Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A Vikings és a Patriots érdeklődik PatRob iránt, ennek nagyon nem örülünk. A 3 jelenlegi legkomplettebb csapat versenyzik érte, nagy érvágás lesz ha végül nem minket választ.

Tényleg úgy tűnik, hogy a Brooks restructure kacsa volt, hihetetlen 😀 FA at its best.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.
Hulkeinstein
Állítólag kacsa
picksix
Ez rohadt jó így a profilképeddel 😀 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.
Hulkeinstein
Állítólag kacsa

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Foles kereshet hazat arizonaban ezek szerint
Janek
Elmegy Bradford mögé cserének?

Mondjuk ez lehetne egy szóvicc is.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Foles kereshet hazat arizonaban ezek szerint

több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Szerintetek van benne ráció hogy celeket veteran minimumert visszahozzak?
ifjuherceg
Van.
tûzoltó
Akkor úgy kérdezem, hogy szerintetek vissza fog-e jönni minimal bérért 😁
ifjuherceg
Nem sajnos... már meg is volt a búcsútweet váltás a csapat és Celek között... 😕
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Szerintetek van benne ráció hogy celeket veteran minimumert visszahozzak?
ifjuherceg
Van.
tûzoltó
Akkor úgy kérdezem, hogy szerintetek vissza fog-e jönni minimal bérért 😁
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Sajnálom Celeket, az utolsó madár volt az Ősrégi csapatból. De neki legalább van gyűrűje... Toddnak, Donovannek, BWestnek, és Trent Colenak nincs...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Azért Bradford ügynöke nagyon tud valamint...20millió idénre is, nekem nagyon hihetetlen.
De ahogy nézem a többiek sem akarnak lemaradni: Cousins 86 millió/3 éve sem gyenge...

Allen várható volt, h nem marad, ott valamelyik fiatalnak kellene előlépnie (Vaeao, Qualls). Burton 32/4 éve sem gyenge (legalább jó 2019es comppick lesz belőle talán), nagyon kivancsian várom, mit tud nyújtani Chichago-ban.

Celek nagy kár, bár már inkább csak emócionális szempontból. Billy Brown itt nagyot alkothat az idén, jó kezei voltak tavaly is a PSben.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Celeket bírtam, de ez várható volt. 11 évet húzott le nálunk.A végére inkább blokkolt, de nagyon kellett a játéka. Most kukázhatunk másik TE-t, de remélem jön megint egy fiatal tehetség.

Amúgy idén is az 1 éves szerződés a divat. Nelson is 1 évre jött ahogy Ngata is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szerintetek van benne ráció hogy celeket veteran minimumert visszahozzak?
ifjuherceg
Van.
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Szerintetek van benne ráció hogy celeket veteran minimumert visszahozzak?
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A legnagyobb igazolás Pederson volt.

Az idei kerettel és a sérültekkel nem lett volna edző aki megnyerte volna a Super Bowlt.

Ezt az attitűdöt kell fenntartani, ami idén nálunk volt, no meg a falakat, a többi finomhangolás és tökéletes edzői munkával bármi lehet.

Számomra Roseman nagy érdeme nem az FA tevékenysége ami amugy megsüvegelendő, hanem az, hogy olyan edzői gárdát rak össze aki képes ilyen eredményekre.

Láthatjuk a Fischer-McVay kontrasztot.

Haterkedtem mert nem voltak szimpik a "Roseman úgyis megoldja átsrukturálásokkal" hozzáállások. Közben nézem a szerződéseket és gondolkodom hogyan lehetne megoldani a legjobban, nem csak ugatok.

Szerintem ezt az átsrukturálást inkább 3 felé kellett volna osztani Johnson, Ertz, Kelce között, hogy a kockázat oszoljon. Johnson az egyik kedvencem (az a Von Miller saller te jó ég), de ha még egyszer szeren kapják 24 hónap eltiltást jár.

Emellett Curryt kivágnám továbbra is, hogy legyen még hely további mozgásokra. Pl. PatRob szerződés ha már napirenden van.

Foles ügyében a szívemre hallgatok: nem szeretném máshol látni.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gesickit tudnám szeretni, de rá nem sok esély lesz később, első körbe meg nem TEt fogunk húzni. Bár gondolom megpróbálunk 2.-3. körbe is picket szerezni.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nelson olcsó, 1 év, 2,25 millió. Kétlem, hogy kezdőként terveznénk vele, de valszeg néha azért a D-ben is pályát fog látni.

Továbbra is kérdés, hogy mi a terv a poszton.
Hulkeinstein
Jobb játékot nézek ki belőle, mint Ellerbetől.

A vének érkezése (Bennett, Ngata) nekem személy szerint nem annyira tetszik, ez a Nelson igazolás szimpi.
mustaine
A vének nekem tetszenek, de teljesen megértem az álláspontodat.

Nekem régóta az a teóriám, hogy 100%-os win now módba kapcsoltunk, ami azt jelenti hogy teljes rostert építünk drágán. Ez a jövő rovására megy, méghozzá nem is kicsit. A Wentz szerződés után nagyon rossz lesz jelen állás szerint a cap helyzetünk és needből is lesz valszeg bőven.

A másik oldalról viszont nem gyakran van ekkora esélye egy csapatnak arra, hogy 2-3 SB-t csináljon, nálunk pedig ez a cél. Ki kell élvezni minden pillanatát, mert ki tudja mikor lesz ilyen megint.

Szerintem egyébként nem lesz olyan poszt ahol rookie/kérdőjel fog kezdeni. Ha ez tényleg így van, akkor lesz még egy WR trade és jön jó LB és TE is.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
csipkelli 3 287
Nelson olcsó, 1 év, 2,25 millió. Kétlem, hogy kezdőként terveznénk vele, de valszeg néha azért a D-ben is pályát fog látni.

Továbbra is kérdés, hogy mi a terv a poszton.
Hulkeinstein
Hitchens 9 milliója után szerintem Bradham esélytelen nekünk. Darabra megvagyunk, 2 kezdővel elég számolni. Kár, hogy hamar hullanak.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Na és akkor Fülest pick-ké varázsolja Howie még a draft előtt? Egyre fogyatkoznak a potenciális landolási helyek...
skizofita
Nyugi. Majd preseason előtt.

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na és akkor Fülest pick-ké varázsolja Howie még a draft előtt? Egyre fogyatkoznak a potenciális landolási helyek...
skizofita
Én egyelőre megtartanám, két okból is. Az egyik, hogy nem tudjuk, Wentz felépül-e a szezon kezdetére, a másik pedig az, hogy ha valahol előszezonban vagy training campben megsérül egy irányító (Bridgewater és Bradford esete), talán többet kaphatunk érte.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nelson olcsó, 1 év, 2,25 millió. Kétlem, hogy kezdőként terveznénk vele, de valszeg néha azért a D-ben is pályát fog látni.

Továbbra is kérdés, hogy mi a terv a poszton.
Hulkeinstein
Jobb játékot nézek ki belőle, mint Ellerbetől.

A vének érkezése (Bennett, Ngata) nekem személy szerint nem annyira tetszik, ez a Nelson igazolás szimpi.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na és akkor Fülest pick-ké varázsolja Howie még a draft előtt? Egyre fogyatkoznak a potenciális landolási helyek...
skizofita
Túl drágán adnánk ami nem csoda, nem bánom ha marad 😊 egyébként én is pont ezt akartam beírni.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk egy Preston Brown bővítve Scwarzi exjátékosainak listáját esetleg csoda folytán Bradham vissza meg persze draft.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Na és akkor Fülest pick-ké varázsolja Howie még a draft előtt? Egyre fogyatkoznak a potenciális landolási helyek...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nelson olcsó, 1 év, 2,25 millió. Kétlem, hogy kezdőként terveznénk vele, de valszeg néha azért a D-ben is pályát fog látni.

Továbbra is kérdés, hogy mi a terv a poszton.
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Corey Nelson érkezik a Broncosból. Key special teamer és állítólag jó covergae LB, így 3rd downoknál is be lehet vetni.

A szezon végén Pedersonék azt mondták, hogy az ST kiemelt fókuszban lesz, ez most így látszik is.

Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.
Hulkeinstein
Ez így gyors volt, ahogy jósoltátok is 😀
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Corey Nelson érkezik a Broncosból. Key special teamer és állítólag jó covergae LB, így 3rd downoknál is be lehet vetni.

A szezon végén Pedersonék azt mondták, hogy az ST kiemelt fókuszban lesz, ez most így látszik is.

Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.