Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
az meg fejben dől el

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
kiismertek minket mi meg nem tudunk változtatni Janek
Biztos ez is közrejátszik, de ettől még néha megverhetnék az emberüket a srácok, és odaérhetnének a QB-hoz, meg nem elfutni kéne mellette...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
kiismertek minket mi meg nem tudunk változtatni

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Fletcher meg is érdemli. Nagyon jól teljesít. Bár azt mondták róla, hogy elit pas-rusher. Ebből nála sem látni semmit. Shawn84
Nem tudom, mert ennyire nem értek hozzá, de ez nem lehet véletlen, hogy ennyire szar a D line.
A liga legjobbjai közül jó pár itt játszik nálunk. Olyan van, hogy 1-1 ember betlizik néha vagy szar formában van pár héten át, de nálunk konzisztensen szar mindenki.
Nem tudom miben változtattunk tavaly óta ezen a téren, de brutális a visszaesés.
marci88
Azt hiszem talán BleedingGreen az aki meg tudná válaszolni ezt a kérdést pontosabban. Ő az aki ebbe jobban beleásta magát.
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Fletcher meg is érdemli. Nagyon jól teljesít. Bár azt mondták róla, hogy elit pas-rusher. Ebből nála sem látni semmit. Shawn84
Nem tudom, mert ennyire nem értek hozzá, de ez nem lehet véletlen, hogy ennyire szar a D line.
A liga legjobbjai közül jó pár itt játszik nálunk. Olyan van, hogy 1-1 ember betlizik néha vagy szar formában van pár héten át, de nálunk konzisztensen szar mindenki.
Nem tudom miben változtattunk tavaly óta ezen a téren, de brutális a visszaesés.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amúgy ha minden igaz akkor négy meccsünk lesz a Sport tv-ben, ebből kettő a NO és a Panthers elleni biztos de sanszos az első Dallas elleni és a Bengals elleni is. Ricsi kiélvezkedheti magát rajtunk bár remélem majd jól rácáfolunk 😛dande
Sajnos erre elég kevés az esély, de én is nagyon remélem, hogy kurvajók leszünk és Ricsinek meg kell majd erőltetnie magát, hogy rosszat mondjon rólunk. 😀

DeSean-ék biztos ami biztos bevásároltak a hurrikán idején 😀
 www.the700level.com/football-philadelphia-eagles/news/DeSean-Jackson-Tweets-About-Hurricane-Sa?blockID=794903&feedID=8973

Cox hivatalosan is kezdő lett:
 www.bleedinggreennation.com/2012/10/31/3579626/philadelphia-eagles-depth-chart-fletcher-cox-takes-over-starting-job
Bébé
Fletcher meg is érdemli. Nagyon jól teljesít. Bár azt mondták róla, hogy elit pas-rusher. Ebből nála sem látni semmit.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Amúgy ha minden igaz akkor négy meccsünk lesz a Sport tv-ben, ebből kettő a NO és a Panthers elleni biztos de sanszos az első Dallas elleni és a Bengals elleni is. Ricsi kiélvezkedheti magát rajtunk bár remélem majd jól rácáfolunk 😛dande
Sajnos erre elég kevés az esély, de én is nagyon remélem, hogy kurvajók leszünk és Ricsinek meg kell majd erőltetnie magát, hogy rosszat mondjon rólunk. 😀

DeSean-ék biztos ami biztos bevásároltak a hurrikán idején 😀
 www.the700level.com/football-philadelphia-eagles/news/DeSean-Jackson-Tweets-About-Hurricane-Sa?blockID=794903&feedID=8973

Cox hivatalosan is kezdő lett:
 www.bleedinggreennation.com/2012/10/31/3579626/philadelphia-eagles-depth-chart-fletcher-cox-takes-over-starting-job
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meddig van érvényben, hogy egy órát nyertünk gondolom a mai TNF még igen de az MNF is még vagy ott már nincs ilyen szerencsénk?

Amúgy ha minden igaz akkor négy meccsünk lesz a Sport tv-ben, ebből kettő a NO és a Panthers elleni biztos de sanszos az első Dallas elleni és a Bengals elleni is. Ricsi kiélvezkedheti magát rajtunk bár remélem majd jól rácáfolunk 😛
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/30/pff-mid-season-all-pro-team/ 😂

Mathis vastagon perkálhat a PFF-nek. 😀Newman
Futás blockban azt mondom, hogy még mindig jó, de pass downoknál becsukják a szemüket a PFF-nál? A mi belső hármasunkból nem kerülhet senki all-pro csapatba. BleedingGreen
Jó hát lehet, hogy alig enged nyomást, mert mikor már megverné az ellen, addigra Vick már vagy kimozgott más miatt vagy már a földön van. 😀 Bébé
Becsapós itt minden ....

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/30/pff-mid-season-all-pro-team/ 😂

Mathis vastagon perkálhat a PFF-nek. 😀Newman
Futás blockban azt mondom, hogy még mindig jó, de pass downoknál becsukják a szemüket a PFF-nál? A mi belső hármasunkból nem kerülhet senki all-pro csapatba. BleedingGreen
Jó hát lehet, hogy alig enged nyomást, mert mikor már megverné az ellen, addigra Vick már vagy kimozgott más miatt vagy már a földön van. 😀
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/30/pff-mid-season-all-pro-team/ 😂

Mathis vastagon perkálhat a PFF-nek. 😀Newman
Futás blockban azt mondom, hogy még mindig jó, de pass downoknál becsukják a szemüket a PFF-nál? A mi belső hármasunkból nem kerülhet senki all-pro csapatba.


több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
1 pontom már tuti lesz a tippjátékban 😀 így hogy foles leül 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/30/pff-mid-season-all-pro-team/ 😂

Mathis vastagon perkálhat a PFF-nek. 😀

több mint 11 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Én meg egy napja már leírtam! 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
épp akartam írni én is

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vick marad a kezdő.
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 www.nfl.com/videos/nfl-network-around-the-league/0ap2000000087815/Bigger-problem-Eagles-offense-or-defense
Minden szavával egyetértek.Nem tudom mit remélünk ettől a Qb cserétől,a O-fal nem lesz jobb.Azt meg hogy több futójátékot hívunk az ellenfél is tudja majd,de szerintem eddig is próbáltunk futni de ezzel a szedett-vedett fallal az se megy,1.downra 1-2yardos futás vagy egy elejtett passz vagy Vick elcseszi(fumble,incomplete),2.downra Shady kihoz a negatívból egy 0 yardos futást,3.és hosszú, Vickre meglepő módon 2 lb,meg egy safety jön blitzelni, Sack vagy menekül és kidobja.Ez a gameplan nálunk.
Ha Foles kezd Reid utolsó baklövése lesz, egy ilyen morálisan szétesett csapatba szerintem betenni egy rookei-t,csak tönkretesszük egy szépreményű qb pályafutását. Az nfl-ben csak egy esélyed van, biztos, hogy ezt most akarjuk,szezon közben megadni Foles-nak?
Én a védelembe cserélnék,Cole,Babin snapszámait drasztikusan lecsökkenteném,Graham,Tapp,Hunt javára+jöjjön Curry,ha már ennyire követeli mindenki lássuk mit tud.Ennél rosszabb már nem lehet, mi történik nem lesz sack-ünk és nyomás az irányítón aki szétdobál minkek?ja az már megtörtént..
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Én már a mindenen csak röhögni tudok állapotban vagyok. Most olvastam a DeSean interjút, amiben Jax azt mondja, hogy Nick Foles jó QB lesz, mert második számú irányítóként az első számú defense ellen gyakorol... Eszembe jutott, ahogy alázza Asot Reid meg elhűlve csodálja, hogy mekkora zseni😀😀😀somebody08
És akkor Vick ki a pöcs ellen gyakorol? 😀

Vagy DJax-től ez egy ilyen cinikus megjegyzés, hogy a kezdő D kalap fos volt, és a második vonal jobb? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én már a mindenen csak röhögni tudok állapotban vagyok. Most olvastam a DeSean interjút, amiben Jax azt mondja, hogy Nick Foles jó QB lesz, mert második számú irányítóként az első számú defense ellen gyakorol... Eszembe jutott, ahogy alázza Asot Reid meg elhűlve csodálja, hogy mekkora zseni😀😀😀

Ettől még persze Folesban én is fényes jövőt látok.
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Foles-al egy jó lenne, hogy biztosan változnának a play hívások és vszínűleg többet futnánk, bár ezt csak találgatás.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ha kirakjuk vicket lesz egy normális utódja jövőre. top5 körül ugyanis lesz rá esély 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most komolyan leültetik Vick-et?Ezzel aztán megoldunk mindent,bravo!Verjük rá az irányítóra,Reid-nek most már magát kellene lecserélni!
Ezzel akkor búkjuk a Saints meccset pedig a New orleans gyenge védelme ellen lett volna keresni valónk.korodiati
Reid évek óta nem konzisztens döntéseket hoz. Lásd Castillo OL edzőből DC. Miért most pont kezdene el normálisan cselekedni? Mikor Vick szar volt a bizalom élt. Most, hogy végre nem volt olyan szar, most tegyük ki hamar. De persze ki tudja. lehet, hogy Folesal más lesz minden. Reid stílusához meg amit játszatni akar, Foles közelebb áll. De attól még nagy baromság megint. Türelmes ember ez a Lurie, az biztos.Shawn84
Amíg jön a lé, addig nem fogja nagyon túlizgulni. 😀Eazzy
Szerintem most már nem csak az számít neki. A lé az jött előtte is, meg fog ezután is. Phillyben fanatikus szurkolók vannak. De ha eredmények vannak, még több lé is van mellé.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Most komolyan leültetik Vick-et?Ezzel aztán megoldunk mindent,bravo!Verjük rá az irányítóra,Reid-nek most már magát kellene lecserélni!
Ezzel akkor búkjuk a Saints meccset pedig a New orleans gyenge védelme ellen lett volna keresni valónk.korodiati
Reid évek óta nem konzisztens döntéseket hoz. Lásd Castillo OL edzőből DC. Miért most pont kezdene el normálisan cselekedni? Mikor Vick szar volt a bizalom élt. Most, hogy végre nem volt olyan szar, most tegyük ki hamar. De persze ki tudja. lehet, hogy Folesal más lesz minden. Reid stílusához meg amit játszatni akar, Foles közelebb áll. De attól még nagy baromság megint. Türelmes ember ez a Lurie, az biztos.Shawn84
Amíg jön a lé, addig nem fogja nagyon túlizgulni. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most komolyan leültetik Vick-et?Ezzel aztán megoldunk mindent,bravo!Verjük rá az irányítóra,Reid-nek most már magát kellene lecserélni!
Ezzel akkor búkjuk a Saints meccset pedig a New orleans gyenge védelme ellen lett volna keresni valónk.korodiati
Reid évek óta nem konzisztens döntéseket hoz. Lásd Castillo OL edzőből DC. Miért most pont kezdene el normálisan cselekedni? Mikor Vick szar volt a bizalom élt. Most, hogy végre nem volt olyan szar, most tegyük ki hamar. De persze ki tudja. lehet, hogy Folesal más lesz minden. Reid stílusához meg amit játszatni akar, Foles közelebb áll. De attól még nagy baromság megint. Türelmes ember ez a Lurie, az biztos.
több mint 11 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Most komolyan leültetik Vick-et?Ezzel aztán megoldunk mindent,bravo!Verjük rá az irányítóra,Reid-nek most már magát kellene lecserélni!
Ezzel akkor búkjuk a Saints meccset pedig a New orleans gyenge védelme ellen lett volna keresni valónk.korodiati
különben is ült már ,nem is keveset 😊😊