Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
S, hogy akkor az élet másik nagy kérdésére is választ kapjunk Jim gyorsan reagált a felvetődő kérdésekre s természetesen Doug a főnök, ha jók értettem a lényeget. Legyen így 😊
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀
balintbaba
Ja de ő szerencsére nem ewok. 😀
Greengo
Igazából kurvára örülnék én egy olyan ewok-nak. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀
balintbaba
Ja de ő szerencsére nem ewok. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
Lehet már akkor sérült volt. Mindenesetre bosszantó, hogy nem melegítenek be rendesen(vagy nyújtanak) meccs előtt. Ebből jönnek az ilyen sérülések.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
hála istennek sokkal jobb, mint Miamiban volt, de igen, azért lenne még hova fejlődnie..😊
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hát elolvasva a véleményeket róla... nem nagyon tetszik és akkor még finoman fogalmaztam. Hétből négy FG a preseason-ben, kihagyott extra...
Ráadásul azt írták róla, hogy 40 yard mögül nem igazán konzisztens.
na és akkor még ezek is:
Weaknesses - Kickoff distance and hang-time are below desired NFL marks

Valamiért biztos ő kellett, plusz a Bengals is adott érte egy 5. kört, reméljük csak kicsit későn érő típus...
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
TD kell menni, meg 2 pontosra...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hajrá 😊
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/9/12/16296302/jake-elliott-eagles-new-kicker-caleb-sturgis-philadelphia-bengals-cincinnati-memphis
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hét kérdése még mindig áll: ki lesz az új kickerünk???
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok, csak a végére értem oda a meccsnek, nem volt világos miért nem forward passz volt amiből eldöntöttük a meccset? Kicsúszott Kazein kezéből?
Eazzy
Leginkabb azert mert a palyan hozott dontes fumble volt. A sporik New Yorkban sem fujták vissza elegge ugy nez ki h hibásan. Ha incomplete pass a call akkor az marad. Holnap este a Last Callban majd kivesézik. Apropo kérdés: a New Yorkban csucsulo sporik is csak valos sebessegben nezik vissza vagy lassithatnak is?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok, csak a végére értem oda a meccsnek, nem volt világos miért nem forward passz volt amiből eldöntöttük a meccset? Kicsúszott Kazein kezéből?

Az összefoglaló alapján megérdemelt siker, de kellett hozzá a menekülési Wentz-től. Sajnos így a OL teljesítményét nem tudom felmérni, de a DL brutálnak néz ki.

Jeffery meg be fog indulni, kreatívan kell rá playeket hívni, ami az olvasott kommentjeitek alapján eléggé hiányzott.

Megint 10-6 gyanús egy év, ami elnézve a csoportot nagyon második hely gyanús.

Fly Eagles!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kisérteties a hasonlóság Parkey kiesésével...vmi tényleg lehet az orvosi vagy rekreációs részlegnél...btw hozzuk vissza Parkeyt;P ha már a Bronws kitette, vagy ???jéé Lambo is szabad, azonnal felhívni
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Sturgis combizom huzodas. Több hetes kihagyás. Kickert castingolunk.
picksix
Akkor ezért nem rúgattuk a végén. Nem nagyon értettem magamban, hogy mi volt az oka a kétpontosnak...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem volt egy szexi győzelem, de ezeket a meccseket is hozni kell. A fal belseje (Seumalo) jó nagy fos volt, a QB-n túl sok volt a nyomás. Jeffery csalódás, Agholor is, csak ellentétes előjellel mint ahogy eredetileg vártam. A futójáték hulladék, sírva néztem péntek hajnalban Kareem Huntot, egy ilyen csávót miért nem hoztunk mi is a középső körökben? Ertz ahogy írtátok, már decemberi formában van, aminek örülök. Remélem nem esik vissza. Wentz előtt le a kalappal, jóformán futójáték és stabil támadófal nélkül játszott klasszis szinten.

A védelem egészen pofás volt, belső- és külső nyomás is jött bőven (Jernigan és Cox nyerő páros, Qualls pedig a preseasonben volt ellenállhatatlan). Meglepően sokat blitzeltünk. Darbyt sajnálom, nagyon kell ő ebbe a csapatba. Szerencsére PatRob és Watkins nem betlizett nagyot. Azért nem bánnám, ha Sidney Jones vagy Darby minél hamarabb egészséges lenne.

Ami aggaszt, hogy azt olvastam, hogy a játékosok úgy érzik, hogy Schwartz ki akarja túrni Pedersont a HC posztról. Sosem válik egy csapat javára, ha az edzői karban vagy a vezetésben ilyen játszmák folynak.
mustaine
Azért a gyenge futójáték főként a fal szar teljesítményének volt köszönhető. Minden téren javulniuk kell. Illetve már most nem tetszik annyira, hogy Sprolest inkább elkapóként használjuk. Sokkal több fantázia lenne abban ha a 2 futóstílust (Blount és Sproles) tudnánk megfelelően variálni . Smallwood is jó lehetne, de azért Sprolesban jobban bízok. Jövőre meg úgy is kell hoznunk első számú RB-t (remélhetőleg a draftról).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Hozzuk vissza Heneryt ! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na...
Sturgis will miss several weeks..
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sturgis combizom huzodas. Több hetes kihagyás. Kickert castingolunk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Remélem tényleg igaz a Darby hír. Végre hosszú évek után van legalább egy normális CB-nk, akit nem apróért szereztünk, erre egyből kiesne egész szezonra...Persze még így is kérdéses milyen állapotban lesz, amikor visszatér.

Amúgy Fipp a legjobb edző továbbra is csapatban. Az előszezonban mutatottak miatt lehetett aggódni a speciális csapat miatt (is), de egyelőre szépen összerakta az egységet. Míg az offense-nél azért elég sok minden visszaköszönt a preseasonbeli problémákból.


több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ömlesztek pár gondolatot én is:

Agholor TD-nél Wentz menekülési képességén felül kiemelném, hogy komolyabb beleállás nélkül pontosan passzolt a saját 39 yardosról a skins 20 yardosáig, tehát repült 40+ yardot a labda.

A Torrey Smith felé menő túldobott passz nagyon fájt, de látszott neki is.

Nem rossz ez a Cousins gyerek, pár drive-ot nagyon szépen vezetett. Megértem, hogy ragaszkodnak hozzá. Ha ez így marad hosszú távon a Wentz-Cousins-Prescott rivalizálás érdekes lehet a következő 15 évben. Azért néhányszor nem sokon múlt, hogy megégesse a secondaryt. Én ebből azt a következtetés vontam le, hogy fogunk még szopni nagy játékokat az idén...

3rd downok érdekesen alakultak. Tavaly is szó volt róla, hogy sok a hosszú a 3rd down. Most a 14 db 3rd downból 10 volt 6+ yardos. Ezeket sikerült 60%-ban megoldani, ami elég korrekt. Viszont ebből is látszik, hogy nem tudunk konzekvensen haladni és a futójátékra nem lehet számítani, csak egy kiegészítő valami. Ha beindulna akkor lenne atom az offense és Wentz brutál meccseket hozna.

A meccs embere nálam Ertz. 8/8. Valamely szezon előtti elemzésben azt írták róla, hogy jó a keze, de gyengén futja a route-okat...egyszerűen f*szság.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ian Rapoport‏Hitelesített felhasználó @RapSheet 11 p11 perccel ezelőtt

#Eagles CB Ronald Darby is out 4-6 weeks with an dislocated ankle, sources say. No major ligament damage. Surprisingly good news.
51 válasz 443 retweet 577 kedvelés

Csak egy kinti komment ehhez😊



Bár Pat Rob sem nézett ki rosszul

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk amennyiben így van, rúgnám is jó messzire Schwartzot a fenébe, akár milyen jó szakember a maga területén. S mondjuk léptetném elő Undint. Talán megállná a helyét.