Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kivágtuk Billy Brown TE-et...de 5 RB az lehet a keretben...
jövőre Celek valószínűleg cut, Burton FA lesz...Brown meg egy magas WR/TE hibrid játékos..meglepődnék, ha maradna PS-be
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Josh Andrews, Taylor Hart és Cam Johnston cutolva
67-en állunk
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hohó TJ. Ward kivágva, ide vele! (tudom szép álom...)
dande
Megvan a safety duónk, tök felesleges. Igazából nem kell senki, minden poszton megvagyunk 😀 Na jó egy elit futó még kéne az all-pro kerethez.
Rataxes
Bizony Pumpy messze van tőle s nem is biztos hogy nálunk teljesedik ki....
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hohó TJ. Ward kivágva, ide vele! (tudom szép álom...)
dande
Megvan a safety duónk, tök felesleges. Igazából nem kell senki, minden poszton megvagyunk 😀 Na jó egy elit futó még kéne az all-pro kerethez.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hohó TJ. Ward kivágva, ide vele! (tudom szép álom...)
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
A preseasonnek vége, úgyhogy jelentkezzetek az Eagles IDP fantasy ligába! Van még pár hely. Draft szerdán este, részletek a topikban:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Eagles NFL liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
S végre valami Foles sérüléséről. Kicsit olyannak tűnik, mint az ínhüvelygyulladás, nem tűnik súlyosnak, ám annál makacsabb és alattomosabb:

 www.phillyvoice.com/doctor-explains-nick-foles-injury/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben egy kis segítség Wentzéknek:

 www.bleedinggreennation.com/2017/8/31/16234236/eagles-trent-miles-offensive-assistant-quarterbacks-coach-georgia-state-indiana-philadelphia-hire?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Vki NCAA-t ismerő tud róla vmi (jót?) mondani?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sérülésmentes utolsó preseason fordulót mindenkinek 😊!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anno Dorenbos is ám egy korszakos, szeretett embert szorított ki TC végén és lett bő 10 évre kezdő long snapper. Imádjuk Jont, tény, de az is, hogy 37 éves, focin kívül is nagyon sok dologban érdekelt, tavaly sem látszott ST-n, hogy kihagyott pár meccset és Lovato személyében lehet megint egy évtizedre meg van oldva a dolog. Az, hogy bármilyen ellenértéket kaptunk, az egyébként zseniális Rózsitól.

Mondom ezt úgy, hogy tényleg elég szar látni, ahogy más csapatba került és nem innen vonult vissza.
Deny
De őt még nem "ismertem" 😛 Egyébként persze, így van, ahogy mondod. S a Lovato név sem hangzik rosszul. 😊

Ami még fontos és nem került elő, egy másik Eagles ikon, David Akers bekerült az Eagles HoFbe.!

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi Rózsi..............

 twitter.com/Saints/status/902959263257112577


Tudom, kicsit túl van lihegve ez a történet, mert mégis "csak" egy LS, de akkor is na...............
dande
Anno Dorenbos is ám egy korszakos, szeretett embert szorított ki TC végén és lett bő 10 évre kezdő long snapper. Imádjuk Jont, tény, de az is, hogy 37 éves, focin kívül is nagyon sok dologban érdekelt, tavaly sem látszott ST-n, hogy kihagyott pár meccset és Lovato személyében lehet megint egy évtizedre meg van oldva a dolog. Az, hogy bármilyen ellenértéket kaptunk, az egyébként zseniális Rózsitól.

Mondom ezt úgy, hogy tényleg elég szar látni, ahogy más csapatba került és nem innen vonult vissza.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi Rózsi..............

 twitter.com/Saints/status/902959263257112577


Tudom, kicsit túl van lihegve ez a történet, mert mégis "csak" egy LS, de akkor is na...............
dande
Én nagyon karmoltam a fellépéseit tavaly, a 2. adásban ahogy elmondja a gyerekkora történetét... 😕
 www.youtube.com/watch?v=OpHZXgorSY0
De az egész zseniális, felüdítő ilyeneket látni a játékosoktól 😊
 www.youtube.com/watch?v=CTQ7VJU96wg

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még egy kis csemege, bár valószínű többen rátaláltatok:

 twitter.com/Eagles/status/895286452354985984

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/20917732_1484433401594428_3014001056678936576_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=52VDEpN7FL8Q7kNvgHsKV98&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBmQnqnAMaaaPQc8yUmEfd72-rYRJUM8xzdATy7nvM7QA&oe=6635995C
Unscripted: Episode 2 | #ICYMI: Check out Episode 2 of Unscripted presented by AAA Mid-Atlantic: | By Philadelphia EaglesFacebook
#ICYMI: Check out Episode 2 of Unscripted presented by AAA Mid-Atlantic:


https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21056523_1491113254259776_689730387202539520_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=wNFAsmV1VkkAb5k_4R9&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAVdNvqMWq5y70Pq0izPqqqoWWkO_goKvpD7lKCQFJuAg&oe=6635A247
Unscripted Episode 3 | #ICYMI: Episode 3 of Unscripted presented by AAA Mid-Atlantic aired last night. See what the #Eagles have been up to: | By Philadelphia EaglesFacebook
#ICYMI: Episode 3 of Unscripted presented by AAA Mid-Atlantic aired last night. See what the #Eagles have been up to:


 twitter.com/Eagles/status/895286452354985984
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és csak úgy csendben:

 twitter.com/AFLarenaball/status/901629136715829248

Tényleg ideje a "nagyoknak" is előlépni 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi Rózsi..............

 twitter.com/Saints/status/902959263257112577


Tudom, kicsit túl van lihegve ez a történet, mert mégis "csak" egy LS, de akkor is na...............
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Kendrickset egy ilyen preseason után elcsérik tényleg elmennek a jó búsba, utána nekem Kellyt ne szidja senki, higy így vagy úgy verte szét az öltözőt stb.... Persze lehet mindent indokolni csak az egyiknél hasonló move elfogadható a másiknál kevésbé...

Folestól viszont az-az érzésem muszáj lesz elköszönni s lehet, polgári pálya után is nézhet. Beszélnek össze vissza de nagyon makacsnak tűnik a sérülése....aztán ne legyen igazam.
dande
Ha jól emlékszem Foles-nak olyan szerződést adtunk, ami miatt nem nagyon éri meg most kirúgni, emiatt nem valószínű a cut.

Kendricks-t meg sajnos tényleg szarrá szopatjuk, kb. 2 éve trade blockon van. Meg is értem, hogy nem teszi ki a szíve lelkét a csapatért. Nagyon kedveltem a játékát 3-4-ben, és most sincs nagyon olyan hiperatletikus lb a ligában mint ő, nagyon fájna, ha már nem lenne a csapatnál.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kendrickset egy ilyen preseason után elcsérik tényleg elmennek a jó búsba, utána nekem Kellyt ne szidja senki, higy így vagy úgy verte szét az öltözőt stb.... Persze lehet mindent indokolni csak az egyiknél hasonló move elfogadható a másiknál kevésbé...

Folestól viszont az-az érzésem muszáj lesz elköszönni s lehet, polgári pálya után is nézhet. Beszélnek össze vissza de nagyon makacsnak tűnik a sérülése....aztán ne legyen igazam.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/8/30/16226006/eagles-ron-brooks-cornerbacks-linebackers-philadelphia-nfl-roster-cuts-carlos-fields-christian-tago

Roster moves: Ron Brooks cut-olva lett (1millio cap szabadult fel), nem meglepő: sérült volt, sokat kihagyott idén is a TC-ből, Robinson a kezdő slot cb, és McDougle is slotban jó leginkább
Viszont a két LB igazolás érdekes (mégha nem is nagy nevek) lehet készül egy Kendricks trade, és a cseresorral nem elégedettek
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ÖREGSZÜNK sajna...

több mint 6 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DORENBOS (holding up Howie's card): Is this your card?

HOWIE: ...

DORENBOS: ...

HOWIE: ...

DORENBOS: ...

HOWIE: you are so f'n traded
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ezt nem hiszem el...
bár mindannyian tudtuk, hogy egyszer el fog jönni ez a nap is...

az biztos, hogy a kínai Dorenbos mezem, most már dollármilliókat ér 😀

bazdmeg ...

sokk....😀

Dawkins "elküldése" nem viselt meg ennyire 😀

bakker és már a Dorenbosos aláírásomat is leszedték a tárhelyről 😀
Bébé
részvétem.

Utolsó fecske volt abból a csapatból amit anno megszerettem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt nem hiszem el...
bár mindannyian tudtuk, hogy egyszer el fog jönni ez a nap is...

az biztos, hogy a kínai Dorenbos mezem, most már dollármilliókat ér 😀

bazdmeg ...

sokk....😀

Dawkins "elküldése" nem viselt meg ennyire 😀

bakker és már a Dorenbosos aláírásomat is leszedték a tárhelyről 😀
Bébé
Mondjuk én azt reméltem esetleg innen vonul vissza......

De legalább Bébé visszatér?, meg kiderül, hogy vagyunk még azért néhányan itt 😛 😉
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ezt nem hiszem el...
bár mindannyian tudtuk, hogy egyszer el fog jönni ez a nap is...

az biztos, hogy a kínai Dorenbos mezem, most már dollármilliókat ér 😀

bazdmeg ...

sokk....😀

Dawkins "elküldése" nem viselt meg ennyire 😀

bakker és már a Dorenbosos aláírásomat is leszedték a tárhelyről 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Néha az az érzésem, hogy Howie a saját anyját is eltradelné, ha lehetősége lenne rá. 😀 Mondjuk annyira nem tudom hibáztatni, 7. kört kapni egy 37 éves long snapperért úgy hogy van a posztra egy fiatalabb megoldásod eléggé no brainer.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a kérdőjeleim szaporodnak ????????????????????????????????????? Francba