New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Wilson mai teljesítménye full szerkóban: 10/17, 6x sackelték, 1 INT (Joynerre hitte azt h WR)
6 sackből Lawson hármat jegyzett, Bectonról természetesen ma is jött.
Mimsnek volt egy durva dropja, amiből INT lett és egy play-t le kellett fújni, mert megint nem tudta mit kell csinálnia.
Beki
Nagyon szezon eleji formának tűnik. (Reméljük csak ennyi)
Bectont miért seggelik el állandóan ennyire? (azon kívül, h Lawson áll vele szemben?! 😀)
Lucifer
Kevés jó dolog volt a tavalyi coaching staffban, de Frank Pollack top5 OL edző szvsz a ligában. A helyére Saleh hozta Friscoból John Bentont, őt én bottom10-be tenném...
Egy ekkora minőségbeli romlás egy fiatal játékosnál kurva sokat számíthat.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Wilson mai teljesítménye full szerkóban: 10/17, 6x sackelték, 1 INT (Joynerre hitte azt h WR)
6 sackből Lawson hármat jegyzett, Bectonról természetesen ma is jött.
Mimsnek volt egy durva dropja, amiből INT lett és egy play-t le kellett fújni, mert megint nem tudta mit kell csinálnia.
Beki
Nagyon szezon eleji formának tűnik. (Reméljük csak ennyi)
Bectont miért seggelik el állandóan ennyire? (azon kívül, h Lawson áll vele szemben?! 😀)

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Wilson mai teljesítménye full szerkóban: 10/17, 6x sackelték, 1 INT (Joynerre hitte azt h WR)
6 sackből Lawson hármat jegyzett, Bectonról természetesen ma is jött.
Mimsnek volt egy durva dropja, amiből INT lett és egy play-t le kellett fújni, mert megint nem tudta mit kell csinálnia.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jó a buli a mai edzésen is... igaz h nem full szerkós, de Lawson eddig 3 sacket csinált csak Bectonról.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Úgy olvastam Wilson nem hasított minap. 11/24, 112 yard, 2int és csak egy field goal-ig jutott az offence a két órás edzés alatt. Van még mit tanulni...
GTom
Sok jelentősége ennek a scrimmage meccsnek. Igaz h ez volt az első alkalom, mikor Wilson fülére mondták az éles playeket, de live tackling nem volt pl. DL megint taknyosra verte az OL-t, főleg Becton és Fant lógott ki. Aztán QW még nem is edz.
Beki
Mondjuk szerintem ez ellen a DL ellen az NFL OL-k 90%-a szarul fog kinézni. Legalábbis ha mindenki a tudásának megfelelően játszik akkor mindenképpen.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Úgy olvastam Wilson nem hasított minap. 11/24, 112 yard, 2int és csak egy field goal-ig jutott az offence a két órás edzés alatt. Van még mit tanulni...
GTom
Sok jelentősége ennek a scrimmage meccsnek. Igaz h ez volt az első alkalom, mikor Wilson fülére mondták az éles playeket, de live tackling nem volt pl. DL megint taknyosra verte az OL-t, főleg Becton és Fant lógott ki. Aztán QW még nem is edz.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
Úgy olvastam Wilson nem hasított minap. 11/24, 112 yard, 2int és csak egy field goal-ig jutott az offence a két órás edzés alatt. Van még mit tanulni...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0806%2Fr892218_1296x729_16-9.jpg
Jets' Denzel Mims buried on depth chart, raising questions about future
The 2020 second-round draft pick has had a rough start to camp, trying to find his way in a system that might not be suited to his skill set.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik próbálják Mimset vmi újjal megismertetni, ezt úgy hívják h route tree.
empty taxi
Pontosan ezt olvastam sok helyen én is.
Beki
Nagyon képzetlen size/speed kombóként érkezett a ligába, ilyeneknél előfordul, hogy a profik között már nem elég csak a fizikai adottságaik, meg kéne tanulni pontosan route-ot futni.
empty taxi
Tavaly voltak igen szép elkapásai az tény, bár tény h Gase fantázia nélküli offenseben túl sok fajta route-al nem kellett foglalkoznia.
Viszont az elég nagy gond h edzésen 2 alkalommal fingja sem volt h milyen play-t hívtak.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Úgy látszik próbálják Mimset vmi újjal megismertetni, ezt úgy hívják h route tree.
empty taxi
Pontosan ezt olvastam sok helyen én is.
Beki
Nagyon képzetlen size/speed kombóként érkezett a ligába, ilyeneknél előfordul, hogy a profik között már nem elég csak a fizikai adottságaik, meg kéne tanulni pontosan route-ot futni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik próbálják Mimset vmi újjal megismertetni, ezt úgy hívják h route tree.
empty taxi
Pontosan ezt olvastam sok helyen én is.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Úgy látszik próbálják Mimset vmi újjal megismertetni, ezt úgy hívják h route tree.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tegnapi edzésen Mims 2 alkalommal sem tudta h mégis milyen play fog következni. LaFleur el is igazította. Igah h kb 1 hete 3. csapattal edz.
Beki
Remelem azert magara talal, tavaly nagyon biztato volt amit az alatt a keves ido alatt mutatott.
Apex
Nagyon sztem nem kell aggódnia. Annyira nem szar h tavalyi 2. körösként még idén kivágják. 6-7 WR lesz a rosteren: CDavis, Crowder, Moore, Cole, Mims és Berrios sztem tuti.
Beki
Nem tudom elképzelni, hogy a tavalyi bíztató játéka után ennyire kutya legyen. Ha tényleg ennyi van benne akkor óriási csalódás. Képességek terén Davissel kéne paliban legyen.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Közben fogynak az OL-ek... Edoga, AVT, Clark után tegnap Lewis is megsérült.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi edzésen Mims 2 alkalommal sem tudta h mégis milyen play fog következni. LaFleur el is igazította. Igah h kb 1 hete 3. csapattal edz.
Beki
Remelem azert magara talal, tavaly nagyon biztato volt amit az alatt a keves ido alatt mutatott.
Apex
Nagyon sztem nem kell aggódnia. Annyira nem szar h tavalyi 2. körösként még idén kivágják. 6-7 WR lesz a rosteren: CDavis, Crowder, Moore, Cole, Mims és Berrios sztem tuti.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Tegnapi edzésen Mims 2 alkalommal sem tudta h mégis milyen play fog következni. LaFleur el is igazította. Igah h kb 1 hete 3. csapattal edz.
Beki
Remelem azert magara talal, tavaly nagyon biztato volt amit az alatt a keves ido alatt mutatott.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi edzésen Mims 2 alkalommal sem tudta h mégis milyen play fog következni. LaFleur el is igazította. Igah h kb 1 hete 3. csapattal edz.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
Veterán backup QB in dó háuz, vagy micsoda

Beki
Nem gond. Majd szeptemberben elküldjük...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
AVT nem edz ma, Feeney tolja LG-ben így.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Veterán backup QB in dó háuz, vagy micsoda
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lawson eddig hulyet csinal napi szinten Bectonbol.
Beki
Szerintem rohadt jo, hogy egy normalis edzopajtija van 😀
Apex
Remélem Mosest is megizzasztják picit h formába lendüljön. 😀
Nyilván am ha full szerkó felkerül, az lesz a mérvadó.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wilson -> Elijah Moore. Wow.


iktriad
Wow. Durvan betette ezt a lasztit ket vedo koze, zsebkendonyi teruletre.
Stez
Na igen, nézem, mondom ezt a passzt még én is megdobnám (ha 20 yardra lenne az ember, nem 50-re), annyira üresen van az elkapó. Itt viszont az elszakadás és az utána lévő testcselek nem rosszak (mintha régi magamat látnám a KFL-ben 😀 ), inkább erre ment szerintem az elismerés, nem a dobásra

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Lawson eddig hulyet csinal napi szinten Bectonbol.
Beki
Szerintem rohadt jo, hogy egy normalis edzopajtija van 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lawson eddig hulyet csinal napi szinten Bectonbol.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik szombaton nem csak ez volt az egyedüli bíztató dolog.