Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Pittsburgh's Antwon Blake missed 28 tackles in the first 15 games of the season. He hasn't missed any in each of the past two weeks.
Klaci79
de ettol meg ki fogunk kapni a denvertol...ezt lefelejtetted
xtaki
csak nagyon szeretném ha valaki félmeztelenül üvöltözne a városban egy Blake pick6 után 😀

De természetesen nyer a Denver, mint a szél...😉
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Nem akarom újranyitni, de ennyit a Grammy díjról....no és Krisznek egy respect, mert valóban jogosan vetette fel azt miért mond ilyen könnyen véleményt rögtön a vezérkar....
Klemó
Akkor már le sem írom, hogy Perreira szerint nem volt szabálytalan Béla ütközése. Persze tudom megvettük őt is, tényleg srácok az 5 ft-at amit megbeszéltünk a megvesztegetésre dobjátok be 😉
 www.steelersdepot.com/2016/01/shazier-hit-on-bernard-still-deemed-legal-by-several-analysts/
polamalu
engem csak az bant, hogy nem lett belole TD, mert a birok kedvencei epp akkor nem mi voltunk...illetve...mittudomen 😊
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Pittsburgh's Antwon Blake missed 28 tackles in the first 15 games of the season. He hasn't missed any in each of the past two weeks.
Klaci79
de ettol meg ki fogunk kapni a denvertol...ezt lefelejtetted
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/0ap3000000621296/Ultimate-Highlight-Bryant-somersaults-for-six

Most vagy 100-szor megnéztem a TD-t, s ahogy a lábához szorítja a zsugát, onnantól nincs olyan pillanat, hogy ne kontrollálná a labdát és a két láb is megvan. 😊
Soldados
szerintem sokan osszetevesztik a kontroll alatt levo labdat az egyatalan nem mozgo labdaval
xtaki
Ugyanilyen catch volt AB-é 2010-ben a Ravens elleni div roundban. Csak ő a sisakjához szorította a labdát.

Amúgy betettem a cincy topikba Green false startját a TD-jénél - nulla reakció. 😊

Sebaj, a Seahawks mákos, a Pats csaló, a Steelers pedig a bírók kedvence. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Pittsburgh's Antwon Blake missed 28 tackles in the first 15 games of the season. He hasn't missed any in each of the past two weeks.
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
 www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/0ap3000000621296/Ultimate-Highlight-Bryant-somersaults-for-six

Most vagy 100-szor megnéztem a TD-t, s ahogy a lábához szorítja a zsugát, onnantól nincs olyan pillanat, hogy ne kontrollálná a labdát és a két láb is megvan. 😊
Soldados
szerintem sokan osszetevesztik a kontroll alatt levo labdat az egyatalan nem mozgo labdaval
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/0ap3000000621296/Ultimate-Highlight-Bryant-somersaults-for-six

Most vagy 100-szor megnéztem a TD-t, s ahogy a lábához szorítja a zsugát, onnantól nincs olyan pillanat, hogy ne kontrollálná a labdát és a két láb is megvan. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem akarom újranyitni, de ennyit a Grammy díjról....no és Krisznek egy respect, mert valóban jogosan vetette fel azt miért mond ilyen könnyen véleményt rögtön a vezérkar....
Klemó
Akkor már le sem írom, hogy Perreira szerint nem volt szabálytalan Béla ütközése. Persze tudom megvettük őt is, tényleg srácok az 5 ft-at amit megbeszéltünk a megvesztegetésre dobjátok be 😉
 www.steelersdepot.com/2016/01/shazier-hit-on-bernard-still-deemed-legal-by-several-analysts/
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nem akarom újranyitni, de ennyit a Grammy díjról....no és Krisznek egy respect, mert valóban jogosan vetette fel azt miért mond ilyen könnyen véleményt rögtön a vezérkar....
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nem tudom honnan, de mint ha rémlene, hogy ha 2 teszten nem megy át, akkor adott héten out. Nyilván amíg viszont nem megy át edzeni sem tud. Ez nála szerintem még nem lenne probléma, de nyilván ez nem jó (elő)jel.

Más. Az a gameplay és Ben, hogy mennyire szórja a labdákat és nem az, hogy Brown a pályán van-e avagy sem. Brown nem léte egyértelmű hátrány és nem csak akkor, amikor ennyire komplett D-vel nézünk farkasszemet. Nélküle nagyjából 20-30% esélyt látnék magunknak úgy leegyszerűsítve, hogy ha a D nem csinál egy TO haevy meccset, akkor nincs esélyünk.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
eddig se értettem honnan veszik ezt a baromságot, hogy Porter kapta meg a meccslabdát, most végre Dulac tiszta vizet öntött a pohárba:

Gerry Dulac
‏@gerrydulac
Just so you know, Joey Porter was NOT given a game ball in Cincy.
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Ha nem lesz Tóni ki lesz a KR, Tüszi?
matttula
a KR Wheaton, a PR személye lesz kérdéses, de szerintem Wheaton helyettesíti őt
Klaci79
Pont arrol osztanak szoroznak, hogy Todmannek van KR tapasztalata es csinalhatna azt. Weathont meg atrakni PR-nek, hogy ne neki kelljen mindent.

több mint 8 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
PR-t akartam kérdezni 😀, köszi!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Ha nem lesz Tóni ki lesz a KR, Tüszi?
matttula
a KR Wheaton, a PR személye lesz kérdéses, de szerintem Wheaton helyettesíti őt
több mint 8 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Ha nem lesz Tóni ki lesz a KR, Tüszi?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
De ok, ez a dolog még el is menne, de a liga legjobb WR-e is hiányozni fog (mennyire remekül beleéli magát a szerepbe) aki ellen a Denvernek legutóbb elképzelése se volt, hogy mit kezdjen, mint ahogy másik 16 csapatnak se. Sherman tudta csak megállítani, úgy ahogy, de lehet más körülmények között az se fért volna bele. Brown elvesztése nem a kb 120 yardos átlaga miatt fáj, hanem mert a legnehezebb pillanatokban, kulcsszituációkban, 3. kísérleteknél rendszeresen őt keressük, teljesen érthetően.

Klaci79
Jason Verrett says hello.
empty taxi
Bocsánat a pontatlanságomért, mert Verrett tényleg nagyot játszott. De akkor a teljes mondat úgy hangzik, hogy csak Sherman tudta megállítani, amikor Big Ben volt a QB. Azt a 4-5 meccset, amikor Big Ben nem volt nyilván másképpen éltük meg. Főképp a két Vick meccset, mert Jones-tól azért még legalább kapott labdákat.

Volt valami hír, hogy nem játszik? Valahol mainstream médiában azt olvastam, hogy ha edzeni csak limitáltan tud, meccsre akkor is összedrótozzák/átmegy a teszteken valószínűleg.
undisputedly
Az ESPN írta, hogy Brown nem ment át a teszten. Korábban lehetett olvasni, hogy ha limitált is lesz játszani fog, de ha nem sikerül átmenni a teszteken, akkor esély sincs a játékára.
Nem tudom amúgy milyen ez a teszt, hogy most minden nap próbálkozhat vagy csak adott számú alkalommal vagy hogy működik?!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
De ok, ez a dolog még el is menne, de a liga legjobb WR-e is hiányozni fog (mennyire remekül beleéli magát a szerepbe) aki ellen a Denvernek legutóbb elképzelése se volt, hogy mit kezdjen, mint ahogy másik 16 csapatnak se. Sherman tudta csak megállítani, úgy ahogy, de lehet más körülmények között az se fért volna bele. Brown elvesztése nem a kb 120 yardos átlaga miatt fáj, hanem mert a legnehezebb pillanatokban, kulcsszituációkban, 3. kísérleteknél rendszeresen őt keressük, teljesen érthetően.

Klaci79
Jason Verrett says hello.
empty taxi
O jon par sorrel Vicknek azert 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
De ok, ez a dolog még el is menne, de a liga legjobb WR-e is hiányozni fog (mennyire remekül beleéli magát a szerepbe) aki ellen a Denvernek legutóbb elképzelése se volt, hogy mit kezdjen, mint ahogy másik 16 csapatnak se. Sherman tudta csak megállítani, úgy ahogy, de lehet más körülmények között az se fért volna bele. Brown elvesztése nem a kb 120 yardos átlaga miatt fáj, hanem mert a legnehezebb pillanatokban, kulcsszituációkban, 3. kísérleteknél rendszeresen őt keressük, teljesen érthetően.

Klaci79
Jason Verrett says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Volt valami hír, hogy nem játszik? Valahol mainstream médiában azt olvastam, hogy ha edzeni csak limitáltan tud, meccsre akkor is összedrótozzák/átmegy a teszteken valószínűleg.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Miután az év első részét végigszenvedtük a sérülések miatt és ennek hatására olyan 18 játékosunk került összesen IR-re, azt hittem végre fellélegezhetünk és egy kicsit jobban mellénk áll a szerencse, úgy ahogy az szokott azoknál a csapatoknál akik megdolgoznak érte és mondjuk bekerülnek a PO-ba. Hát most újra rossz végére kerültünk a szerszámnak.
DeWill szerintem esély sincs rá, hogy játsszon. Bell szerintem egyszerűen pótolhatatlan, DeWill azért mégis nagyszerűen megoldotta amennyire csak lehetett, erre most ismét két nagyszerű fiatalember kezébe teszed a labdát, mert ez van, akiktől viszont már lehet látni, hogy mire számíthat az ellenfél, így nyilván már sokkal jobban készülnek rájuk, mint tették azt Lewis-ék.
De ok, ez a dolog még el is menne, de a liga legjobb WR-e is hiányozni fog (mennyire remekül beleéli magát a szerepbe) aki ellen a Denvernek legutóbb elképzelése se volt, hogy mit kezdjen, mint ahogy másik 16 csapatnak se. Sherman tudta csak megállítani, úgy ahogy, de lehet más körülmények között az se fért volna bele. Brown elvesztése nem a kb 120 yardos átlaga miatt fáj, hanem mert a legnehezebb pillanatokban, kulcsszituációkban, 3. kísérleteknél rendszeresen őt keressük, teljesen érthetően.
És ha még nem lenne elég, lesz egy irányítód, aki nem fog tudni biztosan dobni maximum 20-30 yardig.

Hát nem túl rózsás a helyzet.

Olyan emberfeletti teljesítmény kell a védelemtől és az OL-től, ami nem tudom, hogy bennük van e. Csak a front 7-től várhatunk valami nagy dolgot, mert a denveri OL azért messze nem világverő. Viszont nálunk is általában akkor jön a sack, amikor agresszív blicceket hívunk, amivel szemben viszont Manning könnyedén játssza meg a futókat.
Nálunk meg jöhet a dink and dunk...

Az ilyen meccsek valók arra, hogy egy csapat csodát tegyen, hiszen ez a PO, itt könnyedén születhetnek hősök, akikről korábban szinte nem is hallottunk.

De a tények makacs dolgok ám: ezt a meccset a Denver könnyedén nyeri majd meg...
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
17. heten is kedves gyerek volt ez a burkifli..
 dailysnark.com/vontaze-burfict-delivery-far-dirtier-hit-last-week-nobodys-talking/
xtaki
Könyörgöm engedjük már el ezt a témát...
Túl vagyunk rajta, jön a Broncos meccs. 😉
kittli
a bengals topicba csak nem rakhatom fel, ott megsertodnenek 😊

egyebkent nekem faj, hogy pont devnerbe megyunk. Jo lett volna latni, hogy Manning megkoronazza a palyafutasat es visszavonul. Igy szomorkas leszek, hogy pont mi bucsuztatjuk.
Habar Laci ezzel nem fog egyeterteni 😊
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
17. heten is kedves gyerek volt ez a burkifli..
 dailysnark.com/vontaze-burfict-delivery-far-dirtier-hit-last-week-nobodys-talking/
xtaki
Könyörgöm engedjük már el ezt a témát...
Túl vagyunk rajta, jön a Broncos meccs. 😉
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tudom, hogy AB a liga talán legjobb elkapója, de nem lehet, hogy ez még kicsit jót is tesz a steelersnek? Elég egy oldalú volt a passzjáték azon a pár meccsen, amit láttam. gyakorlatilag a labdák nagy része AB felé ment. Így most kénytelen lesz BB szétdobálni azokat Bryant, Wheaton és Bay között. Meg persze Millert se felejtsük. Ez a Denver ellen még jól is kijöhet. BB elvesztése nagyobb érvágás lett volna szerintem.
TheBerzerker
Az a baj, hogy pont most találkozunk a legjobb secondaryvel, ellenük pedig kéne AB.
Soldados
Ebben igazad van, de vajon mikor hibázhat hamarabb a liga legjobb sec-je? Ha folyton 1 emberre kell figyelniük, vagy ha meg kellosztani a figyelmet 3 ember között. És itt most megint a passzkísérletekre utalok.

Ha lenne AB meglenne a rizikó, hogy ahogy Sherman, úgy a Broncosból is simán leszedi valaki, BB meg dobálja felé a passzokat, néha megereszt egyet Byrant felé és abból vagy lesz valami vagy nem. Így meg szétszórhatja a labdákat.
TheBerzerker
Ezt próbáltuk legutóbb ... mérsékelt sikerrel.
Mondjuk én megnéznék egy visszavágót AB és Harris között, de h jól nem járna a Steelers az elvesztésével az biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
17. heten is kedves gyerek volt ez a burkifli..
 dailysnark.com/vontaze-burfict-delivery-far-dirtier-hit-last-week-nobodys-talking/
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tudom, hogy AB a liga talán legjobb elkapója, de nem lehet, hogy ez még kicsit jót is tesz a steelersnek? Elég egy oldalú volt a passzjáték azon a pár meccsen, amit láttam. gyakorlatilag a labdák nagy része AB felé ment. Így most kénytelen lesz BB szétdobálni azokat Bryant, Wheaton és Bay között. Meg persze Millert se felejtsük. Ez a Denver ellen még jól is kijöhet. BB elvesztése nagyobb érvágás lett volna szerintem.
TheBerzerker
Az a baj, hogy pont most találkozunk a legjobb secondaryvel, ellenük pedig kéne AB.
Soldados
Ebben igazad van, de vajon mikor hibázhat hamarabb a liga legjobb sec-je? Ha folyton 1 emberre kell figyelniük, vagy ha meg kellosztani a figyelmet 3 ember között. És itt most megint a passzkísérletekre utalok.

Ha lenne AB meglenne a rizikó, hogy ahogy Sherman, úgy a Broncosból is simán leszedi valaki, BB meg dobálja felé a passzokat, néha megereszt egyet Byrant felé és abból vagy lesz valami vagy nem. Így meg szétszórhatja a labdákat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin