Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nagyon beteg képregénysorozatra bukkantam a következő meccshez. 😀

Az előző részből csak, hogy sztoriban legyetek 😀 :


"It does not matter Darth, strike me down, your coaching will only grow weaker."


"You have blown your last 4th quarter lead Obi-Juan."

és akkor a heti epizód:

Episode IX


 www.starwars.com/play/online-activities/crawl-creator/?cs=v6k489dcb4 --CLICK.



"Hello Bounty Hunters, I have anticipated this day for quite some time. This is where we shall crush the Eagles Fanbase... permanently....isn't that right anonymous eagles fan....?"



"Wait Darth, ease up...I need a little hope to make more money"


"Fine...perhaps we shall make yet another late season run that comes up short....moving on...."
"Now Vilmar, are the bounties in place?"


"Yes sir, this weeks Double Bonus Jackpot injury is.....the 2nd & 3rd toes on Colt Anderon's left foot. I hope we can be discreet Emperor Goodell has a strict public no tolerance for this kinda stuff."
"Good, now we have a mole embedded on our team. He flashed on the scene but hasn't done anything since. I fear soon the chosen one will be forced into action. That's why we must do this now while Vick Fett is still the starter"

"......It's Paramount that we succeed......"


Somewhere in Arizona


"I must leave this sandpit, I must restore balance to the Eagles. When will i get a chance to prove myself."


"You are gonna need help kid." "Kiiierrrnggg"

New Coruscant City, Coruscant; Empire headquarters


"Soon my liege we shall eviscerate the game of football as it was once know. With your rules, defenses are no match for high flying passing offenses.....it's only a matter of time until the Runningback is no more"


"ah ah ah..Excellent Lord Andy"

To Be continued.....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A 9. heti tippverseny:  philly.blog.hu/2012/11/03/tippverseny-week_293


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
azért nem minden elkapó Julio Jones,és benne van szerintem a játékban hogy egy jó elkapó megveri a cornert,csak az a corner ne keressen 60 milliót..
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
jó mondjuk ott lehet akármilyen safety ahol 5 méteren kettőt ver az elkapó asora 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Allen az egyetlen normális safety megsérült,Brees nem fog sok mélyet dobni...
Sims-Coleman duó nem túl megnyugtató,Cornerek most se számítsanak sok safety segítségre.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Múlt héten a Denver megmutatta hogy hogyan lehet megállítani Breeséket. Ezt kéne most megismételnünk.
Nagyon bízok most a győzelembe. GO EAGLES!!houshmandzadeh
Jah, csak a Denverben többen is értenek a védekezéshez, fejben is képben vannak.

Én semmit nem várok, de mindent remélek. Aztán vagy röhögünk egy jót megint, vagy lehet örülni a győzelemnek. Rosszul már nem járhatok 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
egy dolog megnyugtatott éjjel:nem mi vagyunk a legrosszabbak nfl-ben... nfc-ben lehet hogy igen

több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Na ha most nem szerez sok pontot a támadósorunk a liga leggyengébb védelme ellen, akkor lehúzhatjuk magunkat és Ried távozhat.
Múlt héten a Denver megmutatta hogy hogyan lehet megállítani Breeséket. Ezt kéne most megismételnünk.
Nagyon bízok most a győzelembe. GO EAGLES!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem edzett: Watkins, Gilyard és N.Allen
Talán a hamstring sérülése jött megint elő és inkább biztosra mennék és pihentetik.

Sproles kézsérülés miatt nem fog játszani ellenünk.
Nagyon bírom a játékát a kicsinek és tud is játszani, szal azért ez nem olyan rossz hír nekünk.

Lindley workout-olt nálunk.



Bébé
Patterson pedig az aktív keret tagja lesz. Vagyis Curry tutira megint nem fog játszani. Szerintem.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem edzett: Watkins, Gilyard és N.Allen
Talán a hamstring sérülése jött megint elő és inkább biztosra mennék és pihentetik.

Sproles kézsérülés miatt nem fog játszani ellenünk.
Nagyon bírom a játékát a kicsinek és tud is játszani, szal azért ez nem olyan rossz hír nekünk.

Lindley workout-olt nálunk.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean idén még nem droppolt (nála ez kurva nagy szó):
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/01/signature-stat-snapshot-drop-rate-wrs/
Maclin-nek van 3, de ebből 2 az Atlanta ellen jött. Ez volt az első olyan meccse, amikor 1nél több dropja volt egy meccsen.

Túlfizetett játékosok csapat Vick-el és Nnamdi-val:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/01/cap-hit-bad-value-for-money/

Ahogy az Atlanta ellen is láthattuk, Asante még mindig nem tud szerelni:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/01/signature-stat-snapshot-tackling-efficiency-dbs/
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én arra lennék kíváncsi, hogy mikor sikerül elérnünk, hogy a meccs elején nem adunk oda egy TD-t egyből, és nem hozzuk 0 ponttal a nyitó drive-unkat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Player-only meeting

Akik felszólaltak:
Vick, Avant, Maclin, Jenkins, T.Cole, Ryans, DRC
Jenkins lehet, hogy csak felhúzta a gyűrűjét 😀 Sztem az elég lett volna a srácoknak. 😀
DRC meg ha hasonló ruhát viselt akkor biztos komolyan vették 😀
 blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2012/09/Dominique-Rodgers-Cromartie-2.jpg

"DeMeco's a real vocal guy," Jenkins said. "He's got a lot of energy, intensity. I think when DeMeco talks his words carry far."

2007-ben a Giants-nek is volt players-only meetingje. Reménykedjünk ugyanabban a végkimenetelben.

Eddig 12 TD-t szereztek a támadóink.
2010-ben csak azon a bizonyos Washingtoni-mészárláson 7et értünk el. Korrekt. Bébé
Ennek a meetingnek nagyon örülök. Már előbb kellett volna. Kíváncsi leszek, lesz e eredménye. A szar playhívásokra mondjuk nem ez a gyógymód.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Player-only meeting

Akik felszólaltak:
Vick, Avant, Maclin, Jenkins, T.Cole, Ryans, DRC
Jenkins lehet, hogy csak felhúzta a gyűrűjét 😀 Sztem az elég lett volna a srácoknak. 😀
DRC meg ha hasonló ruhát viselt akkor biztos komolyan vették 😀
 blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2012/09/Dominique-Rodgers-Cromartie-2.jpg

"DeMeco's a real vocal guy," Jenkins said. "He's got a lot of energy, intensity. I think when DeMeco talks his words carry far."

2007-ben a Giants-nek is volt players-only meetingje. Reménykedjünk ugyanabban a végkimenetelben.

Eddig 12 TD-t szereztek a támadóink.
2010-ben csak azon a bizonyos Washingtoni-mészárláson 7et értünk el. Korrekt.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajnali 1 órakor Jason Kelce, egyenes adásban levágja a szakállát. Megnézhető a hivatalos oldalon.Shawn84
jogos. valamit az OL is mutasson fel idéneaglesmcnabb
Ha már szegény nem tud játszani lehet így is többet tesz a csapatért mint a többiek 😛
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hajnali 1 órakor Jason Kelce, egyenes adásban levágja a szakállát. Megnézhető a hivatalos oldalon.Shawn84
jogos. valamit az OL is mutasson fel idén

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hajnali 1 órakor Jason Kelce, egyenes adásban levágja a szakállát. Megnézhető a hivatalos oldalon.Shawn84
Azt a kurva , ezen meghalok 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hajnali 1 órakor Jason Kelce, egyenes adásban levágja a szakállát. Megnézhető a hivatalos oldalon.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Pass-rushról (coverage-ról) elemző cikk:
 www.phillymag.com/eagles/2012/11/01/all-22-why-the-eagles-pass-rush-is-struggling/
Idén a covernek is jól kell működnie, h odaérjen a pass-rush.
Említi a cikk, hogy tavaly Babin-nak 8 gyors-sackje volt (2,5 sec alatt odaér a QB-hoz) T.Cole-nak pedig 5. Idén eddig úgy néz ki, hogy összesen nem lesz ennyi sack-jük.

Bébé
Ja akkor ez lehet a baj. 😊 Pont legutóbb néztem, hogy PM és Brees is 0,3-nál már passzol. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Érdekes, hogy a két kezdő mögött se Hunt se Graham se Tapp nem mutat semmit,de Curryt már tényleg bevethetnénk párszor.Greengo
Azért T.Cole és Babin se vmi jó. De legalább szarok.
B.Graham-et kéne erőltetni. Falcons ellen már annyi snap-et kapott, mint Babin.

Amúgy Hunt legutóbb snap-et se kapott, szal sztem előbb lesz Ő inaktív, mint Tapp.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Pass-rushról (coverage-ról) elemző cikk:
 www.phillymag.com/eagles/2012/11/01/all-22-why-the-eagles-pass-rush-is-struggling/
Idén a covernek is jól kell működnie, h odaérjen a pass-rush.
Említi a cikk, hogy tavaly Babin-nak 8 gyors-sackje volt (2,5 sec alatt odaér a QB-hoz) T.Cole-nak pedig 5. Idén eddig úgy néz ki, hogy összesen nem lesz ennyi sack-jük.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Curryt meg azonnal rakják be a csapatba, mert annyit (azaz semmit)ő is tud hozni, mint most az 5. DE, Tapp BleedingGreen
Érdekes, hogy a két kezdő mögött se Hunt se Graham se Tapp nem mutat semmit,de Curryt már tényleg bevethetnénk párszor.
A fenti témához még annyit, hogy elvileg Patterson visszatérőben van és Jenkins teljesítménye meg nem az igazi mostanában.
Wide 9: Ahogy írod idén nagyon "klasszikusban" nyomjuk. Nem nagyon látni olyat, hogy széthúzzák a falat és a lyukakba érkezhetne második lendületből játékos.(LB vagy S) Ezt nagyon hiányolom...túl egyszerű így. + ha nem lenne annyi misstackle a secondarynál akkor lehetne több safety vagy corner blitz is.
Tegnap players-only meeting volt a csapatnál. Vick hívta össze és 7 veterán is felszólalt, miután Reid kiment a teremből.

Babin mondta, hogy a Falcons ellen páran elég undorító dolgokat kiabáltak be Reid-ről és pár emberről és ezért is tweetelt ki vmit az Eagles-fanok kitartásáról.
Babin:
"There are 17 teams with the same record or worse than us. Thanks for being loyal fans.......We’ll get it right."
Egy tag:
"Loyalty is earned not expected. Eagles fans will always be loyal but that does not mean we should eat shit and smile. Earn it!"
Babin:
"Truer words couldn’t have been spoken. When the season is OVER feel free to give us a report card. Until then hold the applause."

Bébé
Ezt azért meghallgattam vna. 😛
+ nem lenne szezonvég érzés ha a mutatott játékkép olyan lenne amit egy szurkoló is elvár.
Elnézve a 2-5-el álló Saintst sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem most őket. Igaz ők már jönnek ki a gödörből mi meg lefelé száguldunk. Nem is várok nagy csodát hétfőn és már az eredmény sem érdekel(na jó ez hülyeség) csak azt lássam , hogy mindenki kihajtja a belét és elindult vmi amit már footballnak lehet nevezni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem edz: Gilyard, Jenkins, Watkins (valószínűleg nem fog játszani hétfőn)
Saints ellen Damaris lesz a PR-ünk.
M.Patterson az első csapattal fog edzeni.

Tegnap players-only meeting volt a csapatnál. Vick hívta össze és 7 veterán is felszólalt, miután Reid kiment a teremből.

Babin mondta, hogy a Falcons ellen páran elég undorító dolgokat kiabáltak be Reid-ről és pár emberről és ezért is tweetelt ki vmit az Eagles-fanok kitartásáról.
Babin:
"There are 17 teams with the same record or worse than us. Thanks for being loyal fans.......We’ll get it right."
Egy tag:
"Loyalty is earned not expected. Eagles fans will always be loyal but that does not mean we should eat shit and smile. Earn it!"
Babin:
"Truer words couldn’t have been spoken. When the season is OVER feel free to give us a report card. Until then hold the applause."
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Fletcher meg is érdemli. Nagyon jól teljesít. Bár azt mondták róla, hogy elit pas-rusher. Ebből nála sem látni semmit. Shawn84
Nem tudom, mert ennyire nem értek hozzá, de ez nem lehet véletlen, hogy ennyire szar a D line.
A liga legjobbjai közül jó pár itt játszik nálunk. Olyan van, hogy 1-1 ember betlizik néha vagy szar formában van pár héten át, de nálunk konzisztensen szar mindenki.
Nem tudom miben változtattunk tavaly óta ezen a téren, de brutális a visszaesés.
marci88
Azt hiszem talán BleedingGreen az aki meg tudná válaszolni ezt a kérdést pontosabban. Ő az aki ebbe jobban beleásta magát.Shawn84
Az biztos, hogy összetettek az okok, mert ha gyakorlatilag senki nem játszik jól, az nem egy okra vezethető vissza.

- Kor: Jenkins, Cole, Babin 30+os játékosok, lehet, hogy náluk kicsit már ennek is hatása van, de nem hiszem, hogy ez lenne a fő ok, max belejátszik kicsit a visszaesésükbe.
- Ellenfél: nyilván az ellenfél készül a wide-9-ra, voltak ellenfelek, akik sok max protection-t alkalmaztak (nem mindenki), a DE-ek szinte mindig kapják a chip blockot a futóktól. De ezeket nem idén találták fel, tavaly is csinálták ugyanezt ellenünk ez sem lehet önmagában magyarázat.
- A saját taktikánk: nem néztem meg újra az utóbbi két meccset, de én a meccseken túl sok "klasszikus" wide-9-os playt láttam, amikor a falemberek egyszerűen csak megtámadják a velük szemben lévő gapet. Ez működik is akkor, ha meg tudják verni az emberüket, de ez most nekünk nem akar sikerülni.Szerintem több cseles D-line játék kéne, több stunt, hogy jobban összezavarjuk a protectiont. Tavaly én jóval kreatívabb játékokat láttam a D-line-tól.
- A DT-k-től nem jön elég passrush: ahhoz, hogy a wide-9 jól működjön nagyon kell a kiváló DT-játék (mondjuk ez más felállásokra is igaz, de itt különösen). Lásd: Detroitnál Suh, Titansnál korábban Big Al, nálunk tavaly Jenkins és Patterson. Ha nem jön a DT-ktől a passrush, akkor a Qb sokkal könnyebben fellép a zsebbe, miközben a DE-k elszáguldanak mellette (ezt sokat láthattuk idén nálunk). Ugye pont az lenne a lényeg, hogy a középről érkező nyomás a szélről meredek szögben támadó DE-ek elé zavarja a Qb-t.

Cox amúgy nagyon pozitív meglepetés eddig nekem, annak ellenére is, hogy én nem voltam annyira szkeptikus vele, mint voltak páran. A draft után az egyetemi játéka alapján úgy gondoltuk, hogy majd UT-ként főleg passzjáték ellen lesz jó. Ehhez képes a futás ellen, NT-ként jó igazán (látszik, hogy miylen fontos volt a jó technika megtanulása), talán ezért is jön tőle kevesebb passrush, mert sokszor kettőzik. Persze egy elit NT-nek a kettőzést le kell győznie, de azért újoncként talán ez túlzott elvárás még tőle.

Curryt meg azonnal rakják be a csapatba, mert annyit (azaz semmit)ő is tud hozni, mint most az 5. DE, Tapp


több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azért Patterson kiesése sem volt éppen pozitív hatással a DL eredményességére. Nem voltak soha brutál statjai, de mindig kiegyensúlyozottan teljesített, és amióta nincs azóta szar az egész DL, mondani szokták hogy nem akkor látszik meg valaki teljesítménye ha játszik, hanem amikor nélküle kell boldogulni! Persze nemc sak ez az oka, nyilvánvaló, de hogy ez is benne van a dologban az zihertuti!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!