Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Akkor ki lesz a first rb?Kicsifa?

Vagy kevergetjük ?

Mondjuk LGB ha bejön akkor tuti a futás 😊
Janek
Blount-Sproles-Smallwood-Pumphrey a sorrend jelenleg. Sproles 80%ban elkapni fog. Blount kapja a snapek kb 35-40 %-t a többiek meg osztoznak a maradékon.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ki lesz a first rb?Kicsifa?

Vagy kevergetjük ?

Mondjuk LGB ha bejön akkor tuti a futás 😊

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.
ulpianus
Visszanézésre van lehetőség, vagy csak élőben megy?
kapitnono
Csak élő. Illetve ha megpróbálod felvenni, kitiltanak azonnal.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.
ulpianus
Visszanézésre van lehetőség, vagy csak élőben megy?


több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Chip emberei mostanában:


https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ryan Mathews helybe ment a picsán rúgásért. Tegnap Phillybe utazott, ahol egészségesnek nyilvánították, majd pár perccel ezelőtt kivágták Rózsiék. Várható volt. 4 milliót spórolt ezzel a csapat.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis összefoglaló első körös játékosunk teljesítményéről:

 www.bleedinggreennation.com/2017/8/14/16142538/eagles-preseason-week-1-film-review-defense-derek-barnett-philadelphia-rookie-breakdown

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csak paypal accal tudok fizetni, vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?
Illetve magáról a használatról tudnátok írni pár sort? - érdekelne engem is, nagyon filózok a megvételén.
ervinator
Sztem itt minden választ megtalálsz :
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Csak paypal accal tudok fizetni, vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?
Illetve magáról a használatról tudnátok írni pár sort? - érdekelne engem is, nagyon filózok a megvételén.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
Shawn84
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
Mi ketten használjuk egyszerre gyakran haverral. Eddig kb. 7 különböző országban használtuk, más-más IP címekről, nem volt gond.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
Shawn84
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem is értem miért kellett elpasszolnia a Billsnek. Netto faszság. Volt egy erősCB kettősük erre 1 offseason alatt elment mind a kettő. Darby pedig fiatal, a rebuildet köré is lehetett volna építeni.
alatriste
Ez itt off, de sztem a Bills új vezetése szerint T-Mobile nem fr. QB, azt emiatt tankolásra adták a fejüket.
Nem mellesleg abban sem vagyok 100%-ig biztos h Darby illett McDermott védelmi elképzeléseibe, bár egy relatíve alkalmazkodó szakemberről beszélünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Darby, Jones és Douglas meg esetleg Mills hosszú távra megoldhatja a CB kérdést, nagy potenciál van ebben a sorban!
Az idei évre Schwartz megkapott mindent, amit csak lehetett, nevek alapján kifejezetten erős a D -ünk (talán Mills és Bradhem papíron, akik gyengébbek, de ők is nagy szezont tolhatnak idén).
Remélem LGB-vel meg a többiekkel egy nornális RB játéjot is össze tudunk rakni, és akkor már idén is alkothat valamit a csapat.Viszont ha nem lesz plusszos az ide szezonunk, akkor DP alatt is forró lesz a szék..

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Sztem passzol Darby a rendszerbe, jó fogás és Jones-al hosszútávon komoly páros lehet...

Gondolom tetszik amit láttak a többi WR-től és nem hosszabbítttak volna úgyse Matthews-al...megy majd a pénz Jeffery irányába gondolom (ha jó évet tol persze)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam sima win a részetektől a trade. A CB Jones drafton kívül is szükség volt itt CBre. Darby pedig az egyik legtehetségesebb fiatal. Csak kisebb a hype körülötte mint M. Peters vagy épp Ramsey körül.
Nem is értem miért kellett elpasszolnia a Billsnek. Netto faszság. Volt egy erősCB kettősük erre 1 offseason alatt elment mind a kettő. Darby pedig fiatal, a rebuildet köré is lehetett volna építeni.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tippeljetek honnan lesz második napos pickünk?
-Kelce trade?
-4.köröket varázsoljuk meg?
- MK trade?
-Yoda

több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
határbíró
ezer lesz az.
Janek
Tényleg, neki még 2 évig van szerződése. Gyerünk Nelson, basszoda!
Amúgy ha lenne pénzünk, simán kipengettünk volna neki évi 10 körül. Úgy tűnik, bírták a többiek az arcát a kötelező udvariaskodáson túl is.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
határbíró
Nekem is a 800+ yardja hiányzik elsőre, de gondolom az az elképzelés, hogy Jeffery és Smith jóval jobb számokat fog majd hozni mint a tavalyi kezdő WR-ek . 😀 Ha így lesz akkor Matthews számai is visszaestek vna. (arról már nem is beszélve, hogy remélhetőleg Hollins is beköszön egy szép yard számmal a szezon végére). Plusz ha Agholor is összehoz 500 yardot akkor az már csak hab a tortán. 😀
Sajnálom azért, hogy elment , de kellett egy kezdő szintű CB már a szezon elejére is. Egyelőre jó látni, hogy építjük a CB sort is a jövőre gondolva, de most ez érthető csere.
Matthews amúgy egy olyan elkapó volt itt aki ha jól ment a csapatnak akkor ő is megbízhatóan tudott játszani, de ha jöttek másoknál a hibák...akkor ő is könnyebben droppolt. Neki a sebessége(hiánya) a legnagyobb hátránya...ezért is ragadt bent slotban és sajna nem tudott sokat előre lépni(fejlődni). Remélem azért a Billsben még szép karrierje lesz. (kíváncsi leszek mi vele az elképzelés ha már úgy is vesztettek egy Watkinst) Ennek ellenére a 800+ yard az 800+ yard és azt ezen a szinten stabilan hozza . 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.
határbíró
ezer lesz az.

több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Jordan Matthews legnagyobb hibája, hogy nem Odell Beckham. És persze miatta béna minden corner. De majd Nelson beköszön 500 yarddal.