Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Közben tegnap DP lenyilatkozta, hogy CB posztra még keresünk embert a TC során ..nagyon kena oda valaki
A BGN oldalon a Bears-es Fuller-t írta a szerző, h lehetne erte eadni valami középső kört, mondjuk szerintem várunk ezzel a keretszűkítésekig

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Mindenki nyugodjon le a picsába. Irány a következő 4-5 Super Bowl. Egyértelmű.
 www.philly.com/philly/sports/eagles/philadelphia-eagles-canadian-rugby-star-adam-zaruba-signs-20170724.html

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én meg rohadtul nem látnám szívesen a csapatban. Lélektelen lassú öreg játékos : D
ano92
Én az ilyet így képzelem el:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Én meg rohadtul nem látnám szívesen a csapatban. Lélektelen lassú öreg játékos : D

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.
korodiati
Úgy tudom idén van még 8 misi garantáltja a Jets bőkezűségének köszönhetően. Azzal nem vagyok tisztában ezzel mi történne ha egy másik csapat leigazolná (osztoznának vagy az előző csapat nyelné be a fizetést, azt hiszem előbbi), szóval a romló teljesítménye és a motivációjával kapcsolatos kérdések mellé kb. olyan szituációban van Revis, hogy kb. ingyen kellene idén játszania -- a garantált lóvéján felül persze.

*** Pontosítás: itt a rotoworldös bejegyzés a helyzetéről:

Bleacher Report's Jason Cole reports free agent Darrelle Revis "has been training" and "hopes" to continue his career.
Amid questions about his commitment following a season where he was both bad and out of shape, Revis' market has yet to materialize, and it is not a given one will. Complicating matters is the $6 million in guaranteed money he is still owed by the Jets, money that will be offset by a new contract. That means he will need to get more than $6 million from his new team this season or essentially play for free. His name will continue to pop up, but it will not be a surprise if Revis sits out all season. Jul 4 - 9:14 AM

gyeek
Köszi, igen, akkor így már érthető, illetve nekem annyi volt meg, hogy tavaly már nem volt az igazi, nem az, hogy kifejezetten szar volt és formán kívüli. Bár én még egy formán kívüli Revist is szívesebben látnék Dez Bryanten vagy OBJ-n, mint mondjuk Patrick Robinsont.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.
korodiati
Úgy tudom idén van még 8 misi garantáltja a Jets bőkezűségének köszönhetően. Azzal nem vagyok tisztában ezzel mi történne ha egy másik csapat leigazolná (osztoznának vagy az előző csapat nyelné be a fizetést, azt hiszem előbbi), szóval a romló teljesítménye és a motivációjával kapcsolatos kérdések mellé kb. olyan szituációban van Revis, hogy kb. ingyen kellene idén játszania -- a garantált lóvéján felül persze.

*** Pontosítás: itt a rotoworldös bejegyzés a helyzetéről:

Bleacher Report's Jason Cole reports free agent Darrelle Revis "has been training" and "hopes" to continue his career.
Amid questions about his commitment following a season where he was both bad and out of shape, Revis' market has yet to materialize, and it is not a given one will. Complicating matters is the $6 million in guaranteed money he is still owed by the Jets, money that will be offset by a new contract. That means he will need to get more than $6 million from his new team this season or essentially play for free. His name will continue to pop up, but it will not be a surprise if Revis sits out all season. Jul 4 - 9:14 AM


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.

Szerkesztette: korodiati
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Gipsont ST be hozták

több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aaaaaaaa nemááááááááááááááár. én annyira szerettem pedig 😕)

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat
baggio
Ilyen hajjal lehet ő lenne a legjobb CB a csapatban. 😥

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat
baggio
Igen!Az ő nevét többen is kiemelték.Akár még esélye is lehet 5. vagy 6. WR-ként, mivel a frissen draftolt Shelton Gibson rengeteget droppol eddig az edzéseken
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Hicks meg kezét törte nyaralás közben
karmïgran
Törött ujj lesz az.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tavaly volt 1-2 jó meccse, de sajna az idei évben eddig szinte csak rosszakat írtak az edzésmoràljáról..
Érthető döntés, főleg h Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
Ha Agholor biztato valakihez kepest, akkor annak menni kell. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Hicks meg kezét törte nyaralás közben
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tavaly volt 1-2 jó meccse, de sajna az idei évben eddig szinte csak rosszakat írtak az edzésmoràljáról..
Érthető döntés, főleg h Agholor is eddig egész bíztató
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
DGBt waiveltük....

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Néhány régi szép emlék:

https://i.ytimg.com/vi/rC0S1swLGMQ/maxresdefault.jpg
Every Michael Vick 50+ Yard Play! | NFL Highlights
In honor of Michael Vicks 37th birthday here are all of his 37 career 50+ Yard plays during regular season game action.Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuS...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igy mar erthetőbb.
Backloaded lett a 3 eves papir

több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Peters +1év. 2 évig volt még szerződése, évi 10M körüli pénzzel, de nem volt már garantált semmi. Ebből lett 3 év 32.5M, 15.5M garantált.
határbíró
Peters +1év. 2 évig volt még szerződése, évi 10M körüli pénzzel, de nem volt már garantált semmi. Ebből lett 3 év 32.5M, 15.5M garantált.
határbíró
Erre azert meg kivancsi vagyok mik a pontos szamok mert igy nincs benne logika
Janek
Peters baja az volt, hogy nem volt már garantált pénze, szarul áll a cap, könnyen kivágható. Most lett neki, 8M signing bonus miatt spóroltunk az idei évre 4-5M körül.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Peters +1év. 2 évig volt még szerződése, évi 10M körüli pénzzel, de nem volt már garantált semmi. Ebből lett 3 év 32.5M, 15.5M garantált.
határbíró
Peters +1év. 2 évig volt még szerződése, évi 10M körüli pénzzel, de nem volt már garantált semmi. Ebből lett 3 év 32.5M, 15.5M garantált.
határbíró
Erre azert meg kivancsi vagyok mik a pontos szamok mert igy nincs benne logika

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csávót Rosemanék rakták oda, hogy az aranykezűek picit megijedjenek. A terv bevált, azóta Nelson mindent elkap.
határbíró
Ezzel a TCken kb nem is volt gond, csak ha meccs jött. Lehet a meccsek előtt egy meditációs órát kéne tartani számára, beleszugerálva, hogy "edzésen vagyok, edzésen vagyok," hátha akkor menne neki 😛
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
A csávót Rosemanék rakták oda, hogy az aranykezűek picit megijedjenek. A terv bevált, azóta Nelson mindent elkap.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Így születnek a legendák! Egy esélyt bőven megér. Aztán ha beválik 40 év múlva, mikor 65 leszek a helyi kocsmában fogom remegő kézzel magyarázni, hogy SLIGH MEKKORA EMBER VÓT BLOAAAAAA

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis napi színes bátorítóként is, ha valakinek kedve támadna 😉:

 www.origo.hu/sport/trashtalk/20170615-nfl-philadelphia-eagles-rashaun-sligh.html