Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Örülünk? 😊
több mint 7 éve
Sügi Philadelphia Eagles 3
akkor jöhet JONATHAN ALLEN
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig a cb húzást a 2.körben kéne megejteni és a 3.is lehetne akár egy Ávúzi -R Dúglász és az elsőben BPA alapon bármikor elfogadnám OJH -t is ... Celek már 30+ Ertz-el pusztitanának...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Több mint két óra lenne 15 húzás? Azért remélem legkésőbbi az a 4 órási időpont.
dande
Átlagban olyan 4 óra a teljes 1. kör, ti kb. a közepén vagytok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Több mint két óra lenne 15 húzás? Azért remélem legkésőbbi az a 4 órási időpont.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
MirrMurr
Ha nem tradelünk sehova, akkor valamikor 4 és 5 között. Én fél 5-re tippelnék, de ez persze sok mindenen múlik.
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én cb/edge draftot várok

Amúgy tudom, hogy nem lehet ezt így pontra betippelni, de magyar idő szerint kb. mikor húzunk mi?
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Már úgy vagyok vele, hogy mindegy kit, csak ne legyen nagy Marcus Smi ... izé ... reach, és odaillő játékos legyen. Ebből a szempontból nehezen tudom felfogni az ilyen Charles Harris@14 féle pletykákat. Bárhogy nézem, én nem látom benne a top15-ös játékost, egysíkú passrusher, jó gyorsan indul, de kb ennyi, és jó csapatok ellen így ritkán ért oda a Qb-ra. Bár játszott 3-pontos állásból is, de inkább 3-4 OLB szerintem, és épp most küldtünk el OLB-t, aki nem illett a rendszerbe. A spin-move-ja tényleg jó, de más kb nincs is neki, és nem mindig jó egy cséphadaróként forgolódó DE. A futás elleni játékát inkább nem minősítem, alig láttam lejönni blokkról, inkább kapaszkodik az ellenfélbe. Könnyen beszívja a trükkös játékokat is, nem érez rá ezekre ösztönösen.

Szóval eleinte még idegenkedtem pl a futó poszttól, de az ilyen Harris agymenések miatt már ezt is elfogadnám. Mondjuk egy olyan csapatban, ahol az elmúlt évtizedekben 2-3. körös McCoy-jal és Westbrookkal voltunk elkényeztetve, furcsa lenne az elsőkörös RB.

Cornereknél nálam Jones volt magasan a favorit, szerintem legjobb CB a classban. A sérülése előtt még volt esély, hogy első körben elérjük, mivel volt pár játékos aki klottgatyában néhány századdal gyorsabb volt, ami tudjuk, hogy több GM-nél a jóság egyetlen igazi mértéke 😀
Conley ügyét annyira nem bánom, ő sem rossz, de inkább Jones sérülése után kapták fel.


több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Remèlem CB húzàs lesz,mert magasan az a legnagyobb hiany szerintem.
Lattimor,Humphrey,kimegy hamarabb ès igy h Conley kiesett,lehet h korai de èn White és Jackson közül kihuznàm az egyiket.
Nem vagyok annyira tàjekozott,de egy kèsöbbi körös cetlit(4kör)nem lehetne rààldozni Sidny Johnsra,tudom h serült de èn bevàllanàm(vagy esetleg akkor Conleyt)?! ☺
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
Épp ezen gondolkodtam az egész drafttal kapcsolatban, s ezt így fogalmaztam meg magamnak: tavaly az előjáték volt izgalmas hosszú, most lehet inkább ott akkor fog jobban robbanni (elsülni) a dolog. Ki melyiket élvezi 😛 😉
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
S Oline picket én nem láttam még sem QB-t 😊

WR,CB,RB,EDGE kb ezeket cserélgetik
Janek
Walterfootball-on OJ Howard TE az 1/14. Amit sztem nem csak én, de senki sem ért. Az érdekes ebben csak annyi, hogy az elmúlt években nagyon beletaláltak, hogy kit húzunk/milyen posztra. Ez most a nagyon mellé szagú....csak nehogy bejöjjön megint. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....
Greengo
S Oline picket én nem láttam még sem QB-t 😊

WR,CB,RB,EDGE kb ezeket cserélgetik

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Amennyire kiszámítható volt a tavalyi első kör most annyira nem. Imádom , hogy ahány mock annyi féle pick fordul elő nálunk. Kíváncsian várom ki lesz a befutó.....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊
dande
Oké, csak ne ma 😊
mustaine
Annyira nem tudunk feltradelni, hogy ma hozzunk...😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊
dande
Oké, csak ne ma 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak azért is: tavaly hoztuk a reménység szerinti frQBt, idén hozzuk a fr futót. Punktum 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én az utóbbi napok fejleményeit követően is kitartok a tippem mellett: Big Dom utánajárt a Conley-ügynek, bizonyítékokat találtunk az ártatlanságára és kihúzzuk Gareont!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon ki lesz idén a MS3?

Vagy a tűzoltó aki nem elég,hogy szar még öreg is 😊

Tippem mára C Davis WR

több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nem tudom miért van olyan érzésem, hogy körön belül letradelünk, csak azt nem érzem milyen ellenértékért 😀

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.facebook.com/events/1849696551958238/?ti=cl

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na még egy kis idő 😊

Ki hol követi az éjszakát?

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
alatriste
Mindkét sztori ugyanonnan indul, bűncselekmény vádja merül fel egy játékossal szemben. Ha lenne idő nyomozni, más lenne a helyzet, de így nem tudod mi az igazság.

Én hatalmas Conley fan vagyok egy ideje, szóval nálam jobban kevesen szeretnék, hogy kamu legyen az egész, de úgy, hogy nem tudsz semmit, nem lehet vakon védeni.

Ha valaki ledraftolja és kiderül, hogy igaznak bizonyultak a vádak, akkor se a tulaj, se a GM, se a HC soha le nem mossa magáról a médiaszennyet, ami ömleni fog ebben az esetben.
Hulkeinstein
Csoportban marad, elvégre a Cowboys csak erre várt, meg is van a szokásos rizikós hátsó körös pick...

Amúgy az hogy ez a draft előtt 2 nappal derül ki, kicsit sem véletlen, pláne hogy ahogy írtad is nem egy problémás paliról van szó. Így elsőre ez inkább tűnik lejáratásnak, de bárhogy is alakul, kétlem hogy 4. körnél mélyebbre csúszna.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mindkét sztori ugyanonnan indul, bűncselekmény vádja merül fel egy játékossal szemben. Ha lenne idő nyomozni, más lenne a helyzet, de így nem tudod mi az igazság.

Én hatalmas Conley fan vagyok egy ideje, szóval nálam jobban kevesen szeretnék, hogy kamu legyen az egész, de úgy, hogy nem tudsz semmit, nem lehet vakon védeni.

Ha valaki ledraftolja és kiderül, hogy igaznak bizonyultak a vádak, akkor se a tulaj, se a GM, se a HC soha le nem mossa magáról a médiaszennyet, ami ömleni fog ebben az esetben.
Hulkeinstein
Én sem hiszem, hogy UDFA lesz, szerintem 4. kör körül valaki elviszi, ahogy Mixont is.

De azért ez szép, hogy hullanak a prospectek közvetlenül a draft előtt. Foster, Peppers, Conley és még tuti lesz pár fecske.

Btw én is elég nagy Conley fan vagyok.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hihetetlen, de Gareon Conleyt, a csapat jelenlegi legvalószínűbb pickjét (jelenlegi=riport előtti) megvádolták szexuális zaklatással így 2 nappal a draft előtt.

Én mostmár néhány napja egyértelműen a Conley picknek örültem volna a legjobban, részben azért mert teljesen tiszta volt off-field, soha semmi ügye nem volt. Erre hirtelen persze, hogy balhéba keveredik élete legfontosabb napja előtt.

A mi szempontunkból mekkora pech lenne már, ha ő lett volna a célpont? Ha nagyon gyorsan nem sikerül tisztáznia magát, akkor 100%, hogy mi nem pickeljük az első körben, de valószínűleg más sem, gyanúsan UDFA lesz. Először Sidney Jones, aztán Moreau, majd Conley... Hullanak a célpont cornerek, mint a legyek 😕

Az is durva, hogy Conley mekkora idióta hülye ha igazak a hírek, és mekkora balek, ha nem.

Lehet készülni a Chales Harris draftra.
Hulkeinstein
UDFA akkor se lenne, ha a kezében egy véres késsel nyitna rá a rendőrség egy kettősgyilkosság helyszínén
alatriste
La'el Collins is az lett 😊
Hulkeinstein
Ott azért gyilkosságról volt szó
alatriste
Szerintem abba ne menjünk bele, hogy mennyire súlyos egy erőszakolási és egy gyilkossági ügy egymáshoz képest. A csapatok számára mind a kettő egyet jelent a totális PR katasztrófával, amit komoly nyomozás nélkül senki nem vállal be.
Hulkeinstein
Betéved valami kis lányka az őrsre és elpanaszolja könnyes szemmel, hogy megerőszakolta őt egy ifjú atléta. Vagy, belekeveredsz egy gyilkossági ügybe.

Nyilván lehet igaz a hölgy története, de azért az alap, hogy honnan is indul el egyik vagy másik történet azért elég távoli.
alatriste
Mindkét sztori ugyanonnan indul, bűncselekmény vádja merül fel egy játékossal szemben. Ha lenne idő nyomozni, más lenne a helyzet, de így nem tudod mi az igazság.

Én hatalmas Conley fan vagyok egy ideje, szóval nálam jobban kevesen szeretnék, hogy kamu legyen az egész, de úgy, hogy nem tudsz semmit, nem lehet vakon védeni.

Ha valaki ledraftolja és kiderül, hogy igaznak bizonyultak a vádak, akkor se a tulaj, se a GM, se a HC soha le nem mossa magáról a médiaszennyet, ami ömleni fog ebben az esetben.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hihetetlen, de Gareon Conleyt, a csapat jelenlegi legvalószínűbb pickjét (jelenlegi=riport előtti) megvádolták szexuális zaklatással így 2 nappal a draft előtt.

Én mostmár néhány napja egyértelműen a Conley picknek örültem volna a legjobban, részben azért mert teljesen tiszta volt off-field, soha semmi ügye nem volt. Erre hirtelen persze, hogy balhéba keveredik élete legfontosabb napja előtt.

A mi szempontunkból mekkora pech lenne már, ha ő lett volna a célpont? Ha nagyon gyorsan nem sikerül tisztáznia magát, akkor 100%, hogy mi nem pickeljük az első körben, de valószínűleg más sem, gyanúsan UDFA lesz. Először Sidney Jones, aztán Moreau, majd Conley... Hullanak a célpont cornerek, mint a legyek 😕

Az is durva, hogy Conley mekkora idióta hülye ha igazak a hírek, és mekkora balek, ha nem.

Lehet készülni a Chales Harris draftra.
Hulkeinstein
UDFA akkor se lenne, ha a kezében egy véres késsel nyitna rá a rendőrség egy kettősgyilkosság helyszínén
alatriste
La'el Collins is az lett 😊
Hulkeinstein
Ott azért gyilkosságról volt szó
alatriste
Szerintem abba ne menjünk bele, hogy mennyire súlyos egy erőszakolási és egy gyilkossági ügy egymáshoz képest. A csapatok számára mind a kettő egyet jelent a totális PR katasztrófával, amit komoly nyomozás nélkül senki nem vállal be.
Hulkeinstein
Betéved valami kis lányka az őrsre és elpanaszolja könnyes szemmel, hogy megerőszakolta őt egy ifjú atléta. Vagy, belekeveredsz egy gyilkossági ügybe.

Nyilván lehet igaz a hölgy története, de azért az alap, hogy honnan is indul el egyik vagy másik történet azért elég távoli.


Liverpool Fc fan