Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.

Szerkesztette: korodiati
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
...A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊
Rataxes
Ezt egy kicsit sokallom (szerintem 24-20 ide), de ne legyen igazam.
skizofita
Szerintem se arcoskodjunk, nincs mire.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megáll az idő 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis hangolódás 😊

Philadelphia Eagles‏Hitelesített felhasználó @Eagles 8 p8 perccel ezelőtt

 twitter.com/Eagles/status/906900894473650176

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
...A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊
Rataxes
Ezt egy kicsit sokallom (szerintem 24-20 ide), de ne legyen igazam.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mostan arra gondolék Sasok szárnyaljatok újra a SBért😊

Jó szórakozást sok Eagles TDt mindebkinek, Fly Eagles Fly! 😊 😊😊
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Vasárnap délelőtti nosztalgiázásként a délelőtt folyamán összedobtam az alább látható kis fórumaláírást a bowl.hu-ra, és közben, átgondolván a rostert igen jó érzésem támadt... A 10, a képen is kiemelt, véleményem szerint igen jónak mondható játékoson kívül még van jópár arc akit ki lehet emelni a csapatból. A jó öreg Sproles, akit lassan a franchise egyik arcának nevezhetünk, Blount, akitől jópár TD-t, és a red-zone offense felturbózását várom az idei szezonban, a komplett kezdő támadófal, az idén érkező Torrey Smith, aki majd jól megnyújtja Wentznek a pályát, Jernigan, aki méltó párja lesz Coxnak, a frissen draftolt újoncok, gondolok itt főleg a Barnett/Jones/Douglas trióra... Azt hiszem hogy egy all-down back és egy kezdő CB híján kb. minden posztra minőségi játékosunk van. Úgy érzem idén kurva jók leszünk, és az Eagles jövője is csillogó 😊 Meg is érdemeljük ezt az elmúlt, ígéretesnek induló, aztán kudarcba fulladó évek után... Remélem már ma beigazolják a fentieket a srácok 😊 A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Ne haragudj de ezt el nem tudom képzelni de ha mégis így volt az nagy mínusz a stábnak....
dande
Nem is tudom talán Maxwell vagy Alonso panaszkodott az Eagles orvosaira. Ha nem tradel-jük el, akkor lehet Dorenbos meghal, mert nálunk nem veszik észre, hogy komoly egészségügyi problémája van?

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 www.first-down.hu/szubjektiv/ujra-rajatszas-wentzsylvaniaban/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Ne haragudj de ezt el nem tudom képzelni de ha mégis így volt az nagy mínusz a stábnak....
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Jó pár éve? Ez a dolog baszottul halálos, bármelyik pillanatban végzetes lehet. Nem hiszem el hogy éveket játszott vele.Az más kérdés hogy ezer százalékig tudtak róla a trade előtt.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Tegnap aki látta Kareem Hunt-ot annak most eléggé fájhat a szíve, ha ránéz a mi rb corpunk-ra.
Agholor meg most fog berobbani a ligába, mindenki nyugodjon le. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Martin Frank‏Hitelesített felhasználó @Mfranknfl

Martin Frank retweetelte: Randall Liu

Nelson Agholor has never had 65 yards receiving in an entire game.

Martin Frank hozzáadta,
Randall Liu @RLiuNFL
Tyreek Hill has now scored a 65+ yard TD in 5 consecutive regular-season games
5:21 - 2017. szept. 8.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
MEGBASZUNK MINDENKIT! A chiefset is. a Redskinst is. A cowboyst háromszor is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remek lesz jövő héten az Arrowheadbe látogatni, mit ne mondjak. 😀
mustaine
Ha most nyerünk, pont a Chiefs ellen nem zavar, ha kikapunk. 😊 (főleg, ha esetleg a többiek is buknának)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Remek lesz jövő héten az Arrowheadbe látogatni, mit ne mondjak. 😀

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mióta vagytok ilyen sokan hogy 3 helyen is van meccsnezes? 😉
yooker
A Dezsőben nem kifejezetten Eagles-ös meccsnézés van, hanem van több TV meg projektor és vasárnap este mindig NFL megy.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mindig gecisokan voltunk, csak sokan alszanak. meg erdélyben vedelnek emg zabálnak : D

Szerkesztette: ano92

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Mióta vagytok ilyen sokan hogy 3 helyen is van meccsnezes? 😉
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
sugárban is lesz meccsnézés, csak éppen erdélyben leszek lagziban, úgyhogy ez most kimarad nekem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...
Rataxes
Lehet Michael Sam a csapos.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...
Rataxes
Akkor irány a Neked csak Dezső! 😊
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/fakesportscenter/videos/1344625958998221/

2013-as Snow Ball emlékére. : DDD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c