Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
Hulkeinstein
Mills lesz az, hogy Shawn az összes haját kitépje. Mert amilyen mezt vesz azt a játékost tradeljük. 😀
Greengo
Én Mcleodra tenném a tippem, vagy Darby-ra. Bár azért ez továbbra is egy pletyka, semmi több: sok jó DB-nk van, de kevés pickünk és cap spaceünk -> eltradelünk innen valakit (vagy mert jó picket lehet kapni érte, vagy mert segít a cap-ban). Én ebbe még sokat nem látok őszintén.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
Hulkeinstein
Mills lesz az, hogy Shawn az összes haját kitépje. Mert amilyen mezt vesz azt a játékost tradeljük. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A végleges 2018-as cap 177,2 millio. Ha jol emlekszem eddig 180-nal kalkuláltunk szóval nem örülünk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek pedig Mack Hollins örül:

 www.philly.com/philly/sports/eagles/philadelphia-eagles-gunter-brewer-wide-receivers-coach-north-carolina-mike-groh-20180305.html
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bátraké a cseresznye? 😊

 twitter.com/SportsSturm/status/970665999992320000
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Első kör végén el kell hozni Edmunds-t és meg van oldva az LB poszt.
eaglesmcnabb
Tudod, hogy van ez...egy már NFL-ben bizonyított játékos sokkal többet ér mindig mint egy frissen érkező újoncGreengo
ez így van, viszont sokkal olcsóbb 😀
én is örülnék ha maradna NB, de Edmundsnak is örülnék, végre egy VT playa, aki akár még hozzánk is kerülhetne. Vick óta nem volt ilyen.
eaglesmcnabb
...,de olcsó húsnak.... 😀
A lényeg, hogy ne basszuk el a várat amit már felépítettünk. Bradham sem kerülne annyira sokba sztem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Első kör végén el kell hozni Edmunds-t és meg van oldva az LB poszt.
eaglesmcnabb
Tudod, hogy van ez...egy már NFL-ben bizonyított játékos sokkal többet ér mindig mint egy frissen érkező újoncGreengo
ez így van, viszont sokkal olcsóbb 😀
én is örülnék ha maradna NB, de Edmundsnak is örülnék, végre egy VT playa, aki akár még hozzánk is kerülhetne. Vick óta nem volt ilyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Első kör végén el kell hozni Edmunds-t és meg van oldva az LB poszt.
eaglesmcnabb
Tudod, hogy van ez...egy már NFL-ben bizonyított játékos sokkal többet ér mindig mint egy frissen érkező újonc.(lehet az akár első körös is). Emellett azt is látjuk, hogy Hicks nem az a játékos aki le tud húzni egy teljes szezont. Sztem nagyon fontos az LB sor. Reid nem fektetett ekkora hangsúlyt erre..és nem is értünk vele célba. Most legalább papíron bitang a front7...örülnék ha ez így is maradna.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Tényleg, ha már itt tartunk ki legyen az új punter, vagy azt ha kell megoldjuk QB áltial 😛?
dande
Cameron Johnston jól tolta tavaly offszezonban, szerintem övé lesz a meló.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tényleg, ha már itt tartunk ki legyen az új punter, vagy azt ha kell megoldjuk QB áltial 😛?

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Első kör végén el kell hozni Edmunds-t és meg van oldva az LB poszt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sokan elmennek de tán úgy járunk ezzel is, mint a szezon közbeni sérülésekkel, s tudjuk mi lett a vége 😛
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bradham maradjon! Curry paycut...meg lehetne ezt oldani. LB poszton vékonyak vagyunk , Bradham meg acélból van. (meg kéne tartani)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megvan a gyűrű, aki akar s tud mehet a pénzéért ahol megadják neki. Nem örülünk de ez van. Curryt fogom tényleg sajnálni. Legalább egy 2.-3. kör így nem ártana úgy, hogy közben nem vesztünk picket máshol. Illetve jövőre tán lwsz néhány komp pick.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
idén remek az lb draft class

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.bleedinggreennation.com/2018/3/5/17080124/nfl-free-agency-rumors-eagles-nigel-bradham-trey-burton-beau-allen-agents-philadelphia-roster-depth

Bradham hiányozni fog, kell hozni egy (vagy két?) linebackert.

több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
egy 2017es Defense-es pólómintát nem tud valaki összedobni? szívesen hordanám, de nekem nincs az ilyenekhez fantáziám sajnos
karmïgran
Mire gondolsz?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


nem tudom, vótmá-e, de fú de jó..
egy 2017es Defense-es pólómintát nem tud valaki összedobni? szívesen hordanám, de nekem nincs az ilyenekhez fantáziám sajnos
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=ZLgWM617tJU
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem megegyezés lesz a vége s marad, miután már elsirattam😊 csodálkoztam is mert két oldal sem hozta le a kivágását, ahol ezek hamar meg szoktak jelenni
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.phillyvoice.com/report-eagles-release-de-vinny-curry/

Van itt minden, cut, paycut, trade
2018ra 11millio a fizuja, ebből 6 deadmoney
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Curry cut.
Hulkeinstein
Epp ma terveztem irni a konnyelmu atstrukturalgatos posztra egy reakciot, hogy nem fog az olyan konnyen menni es ertelme sincs.
picksix
Ennek köze sincs ahhoz a poszthoz, egy szót nem írtam Curryről 😊 Ha cut lesz a vége, akkor ez a 10 millió csak plusz a többi felett.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Curry cut.
Hulkeinstein
Mégsem biztos a cut, Rapaport elhamarkodta, lehet hogy marad paycuttal.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=fFb_NPQApDo
mustaine
Ez most nem vicces....
dande
De.
mustaine
A te hangod mélyebb 😉

De tényleg, értem hogy üzlet meg végül is gyűrű megvan, de ő az egyik igazi Eagle. Mennyire örült mikor mi draftoltuk Remélem nem a csoportban köt ki, hanem mondjuk a Chiefsben.
dande
4-3-as csapatba menjen inkább (csak ne a Cowboysba), vagy jöjjön vissza olcsóbban.