New York Jets

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
#Jets coach Robert Saleh on QB Zach Wilson, following his benching: “We haven't seen the last of him."
Pofad lenne lapos bazdmeg. Ha meg egyszer ezt a kocsogot berakja kezdonek, mehet a picsaba.
Beki
Azt nem mondta, hogy nálatok.
Bazzani
Ennel a csapatnal sosem tudni.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
#Jets coach Robert Saleh on QB Zach Wilson, following his benching: “We haven't seen the last of him."
Pofad lenne lapos bazdmeg. Ha meg egyszer ezt a kocsogot berakja kezdonek, mehet a picsaba.
Beki
Azt nem mondta, hogy nálatok.

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
#Jets coach Robert Saleh on QB Zach Wilson, following his benching: “We haven't seen the last of him."
Pofad lenne lapos bazdmeg. Ha meg egyszer ezt a kocsogot berakja kezdonek, mehet a picsaba.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok sikert a QB kereséshez az offseasonban, remélem sikerül megtalálni a megfelelő embert. Strevelert lehet bent tartanám az utolsó 2 meccsre. ÉLETET lehelt az offensebe.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Fantasztikus megvan a negyedik egyforma képességű qb-nk... fos, hogy bármennyire is sokat léptünk előre a szezonban de az egész szájíz megint a szokásos

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Hát akkor ennyi volt a szezon. Wilson takarodj, OL nem létezik zsinórban a 3. meccsen és a védelem is tré volt. Streveler vicces volt, de komolyan nem lehet venni. Majd jövőre ( se ). Jó duma, hogy csak egy irányító kell, de eddig se sikerült találni lol.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek hír nektek, rossz hír nekünk:
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Hát én megpróbálom... nyilván ha nem nyernénk akkor nincs PO. Abban "bízom" hogy a rájátszást majd olyan Jetsesen bukjuk el majd: nyerünk most meg jövő héten aztán a célegyenseben a miami üt majd el minket csakhogy jobban fájjon

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Named to the Pro Bowl: DT Quinnen Williams, CB Sauce Gardner, LB C.J. Mosley and ST Justin Hardee. #Jets
Beki
Szegeny Reed 😕

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Named to the Pro Bowl: DT Quinnen Williams, CB Sauce Gardner, LB C.J. Mosley and ST Justin Hardee. #Jets
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se a régi ismerős Fatukasi, se az idei 1/1-es Travon Walker nem lesz nálunk. Az két remek futás elleni védő mínusz. Esni is fog, ami jó a futójátéknak. Minden készen áll egy tökéletes James Robinson revenge game-re, ha Saleh benevezi a meccsre...
Azt elertek ismet h hiaba leszek szabin, ezek miatt en tuti nem hajnalozok. 😀
Beki
Basszus, így már biztos nyerni fog a Jets. :/


Én még erősen dillemmába vagyok, hogy nézzem-e vagy sem. Mondjuk azért nem semmi micsoda leolvadást produkálunk, 6-3ból lett 7-7, persze lehet mondani, hogy hát "sZezon elŐTt eNnEK iS öRüLtÜNK voLnA!!!", de azért a játékot tekintve változnak az elvárások és elég nagy csalódás, hogy ilyen helyzetbe kerültünk, sőt jó eséllyel elbukjuk a PO-t...Amúgy számomra még mindig hihetetlen, hogy mindenki azt mondta ZW-ről, hogy a legtehetségesebb QB nálunk Namath óta, az utóbbi 10-12 év legjobb O-ja van körülötte(leszámítva talán 15), egy szintén teljesen jó OC és mégis fosabb QB teljesítményt én nem nagyon láttam még senki mástól, pedig aztán voltak itt Petty meg McElroy féle tehetséges úriemberek. Most vagy tényleg ennyire szarik az egészbe vagy nem tudom.
Apex
Kíváncsi vagyok, hogy akárcsak egy Wentz/Heinecke szintű QB-val hol lenne a Jets? Lehet komoly SB contender lenne. Pl. Garoppolo helyében mindent megtennék, hogy ide kerüljek jövőre. Ő ráadásul ismeri jól a divíziót is. 😀

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
ZW kezd Jags ellen.
PO esélyek:

Apex
Azt elertek ismet h hiaba leszek szabin, ezek miatt en tuti nem hajnalozok. 😀
Beki
Én még erősen dillemmába vagyok, hogy nézzem-e vagy sem. Mondjuk azért nem semmi micsoda leolvadást produkálunk, 6-3ból lett 7-7, persze lehet mondani, hogy hát "sZezon elŐTt eNnEK iS öRüLtÜNK voLnA!!!", de azért a játékot tekintve változnak az elvárások és elég nagy csalódás, hogy ilyen helyzetbe kerültünk, sőt jó eséllyel elbukjuk a PO-t...Amúgy számomra még mindig hihetetlen, hogy mindenki azt mondta ZW-ről, hogy a legtehetségesebb QB nálunk Namath óta, az utóbbi 10-12 év legjobb O-ja van körülötte(leszámítva talán 15), egy szintén teljesen jó OC és mégis fosabb QB teljesítményt én nem nagyon láttam még senki mástól, pedig aztán voltak itt Petty meg McElroy féle tehetséges úriemberek. Most vagy tényleg ennyire szarik az egészbe vagy nem tudom.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
ZW kezd Jags ellen.
PO esélyek:

Apex
Azt elertek ismet h hiaba leszek szabin, ezek miatt en tuti nem hajnalozok. 😀
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
ZW kezd Jags ellen.
PO esélyek:

Apex
Tua is szarul nezett ki az elso ket szezonjaban. Lehet ZW-nel is jovore jon el a megvaltas!
Toto21
Igy van. Remélem sokan elhiszik ezt és kapunk valami pickeket érte 😊

Green is green
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
ZW kezd Jags ellen.
PO esélyek:

Apex
Tua is szarul nezett ki az elso ket szezonjaban. Lehet ZW-nel is jovore jon el a megvaltas!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
ZW kezd Jags ellen.
PO esélyek:

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Jut eszembe a szamunkra ilyenkor legfontosabb dolog mar: 1/17es pick a mienk ma. 🤣
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem sima ti, ha MW nem játszik és az nem valószínű jelenleg
Wester
Kinézem, hogy J-Rob aktiv lesz és egymaga megnyeri a meccset. Vagy Quincy Williams segítségével. Van pár ex-jaguár, akinek revenge game jön. Még Saleh is volt LB edző nálunk. 😀
iktriad
Jrob nem az a bosszuálló tipus. Ő akkor is fullba nyomja ha egyetemi edzőmeccs van. Es énn nem venném fix kettesre a meccset, nagyon jó a D itt és még kérdéses az OT nálunk egyenlőre. Én drukkolok Zakariásnak vele tőbb esélyünk van az fix 😀
Ppistike
Szerintem is nagyin kemény meccs lesz, mert Sauce egy embert alapból levesz majd. És szerintem a Jets támadósra fog majd tudni haladni még Zach Wilsonnal is. És akkor még nem i beszéltünk az OT helyzetünkről (mindkét kezdő megsérült, igaz az RT Jawan Taylor visszaállt, de a LT Cam Robinson szerintem nem fog játszani. Amit még szvsz elviselünk, mert Walker Little szerintem jobb LT, mint RT, de ha netán Taylor se tud játszani, akkor Quincy Williamséknek nagy napja lehet.
Ja és ha már Jets-Jags kapcsolat, lehet Fatukasi se lesz, mert tegnap ő is megsérült.
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Szerintem sima ti, ha MW nem játszik és az nem valószínű jelenleg
Wester
Kinézem, hogy J-Rob aktiv lesz és egymaga megnyeri a meccset. Vagy Quincy Williams segítségével. Van pár ex-jaguár, akinek revenge game jön. Még Saleh is volt LB edző nálunk. 😀
iktriad
Jrob nem az a bosszuálló tipus. Ő akkor is fullba nyomja ha egyetemi edzőmeccs van. Es énn nem venném fix kettesre a meccset, nagyon jó a D itt és még kérdéses az OT nálunk egyenlőre. Én drukkolok Zakariásnak vele tőbb esélyünk van az fix 😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Szósz felé egy dobás sem ment tegnap.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Wester
Fasza lesz a buli az OL-el jövőre ismét...LT, LG és RG/RT van, többit meg managelni kellene valahogy zéró lóvéval. 😀 Nem, Bectonra még backup pozit sem nagyon bíznék perpill, Mitchell sem opció.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Kár érte... csárgersz elment, nem hoztuk a lájonsz meccset. Akárhogy nézem 3 győzelem kéne még

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem sima ti, ha MW nem játszik és az nem valószínű jelenleg
Wester
Kinézem, hogy J-Rob aktiv lesz és egymaga megnyeri a meccset. Vagy Quincy Williams segítségével. Van pár ex-jaguár, akinek revenge game jön. Még Saleh is volt LB edző nálunk. 😀