Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én ugye maximálisan Aso párti vagyok, kb. amióta tudni, hogy megy Oakland-ből, szóval örülnék neki. De ha tényleg SB-t akarunk nyerni idén , akkor azért kell még pár változás gyorsba. Pl. Mikell-t egy évre megtartani mindenképpen. Mert 2 elit CB esetén hova passzol QB, vagy 20 pump után a berepülő Samuel mögé, vagy középre, TE-nek, ami ellen amúgy is szarok vagyunk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A Washburn-féle wide nine rendszerre átállás nem biztos, hogy zökkenőmentes lesz. (pláne hogy ki tudja mikor, és milyen hosszú TC lesz). A védőfalembereink biztos élvezni fogják a mókát, főleg a DE-ek. Grahamnek szerinem nagyon kedvezhet ez a rendszer. Tavalyi drafton úgy emlékszem a Titans DE-boardján első helyen szerepelt és ha nem tradelünk fel érte, el is hozták volna (helyette D. Morgant hozták mérsékelt sikerrel).
A LB-kre viszont nagyobb teher fog hárulni, nem fogják annyira kisegíteni őket a D-linemanek, mert ők a LOS mögött próbálják majd hajkurászni a Qb-t/Rb-t.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
top5 D#-ről ne is álmodjunk egy ilyen secondaryvel 😀 még a liga első felébe se fogunk tartozni,legyen bármilyen mély is a D-line...cappel meg jól állunk,lesz pénz a szerződéshosszabbítások után is 😊Newman
Sztem egy top CB érkezésével igen is jók lehetünk(persze ehhez kell egy jól működő LB sor....a jövőben ez lesz a mániám 😀 ).Greengo
És ha ehhez hozzátesszük, hogy a D-line-ból is többet kéne kihozni, akkor eljutunk oda, ahol szerintem az igazság van: a védelemek mint csapatrésznek kéne jobban játszani, felesleges kihegyezni 1 posztra. Főleg, hogy minden poszton vannak gondjaink: inkonzisztens passrush, LB-sor főleg coverben fogalmatlan (Sims pakoljon), nincs két kezdő kaliberű CB jelenleg.BleedingGreen
D line miatt kevésbé aggódok most.A mélység megvan és érkezett egy nagyszerű coach aki kihozhatja belőlük a maximumot.A csapatrész jó működéséhez meg kell egy vezér na meg egy jó coach.Meglátjuk mire lesz képes Castillo.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem tudom miért,de én Washburn érkeztével, nem aggódok a D-line miatt
egy elit CB-vel a sec is rendben lenne,többé-kevésbé
bár igaz,a LB sor még mindig gyenge ettől
de így is jobb lenne a helyzet,mint tavaly volt... 😊

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
top5 D#-ről ne is álmodjunk egy ilyen secondaryvel 😀 még a liga első felébe se fogunk tartozni,legyen bármilyen mély is a D-line...cappel meg jól állunk,lesz pénz a szerződéshosszabbítások után is 😊Newman
Sztem egy top CB érkezésével igen is jók lehetünk(persze ehhez kell egy jól működő LB sor....a jövőben ez lesz a mániám 😀 ).Greengo
És ha ehhez hozzátesszük, hogy a D-line-ból is többet kéne kihozni, akkor eljutunk oda, ahol szerintem az igazság van: a védelemek mint csapatrésznek kéne jobban játszani, felesleges kihegyezni 1 posztra. Főleg, hogy minden poszton vannak gondjaink: inkonzisztens passrush, LB-sor főleg coverben fogalmatlan (Sims pakoljon), nincs két kezdő kaliberű CB jelenleg.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
top5 D#-ről ne is álmodjunk egy ilyen secondaryvel 😀 még a liga első felébe se fogunk tartozni,legyen bármilyen mély is a D-line...cappel meg jól állunk,lesz pénz a szerződéshosszabbítások után is 😊Newman
Sztem egy top CB érkezésével igen is jók lehetünk(persze ehhez kell egy jól működő LB sor....a jövőben ez lesz a mániám 😀 ).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
top5 D#-ről ne is álmodjunk egy ilyen secondaryvel 😀 még a liga első felébe se fogunk tartozni,legyen bármilyen mély is a D-line...cappel meg jól állunk,lesz pénz a szerződéshosszabbítások után is 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem tudom,hogy láttátok-e a főoldali cikket,de úgy néz ki a Dallas mellett mi vagyunk a legnagyobb érdeklődők Aso iránt.Én azt mondom,hogy feltétlenül kell ide,mert egy Samuel-Allen-Jarrett-random CB sor gyengébb lenne a tavalyinál is,kell az upgrade a secbe mindenképp.Newman
Továbbra is meglepne.Ha meghúzzuk az arról szól már,hogy Reid is a seggét menti és mindent felteszünk egy lapra.Persze nem vagyok ellene,de nem ránk vallana 2 top(fizetésű) CB.Azt is meg kell látni,hogy ha Vick is tartja a formáját(és miért ne tartaná) akkor idén ez az O# simán top 5 lesz(a kulcsjátékosok rutinját is figyelembe véve),ahhoz meg dukálna egy top 5 D# is ami kellhet egy bajnoksághoz.Nehéz csoport ide vagy oda ha jól dolgoznak az FA alatt akkor ez a csapat újra SB esélyesként vághat bele a következő szezonba.Ami kulcskérdés továbbra is a védelemben az az LB sor.Nem tudom C.Matthews mennyire fog tudni beilleszkedni illetve Bradley jövője is nálam kérdéses.Mikell szinte biztos ,hogy távozik a csapattól ,Marsh meg nem biztos,hogy azonnal kezdő szint lesz.Jarrettben bízom,de tuti neki is kell 1 év a beilleszkedésre....szval jól jönne egy elit CB..persze csak ha megint cap mentes év elé nézünk.Visszatérve az elejére....Reidnek is 2 éve van vissza a szerződéséből......vmit mutatni kell.....és nem hiszem,hogy egy újabb NFC döntő részvétel elég lesz. :cool: (persze a draft most arra mutat,hogy újjá építjük a D#-t is)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem tudom,hogy láttátok-e a főoldali cikket,de úgy néz ki a Dallas mellett mi vagyunk a legnagyobb érdeklődők Aso iránt.Én azt mondom,hogy feltétlenül kell ide,mert egy Samuel-Allen-Jarrett-random CB sor gyengébb lenne a tavalyinál is,kell az upgrade a secbe mindenképp.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Dion Lewis portréja is felkerült a blogra. http://philly.blog.hu/2011/05/10/portre_dion_lewis_rb_pittsburgh

Véleményeket, kommenteket meg írjatok minél többen az üzenőfalra, vagy a cikk aljára.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, akkor egy kicsit hosszabb írás megint, az elmúlt 5 év 1/23-as pickjeivel ki és kit választott, ők mire mentek azóta. Azaz, mit várhatunk Watkins-tól: http://philly.blog.hu/2011/05/09/pick_visszatekinto_1_23
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Na mi van a hétvégi pangás után hétfőre beindult a dolog Deny 😀
Dion Lewis portré készülőben. Szerdára fenn lesz, ha nem jön közbe semmi.Shawn84
Te programod szerint tettem én is, ezért váratott eddig 😀Deny
Hiába. Csajok előbbre valóak a blognál is 😀Shawn84
Meg ne lássa Bria 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na mi van a hétvégi pangás után hétfőre beindult a dolog Deny 😀
Dion Lewis portré készülőben. Szerdára fenn lesz, ha nem jön közbe semmi.Shawn84
Te programod szerint tettem én is, ezért váratott eddig 😀Deny
Hiába. Csajok előbbre valóak a blognál is 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na mi van a hétvégi pangás után hétfőre beindult a dolog Deny 😀
Dion Lewis portré készülőben. Szerdára fenn lesz, ha nem jön közbe semmi.Shawn84
Te programod szerint tettem én is, ezért váratott eddig 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na mi van a hétvégi pangás után hétfőre beindult a dolog Deny 😀
Dion Lewis portré készülőben. Szerdára fenn lesz, ha nem jön közbe semmi.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm. Sejtettem, hogy ilyesmiről van szó és emberileg nézve azért sajnálom mert ha valami nem tetszik nálunk éppen az, hogy úgy tűnik -egy két kivételtől esetleg eltekintve- nem becsüljük meg igazán az értékeinket. Akik sokat tettek a csapatért. Amíg használható jó kell addig ok de aztán.... szóval valahogy nem tudunk szépen búcsúzni vagy búcsúztatni. Az is nehéz hogy elmennek emberek de inkább az, ahogy elmennek. Tudom kell a változás de mégis valahogy lehetne szerencsésebben kezelni ezeket a helyzeteket de ez úgy tűnik nem az erősségünk. De itt mi nem is nagyon várhatunk mást, pláne ha az ottani saját helybeli szurkolók sem éppen a halás vagy a jóindulatúságukról híresek, s a vezetők is e szerint lépnek időnként. Lehet ezt távolról látom így és nyilván pár ezer km-ről nem könnyű megítélni de a hírek történések alapján ez jön át. Én mondjuk ha SB-be jutnánk meghívnám Dawk-t DMc-t (bár lehet e nélkül is ott lennének) és JJ-nek (mármint JimJ) ajánlanám ha megnyernénk mert ők még szorosan kötődnek ehhez a csapathoz részei ennek a történetnek. De nem biztos, hogy ők így gondolkodnak.
Nem baj akkor is Fly Eagles 😊
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Akkor Desert Eagle megtette, ha nem bánod, ezt így névvel, egy az egyben másolva kirakom blogra. Vagyis Reid-nek írom Ried helyett 😀Deny
Ha megfelelőnek találjátok a színvonalát, akkor persze, mehet ki, én nem bánom az biztos.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor Desert Eagle megtette, ha nem bánod, ezt így névvel, egy az egyben másolva kirakom blogra. Vagyis Reid-nek írom Ried helyett 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok! Az Nfl.com n van egy cikk Mikellel/ről ha nem nagy kérés tudnátok vmennyire fordítani? Főleg amit Dawkkal beszélt. Köszönömdande
Nos, megpróbálom lefordítani, nem biztos hogy 100%-ig pontosan, de a lényeget leszűrheted:


Mielőtt az Eagles draftolta volna Jaiquawn Jarrett-et, már Mikell érezte, hogy végéhez közeledik az ideje a csapatnál.

"Ez része az üzletnek, de ezért vagyunk ott, ahol vagyunk." mondta Mikell a Philadelphia Inquirernek. "Ezért harcolt Reggie White is a szabad ügynökségért, hogy lehetőséged legyen még több pénzt szerezni. Ha itt maradsz, kevesebb pénzt keresel...ez csak üzlet."

Mikell, aki első Pro Bowlját januárban játszotta, elmondta az Inquirernek, hogy felkészítette magát erre a pillanatra, Brian Dawkinst példaként használva, aki jelenleg a Denver Broncosnál van.

"Beszéltem Dawkal miután elment, és meglehetősen dühös volt emiatt." mondta Mikell "Jómagam, látva ezt, hogy mennyire feldühítette, elkezdtem felkészíteni magam már akkoriban. Mike Lewis, és Dawk, látva őket ahogyan távoznak, azt gondoltam: 'Légy mentálisan felkészülve arra a napra, mert meg fog történni, és talán hamarabb, mint gondolnád' "

"Tudtam, hogy ha egyszer Howie (Howard Roseman) megszerzi a GM posztját, minden ember a saját lenyomatát akarja a csapaton hagyni." tette hozzá. "A saját embereiket akarták hozni, és ezt láthatod is. Csak nézd meg a fordulatot a Super Bowl éve után. Én, Akers és Jamal Jackson az utolsók akik maradtunk, és persze draftoltak egy safetyt, egy rugót és center/guardot."

Mikell elmondta, hogy röviden beszélt Rosemanel és Andy Reid edzővel a draft előtt, amolyan udvarias társalgás keretében.

"Rendben volt." mondta "De egyik oldal sem volt túl izgatott, ami számomra azt jelenti, hogy valószínüleg nem térek vissza. Szóval kicsit furcsa volt."

Kb. egy hónappal ezelőtt részt vett pár csapattársával néhány közös edzésen, de azt mondta, nem hívták meg, mikor hallott róla, hogy egy csoport közülük azt tervezi, hogy 7 a 7 elleni drilleket gyakorol.

"Úgy voltam vele, hogy a fenébe is, tényleg szabad ügynök vagyok." mondta.

Mikell azt is mondta, hogy 2009-ben volt egy jó megbeszélése Reiddel, amikor is végül nem ajánlottak neki második szerződés hosszabbítást.

"Az egyetlen dolog amit mondott nekem: 'Lényegtelen mi van, mit mondtunk, vagy mi történt, ha folytatod a játékot, rengeted pénzt fogsz keresni. Minden rendben lesz veled' " mondta Mikell "Úgy vettem, hogy igen, sok pénzt fogok keresni, de talán nem itt..."

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, DeSean Jackson interjú: szerződéséről (Rosenhaus), draft, lockout, Kolb témákkal http://philly.blog.hu/2011/05/09/desean_jackson_interju

Mikell cikket meglesem, remélem erről van szó. Ha igen, akkor pár nap múlva maximum felkerül, természetesen kibővítve több dologgal.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Az Nfl.com n van egy cikk Mikellel/ről ha nem nagy kérés tudnátok vmennyire fordítani? Főleg amit Dawkkal beszélt. Köszönöm
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Ennél csak az a viccesebb, hogy én meg azt írtam, hogy zemét, szemét helyett, szóval beleestem a neked ásott vermembe 😀

Na OFF vége.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alex Hener portréja is olvasható, remélem helyesírásilag is korrekten 😊 http://philly.blog.hu/2011/05/09/portre_alex_henery_k_p_nebraskaDeny
Hogy egy kicsit zemét legyek -> Henery 😀
Amúgy persze köszi a cikkeket, nagy élvezettel olvasom őket!Desert Eagle .5o
Jól van, legalább csak itt írtam el feltűnően 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Alex Hener portréja is olvasható, remélem helyesírásilag is korrekten 😊 http://philly.blog.hu/2011/05/09/portre_alex_henery_k_p_nebraskaDeny
Hogy egy kicsit szemét legyek -> Henery 😀
Amúgy persze köszi a cikkeket, nagy élvezettel olvasom őket!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alex Hener portréja is olvasható, remélem helyesírásilag is korrekten 😊 http://philly.blog.hu/2011/05/09/portre_alex_henery_k_p_nebraska