Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont TS már így nem lesz az Eagles tagja. Sherman meg FA, akár vissza is vihetné a Seahawks
Wyatt
Biztos ez a cél.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont TS már így nem lesz az Eagles tagja. Sherman meg FA, akár vissza is vihetné a Seahawks

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Gyakorlatilag egy tuti cut helyett jott egy fiatal cb rookie fizuval.
Sherm sima cut lett ....
Pedig ő sokkal jobb jatekos mint TS

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért ne essünk már hanyatt minden egyes Rózsi múvtól. Semmi xtrát nem csinált eddig ebben az offseasonban..csak helyet a sapka alatt. (Ami úgyis kötelező.)Néha az az érzésem ahogy itt olvasom a sorokat,hogy ha elfinganá magát sokan azt is azonnal aranyba foglalnák. 😀
Greengo
Szerintem mindkét trade jó "múv" volt. Egyébként meg engedtessék már meg hogy aki hanyatt akar esni az essen hanyatt 😊
Rataxes
Csak ha azt nézzük, hogy kell a cap space. Mert ok, hogy jött Bennett, de megy egy másik kezdő DE helyette..és akárki is az nem vagyok benne biztos, hogy bármelyiküknél is jobb. A másik tradenél meg elengedtük azt a Smitht aki azért pár drop kivételével egész szép teljesítménnyel rukkolt elő a szezonban(PO-ban meg pláne) és jött helyette egy csere CB.
Greengo
azért az a csere cb 2 évig kezdett... alapvetően egyetértek veled, de ez a trade szerintem jól jött ki, mert 99% hogy cut lett volna a vége. (egyik kedvenc WR-em torrey, de ez volt a realitás sajna).

Az elszállt szerződések miatt amúgy egyetértek veled, ennek ellenére top GM a csávó szerintem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Gyerekek, nehogy már egymásnak ugorjunk mint kis hülyeség miatt. Őszintén szólva a szezon előtt azt is aláírtam volna hogy 10 évig PO-ba se jutunk ha idén megnyerjük az SB-t. És egyelőre szó sincs ilyenről, egy nagyon jó keretünk van, amiben kevés a túlárazott játékos (nálam kb Curry, egyelőre Jernigan és kicsit Mcleod).

Most egy új szakasza jön a csapatépítésnek, 1-2 éven belül rá kell állni a full draft plusz tényleg max 1 impact FA stratégiára hogy a cap-et manageljük, de szerintem amit tavaly csináltunk az öregebb FA-kkel az parádés volt, olcsón tapasztalt emberek akik rengeteg foltot elfedtek a kereten, ezt valószínű nem is fogjuk elveszíteni.

A Curry-Bennett trade (gyakorlatilag ez lesz a vége) pedig arról szól h idén manageljük a capet és jövőre szerzünk rugalmasságot amikor ingyen kivágható Bennett, amellett hogy van upside hogy a pályán javulunk is akár. Long miatt nem aggódnék, biztos vagyok benne hogy visszatér. Nála nem opció hogy máshova menjen, max visszavonul (de nem fog), és ennek semmi köze Bennetthez.

A nagy move-ok még hátra vannak, úgy érzem mind Foles mind egyik DB (valószínűleg Darby) eltradelése fog még jönni a draft előtt.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nem akarom én Howie-t mentegetni, de azért azt ne felejtsük el, hogy az öreg Rozmár távozásakor egy 4-12es csapat voltunk, majd jött Kelly, akinél folyamatosaok voltak a játékosok részéről jövő kritikák, plusz a második évtől a csapat is visszaesett nem keveset ..szóval ilyen helyzetben nehéz nem túlfizetni valakit, hogy akarjon már a Philyben játszani, ezt láttuk is. Persze lehet siránkozni is, de tk nincs lejáró szerződésű kezdő, kiv Bradham és Robinson, aki oriási kukázás volt. Nyilván én is örülnék ha Allen, Burton, C Graham, Sproles, vagy épp Bradham maradna, de 2017 márciusában ki gondolta, hogy ez lesz a legnagyobb gondunk?!
Azért azzal a csere CB dologgal várjunk kicsit, Worly-t 2016 mi is akartuk, 2vel előbb vitte ki a Carolina.

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mike Evans, aki nem sokkal jobb játékos Jeffery-nél
Hulkeinstein
Roseman tényleg jó munkát végez de ez a fenti azért mehh 😊
gordon
Evans fiatalabb és nagyobb az upside-ja, plusz nincs annyi red flag-je, ezért mondjuk 2 év múlva ez az összehasonlítás nem állja meg a helyét majd. Jelenleg nem látok nagy különbséget kettejük között, pár száz yard meg 1-2 TD Evans javára talán. Ha mindkettejük legjobb évét vesszük, akkor még inkább Jeffery felé is dől a mérleg. Természetesen a 2 contract jellege nem hasonlítható össze több tényező miatt sem, de ár/érték arányban nem sokkal jobb az Evans deal.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mike Evans, aki nem sokkal jobb játékos Jeffery-nél
Hulkeinstein
Roseman tényleg jó munkát végez de ez a fenti azért mehh 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Na akkor még 1: Jeffery fél vállal csinált 10TD-s szezont parádés PO játékkal. Roseman 13 millás átlaggal, kevesebb, mint 50% garival hosszabbított vele.

Mike Evans, aki nem sokkal jobb játékos Jeffery-nél, kapott 82,5 milliót 5 évre. Ezzel Jeffery a szerződése után fél évvel már nincs a TOP10 WR között fizu alapján.
Hulkeinstein
Ilyenkor szokott az jönni, hogy ezt elmagyarázza neki az ügynöke és kezdődik a csirpákolás az új szerződésért meg a holdoutolás meg ilyesmik... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Szerintem Howie tavaly kiérdemelte a bizalmat. Rohadt jól sáfárkodik. Értékelni offseason végén ráérünk, de van egy olyan érzésem hogy ismét elégedettek leszünk. Én eddig az vagyok 😊
Rataxes
Remélem februárban érünk majd rá értékelni
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem Howie tavaly kiérdemelte a bizalmat. Rohadt jól sáfárkodik. Értékelni offseason végén ráérünk, de van egy olyan érzésem hogy ismét elégedettek leszünk. Én eddig az vagyok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor még 1: Jeffery fél vállal csinált 10TD-s szezont parádés PO játékkal. Roseman 13 millás átlaggal, kevesebb, mint 50% garival hosszabbított vele.

Mike Evans, aki nem sokkal jobb játékos Jeffery-nél, kapott 82,5 milliót 5 évre. Ezzel Jeffery a szerződése után fél évvel már nincs a TOP10 WR között fizu alapján.

Howie Roseman jelenleg Belichick-i magasságokban jár. Aki az utóbbi 6 hónap után nem 100%-osan elégedett a munkájával, az váltson csapatot.

Aki a cap miatt aggódik úgy, hogy legalább 3 éve követ egy Howie-csapatot, az is jobb ha elhagyja a hajót.

 twitter.com/JoeBanner13/status/972219935068913664?s=19
Hulkeinstein
Belichick-i magasságokról írsz meg 6 hónapos intervallumról.. Vhogy ez a kettő nekem nem összeegyeztethető. 😀
Ez a váltson csapatot meg kicsit durva tőled..mert a mai napig 2 csapat közt hezitálsz. 😀
A cap miatt meg ki a faxom aggódna...mikor még nem volt olyan , hogy akármelyik GM ( a 32 csapatból)ne oldotta vna meg vhogy. 😀 (sztem ezt kicsit túlliheged)
Sztem vagy igyál többet vagy kevesebbet. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na akkor még 1: Jeffery fél vállal csinált 10TD-s szezont parádés PO játékkal. Roseman 13 millás átlaggal, kevesebb, mint 50% garival hosszabbított vele.

Mike Evans, aki nem sokkal jobb játékos Jeffery-nél, kapott 82,5 milliót 5 évre. Ezzel Jeffery a szerződése után fél évvel már nincs a TOP10 WR között fizu alapján.

Howie Roseman jelenleg Belichick-i magasságokban jár. Aki az utóbbi 6 hónap után nem 100%-osan elégedett a munkájával, az váltson csapatot.

Aki a cap miatt aggódik úgy, hogy legalább 3 éve követ egy Howie-csapatot, az is jobb ha elhagyja a hajót.

 twitter.com/JoeBanner13/status/972219935068913664?s=19

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Minden tenykedese nem arany de jol dolgozik.
A liga 80% a kb ul a langyosban...

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért ne essünk már hanyatt minden egyes Rózsi múvtól. Semmi xtrát nem csinált eddig ebben az offseasonban..csak helyet a sapka alatt. (Ami úgyis kötelező.)Néha az az érzésem ahogy itt olvasom a sorokat,hogy ha elfinganá magát sokan azt is azonnal aranyba foglalnák. 😀
Greengo
Szerintem mindkét trade jó "múv" volt. Egyébként meg engedtessék már meg hogy aki hanyatt akar esni az essen hanyatt 😊
Rataxes
Csak ha azt nézzük, hogy kell a cap space. Mert ok, hogy jött Bennett, de megy egy másik kezdő DE helyette..és akárki is az nem vagyok benne biztos, hogy bármelyiküknél is jobb. A másik tradenél meg elengedtük azt a Smitht aki azért pár drop kivételével egész szép teljesítménnyel rukkolt elő a szezonban(PO-ban meg pláne) és jött helyette egy csere CB.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Azért ne essünk már hanyatt minden egyes Rózsi múvtól. Semmi xtrát nem csinált eddig ebben az offseasonban..csak helyet a sapka alatt. (Ami úgyis kötelező.)Néha az az érzésem ahogy itt olvasom a sorokat,hogy ha elfinganá magát sokan azt is azonnal aranyba foglalnák. 😀
Greengo
Szerintem mindkét trade jó "múv" volt. Egyébként meg engedtessék már meg hogy aki hanyatt akar esni az essen hanyatt 😊

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csak úgy mellékesen..........
Azért ne essünk már hanyatt minden egyes Rózsi múvtól. Semmi xtrát nem csinált eddig ebben az offseasonban..csak helyet a sapka alatt. (Ami amúgy is kötelező.) Csinált ő már itt hülyeségeket is.....aminek pont most isszuk a levét.(gondolok itt az elstrukturált szerződésekre) Néha az az érzésem ahogy itt olvasom a sorokat,hogy ha elfinganá magát páran azt is azonnal aranyba foglalnák. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Inkabb menjen jovore Darby akkor jon erte komp
Pick

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ez mindenkepp win nekunk, Smith 100% volt hogy megy, igy legalabb kaptunk egy fiatal jatekost a sima cut helyett. Ami viszont fontos, o 4 millio cap saving csak az uj ev kezdete utan fog beesni igy, tehat tovabbra is kb 11 milliot kell szereznunk. Kivancsi leszek mi jon meg, valoszinuleg lesz restructure is, mert igy mar kevesebb kezenfekvo megoldas van a cap ala kerulni.
Cooltiszo
Az első naptól kezdve nyilvánvaló volt hogy restructure-ből kerülünk be a cap alá.

Az új teória Twitteren amúgy az, hogy Darby megy, de én még ebben sem lennék olyan biztos. Teljesen kiszámíthatatlan kívülről az, amit Howie csinál, ez benne a zseniális.

Lehet, hogy Worley-t S-nek képzeljük el, de egyik poszton sem kezdőnek.
Hulkeinstein
Darby elcserélésével hatalmas lyukat ütnénk a Sec-ben, én spec kizártnak tartom, még akkor ha utolsó éve jön és jövőre kéne neki egy komoly szerződés. De ez legyen a jövő év kérdése
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Worly 2016-os harmadik körös pick, szal még két éve van az újonc szeződéséből, idénre 650.000$.
TS egészen jó volt a playoffban, az az odatérdelt labda amit elkapott, hatalmas volt! 😊 Egyébķént hatalmas win, hogy bármit is kaptunk érte. Ráadásul a srác CB és S posztokon is játszott, Cory Graham féle szerepe lehet, ha rostert fog

Közben Tavon Austin meg állítólag bejelentkezett, hogy szeretne nálunk játszani. Mondjuk olcsón egy wr/rb/pr játékosnak jó is lehetne

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont most olvasom h a Benett trade után Long már nem biztos benne hogy visszatér hozzánk, pedig előtte biztosra mondta h visszajön....ha így lesz akkor ezt kissé benézte Howie üzlet ide vagy oda...
dande
Miért gondolod azt, hogy bármit is benéz a csapat? Ezek a move-ok nem a pillanat hevében születnek, hanem hetekig gondolkoznak rajta. Longot konkrétan meg is kérdezte Howie, hogy mit gondol Bennettről, ő pedig csak dicsérni tudta, nagyon örül neki.
Hulkeinstein
Igen tudom, mindent átgondolnak, s olvastam, hogy megkérdezték s a játékát dicsérte, de ugyanakkor nagyon úgy tűnik ettől a movetól, változott az meg benne hogy visszajön vagy sem. Nekem legalábbis erre utalt, ami, ahogy mondott, vagy én értettem valamit nagyon félre.

Mindegy a következő 5 évben igazából nincs mit reklamálni 😊
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ez mindenkepp win nekunk, Smith 100% volt hogy megy, igy legalabb kaptunk egy fiatal jatekost a sima cut helyett. Ami viszont fontos, o 4 millio cap saving csak az uj ev kezdete utan fog beesni igy, tehat tovabbra is kb 11 milliot kell szereznunk. Kivancsi leszek mi jon meg, valoszinuleg lesz restructure is, mert igy mar kevesebb kezenfekvo megoldas van a cap ala kerulni.
Cooltiszo
Az első naptól kezdve nyilvánvaló volt hogy restructure-ből kerülünk be a cap alá.

Az új teória Twitteren amúgy az, hogy Darby megy, de én még ebben sem lennék olyan biztos. Teljesen kiszámíthatatlan kívülről az, amit Howie csinál, ez benne a zseniális.

Lehet, hogy Worley-t S-nek képzeljük el, de egyik poszton sem kezdőnek.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ez mindenkepp win nekunk, Smith 100% volt hogy megy, igy legalabb kaptunk egy fiatal jatekost a sima cut helyett. Ami viszont fontos, o 4 millio cap saving csak az uj ev kezdete utan fog beesni igy, tehat tovabbra is kb 11 milliot kell szereznunk. Kivancsi leszek mi jon meg, valoszinuleg lesz restructure is, mert igy mar kevesebb kezenfekvo megoldas van a cap ala kerulni.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN. - Schefter
Beki
Worley Philadelphiában nőtt fel, Smith szerintem úgysem maradt volna rosteren.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Viszont most olvasom h a Benett trade után Long már nem biztos benne hogy visszatér hozzánk, pedig előtte biztosra mondta h visszajön....ha így lesz akkor ezt kissé benézte Howie üzlet ide vagy oda...
dande
Miért gondolod azt, hogy bármit is benéz a csapat? Ezek a move-ok nem a pillanat hevében születnek, hanem hetekig gondolkoznak rajta. Longot konkrétan meg is kérdezte Howie, hogy mit gondol Bennettről, ő pedig csak dicsérni tudta, nagyon örül neki.