Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Tippek mára? Szerintem sima zakó.
Eazzy
Kockás nem lesz jó 😛 😉?

Egyébként ahogy írtam a Chiefs topicba ezen a meccsen az sem zavar, ha kikapunk, csak ne legyen sérülés, és mondjuk játszunk elfogadhatóan. Minden más ráadás.
dande
Na jó egy szarvasbőr könyökkoptató lehet rajta.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Termeszetesen nyerunk. Mikor azt josoljak hogy sima zako lessz akkor nyerunk, mikor azt mondjak, hogy siman nyerni fogunk akkor vesztunk 😊 Nektek meg sose tunt fel?

Szerkesztette: shivo
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az Eagles OL vs Chiefs front7 párharcban szerintem túl nagy a hátrány, ezért megint nem megy majd a futás és akadozni fog az offense. A védelmünk passrush terén jobb, mint amit a Pats mutatott ellenük múlt héten, ennek ellenére 7-10 pontos vereséget várok. | Sajnos. |

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tippek mára? Szerintem sima zakó.
Eazzy
Kockás nem lesz jó 😛 😉?

Egyébként ahogy írtam a Chiefs topicba ezen a meccsen az sem zavar, ha kikapunk, csak ne legyen sérülés, és mondjuk játszunk elfogadhatóan. Minden más ráadás.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
27-17 Nem ide.

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Tippek mára? Szerintem sima zakó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
Byron Marshall ha minden igaz. Remélem viszont CC bizonyítási lehetőséget kap, és esetleg hozza előszezon beli formáját. Na ő viszont így nagy fogás lenne.
dande
Azt mondják több snapet fog kapni Blount kárára.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....
Janek
Szerintem pl Tarik Cohen a Bearsből az eddigiek alapján joggal pályázik.

Pumphreyra vesztegetni draftpicket szerintem nagy hiba volt, voltak még bent jobb futók 3 down potenciállal.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
Byron Marshall ha minden igaz. Remélem viszont CC bizonyítási lehetőséget kap, és esetleg hozza előszezon beli formáját. Na ő viszont így nagy fogás lenne.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....
Janek
Ok. Óvatosan fogalmaztam...azt sem látom nála, hogy elérje az NFL szintet. 😊 Sztem a mostani draft legnagyobb melléhúzása.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zach Ertz is 67 yards shy of 3,000 for his career. Ertz (63rd game) can become the 6th-fastest TE in @NFL history to reach that milestone.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Egyébként hétvégéről kijózanodtál már, vagy már februárig nem is fogsz? 😛
dande
nem terveztem kijózanodni : D

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nelson Agholornak több elkapott TD-je van idén, mint Antonio Brown-nak, Dez Bryantnek, Larry Fitzgeraldnak, A.J. Green-nek, Rob Gronkowskinak, T.Y. Hilton-nak, Julio Jones-nak, Brandon Marshallnak, Greg Olsen-nek, Demaryus Thomasnak és Sammy Watkinsnak összesen

nekszt dzsen sztetsz
karmïgran
vicc az,hogy egy meccsen megtermelte a tavalyi szezon kb 40 %-át 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Egyébként hétvégéről kijózanodtál már, vagy már februárig nem is fogsz? 😛
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nelson Agholornak több elkapott TD-je van idén, mint Antonio Brown-nak, Dez Bryantnek, Larry Fitzgeraldnak, A.J. Green-nek, Rob Gronkowskinak, T.Y. Hilton-nak, Julio Jones-nak, Brandon Marshallnak, Greg Olsen-nek, Demaryus Thomasnak és Sammy Watkinsnak összesen

nekszt dzsen sztetsz

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ha valaki vissza szeretné nézni a meccsünket itt megteheti. Remélem marad az oldal :  www.youtube.com/watch?v=zQdFJ11GK1w


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.
Janek
Nagyon szerencsés volt az a TD. McLeod kurva nagyot akart ütközni, ami nagyjából össze is jött, mire megérkezett Hicks a másik oldalról, aki vissza billentette egyensúlyba az elkapót, utána meg már annyian voltak egy helyen a védők, hogy elestek egymásban. 😀

Amúgy Elliott eddig hibátlan az edzésen. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.
Janek
Igen? Én a ti első touchdownotoknál Eli Manninget láttam és előjött bennem a 2008. februári meccs. Szal bennem ez mélyebb nyomot hagyott 😀 😀

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
PS-be jött a koràbbi Chiefs CB Bausby, Wardot küldtük el
Kicsit kémkedünk a hétvégére (lásd a washingtoni QB gyerek, akit múlt héten hoztunk) 😊
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
Nem egy clutch kicker de jobb, mint amit anno vártam tőle.

easy easy
kill kill
Lane Lane