Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
de nem nézik meg rólam a felvételeke
De ez csak találhatás persze.
hogy tartósan nagyobb testtömeggel rendelkezek
Vagy olyak okos, mint Myron?
De nem baszogatni akarlak, csak nagyon feltűntek ebben a cikkben 😛tenorx
Nem veszem annak, most így jött ki 😀 Word meg innentől bekaphatja, mert azért a felvételeke, meg az olyak szót nem aláhúzni...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de nem nézik meg rólam a felvételeke
De ez csak találhatás persze.
hogy tartósan nagyobb testtömeggel rendelkezek
Vagy olyak okos, mint Myron?
De nem baszogatni akarlak, csak nagyon feltűntek ebben a cikkben 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért egy helyesírás ellenőrzőn végigfuttathattad volna 😀
Egyébként kösz a fordítást 😊tenorx
Mi van elírva? Mert word-ben írtam és ő nem éppen kiabált az angol szavak kivételével.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért egy helyesírás ellenőrzőn végigfuttathattad volna 😀
Egyébként kösz a fordítást 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Rolle interjút adott az egyik szurkolói oldalnak, ezt is lefordítottam. Elég arcozós, főleg a súlygondos kérdésre adott válassza, de nekem ettől szimpatikus. Bár Höri szerint ez sima OSU mentalitás. Mondjuk érdekes, Kurt Coleman nem volt (ennyire) ilyen, vagy jól titkolta. http://philly.blog.hu/2011/05/08/draft_utan_brian_rolle_lb

Illetve, ha valaki valamiről szeretne olvasni a blogon részletesen, küldje el nekem itt vagy e-mailben: deny79@gmail.com
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
egy DRC+jövő évi pick kombó azért elég gyilkos lenne
egy az egyben DRC-t se éri meg Kolbász 😀Newman
Ezt simán aláírnám, még bármelyiket külön is, de ha lehet választani akkor DRC-t jobban akarom 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
egy DRC+jövő évi pick kombó azért elég gyilkos lenne
egy az egyben DRC-t se éri meg Kolbász 😀Newman
Ezt simán alíírnám, még bármelyiket külön is, de ha lehet választani akkor DRC-t jobban akarom 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).Deny
egy DRC+jövő évi pick kombó azért elég gyilkos lenne
egy az egyben DRC-t se éri meg Kolbász 😀

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Andy Reid válaszai a 3. nap után: http://philly.blog.hu/2011/05/08/3_nap_utan_andy_reid Szóba kerül Akers, D-Line is!Deny
Megköszönhetetlen.... de azért köszönjük 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andy Reid válaszai a 3. nap után: http://philly.blog.hu/2011/05/08/3_nap_utan_andy_reid Szóba kerül Akers, D-Line is!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Adam Caplan is megszólalt, szerinte a Cards ajánlata ennél is jobb, első vagy második körös 2012-es pick, plusz egy kezdő szintű játékos (Calais Campbell, DE/DT vagy Dominique Rogers-Cromartie, CB).
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
pedig én már 2x is írtam milyen jó csere lenne mindkét csapat számára 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter ma azt írta, hogy a Cards azért hagyta benn Gabbert-öt a drafton, mert úgy gondolják a korábbi tárgyalások alapján, hogy Kolb hozzájuk tud kerülni: http://www.bleedinggreennation.com/2011/5/6/2157475/schefter-eagles-and-cardinals-discussed-kevin-kolb-deal-on-day-one-of
Peterson-t ne említse senki, felesleges hülyeségekről beszélni 😀

És szavazattok blog designra 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most látom csak hogy Ike Taylor is FA lesz. Na őt szerintem el lehetne hozni 1-2 évre. Nem lene olyan horribilisan drága mint ASO vagy Cromartie. De szerintem már nem fog jönni senki Secondarybe.Shawn84
Steelers agresszív és eredményes passrush-a mögött jó volt + volt egy klasszis S mellette/mögötte, de szerintem nálunk nem működne a dolog vele. Ha Sheldont nem tartottuk meg, akkor ő se fog jönni 31 évesen.
Egyébként szerintem se fog jönni CB, különösen Aso nem (ha mégis jönne legfeljebb kellemesen csalódnék 😊 ). Amíg van Samuel, én meglepődnék ha másik sztár FA-t hoznánk mellé.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most látom csak hogy Ike Taylor is FA lesz. Na őt szerintem el lehetne hozni 1-2 évre. Nem lene olyan horribilisan drága mint ASO vagy Cromartie. De szerintem már nem fog jönni senki Secondarybe.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, itt látható, ahogy Maclin egykori Mizzou játékosokkal készül a MU konditermében, jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=-Sc0Rd2IauQ&feature=player_embedded

Rosszabb hír: Elhunyt az 1960-as bajnokcsapat tagja: Gene Gossage, falember május elsején. 76 éves volt, 1960 és 1962 között 40 mérkőzést játszott az Eagles színeiben. 28. körös pick volt az 1958-as drafton, általunk a Northwestern egyetemről, ahol kétszer All Big-Ten csapatba is választották. Nyugodjék békében!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ahogy Shawn is írta, mindenki segítségét szívesen fogadjuk, mert időnk végleges, bár én vizsgaidőszakban kissé tudok majd aktívabb lenni. De elég sok "tartozásom" is van úgymond felétek, top25 első nyolc helyezettje még nincs megírva, csak az én fejemben; van egy új project, ami 10 rész körüli lesz, fejemben kész, wordben kb. 1 rész se; aztán a potrék; illetve Szabler 50 meccses listája is abba maradt; meg Reid féle meccsek is egy rész után.

Valamint hamarosan indul a kvíz játék, nem tippelgetős, amiből volt 2 forduló február felé, de most már bizonyosan tárgynyereményért. De erről majd bővebben, amikor aktuális.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)Desert Eagle .5o
Szeretnénk mindenkinek a profilját megírni, de egyenlőre csak Denyvel ketten írogatunk igazából a blogra, és meló/suli mellett csináljuk. Sajnos nincs idő mindenre, de nagyon igyekszünk, hogy az igényeket kielégítsük. Persze nincs kőbe vésve, hogy csak mi írhatunk, úgyhogy ha bárki be tud szállni pár írással azt szívesen vesszük. A lényeg, hogy beszéljük meg nehogy ugyan azt írja két ember is.Shawn84
Szerintem a legnagyobb igényünk az lehet, nekünk fogyasztóknak hogy egyáltalán legyen már ha lehet erre igényünk 😛 S mindent tegyetek úgy ahogy belátásotok szerint van legfeljebb az szólhat bármit aki hozzá tud tenni valamit. Úgyhogy szerintem bátran érezzétek magatok szabadnak bármire csak ha lehet a Boys vagy a NY dicsőítő cikkeket kerüljétek bár ettől valószínű nem kell félni 😉dande
Na azon nem fog múlni 😛
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)Desert Eagle .5o
Szeretnénk mindenkinek a profilját megírni, de egyenlőre csak Denyvel ketten írogatunk igazából a blogra, és meló/suli mellett csináljuk. Sajnos nincs idő mindenre, de nagyon igyekszünk, hogy az igényeket kielégítsük. Persze nincs kőbe vésve, hogy csak mi írhatunk, úgyhogy ha bárki be tud szállni pár írással azt szívesen vesszük. A lényeg, hogy beszéljük meg nehogy ugyan azt írja két ember is.Shawn84
Szerintem a legnagyobb igényünk az lehet, nekünk fogyasztóknak hogy egyáltalán legyen már ha lehet erre igényünk 😛 S mindent tegyetek úgy ahogy belátásotok szerint van legfeljebb az szólhat bármit aki hozzá tud tenni valamit. Úgyhogy szerintem bátran érezzétek magatok szabadnak bármire csak ha lehet a Boys vagy a NY dicsőítő cikkeket kerüljétek bár ettől valószínű nem kell félni 😉
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)Desert Eagle .5o
Szeretnénk mindenkinek a profilját megírni, de egyenlőre csak Denyvel ketten írogatunk igazából a blogra, és meló/suli mellett csináljuk. Sajnos nincs idő mindenre, de nagyon igyekszünk, hogy az igényeket kielégítsük. Persze nincs kőbe vésve, hogy csak mi írhatunk, úgyhogy ha bárki be tud szállni pár írással azt szívesen vesszük. A lényeg, hogy beszéljük meg nehogy ugyan azt írja két ember is.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
OFF: Kicsit kísérleteztem a blog dizájnnal, Kelly greenbe öltöztettem az oldalt kísérleti jelleggel... Szerintetek maradjon így, vagy jobb volt az előző?Rataxes
Nekem tetszik csak a fejléc üt el nagyon a többi résztől. Azon kéne változtatni hogy teljesen jó legyen szvsz.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
OFF: Kicsit kísérleteztem a blog dizájnnal, Kelly greenbe öltöztettem az oldalt kísérleti jelleggel... Szerintetek maradjon így, vagy jobb volt az előző?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)Desert Eagle .5o
A rostert pár héttel ezelőtt a hivatalos oldalról vettem át, őszintén nem is bogarásztam nagyon mert úgy gondoltam hogy az csak nem hiányos... Mindjárt átnézem!
szerk.: nos, lecseréltem a dolgot egy automatikusan, magától frissülő rosterre, ami egy direkt erre kitalált weboldalról van "embeddelve" 😊 Előnye hogy nem kell majd szórakozni az átírogatással, hátránya hogy nem tudunk közvetlenül a táblázatba linket tenni a magyar nyelvű leíráshoz, de szvsz. ez a legkisebb gond: simán be lehet tenni a linkeket a táblázat alá/fölé.
Kösz hogy szóltál!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Feltettem Casey Matthews portréját. http://philly.blog.hu/2011/05/05/portre_casey_matthews_lb_oregon