Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Közben a rookiek megkapták a saját mezszámukat:

DE Derek Barnett - 96
CB Sidney Jones - 22
CB Rasul Douglas - 32
WR Mack Hollins - 10
RB Donnel Pumphrey - 34
WR Shelton Gibson - 80
LB Nathan Gerry - 47
DT Elijah Qualls - 98

Jones a 22-vel a kedvencem, de Hollins 10-ese sem rossz.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
1 jò szezon utàn elèg hamar nagy lett az arca.Annyira azèrt nem nagy jàtèkos mèg,tuti nem emelnèk neki üljön otthon ès szotyizzon.
Azèrt mert Currynek elbasztàk a szerződèsèt nem kell megismètelni.
Nyomjon mèg egy jó szezont ès bizonyitson aztan,verje az asztalt.
Legalabbis nekem ez a vèlemènyem😊))
Rob85
1 jó szezon után? Sztem nem hozott semmivel sem többet az eddigieknél. Amúgy meg megértem, hogy kicsit ki van bukva azon, hogy lassan a legkevesebbet keresi a D line-ben, de nem is tesz érte sokkal többet, hogy emeljenek. Az megint más, hogy Curry túl van fizetve...

Amúgy azt tudtátok, hogy T. Cole után megvan a csapat új vadásza? Aki nem más mint Wentz. Tesójával és a haverokkal ritkítják Észak Dakota vadállományát. Márciusban Új-Zélandon is voltak. Amúgy Carson inkább az íjjal való vadászatot részesíti előnyben...nem úgy mint ebben a videóban amit állatbarátok/védők inkább ne nézzenek meg 😀 :
 www.youtube.com/watch?v=sJ7DT0QOMOA
Greengo
A jò èvet arra èrtettem,h a D line be iden ő volt a huzoember.Ès azert nagyobb felhajtàst is kapott,ami ugy nèzem lehet a fejèbe szàllt😊)
Curry szerződèsèt meg nem is èrtem mèg mindig mire fel😀

T.Cole a pàlyàn is vadàsz volt,anno kedvenc jàtekosom volt,szerettem is volna venni decemberbe Phillybe egy mezt csak nem volt igy maradt egy Cox mez😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
1 jò szezon utàn elèg hamar nagy lett az arca.Annyira azèrt nem nagy jàtèkos mèg,tuti nem emelnèk neki üljön otthon ès szotyizzon.
Azèrt mert Currynek elbasztàk a szerződèsèt nem kell megismètelni.
Nyomjon mèg egy jó szezont ès bizonyitson aztan,verje az asztalt.
Legalabbis nekem ez a vèlemènyem😊))
Rob85
1 jó szezon után? Sztem nem hozott semmivel sem többet az eddigieknél. Amúgy meg megértem, hogy kicsit ki van bukva azon, hogy lassan a legkevesebbet keresi a D line-ben, de nem is tesz érte sokkal többet, hogy emeljenek. Az megint más, hogy Curry túl van fizetve...

Amúgy azt tudtátok, hogy T. Cole után megvan a csapat új vadásza? Aki nem más mint Wentz. Tesójával és a haverokkal ritkítják Észak Dakota vadállományát. Márciusban Új-Zélandon is voltak. Amúgy Carson inkább az íjjal való vadászatot részesíti előnyben...nem úgy mint ebben a videóban amit állatbarátok/védők inkább ne nézzenek meg 😀 :


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
1 jò szezon utàn elèg hamar nagy lett az arca.Annyira azèrt nem nagy jàtèkos mèg,tuti nem emelnèk neki üljön otthon ès szotyizzon.
Azèrt mert Currynek elbasztàk a szerződèsèt nem kell megismètelni.
Nyomjon mèg egy jó szezont ès bizonyitson aztan,verje az asztalt.
Legalabbis nekem ez a vèlemènyem😊))
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Újabb jó alkalom belerúgni Curry-be és az ő szerződésébe...😀 Én is zabos lennék, ha egy nálam ezerszer szarabb playa kapna másfélszer annyi zsetont.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem is biztos meg.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mire fel holdoutol?
nem volt ő akkora nagy mágus, szezon második felében főleg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham hold-out..
hiányzott, mint meleg szar a zsebembe
nem túl konstruktív hozzáállás.. tudja jól, hogy semmi zsöcink.. vagy mennyink van most?
karmïgran
Igen, fsza, ezt vhogy nem láttuk jönni. Jó tesz a csapategységnek...anyja kínját ennek a hülyeségnek...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Graham hold-out..
hiányzott, mint meleg szar a zsebembe
nem túl konstruktív hozzáállás.. tudja jól, hogy semmi zsöcink.. vagy mennyink van most?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne már, ez elég röhögséges lenne, hogy finoman fogalmazzak.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Én ezt már így személy szerint nem baszogatnám 😀 Ingram nekem amúgy sem tetszik. Vazze kevés a tetkója!

több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Kelce trade to Saints for Mark Ingram RB??? 😃

 phi.247sports.com/Bolt/How-would-a-Mark-Ingram-deal-affect-the-Eagles-salary-cap-52677259

Ebben az esetben R. Mathews cut, DGB cut, hogy legyen cap space az újoncoknak.
És irány a SB! 😃

Szeretnénk? 😉

Szerkesztette: robby3
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/TorreySmithWR/status/859881399398092803/photo/1

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.bleedinggreennation.com/2017/5/3/15536270/eagles-steven-daniels-redskins-linebacker-waivers-philadelphia-washington-injury-nfl-boston-college

LB depth,tavaly a Washington húzta ki a drafton, de mi is komolyan érdeklődtünk iránta.... sérülésből jön
zsojti
Nagyon jó kis run stopper LB, kicsit alulméretezett de én láttam benne fantáziát. Sokkal nagyobb esélye van nálatok mint a Redskinsnél csapatba kerülni.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/5/3/15536270/eagles-steven-daniels-redskins-linebacker-waivers-philadelphia-washington-injury-nfl-boston-college

LB depth,tavaly a Washington húzta ki a drafton, de mi is komolyan érdeklődtünk iránta.... sérülésből jön

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
dande
Ha nagyon kellene RB még mindig elérhető Blount.
Greengo
Seriously? Szted Oregon alumnust alkalmazna Roseman? 😀
empty taxi
Hickset még nem sikerült kigolyóznia, s egyenlőre nem úgy tűnik hogy kísérletet tesz rá 😛 Szó se róla JCnek örültem volna de sztem elégedettek vagyunk a jelenlegi futó állománnyal, végül is ha hozzák a tavalyi szintet, akkor rendben vagyunk. Mondjuk ha már alumnusok, ezek után jövőre az a minimum hogy Barkleyt idehozzuk 😀
dande
Hicks a Texasra járt.
empty taxi
Valamiért Harttal keverhettem, emlékezetből, nem tudom. Mondjuk van vagy 8 ex Ducks játékos úgyhogy ez nem szempont 😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jerod Evans QB in da ház...
3.qb posztert mehet a harc
Janek
ennek örülünk, Vick után újabb VT-s

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
dande
Ha nagyon kellene RB még mindig elérhető Blount.
Greengo
Seriously? Szted Oregon alumnust alkalmazna Roseman? 😀
empty taxi
Hickset még nem sikerült kigolyóznia, s egyenlőre nem úgy tűnik hogy kísérletet tesz rá 😛 Szó se róla JCnek örültem volna de sztem elégedettek vagyunk a jelenlegi futó állománnyal, végül is ha hozzák a tavalyi szintet, akkor rendben vagyunk. Mondjuk ha már alumnusok, ezek után jövőre az a minimum hogy Barkleyt idehozzuk 😀
dande
Hicks a Texasra járt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
dande
Ha nagyon kellene RB még mindig elérhető Blount.
Greengo
Seriously? Szted Oregon alumnust alkalmazna Roseman? 😀
empty taxi
Hickset még nem sikerült kigolyóznia, s egyenlőre nem úgy tűnik hogy kísérletet tesz rá 😛 Szó se róla JCnek örültem volna de sztem elégedettek vagyunk a jelenlegi futó állománnyal, végül is ha hozzák a tavalyi szintet, akkor rendben vagyunk. Mondjuk ha már alumnusok, ezek után jövőre az a minimum hogy Barkleyt idehozzuk 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
dande
Ha nagyon kellene RB még mindig elérhető Blount.
Greengo
Seriously? Szted Oregon alumnust alkalmazna Roseman? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
dande
Ha nagyon kellene RB még mindig elérhető Blount.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jerod Evans QB in da ház...
3.qb posztert mehet a harc

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
robby3
Majd ha a magaslati levegő nem jó neki, akkor talán.. Alárt a Broncoshoz 😕
több mint 7 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Srácok, láttok rá reális esélyt, hogy Jamaal Charles tényleg nálunk kössön ki?
3-4 misiért beférne a cap alá, ugye?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
M. Smith hivatalosan is bust (töröltük 5.éves opciót) Reméljük Derekkel nem járunk így.