Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Én inkább nézem az éves összefoglalót és az underdog sztorit 😀 legalább nyárig aztán foglalkozok a következő évvel 😀😀
Ja és Bennettet nagyon nem bírom de ez csak egy vélemény 🙄
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi van???
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Eagles traded a 7 and Matt Tobin to Seattle for a 5. Seattle than traded a 7 and Michael Bennett for a 5 and Marcus Johnson.

The Eagles basically traded Matt Tobin and Marcus Johnson for Michael Bennett, lol.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Lehet, hogy vakon vagyok, de örülök neki. Spóroltunk. Jött egy minőségi játékos, kb. a nagyim nyudíjáért. Primitív? Bomlasztó? Én eddig azt tapasztaltam, hogy ha a közeg engedi, akkor ilyen az ember. Nálunk ez egyáltalán nem volt jellemző, szóval nem hiszem, hogy ezt folytatná (nem lesz kivel). Az ember meg nem szeret egyedül gyökér lenni 😉
PhillyBeast
Plusz bármikor vághatjuk DM nélkül. Az egyedüli downside a kora, de az érdekel most minket legkevésbé. Ha egy jó évet hoz (ami nála kb átlagost vagy az alattit jelent), már megérte. Ha meg véletlenül még hatékonyabb is lesz, akkor steal of the year.
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Lehet, hogy vakon vagyok, de örülök neki. Spóroltunk. Jött egy minőségi játékos, kb. a nagyim nyudíjáért. Primitív? Bomlasztó? Én eddig azt tapasztaltam, hogy ha a közeg engedi, akkor ilyen az ember. Nálunk ez egyáltalán nem volt jellemző, szóval nem hiszem, hogy ezt folytatná (nem lesz kivel). Az ember meg nem szeret egyedül gyökér lenni 😉

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
De miért kellett volna belemennie? Idén jól tolta, Graham meg simán 15-t fog kérni. Könnyű munka lesz.
csipkelli
nem volt kötelező, de a csapat kérte tőle. Hoyg milyen mértékűt ez valószínű nem fog kiderülni. Csak miután a cap emelését követően is bőven minuszban vagyunk, így midnent megpróbál az FO. Curry meg hiáb tolta jól, még így is kicsit túl van fizetve.
Shawn84
Relatív. Snapszámra vetítve kb. annyi nyomást generál, mint Graham. És ő LT-kkel szemben indul.
Aztán nehogy az legyen a végén, hogy Grahamet cseréljük. Őt nem tudom, hogy fogjuk kifizetni. 3 éve szotyiért tolja.
csipkelli
Tavaly már készültünk erre derek barnett első körös húzásával. Nem fogja megérezni a csapat, pláne Bennett érkezésével. És mint látható, összességében spórolunk, ami a legfontosabb.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bennett's cap hit is 1.625m after he's been traded, Curry will be gone, upgrade at DE while saving about 3.5m on the cap 😭 Howie is a damn genius
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Marcus Johnsont adtuk még, semmi vészes kompenzáció. Curry így menni fog, igen. Összességében spóroltunk és így is upgradeltünk. Howie-Howie-Howie 😛

DL rotáció: Graham-Cox-Jernigan-Bennett-Barnett-Long.

Hello 2018.
Hulkeinstein
Igen, de akkor mostantól a Philly szurkolókra kíváncsi leszek, amikor térdel meccs előtt, ekézi az edzőt, minden megnyilvánulásával a race cardra játszik rá, és mindenki "rasszista". Most jelenik meg egy könyve ezzel a címmel: Things That Make White People Uncomfortable 😀

Jó játékos, de hosszú távon leviszi a morált 😊 Nem véletlenül adtuk oda egy marék szotyiért 😊
undisputedly
Nálunk senkit nem érdekel a térdelés, Lurie a legliberálisabb owner a ligában.

Az öltöző pedig a legerősebb a ligában, tudják majd kezelni Bennettet. Howie nem hülye, nyilván erre is gondoltak.
több mint 6 éve
csipkelli 3 282
De miért kellett volna belemennie? Idén jól tolta, Graham meg simán 15-t fog kérni. Könnyű munka lesz.
csipkelli
nem volt kötelező, de a csapat kérte tőle. Hoyg milyen mértékűt ez valószínű nem fog kiderülni. Csak miután a cap emelését követően is bőven minuszban vagyunk, így midnent megpróbál az FO. Curry meg hiáb tolta jól, még így is kicsit túl van fizetve.
Shawn84
Relatív. Snapszámra vetítve kb. annyi nyomást generál, mint Graham. És ő LT-kkel szemben indul.
Aztán nehogy az legyen a végén, hogy Grahamet cseréljük. Őt nem tudom, hogy fogjuk kifizetni. 3 éve szotyiért tolja.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen közben látom, ettől még Curry menni fog vhová....
dande
Ez egyértelmű, miután nem ment bele a csapat által kért Paycutba!
Shawn84
Ez tuti hogy már így van? Erröl nem olvastam de lehet, mellesleg alább linkeltem miért fontosabb, mint mi innen elsőre látjuk, de nyilván én csak szurkoló vagyok.....
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
De miért kellett volna belemennie? Idén jól tolta, Graham meg simán 15-t fog kérni. Könnyű munka lesz.
csipkelli
nem volt kötelező, de a csapat kérte tőle. Hogy milyen mértékűt ez valószínű nem fog kiderülni. Csak miután a cap emelését követően is bőven minuszban vagyunk, így mindent megpróbál az FO. Curry meg hiába tolta jól, még így is kicsit túl van fizetve.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Marcus Johnsont adtuk még, semmi vészes kompenzáció. Curry így menni fog, igen. Összességében spóroltunk és így is upgradeltünk. Howie-Howie-Howie 😛

DL rotáció: Graham-Cox-Jernigan-Bennett-Barnett-Long.

Hello 2018.
Hulkeinstein
Igen, de akkor mostantól a Philly szurkolókra kíváncsi leszek, amikor térdel meccs előtt, ekézi az edzőt, minden megnyilvánulásával a race cardra játszik rá, és mindenki "rasszista". Most jelenik meg egy könyve ezzel a címmel: Things That Make White People Uncomfortable 😀

Jó játékos, de hosszú távon leviszi a morált 😊 Nem véletlenül adtuk oda egy marék szotyiért 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
csipkelli 3 282
De miért kellett volna belemennie? Idén jól tolta, Graham meg simán 15-t fog kérni. Könnyű munka lesz.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Igen közben látom, ettől még Curry menni fog vhová....
dande
Ez egyértelmű, miután nem ment bele a csapat által kért Paycutba!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen közben látom, ettől még Curry menni fog vhová....
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Marcus Johnsont adtuk még, semmi vészes kompenzáció. Curry így menni fog, igen. Összességében spóroltunk és így is upgradeltünk. Howie-Howie-Howie 😛

DL rotáció: Graham-Cox-Jernigan-Bennett-Barnett-Long.

Hello 2018.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
WOOOOOOOW!

Michael Bennettért tradeltünk!

Na ennyit arról, hogy nem leszünk aktívak, nincs cap space, blablabla.

😉

Asszem akkor innentől le lehet állni ezzel.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S a gonoszkodás is megy azért na😊

 twitter.com/EagleSessions/status/971058145467535360
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, ez állhat Burton távozásának hátterében:

 www.bleedinggreennation.com/2018/3/6/17087710/brent-celek-eagles-tight-end-retire-offseason-philadelphia-cap-room-space-zach-ertz-trey-burton-nfl?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
Hulkeinstein
Ezt viszont örülök, hogy nem nekem kellett kimondanom, mert McLeod vagy Jenkins cut/trade-et jósolok. McLeodot már belengettem hónapokkal ezelőtt, kaptam hideget-meleget. Igen, a safety poszt az ahol nem vagyunk vastagok de pont az ahol ligaelit fizut kap a kezdő párosunk (Chancellor-Thomas szintűt). Jenkins elküldésével nagyot könnyíthetnénk a sapkán.
picksix
Csak az a hiba ebben, hogy nem cap space miatt fogunk tradelni, hanem pickért. Mortensen szerint 3. kör a cél. 100%, hogy egy DB-t sem fogunk cutolni az alapemberek közül 😀
Hulkeinstein
Ja a sapkát Howie úgyis megoldja bocsi elfelejtettem.

Meg fogja, méghozzá úgy, hogy a csapatnak a legjobb legyen, ebben biztos vagyok.

Ami nem átstrukturálgatás.

Alsó hangon 20-25 milliót kell spórolni,ha valakit vissza akarunk igazolni. Ez áldozatokkal fog járni.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
Hulkeinstein
Ezt viszont örülök, hogy nem nekem kellett kimondanom, mert McLeod vagy Jenkins cut/trade-et jósolok. McLeodot már belengettem hónapokkal ezelőtt, kaptam hideget-meleget. Igen, a safety poszt az ahol nem vagyunk vastagok de pont az ahol ligaelit fizut kap a kezdő párosunk (Chancellor-Thomas szintűt). Jenkins elküldésével nagyot könnyíthetnénk a sapkán.
picksix
Csak az a hiba ebben, hogy nem cap space miatt fogunk tradelni, hanem pickért. Mortensen szerint 3. kör a cél. 100%, hogy egy DB-t sem fogunk cutolni az alapemberek közül 😀
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Bmeg mindenki meghülyült, kezdem felmérgelni magam (pedig nekem nem megy könnyen) a sok idiótaságon (nem rátok értem 😉).........Jenkinst persze, az öltöző vezérét, vagy Millst egy ígéretes fiatalt....McLeodot még csak-csak érteném...................

Curryre is csak épp ezért nincs szükség..................

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/03/here_is_the_eagles_should_keep_vinny_curry.html

Ne rontsák már az ember örömét ilyen hülyeségekkel, ennyire nem lehet buisness a buisness
dande
De sajnos az a realitás, hogy 11 millióval vagyunk a cap felett és jövőre se túl rózsás a helyzet. Öröm az ürömben, hogy nem sok "kézenfekvő" cap tisztító lépés létezik jelenleg, mert a játékosok akiknek nagy a fizujuk jók is. Azonban ez azt eredményezi hogy meg kell válni olyanoktól is akik a pályán rászolgáltak hogy maradjanak. 1-2 éven belül realitás hogy évi 15-20 millióval kevesebbel gazdálkodhatunk ha beüt Wentz szerződése, ez nem fog menni ennyi magas fizujú emberrel, ehhez olcsó rookiek kellenek. Minden csapat életében eljön az idő amikor meg kell találni a csapat gerincét jelentő kulcsembereket nagy fizuval, a többieket pedig optimalizálni kell. A mi időnk most jött el ebből a szempontból.

Curry árérték arányban túl van értékelve sajnos, ez a realitás. Fantasztikus sztori az övé, de nem 11 millióért. DB-kről pedig még név szinten sincsenek pletykák, csak annyi hogy DB, erre nem kell felhúznia magát senkinek.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bmeg mindenki meghülyült, kezdem felmérgelni magam (pedig nekem nem megy könnyen) a sok idiótaságon (nem rátok értem 😉).........Jenkinst persze, az öltöző vezérét, vagy Millst egy ígéretes fiatalt....McLeodot még csak-csak érteném...................

Curryre is csak épp ezért nincs szükség..................

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/03/here_is_the_eagles_should_keep_vinny_curry.html

Ne rontsák már az ember örömét ilyen hülyeségekkel, ennyire nem lehet buisness a buisness
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Bold prediction: El fogunk tradelni egy DB-t (Jenkins, Mills, akár Darby) hamarosan. JLC-nek volt egy ilyen reportja év közben, ami nagy WTF volt, de most Chris Mortensen is hasonlókat ír. Szóval lélekben lehet készülni egy fájó trade-re. Szerintem Jenkins lesz az.
Hulkeinstein
Ezt viszont örülök, hogy nem nekem kellett kimondanom, mert McLeod vagy Jenkins cut/trade-et jósolok. McLeodot már belengettem hónapokkal ezelőtt, kaptam hideget-meleget. Igen, a safety poszt az ahol nem vagyunk vastagok de pont az ahol ligaelit fizut kap a kezdő párosunk (Chancellor-Thomas szintűt). Jenkins elküldésével nagyot könnyíthetnénk a sapkán.

easy easy
kill kill
Lane Lane