture építő szerepe se nagyon volt, mert a csapat magja kicserélődött teljesen

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Jó látni azért, hogy Trevorka az egyik legígéretesebb fiatal QB-nak tűnik a ligában, miközben ZW már jövőre nem lesz a csapatnál jó eséllyel. No nem baj legalább megvertük anno a Rams-et LETS FUCKING GOOOO....valaki öljön meg pls

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Jót tenne a Jets lelkeknek a győzelem a végén zárásnak főleg a májámi ellen...

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Peter Schrager: “I have it on good intel that Robert Saleh’s job is safe.”
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Jets offensive rankings
Total: 22
Run: 25
Pass: 15
Scoring: 27

Jets Defensive Rankings
Total: 4
Run: 16
Pass: 2
Scoring: 4
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1610395827909918720?t=TFZrzvR1RgSbIIPMiniLpA