Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
...Pumpi meglepő volt ott de ezek szerint Matyink marad még így benne Sproles pótlását akarták megoldani ami sikerült is.
...Janek
Valahol olvastam, hogy a nyaksérülése komolyabb és szinte biztos, hogy nem lesz rosteren az idei szezonban. Én még ide várok egy veteránt TC-ig.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem jól sikerültek a dolgok. Az összes lyukat nem lehetett betömni most. A 3 legfőbb gond orvoslására érkeztek emberek.
A futásban tavaly sem voltunk azért rosszak, főleg amikor Johnson is volt a falban. Inkább Pedersonék hagyták el sokszor a futást, amikor nem kellett volna. Feature back híján, idén megint el kell találniuk, hogy kinek kell többet adni a labdát az adott meccsen.
Pumphrey majd meglátjuk mit csinál az előszezonban (kontakt nélküli edzéseken szerintem sztár lesz), és kaphat-e játékidőt az éles meccseken. Egyelőre sérülés hiányában inaktív státusz néz ki neki az elején, főleg, hogy az egyetemen a speciális csapatban alig használták. A stílusa, és nagyrészt a mért számai is igen hasonlóak Sproleshoz. Kivéve, hogy Sproles már az egyetemről jőve is egy mini izomcsomó volt, több mint 10 fonttal nehezebb nála, 23-szor nyomta ki a 225 fontot, míg Pumphrey 5-ször (pro dayen 8-szor). Szóval a felső testén még lehet fejleszteni.

Clementben én nem látok semmi különöset. Egy olyan Wisconsinban kapott sok labdát, ami alapvetően az erős támadófalra és a futójátékra építi a játékát. 4,38 yardos átlag az egyetemen, egy ilyen fal mögött, nem valami fényes. Nekem mindig az jut eszembe, amikor a Big10 döntőn kulcshelyzetben 4.&1-nél Grant Haley (CB) levitte a LOS mögött.

Viszont önző módon kicsit örülök, hogy nem cseréltünk fel Cookért. A jövő évi class ugye mindig jobb, de futókban én tényleg jobban kedvelem a lehetséges 2018-as felhozatal élcsapatát. Ha sérülés vagy más nem szól közbe Chubb és Freeman mellé még ott lehet Barkley és Guice is. Nyilván én leginkább Barkleyt szeretném majd nálunk látni.
 bigtennetworks.files.wordpress.com/2016/11/usatsi_9656092.jpg


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
AJ
JM
S S
Nelson
Hollins
Gibson
Janek
S S? Sorry Smith? 😊
Rataxes
A megszokás hatalma ...

TS lesz az

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Aludva a dolgokra nem lesz ez olyan rossz.
A két cb ugye nem kérdés főleg ha SJ 100%os lesz.
Hollins nagy játékokra képes az elkapás/yard átlaga 20 y felett van .
Pumpi meglepő volt ott de ezek szerint Matyink marad még így benne Sproles pótlását akarták megoldani ami sikerült is.
Méretei ellenére meglepő számai vannak
Pumphrey rans for 62 touchdowns and 6,405 yards on 1,059 carries in college. That’s a 6.0 average. He also logged 99 receptions for 1,039 yards and five receiving scores.
Valami 200 feletti missed tacklest erőszakolt ki.
Gibbson is egy hasonló érték lehet így a WR sorrend kb ez lehet most:
AJ
JM
S S
Nelson
Hollins
Gibson

Gerry lb lesz szerintem a méretei és a sebessége alapján

Qualls a dlineba ad egy kis mélységet sebessége megvan hozzá a középsuliban még RB volt


Ami továbbra is nehéz ügy az az OT kérdés illetve ,hogy mi a terv arra,hogy ne Wentz oldjon meg mindent...azaz hatékonyabb futójáték kell.
Janek
Engem.jobban aggaszt a CB kérdés.Jelenleg Douglas, Mills és Robinson a kezdő hármas és melléjük van egy Brooks meg egy Gratz és kb ennyi+ugye a tavalyi PS tagok
A BGN-n írták h a 2. körben fel akartunk trade-elni Cookért, szóval ha akarunk RB-t, akkor azért vannak opciók az FA piacon is, plusz valami trade-ben is lehet gondolkodni..van pár csereérett emberünk sajna
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
AJ
JM
S S
Nelson
Hollins
Gibson
Janek
S S? Sorry Smith? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Aludva a dolgokra nem lesz ez olyan rossz.
A két cb ugye nem kérdés főleg ha SJ 100%os lesz.
Hollins nagy játékokra képes az elkapás/yard átlaga 20 y felett van .
Pumpi meglepő volt ott de ezek szerint Matyink marad még így benne Sproles pótlását akarták megoldani ami sikerült is.
Méretei ellenére meglepő számai vannak
Pumphrey rans for 62 touchdowns and 6,405 yards on 1,059 carries in college. That’s a 6.0 average. He also logged 99 receptions for 1,039 yards and five receiving scores.
Valami 200 feletti missed tacklest erőszakolt ki.
Gibbson is egy hasonló érték lehet így a WR sorrend kb ez lehet most:
AJ
JM
S S
Nelson
Hollins
Gibson

Gerry lb lesz szerintem a méretei és a sebessége alapján

Qualls a dlineba ad egy kis mélységet sebessége megvan hozzá a középsuliban még RB volt


Ami továbbra is nehéz ügy az az OT kérdés illetve ,hogy mi a terv arra,hogy ne Wentz oldjon meg mindent...azaz hatékonyabb futójáték kell.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Azt hiszem erre az évre is megvan a szurkolók kedvence az egyik roster helyre:
UDFA RB Corey Clement
Amúgy is jókat irnak róla, tavaly volt 1300 futott yardja és 15 TD-je+állítólag nagy Eagles fan
A 6. körös DT választás is nagyon tetszik, a súlyához képest elég atletikus a srác, 2 év alatt volt talán 7,5 sackje is
Szóval nekem ez a draft nagyon bejött eddig papíron!😊 Mundjuk egy S vagy egy LB jó lett volna még, de mi 2in1ban toljuk!!

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem az volt az érzésem,, első két nap on megszereztük akit akartunk, aztán utánunk a vízözön. Persze ez erős túlzás, és Howiek értenek hozzá, de ez a 3. nap sikerülhetett volna jobban is. Sidney Jonesnak reméljük tényleg nem annyira gáz a sérülése és akkor őt érezhetjük stealnek,

C+ra láttam értékelni valahol, maradjunk annyiba, hogy nem sokkal érzem jobbnak, de az élet dönti majd ezt el.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A 4. kör volt nekem inkább fejvakarós, főleg Pumphrey. Volt egy fura törpe-run abban a körben, Cohen, Pumphrey, Switzer.
2 gyors, de project WR-t hoztunk, mindkettő ST-ben is játszhat. A tavalyi szezon után én nem bánom, hogy komolyabb létszám fog küzdeni a WR poszton a rosterért. Gibson várható volt, őt kedvelte a csapat a hírek szerint. DGB és Treggs szerintem már ne nagyon hosszabbítsa meg a lakásbérletét augusztus utánra.
Gerry box safety, de azt mondják, hosszabb távra WLB-nak szánják. Qualls run stuffernek néz ki nálunk, olcsó pótlék lehet Logan helyett.


több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Folytatásnak az eddig megszerzett UDFA-k :
C Tyler Orlosky, West Virginia

QB/WR Greg Ward, Houston

P Cameron Johnston, Ohio State

RB Corey Clement, Wisconsin

S Tre’ Sullivan, Shepherd

TE Billy Brown, Shepherd

LB Marcus Oliver, Hamilton

WR Jomal Wiltz, Iowa State

DL Winston Craig, Richmond

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ez igy egy talicska apromajom.
Hávie beszivott az tuti mara

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Gerry az új kedvencem csak szólok.

De amúgy lehet nem csak a mi scouting stábunk lett szerelmes Hollinsba, nekünk volt egy listánk, hogy kb ott van. Az nfl scouting teamek meg lehet oda helyezték ahonnan kihúztuk valami miatt, nem pedig hátrébb. Szerintem ezt a 4-7. kört már kúúúrvára nem tudjuk mi szurkolók megjósolni. Nincs annyi anyagunk ezekről a kevésbé sztár újoncokról.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Amennyire tetszett az első két nap most ez a harmadik pont annyira nem. Ok érkezett RB ,WR (2 is) S és DT, de LB nem ami nekem elég fura. (vékonynak érzem az LB sort) Gondolom Pumphryval ilyen Sproles utánpótlásban gondolkodunk és a 2 WR meg majd alakul (ha egy bejön már jó alapon, de sztem később is bent lettek vna) . Így elsőre a Nate Gerry pick tetszik a legjobban a mai napról. Látom benne a brutális ütközőgépet. Sztem ST-be azonnal be is lesz illesztve.

A mai szerzemények:

Mack Hollins


Donnel Pumphrey


Shelton Gibson


Nate Gerry


Elijah Qualls
Róla csak 1-1 meccsvideó van.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
shelton gibson WR ez sem rossz
viszont így kezdünk ott sokan lenni..agholor és DGB lassan felesleges lesz, ha már nem azok 😊
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Vannak még bent érdekes játékosok: Desmond King, Corn Elder, Isiah Ford, Davon Godchaux, Jeremy McNichols, Anthony Walker, Jalen Myrick, Shelton Gibson, Xavier Woods...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én egy normális futót is hoznék, Jeremy McNichols még bent van és ő lehet valaha kezdőjátékos is Pumpheryvel ellentétben

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még két választásunk van, egy S-t vagy egy LB-t vártam volna, kérdés van-e olyan, akit még itt érdemes behúzni. Illetve más posztokon, nem tudom van-e olyan, aki jó lehet nekünk. (na ezt jól megaszondtam 😊)
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nincs bajom sem Hollins-szal sem Pumphrey-vel, mint játékossal, csak azzal, hogy szerintem mindkettő bent lett volna később is.
Hollins érdekes, magas és gyors játékos, szinte csak mélységi célpontnak használták Trubiskyhoz. Egyetemen végig rotációs játékos volt az O-ban, viszont összefogdosott egy csomó hosszú passzt és 20 TD-t, úgy, hogy seniorként csak fél szezont játszott sérülés miatt. Wentz külön is edzett vele. Viszont Fipp vele megkapta a játékosát a ST-be, ezt sem kell lebecsülni. Csak szerintem 5.-ben is bent lett volna.
Pumphreynak meglesz a szerepe, Sprolestól tanulhat, szerintem nem kellett volna érte felcseréni se.
BleedingGreen
kicsit olvasgatva róluk, kb én is ezt gondolom, de ezek alapján nagyon akartuk őket
a hetedik körös választásunkat adtuk egyébként
közben ezt találtam:
Pumphrey said he struck up a relationship at the combine with Duce Staley, who expressed how much he loves how Pumphrey plays.

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nincs bajom sem Hollins-szal sem Pumphrey-vel, mint játékossal, csak azzal, hogy szerintem mindkettő bent lett volna később is.
Hollins érdekes, magas és gyors játékos, szinte csak mélységi célpontnak használták Trubiskyhoz. Egyetemen végig rotációs játékos volt az O-ban, viszont összefogdosott egy csomó hosszú passzt és 20 TD-t, úgy, hogy seniorként csak fél szezont játszott sérülés miatt. Wentz külön is edzett vele. Viszont Fipp vele megkapta a játékosát a ST-be, ezt sem kell lebecsülni. Csak szerintem 5.-ben is bent lett volna.
Pumphreynak meglesz a szerepe, Sprolestól tanulhat, szerintem nem kellett volna érte felcseréni se.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Mack Hollins, the #Eagles pick at 118, was one of the receivers Wentz worked out with in California this offseason

így már kicsit másabb
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hát ezek a pick-ek valami nagy szerelmet jelentenek, mert elég korainak tűnnek a negyedik körben (egyelőre legalábbis)
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
S Pumped Gabó? (Pumphrey)?
dande
Sproles után jó lesz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Pumped Gabó? (Pumphrey)?
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hollins

Ez ki a pélóm?
Janek
Ahogy olvasom deep threat WR, + melle valami kibaszott jo ST player
De talan kicsit korai volt a 4. kor elejen...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hollins

Ez ki a pélóm?