Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom mit nyilatkozott Reid és Vick a meccs után de már meccs közben is elkeserítő volt látni néhány arcot ...
Esélyünk nem volt megállítani őket el sem tudom képzelni mi lett volna ha nincs ilyen szar idő és ideális passzolási körülmények lettek volna...

Remélem djax jól van megint jó volt az a félelmünk szerencsére nem vált be,hogy a nagy lové elrontja őt.

az oline továbbra is kritikus megint kergették Vicket mint fiatal lányt a búcsúban .

A d meg megmutatta mire képes elit O ellen idén mert eddig mikor egy jobb O jött az mind cigi lett.
(cards,falcons)

bennünk van egy 3-13 is simán :SJanek
Giants ellen elég jó volt a D és az elit O,a Cards meg nem.korodiati
Azon a napon (is)a giants O maga alatt volt.A cards o meg épp szokás szerint ellenünk hozta a legjobbját....

a másik két győzelmünk meg szoros meccsen a nem túl acélos barnák ellen meg az idén önmagához képest gyenge Ravens ellen jött össze.

AZ utolsó 3 meccs meg folyamatos romlás volt minden szinten a labda mindkét oldalán.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fejben nincs ott senki. Ez az edző felelőssége. Ha már Cole is verekszik, akkor nagy bajok vannak. Ráadásul elszántságot sem láttam senkin a meccs alatt. Az az egy ember, meg aki meghalna a csapatért, úgy küzdene(Vinny Curry), még csak esélyt sem kapott. Ezek után azt kell mondjam, hogy igen szar a vereség, de belül már tudok neki kicsit örülni is, hiszen ezzel Reid kerül közelebb a távozáshoz. Ami valljuk be már évek óta megérett, és most már csak rothaszt.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ezígy van... mindenki tudja hogy mi a baj, csak mi nem akarjuk észre venni...
érdekelne, hogy pl. abból hogy tudunk kimászni hogy Asora 5 méteren 2-t ver a WR?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Nem tudom, hogy fog tudni kimászni a csapat ebből a gödörből, mert ez nem csak egy szar összejött napnak tűnik nekem.
Az a baj ami győzelmeket szereztünk az elején annak erőt kellett volna adni, hogy így is tudunk nyerni, ehelyett egyre mélyebbre kerülünk.
Mindenki tudja mik a hibáink és egyelőre úgy tűnik nem tudunk javulást elérni egyik téren sem.
Azért kitartok meg sztem mindenki, még sok van hátra!
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Nem tudom mit nyilatkozott Reid és Vick a meccs után de már meccs közben is elkeserítő volt látni néhány arcot ...
Esélyünk nem volt megállítani őket el sem tudom képzelni mi lett volna ha nincs ilyen szar idő és ideális passzolási körülmények lettek volna...

Remélem djax jól van megint jó volt az a félelmünk szerencsére nem vált be,hogy a nagy lové elrontja őt.

az oline továbbra is kritikus megint kergették Vicket mint fiatal lányt a búcsúban .

A d meg megmutatta mire képes elit O ellen idén mert eddig mikor egy jobb O jött az mind cigi lett.
(cards,falcons)

bennünk van egy 3-13 is simán :SJanek
Giants ellen elég jó volt a D és az elit O,a Cards meg nem.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom mit nyilatkozott Reid és Vick a meccs után de már meccs közben is elkeserítő volt látni néhány arcot ...
Esélyünk nem volt megállítani őket el sem tudom képzelni mi lett volna ha nincs ilyen szar idő és ideális passzolási körülmények lettek volna...

Remélem djax jól van megint jó volt az a félelmünk szerencsére nem vált be,hogy a nagy lové elrontja őt.

az oline továbbra is kritikus megint kergették Vicket mint fiatal lányt a búcsúban .

A d meg megmutatta mire képes elit O ellen idén mert eddig mikor egy jobb O jött az mind cigi lett.
(cards,falcons)

bennünk van egy 3-13 is simán :S

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Bowlest én totál nem hibáztatnám most emiatt a védelmi összeesés miatt. Hogy miért:

1. Egy hét alatt nem lehet megváltani semmit.
2. Az első két driveból 14-0-ra mentek el, mindkettőnél hülye büntetéseket kaptunk. Ez játékosok fejbeli hibája, nem az övé.
3. DL még normális nyomást sem tudott helyezni, és tök mind1 kb mi a playcall, azért ez vérciki egy elit faltól. Volt vagy 3-4 eset amikor egyszerűen elszaladtak Ryan mellett...

Az meg hogy totálisan széthullottak fejben az emberek, az tudtommal a főedző sara első sorban, nem a DC-é.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megnéztem a Denver-Saints meccs első félidejét de már akkor látható volt mi lesz a vége úgy védekezett a Denver és megmutatta, hogyan lehet Brees ellen védekezni. Egy gubanc van a HC-t ott úgy hívják, hogy John Fox védelmi guru a DC-t úgy hívják Jack del Rio ő is védelmi guru egyiküknek külön külön több van a kisujjában erről a témáról mint mi összes itt lévő DC-nknek JJ óta 😛. Úgy hogy én már sok jót nem várok bár a hátralévő meccsekből kettő kivételével még mindig azt mondom a többi nyerhető lenne és egy 10-6-s szezonnal talán kezdhetünk valamit, de ahhoz tényleg nagyon össze kel kapnia magát MINDENKINEK.
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ez reménytelen volt nincs ezen mit szépíteni,mélypont, de innen csak felfelé vezet Jövő hétfőn MNF, és a Saints is romokban és ha ott tudnánk nyerni 4-4...
De tudom ezzel a játékkal kár álmodozni,nincs helyünk a rájátszásban.Ami tényleg elkeserítő, eddig a védelem azért jó volt,csak a végén nem tudták befejezni a meccset, Bowles érkezésével ez megváltozott már az első negyedben befejeztük..
Nmamdi hibája Jones TD-nél szerintem game-changer volt,kezdtünk volna visszajönni a sokkból, 14-7 és egy ilyen demoralizáló játékkal visszalöktek minket a szakadékba.Jones érintés nélkül elfutott mellette.Ezek azok amikről nem az edző tehet, Nmamdi tőlem maradhat de nem ilyen fizetéssel,átlagos játék átlagos fizú jár neki,ennyi.Safety-k?átlagosak, mint ha pályán se lennének,Coleman mindig egy ütemmel lemaradva,1. td-nél hol voltak?Allen meg 1-2 mistackle-el hívja fel magára a figyelmet,kell egy S aki játékokat tud csinálni(majd jövőre)
Hol van Cole,Babin?nem értem ilyen mély D-linenal hogy nem tudunk a meccsek végére dominálni?
Valószínűleg megint kuka ez a szezon de amíg nem fújják le a meccset én reménykedek a Miracle at the meadowlands III-ban,nekünk philly szurkolóknak ez a sorsunk.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
hát ismét siralmasak voltunk...

több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem tudom voltam-e ennyire lent, mint most. Egyszerűen ma azt éreztem, hogy semmi esélyünk, mert egy szar csapat vagyunk. Nem játszott rosszul az offense, a védelem viszont visszasüllyedt a tavalyi színvonalra, tehát követtük az egy lépés előre, kettő hátra elvet. Ezt nem lehet egy hét alatt rendbe tenni. Nem volt rossz az offensive gameplan, mégsem voltunk meccsben egy pillanatra sem, mert most a D gondolta úgy, hogy kivesz egy nap szabit.

Amikor Gilyard megsérült, a kommentátorok hűledeztek, hogy nem lesz punt returnerünk. Én sírva röhögtem a tévé előtt, hogy ki nem szarja le, hiszen úgysem fog puntolni ez az Atlanta és majdnem igazam is lett. A helyzetünket tökéletesen minősíti, hogy a stadion állva ünnepelte az első sackünket a harmadik hét után. Valami ilyesmi érzés lehet Browns vagy Jax szurkolónak lenni... Nem irigylem őket.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 | marci88
| Érdemes volt lesajnálni őket . 😛 Már vezetnek és ha ez marad söprik a Giantst | Greengo
| Garrett is egy idióta, év végén ő is megy a levesbe szvsz. 😊 |

több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 | marci88
| Érdemes volt lesajnálni őket . 😛 Már vezetnek és ha ez marad söprik a Giantst | Greengo
Épp most akartam megjegyezni...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 | marci88
| Érdemes volt lesajnálni őket . 😛 Már vezetnek és ha ez marad söprik a Giantst |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Vick-el ma pont semmi gond nem volt. Egyetlen igazán rossz passzára emlékszem egyedül.

De megint:
Vick 35 passz
Shady 16 carry.

Jó-jó, tisztában vagyok vele, hogy a nagy hátrány miatt kellett passzolnunk ennyivel többet, de meg vagyok győződve az előző meccsek alapján, hogy az arány akkor is ez lett volna, ha nem vagyunk ekkora hátrányban. Borzasztó playcall.

Á nem is érdekel. Csak akkor döntsük már el, hogy jövőre hol akarunk draftolni, mert egy 8-8 körüli eredményre még mindig simány jók vagyunk, csak majd 11-5 / 10-6 körül fognak PO-t osztogatni...akkor meg már inkább draftoljunk jó helyen S-et meg OL-t.

Egyébként az eddig jó D már fejben is összeomlott, amit jól mutat Cole kitörése is, aki pedig egyébként nem az a balhés ember...min változtatna bármit is egy QB csere? Főleg most, hogy nem is Vick a hibás...
Egyébként OL meg a Király és Kelly hős közreműködésével nem is volt olyan ultrafos, mint ami lehetett volna, és ami volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Michael Vick told reporters following Sunday's loss to Atlanta that Eagles coach Andy Reid is considering a quarterback change.

Mondjuk ezt a meccset pont nem az ő nyakába varrnám, hanem a védelem nyakába. Megint vinné a balhét, ezért respect neki.Newman
Reidnek lesz még ezen lehetősége gondolkodni 😛 Mondjuk ezt a mai valóban nehézVick nyakába varrni két drive-t szépen végig vitt benne szép futásokkal, de azt érzem, azt látom, vmi nagyon eltört benne, ami már nem nagyon fog helyrerázódni. Ahhoz ez egy brutál D kéne mellé, hogy vele legyen esélyünk. Sajnos.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Michael Vick told reporters following Sunday's loss to Atlanta that Eagles coach Andy Reid is considering a quarterback change.

Mondjuk ezt a meccset pont nem az ő nyakába varrnám, hanem a védelem nyakába. Megint vinné a balhét, ezért respect neki.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 | marci88
| szerencsére van még velük 2 meccsünk 😀 | eaglesmcnabb
Dallas-Giants meccsel kapcsolatos ha kérdés lenne vkinek😀

| Kérdés kinek szerencse 😛 Azon kezdtem el filózni lasan lehet tippversenyt rendezni melyik HC-t küldik el előbb 1: Reid X Shanny 2. Garett mondjuk Shanny mentsége, hogy új QB stb kérdés meddig |
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 | marci88
| szerencsére van még velük 2 meccsünk 😀 |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
| Nem tudom mi vagy a boys a botrányosabb 😊 |
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
ezt Reidnek küldeném
Newman
De tényleg. Ne magyarázzák már meg, hogy ezzel az játékosállománnyal ilyen lelketlen szar játékra futja csak. Hánynom kell!
Egy nagy korszak lezárásának utolsó fejezete bontakozik ki idén. McNabb, Westi, Dawk távozott most Reidéken a sor.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Orulok, hogy moziban voltam ehelyett a hulladek csapat nezese helyett, totalis remenytelenseg
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt Reidnek küldeném

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na mi van? Mindenki letargiában? Máskor hsz folyam szokott lenni meccsek után.Shawn84
máskor látok valami reménysugárt...máskor max csak csináltunk 3 fumblit és úgy basztuk el a megnyert meccset. de most még herremans is 0 ft-os szinten játszott. nem is tudom mit kéne kitalálni hogy ez változzon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na mi van? Mindenki letargiában? Máskor hsz folyam szokott lenni meccsek után.