Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont most olvasom h a Benett trade után Long már nem biztos benne hogy visszatér hozzánk, pedig előtte biztosra mondta h visszajön....ha így lesz akkor ezt kissé benézte Howie üzlet ide vagy oda...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá!!!! Köszönünk mindent Smithnek de ennek nagyon örülök. Amine nem hogy ezzel Pat Rob is valószínű pápá de reméljük Worley is beválik.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN. - Schefter
Beki
Csak tudnám hogy csinálja ezt Howie. Worley nem túl jó, de Torrey-ért az égvilágon semmit nem vártam volna, biztos volt a cut.

Ő is egy olyan ember lesz ennek ellenére, akire örökre emlékezni fogok, köszönünk mindent!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN. - Schefter
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Kelce kimaxolja az offseasont:
 ftw.usatoday.com/2018/03/jason-kelce-flyers


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
BleedingGreen
Owens drama queen volt, Bennett egy gyoker, mas a ketto.
undisputedly
Más, de mindkettő kártékony lehet az öltözőben. Owens ügye is megosztotta az öltözőt és szurkolókat is, voltak akik szerint jogosan kért új szerződést (bár előtte egy évvel írt alá). A médiában bírálta a csapatot és McNabbet is (voltak akik egyetértettek), ami már túlment a szokásos drámázáson, majd bocsánatot kért.
Bár a vezetés és McNabb se kezelte teljesen jól az ügyet, de TO-t elég gyorsan felfüggesztették majd el is küldték év végén, hiába kért bocsánatot és akart aztán visszajönni (valószínűleg McNabb nem volt hajlandó már vele egy csapatban játszani). Szerintem ebből sokat tanult Roseman. Nem csak azt, hogy a problémás elemektől szabadulni kell, hanem, hogy nem muszály a játékosokkal és ügynökökkel olyan paraszt módon tárgyalni, mint Joe Banner tette.
BleedingGreen
Persze, de azért Owens csavarokkal és fém lappal a lábában is oda állt a SuperBowlban 2004-ben (vagy 2005?). Faragó Ricsi ódákat is zengett róla a meccsen 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Viszont nem is olcso ugy olvastam...
Janek
Bővebben? Ki vagy mi vagy mi van?😀
Ha Bennettre gondolsz akkor másfél milla idénre.
Greengo
Na de jövőre?
Janek
6M, de bármikor kirakható DM nélkül.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Bennett képzett, jó játékos, hatalmas motorral. Olvasni tud, szerelni tud, 3-ast játszani (akár) tud. Nem ő a világ leggyorsabb DE-ja (ezért is futotta le a 2 vegasi rendőr... muhaha), de ettől még stabil kezdő akárhol. Pont.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont nem is olcso ugy olvastam...
Janek
Bővebben? Ki vagy mi vagy mi van?😀
Ha Bennettre gondolsz akkor másfél milla idénre.
Greengo
Na de jövőre?

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Viszont nem is olcso ugy olvastam...
Janek
Bővebben? Ki vagy mi vagy mi van?😀
Ha Bennettre gondolsz akkor másfél milla idénre.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
BleedingGreen
Owens drama queen volt, Bennett egy gyoker, mas a ketto.
undisputedly
Más, de mindkettő kártékony lehet az öltözőben. Owens ügye is megosztotta az öltözőt és szurkolókat is, voltak akik szerint jogosan kért új szerződést (bár előtte egy évvel írt alá). A médiában bírálta a csapatot és McNabbet is (voltak akik egyetértettek), ami már túlment a szokásos drámázáson, majd bocsánatot kért.
Bár a vezetés és McNabb se kezelte teljesen jól az ügyet, de TO-t elég gyorsan felfüggesztették majd el is küldték év végén, hiába kért bocsánatot és akart aztán visszajönni (valószínűleg McNabb nem volt hajlandó már vele egy csapatban játszani). Szerintem ebből sokat tanult Roseman. Nem csak azt, hogy a problémás elemektől szabadulni kell, hanem, hogy nem muszály a játékosokkal és ügynökökkel olyan paraszt módon tárgyalni, mint Joe Banner tette.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont nem is olcso ugy olvastam...

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Direkt vagy ennyire tajekozatlan, vagy csak a SB-t nem sikerult meg kiheverni? 😊 Szolj, mert tudunk segiteni mindketton 😊
undisputedly
Nyilván olvastam a balhéiról , de idejönni és benyögni, hogy -meglátjátok majd mekkora gyökér és bomlasztja az öltözőt- az elég epic..

bocs az offért
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennett egy bunkó ez nem vitás, a pályán viszont erősödhetünk vele. Az öltözőben majd beültetik Peters és Cox közé, meglátjuk mennyire ugrál majd. 😀 Egy hülyét talán még elbír az öltöző. Akkor van gond, ha valahol átveszik a hatalmat a hasonló egyének. Ahogy olvastam, Seattle-ben sem ő volt az egyetlen bomlasztó tényező.
Ha zavaró lesz, megszabadulunk tőle. Jóval fontosabb játékostól is váltunk már meg, amikor gondot okozott (pl. T.O.).

Olvasva a sorok között, Currynek jó eséllyel reszeltek. Valljuk be, összességében nem szolgálta meg a szerződését. Idén először megközelítette azt, amit már évek óta vártuk tőle, mert futás ellen nagyot lépett előre. 6 évet játszatott a kedvenc csapatában, SB győzelemmel. Ez nem sokaknak adatik meg. Most viszont az üzleti oldal fog győzni valószínűleg.
BleedingGreen
Owens drama queen volt, Bennett egy gyoker, mas a ketto. Amugy valoban, eros edzoi control mellett el lehet nyomni a negativ hatasait a karakterenek, plusz egy ev alatt azert nem igazan tud aknamunkat vegezni, azert Lynchtol elmarad oltozoi bomlasztasban. Hosszu tavon pedig nem biztos, hogy marad. Nem tudom Cox es a tobbi vezer amugy milyen karakter, nalunk anno BigRed es Clem (ket afroamerikai vedo) mellett nem jutott vezer szerephez szerencsere. A gond akkor adodik, ha abba jut, vagy ha talal 1-2 lazy embert akivel klikkesedhet. Palyan nyujtott teljesitmenyee top 5 a posztjan, habar a teljesitmenye jellegzetessege, hogy kritikus pillanatokban sosem nyujt kiemelkedot. Amugy a vegaso hazudos sztori mellett meg az allatvedoknek is van nemi csemege, ha ragoogliznak 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Marcus Johnsont adtuk még, semmi vészes kompenzáció. Curry így menni fog, igen. Összességében spóroltunk és így is upgradeltünk. Howie-Howie-Howie 😛

DL rotáció: Graham-Cox-Jernigan-Bennett-Barnett-Long.

Hello 2018.
Hulkeinstein
Igen, de akkor mostantól a Philly szurkolókra kíváncsi leszek, amikor térdel meccs előtt, ekézi az edzőt, minden megnyilvánulásával a race cardra játszik rá, és mindenki "rasszista". Most jelenik meg egy könyve ezzel a címmel: Things That Make White People Uncomfortable 😀

Jó játékos, de hosszú távon leviszi a morált 😊 Nem véletlenül adtuk oda egy marék szotyiért 😊
undisputedly
LOL, nem kicsit "savanyú a szőlő " hozzászólás..
Ütitek a vasat még meleg, hajrá !
gordon
Direkt vagy ennyire tajekozatlan, vagy csak a SB-t nem sikerult meg kiheverni? 😊 Szolj, mert tudunk segiteni mindketton 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Fura még:
 www.instagram.com/p/BgCtDFwjQcY/
Matthew99
Jól van bástya, most már kiszállhatsz Big V mezéből!

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Arra mindenesetre jó volt ez a trade, hogy Howie beintsen a médiának. Ők ezt az offseasont legalább 1 éve tervezik, tényleg nem értem hogy miért pánikol mindenki a cap miatt. Roseman excel-táblájában már rég a sapka alatt vagyunk (több hónapja, ha tippelnem kéne), nem fog hirtelen pánikolni. A hosszabbításokon is lehet aggódni, de hasonló okokból nem érdemes: az SB utáni napokban már biztos hogy megvolt hogy kivel akarunk hosszabbítani, mi az a max amit egy emberre elköltünk és hogy milyen sapkát allokállunk hozzá.

Szerintem még trade-ből is lesz több, mindkét irányban. Lesznek fájdalmasabb döntések, de ez a tegnapi is tökéletesen igazolta, hogy a lehető legjobb keret a cél, jó játékosokat nem fogunk cutolni csak cap miatt (ezt szó szerint elmondta múlt héten Howie).

Abban mindenesetre biztos vagyok a tavalyi szezon után, hogy van terv, van kreativitás és nem kell az FO miatt aggódni, tudják a dolgukat. Minden lépésük arra fog irányulni, hogy a következő 3 évben legyen esély újra egy SB-re.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Fura még:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/28430401_335253200317444_5261200530893438976_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ScEusmb7BVwQ7kNvgEKiDyg&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDU8cSI2omOUYav6wP7dp9pkF0fGIJcEu6LziLBTM58BQ&oe=663091F7
NFL on Instagram: "Welcome to Philadelphia, Michael Bennett! 🦅"
215K likes, 2,140 comments - nfl on March 7, 2018: "Welcome to Philadelphia, Michael Bennett! 🦅".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Bedobja valaki pár hete: Bennett jön, Curry megy.
Reakció: fúj azt a bunkót ide ne hozzák, Curry ős Eagles szurkoló, méltalan lenne...
Most: Roseman a király, mekkora királyok vagyunk.

Igen ezeket így kell megoldani.

A boldom: Curry, Jenkins, Foles nem lesz a rosteren az első héten.

Ez volt 3 hete is csak nem mertem írni...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Igen, de akkor mostantól a Philly szurkolókra kíváncsi leszek, amikor térdel meccs előtt, ekézi az edzőt, minden megnyilvánulásával a race cardra játszik rá, és mindenki "rasszista". Most jelenik meg egy könyve ezzel a címmel: Things That Make White People Uncomfortable 😀

Jó játékos, de hosszú távon leviszi a morált 😊 Nem véletlenül adtuk oda egy marék szotyiért 😊
undisputedly
LOL, nem kicsit "savanyú a szőlő " hozzászólás..
Ütitek a vasat még meleg, hajrá !
gordon
Pats és a morális kérdés ekézése... 😀
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 thumbs.gfycat.com/MasculineImportantCarpenterant-mobile.mp4
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
He's a gigantic shithead, but he's our gigantic shithead now!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Bennett egy bunkó ez nem vitás, a pályán viszont erősödhetünk vele. Az öltözőben majd beültetik Peters és Cox közé, meglátjuk mennyire ugrál majd. 😀 Egy hülyét talán még elbír az öltöző. Akkor van gond, ha valahol átveszik a hatalmat a hasonló egyének. Ahogy olvastam, Seattle-ben sem ő volt az egyetlen bomlasztó tényező.
Ha zavaró lesz, megszabadulunk tőle. Jóval fontosabb játékostól is váltunk már meg, amikor gondot okozott (pl. T.O.).

Olvasva a sorok között, Currynek jó eséllyel reszeltek. Valljuk be, összességében nem szolgálta meg a szerződését. Idén először megközelítette azt, amit már évek óta vártuk tőle, mert futás ellen nagyot lépett előre. 6 évet játszatott a kedvenc csapatában, SB győzelemmel. Ez nem sokaknak adatik meg. Most viszont az üzleti oldal fog győzni valószínűleg.


több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
5. 7 s kör, eddig rendbe lenne de megy játékos is félek Curry...
dande
Marcus Johnsont adtuk még, semmi vészes kompenzáció. Curry így menni fog, igen. Összességében spóroltunk és így is upgradeltünk. Howie-Howie-Howie 😛

DL rotáció: Graham-Cox-Jernigan-Bennett-Barnett-Long.

Hello 2018.
Hulkeinstein
Igen, de akkor mostantól a Philly szurkolókra kíváncsi leszek, amikor térdel meccs előtt, ekézi az edzőt, minden megnyilvánulásával a race cardra játszik rá, és mindenki "rasszista". Most jelenik meg egy könyve ezzel a címmel: Things That Make White People Uncomfortable 😀

Jó játékos, de hosszú távon leviszi a morált 😊 Nem véletlenül adtuk oda egy marék szotyiért 😊
undisputedly
LOL, nem kicsit "savanyú a szőlő " hozzászólás..
Ütitek a vasat még meleg, hajrá !
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Offsideokban gazdag új szezonotok lesz 😀