Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Wentz eddig a kedvenc fehér irányítóm phillyben, szerintem jó a fal előtte, elkapója is van végre--> minden adott egy sikeres szezonhoz! Emiatt idén is 16-0-át jósolok a csapatnak és SB-t :d

MVP tippem: Jeffery
év támadója: Wentz
év védője: Fletcher Cox
év visszatérője Kendricks
év újonca: Barnett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
No jó van, titeket már provokálni sem lehet..... 😊 (mondjuk nem feltétlen annak szántam, csak gondoltam hátha elindul egy beszélgetés mondjuk erről a kérdésről, de ezek szerint mindenki egyetért 😛)
dande
Mike Lombardi provokációja Pederson irányába nem elegendő neked?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
No jó van, titeket már provokálni sem lehet..... 😊 (mondjuk nem feltétlen annak szántam, csak gondoltam hátha elindul egy beszélgetés mondjuk erről a kérdésről, de ezek szerint mindenki egyetért 😛)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köztünk szólva, egyébként, nekem, kezd kicsit sok lenni a Wentz körüli hype.
Nagyon csípem, meg minden. de félek, hogy valami aztán mégsem úgy sül el és nézhetünk. Kicsit a nagyobb a vágy, hogy megvan az emberünk és ez túlfűtött állapotokat okoz néha. Persze legyen igazuk, és legyen szuper és MVP stb..., de még óvatos lennék ezzel.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
xDDD megpróbálok vedelni mint az állat 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, itt volt épp most egy kis press conf. a koordinátorokkal:

 www.pscp.tv/Eagles/1jMKgPqRlvOGL?t=0

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hali srácok mi ez a passzivitás a héten már meccs van 😀
Ki mit vár a szezontól?
zsoeo
Ano vedel mint az állat és nyerünk, mi mást 😛 😉
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hali srácok mi ez a passzivitás a héten már meccs van 😀
Ki mit vár a szezontól?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Thorntont kivágta a Boys.....................
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy tűnik nem claimeltünk senkit, és lehet, hogy Billy Brown is marad!?
dande
Igen, nem claimelte senki.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik nem claimeltünk senkit, és lehet, hogy Billy Brown is marad!?
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kivágtuk Billy Brown TE-et...de 5 RB az lehet a keretben...
jövőre Celek valószínűleg cut, Burton FA lesz...Brown meg egy magas WR/TE hibrid játékos..meglepődnék, ha maradna PS-be
zsojti
Állítólag 15 csapart akarta vinni amikor UDFA volt.
Tuti elviszik.
Bazzani
Igen, ezért is lepődtek meg a kinti szakértők is, hogy ilyen simàn kiraktuk...gyors, erős, magas, jó keze van, a passprot-ban is sokat fejlődött, nálam ez egy nagy kérdőjel egyelőre
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyik támadósorba kell 8-nál több OL egy 11–11 elleni csatában? 😀
Amúgy a 8 OL talán a leggyakrabb, az öt kezdő mellett egy swing tackle, meg két, belső poszton bevethető játékos, aztán csókolom. Ráadásul itt elég komoly kis cserék vannak, úgyhogy szerintem ez bőven jó így

több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az 5 futó a legnagyobb negatív meglepetés egyelőre. Remélem nem marad így, mert nincs értelme. Azt még értem, hogy Pumphrey-nek még akarnak időt adni, és tartottak attól, hogy elviszik a waiveren. De Clementet miért nem nem lehetett ráengedni a waiverre? Szerintem kicsi esélye lenne, hogy elviszik. Ha pedig igen, akkor sem lehetetlen, hogy hasonló tucatjátékost szerezzünk a PS-be. Tucker, Monangai is hasonló játékosok voltak az utóbbi években és Clementet sem látom másnak.

Az OL-nál nyilván arra játszanak, hogy a Gordon/Green/Dallas Thomas hármasból több átjut a waiveren és mehet a PS-ba (nem néztem mindegyik megfelel-e a PS feltételeknek). Mert 8 OL még arra sem elég, hogy edzésen 11-11 ellen játsszanak. Meg nyilván mi is körülnézünk máshol. Viszont elég gáz, hogy Warmack még szerződéshosszabbítást is kapott, pedig Thomas is jobban játszott nála.


több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kivágtuk Billy Brown TE-et...de 5 RB az lehet a keretben...
jövőre Celek valószínűleg cut, Burton FA lesz...Brown meg egy magas WR/TE hibrid játékos..meglepődnék, ha maradna PS-be
zsojti
Állítólag 15 csapart akarta vinni amikor UDFA volt.
Tuti elviszik.

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
OFFENSE
Quarterback — Carson Wentz, Nick Foles

Running back — LeGarrette Blount, Darren Sproles, Wendell Smallwood, Donnel Pumphrey, Corey Clement

Wide receiver — Alshon Jeffery, Torrey Smith, Nelson Agholor, Mack Hollins, Marcus Johnson, Shelton Gibson

Tight end — Zach Ertz, Brent Celek, Trey Burton

Offensive tackle — Jason Peters, Lane Johnson, Halapoulivaati Vaitai

Offensive guard — Isaac Seumalo, Brandon Brooks, Chance Warmack

Center — Jason Kelce, Stefen Wisniewski

DEFENSE
Defensive end — Brandon Graham, Vinny Curry, Derek Barnett, Chris Long, Steven Means

Defensive tackle — Fletcher Cox, Tim Jernigan, Beau Allen, Destiny Vaeao, Elijah Qualls

Middle linebacker — Jordan Hicks, Joe Walker

Strongside linebacker — Nigel Bradham, Najee Goode

Weakside linebacker — Mychal Kendricks, Kamu Grugier-Hill

Cornerback — Ronald Darby, Jalen Mills, Patrick Robinson, Rasul Douglas, Dexter McDougle

Safety — Malcolm Jenkins, Rodney McLeod, Corey Graham, Chris Maragos, Jaylen Watkins

SPECIAL TEAMS
Kicker — Caleb Sturgis

Punter — Donnie Jones

Long snapper — Rick Lovato

Ha valaki lesérül a támadófalból nagy szarban leszünk, de legalább sok a wr meg az rb.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852


Szerkesztette: tûzoltó
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt úgy egyébként érzékeljük, Gloint ha kirakjuk egy Wentz sérülésnyire vagyunk a Top 10 s picktől? Mondjuk lehet akkor is, ha marad 😊
dande
és melyik csapat nem ha kiesik a fr qb?
pecc nélkül....
Janek
Sztem a Pitt a Bengals a Denver a Chiefs a Green Bay a Hawk s a Panthers megoldaná. Más más ok miatt. De tény a többség nem. Csak nálunk ez azért érdekes mert elvileg Folesal lett volna egy elfogadható backup QBnk s most sajna nem úgy tűnik h van. Reméljük nem kell kipróbálni.
dande
Bengals 6–9–1 volt Daltonnal
Denver – nincs franchise QB, ha kiesik a kezdő, akkor is az a védelem hozza a meccseket 😊
Packers? Szerintem ott Rodgers miatt volt meg egyedül a PO
Panthers 6–10 az MVP-vel.
A Chiefsről és főleg a Steelersről valóban lehet talán beszélni, de a Chiefsnél most hoztak két 1. körért irányítót, úgyhogy ott talán illik is 😀

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Aktuálisan így nézünk ki...
zsojti
Wow, pár dolgot benéztem. Azt hittem, hogy Gibson meg Pumphrey megy ST-be. A 8 OL vékonyka, a 6 WR meg 3 ilyen TE mellett (+Sproles) nekem sok. Van pár meglepő cut is...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt úgy egyébként érzékeljük, Gloint ha kirakjuk egy Wentz sérülésnyire vagyunk a Top 10 s picktől? Mondjuk lehet akkor is, ha marad 😊
dande
és melyik csapat nem ha kiesik a fr qb?
pecc nélkül....
Janek
Sztem a Pitt a Bengals a Denver a Chiefs a Green Bay a Hawk s a Panthers megoldaná. Más más ok miatt. De tény a többség nem. Csak nálunk ez azért érdekes mert elvileg Folesal lett volna egy elfogadható backup QBnk s most sajna nem úgy tűnik h van. Reméljük nem kell kipróbálni.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Aktuálisan így nézünk ki

OFFENSE

Quarterback — Carson Wentz, Nick Foles

Running back — LeGarrette Blount, Darren Sproles, Wendell Smallwood, Donnel Pumphrey, Corey Clement

Wide receiver — Alshon Jeffery, Torrey Smith, Nelson Agholor, Mack Hollins, Marcus Johnson, Shelton Gibson

Tight end — Zach Ertz, Brent Celek, Trey Burton

Offensive tackle — Jason Peters, Lane Johnson, Halapoulivaati Vaitai

Offensive guard — Isaac Seumalo, Brandon Brooks, Chance Warmack

Center — Jason Kelce, Stefen Wisniewski
DEFENSE

Defensive end — Brandon Graham, Vinny Curry, Derek Barnett, Chris Long, Steven Means

Defensive tackle — Fletcher Cox, Tim Jernigan, Beau Allen, Destiny Vaeao, Elijah Qualls

Middle linebacker — Jordan Hicks, Joe Walker

Strongside linebacker — Nigel Bradham, Najee Goode

Weakside linebacker — Mychal Kendricks, Kamu Grugier-Hill

Cornerback — Ronald Darby, Jalen Mills, Patrick Robinson, Rasul Douglas, Dexter McDougle

Safety — Malcolm Jenkins, Rodney McLeod, Corey Graham, Chris Maragos, Jaylen Watkins

SPECIAL TEAMS

Kicker — Caleb Sturgis

Punter — Donnie Jones

Long snapper — Rick Lovato
RESERVE/NON-FOOTBALL INJURY

CB Sidney Jones

Szerkesztette: zsojti
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azt úgy egyébként érzékeljük, Gloint ha kirakjuk egy Wentz sérülésnyire vagyunk a Top 10 s picktől? Mondjuk lehet akkor is, ha marad 😊
dande
és melyik csapat nem ha kiesik a fr qb?
pecc nélkül....

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt úgy egyébként érzékeljük, Gloint ha kirakjuk egy Wentz sérülésnyire vagyunk a Top 10 s picktől? Mondjuk lehet akkor is, ha marad 😊