Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
kb hogy álldogálunk most capileg? azt valaki le tudná írni, hogy miért állunk ilyen rútul pénzileg? mikor lett ez ennyire elb#szarintva és mikor jöhetünk rendbe?

köszi 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ertz szerződése is újra lett strukturálva

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csendes nap volt, de nincs hová sietnünk, nyugodtan lehet dolgozni s közben nézhetjük ahogy néhányan win now állapotba próbálják "erőlködni" magukat. Jó lesz így még pár évig 😊 😉

Egyébként azzal hogy a Bills leigazolta Mccaront esélyes h Foles a preseason elejéig vagy a draft körülig marad. Amit én nem bánok. | aztán még ma elviszi vki 😛 |

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kb TE poszton lettunk vekonyabbak eddig.
Meg WR

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Gyűrűje megvan zsét megkapja innentől neki minden ajándék.
dande
Igen, de ha minden igaz, ezt valamennyivel több garantáltért, viszont ugyanakkora összegért tette. Szóval persze, jobb a több garantált, bármikor jöhet egy acl.. de az ember annyival jobb telejesítményt hozott ki magából itt, mint bárhol máshol, hogy itt jó eséllyel számottevő cb lehetett volna, így meg magára sütheti a hivatásos liftező billogot. Hülye patrob.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Matyi jo csak az az acl betett neki sajna

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyűrűje megvan zsét megkapja innentől neki minden ajándék.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csóri PatRob. Most jön a süllyesztő megint. 😕 Hullámvasútra "LE".

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Maclin iránti érdejlődésről olvastam, érdekes lenne. Tavaly pl D-Jaxnek tudtam volna örülni
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyrészt nyilván a szíce vissza vitte. Másrészt az anyjuk kínját, mi megmutatjuk hogyan kell játszania mert ők évekig nem voltak képesek rá, most meg lenyúlják....

Ez van jön helyette más. Ja igen pl Matyi, még ha ő inkább safety is.
dande
Ő vagy Earl Thomas az álom. A valóságban valszeg senki nem jön, darabra megvagyunk. Azért még mindig izgat a La Canfora-Mortensen-féle vonal, hogy nem vagyunk elégedettek a DB sorral. Remélhetőleg pár óra múlva kiderül.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyrészt nyilván a szíce vissza vitte. Másrészt az anyjuk kínját, mi megmutatjuk hogyan kell játszania mert ők évekig nem voltak képesek rá, most meg lenyúlják....

Ez van jön helyette más. Ja igen pl Matyi, még ha ő inkább safety is.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az első igazán rossz hír: PatRob a Saintsben 😕
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bradhamnek nagyon örülök. Egyik fontos és stabil pontja a védelemnek. A pénz sem vészes amit adunk neki. Kendricks is maradhatna felőlem...ha Curry megy bele is férhet cap ügyileg.(aztán jövőre trade vagy átstrukturálás).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rendben de Bradham soha nem fog úgy szívemhez nőni mint Kendricks vagy akár Curry. Tisztában vagyok vele hogy ez nem így működik a szentimentalitmust itt ki kell zárni, s egyéni szoc problem, de én már csak ilyen vagyok 😊
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Inkább Bradham, mint Kendricks, ha választani kell.
Bradham jobban illik a védelembe, és kevésbé sérülékeny is. Kendrickset már kb. 3 éve szeretnénk elpasszolni, és ő is több játékidőt akarna máshol. Tavaly nagyon jó szezonja volt az előző kettőhöz képest. Ha valamikor, akkor most talán elcserélhetjük. Pl. a Rams nemrég cserélte el az egyik kezdőjét. Kendricks szerintem illene a Phillips-féle rendszerbe. Csak ezzel lehet az egyik NFC riválist erősítenénk.


több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ok viszont állítólag Kendricks kárára....így annyira nem buli....
dande
Dehogynem, 3. lb-nek nem fizethetünk 7+ milliót. A kérdés az hogy Kendricks 7.5-ért vagy Bradham 8-ért. Választani kell, szerintem kristálytiszta a döntés.

Egyébként még van Kendricks, de szerintem csak idő kérdése.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Yess, Bradham is marad. Ez volt akkor az A terv LB fronton, csak sikerült titokban tartani, hogy ne vigye fel az árát. Újabb A+ döntés Howietól. Az 5 év 40 millió nem is vészes, Hitchens ennél többet fog kapni évente, ami kb. vicc kategória.

A következő lépés PatRob, ha pedig őt is sikerül megtartani a következő órákban, akkor úgy mehetünk neki a piacnyitásnak, hogy már csak 1 kezdő WR-re van szükségünk és tulajdonképpen megvan a roster érdemi része.

Továbbra is több tradet várok, mostmár Kendricks is felkerült Curry és Darby/Jenkins/McLeod/Mills mellé a potenciális trade listára. Van bőven muníciónk, Howie-nak pont erre van szüksége.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok viszont állítólag Kendricks kárára....így annyira nem buli....
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Bradham? Bradham! Az nem kis bravúr. 5 év 40 millió.
csipkelli
Rózmenről el kéne nevezni valami díjat, fifikás egy ganef
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hol merre mikor nálukj???? Jihhá
több mint 6 éve
csipkelli 3 287
Bradham? Bradham! Az nem kis bravúr. 5 év 40 millió.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A Vikings és a Patriots érdeklődik PatRob iránt, ennek nagyon nem örülünk. A 3 jelenlegi legkomplettebb csapat versenyzik érte, nagy érvágás lesz ha végül nem minket választ.

Tényleg úgy tűnik, hogy a Brooks restructure kacsa volt, hihetetlen 😀 FA at its best.
Hulkeinstein
Ez hol olvastad? Én örülnék neki, de Arizónát hallottam inkább.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nekem kimondottan tetszenek a veteran dealek. Az NFL-ben nem tudsz csak prémium játékosokból keretet építeni, valahol meg kell húzni a határt. Az öregfiúk piaca pedig gyenge, senki nem kapkod értük, ezért ezt ki lehet használni és a végén jó dolog is kisülhet belőle (Corey Graham, Blount stb). Nem kezdőnek hozzuk az ilyen játékosokat hanem aktív rotációs szerepre jó áron. FA-ből a fiatalokat akikben van potenciál nagyon túlárazzák és így a kockázat is nagyobb velük. A draft mindig is lutri, a tehetséget fel lehet elég jól mérni, de az csak az egyik darabja a kirakónak, a mentális dolgok legalább annyira jelentősek.

Ami fontos lesz nekünk csapatépítés szempontjából az az, hogy most és jövőre hozzunk le 2 erős draftot BPA alapon, ugyanis minden posztra kell új, olcsó tehetség akik a következő magot képezhetik. Szerencsére kevés a need és így tényleg megtehetjük hogy építkezünk a draftról, ami 2 év múlva nagyon fog kelleni.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A Vikings és a Patriots érdeklődik PatRob iránt, ennek nagyon nem örülünk. A 3 jelenlegi legkomplettebb csapat versenyzik érte, nagy érvágás lesz ha végül nem minket választ.

Tényleg úgy tűnik, hogy a Brooks restructure kacsa volt, hihetetlen 😀 FA at its best.