NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát mikor a Miami kidob egy zsák DM-et Timmons kapcsán 2018-ban, akkor a legrosszabb döntésnek mondani azt, hogy mi nem hosszabbítottunk vele minimum karcos. Akkor is mondtam és most már üvölt. Nem a fizujával volt/van a baj, mert azt megengedhettük volna talán, hanem a garantált résszel. 30 felett egy már nem a toppon levő ILB kapcsán ez nem vállalható. Persze mindig van csapat amely bevállalja és mindig van csapat amely be is sz***pja. (persze kétségtelen, hogy néha viszont bejön, de ez inkább orosz rulett)

Ettől még Timmonst Én szívesen látom, látnám és biztos vagyok benne, hogy fair alkuval vissza is vesszük. Ő ismeri a társakat, ismeri a rendszert, nekünk pedig biztonságot adna. Mata engem arról nem győzött meg, hogy tudna kezdő szinten játszani. Nagyon jó spec teamer, de ahhoz ő lassú, hogy kezdő ILB legyen. Vince meglépte ezt a szintet, de bezony ő elé is kell egy ösztönös, coverben is jó társ.

Érdekes lesz azért ez viszont, mert Colbert kifejezetten jelezte, hogy azért is takarítunk a CAP-ben, mert az FA piacon minden eddiginél komolyabban akarunk ILB-re vadászni. Ha pedig ez így van, akkor az nekem nem Timmons. Meglátjuk!
Klemó
Azert irtam hogy a legrosszabb dontes volt a csapat szempontjabol az egesz evet nezve, mert ez a poszt miatt ment el a szezon. Mert nem volt elegendo depth vagy melysegi ertelmes csere sem. Es utana meg mar nem tudtunk saci utan megintcsak javitani a hibankon. Mert akkor mar keso volt. Szoval ezen ment kb el az egesz def. Es timmons vince paros mar oldott meg tobb heten at ugyenezzel a def fel meccseket saci hianyaban. Vince barki mas sal meg az egesz def bedolt. Ezert irom hogy ez volt a legnagyobb hiba, nem csak timmons elengedese. Hanem ami ezek utan belole lett. Elengedtek ok. Ha van egy jo kezdo mogotte. De vince nem az. Csak olcso. De bebizonyitotta mar. Saci mellett jo, ha nincs saci akkor meg gaz? Ez fura lenne nekem. Hacsak nem saci mellett jonak tunt. De saci kiesesevel meg elojott az igazi tudasa. Mert nem maszkirozta el a lassusagat egyeb hianyossagait saci tudasa.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Állítólag a Dolphins nagytakarítást tart és Timmons áldozat lesz
Klaci79
Hat egyszer mar nem volt olyan rossz vince vel par meccset timmons. Nem tudom milyen kondiban van most. De spence es barki masnal is akink van biztos jobb. Ugyhogy upgrade lenne az biztos. Sot, ha nem lassult akkor amig az elso koros ilb fel nem veszi a versenyt, ritmust lehet megint ot kezdetnem. Hacsak mar nem lenne komplett kesz jatekos az erkezo ilb. Mint saci volt. De akkor meg timmons/vince verseny lenne. Amit en latatlanban is timmonsnak adnek. A penz megint most hagyjuk ki.

Bar ha van timmonsnak meg lehetosege, nem fog minimalberert jatszani. Amig ugy erzi hogy jo jatekos. Nekunk meg ugye jo munkasemberek kellenek, mert a tobbieknek meg van mar a jo penzes szerzodes. Azert sajnalom hogy nem volt itt tavaly. Vince meg ok ketten lehozhattak volna saci utan a meccset talan meg sb ig is, de ha ezt nem is akkor timmons saci kezdhetett volna aztan meg vince lehetett volna meg ugyanugy spec team es csere. De az a 10 milla ezt hozta elo. Pont ezen dolt be a csapat. Es nem azert mert sok volt a penz amit kert, azert szuletett gaz dontes. Hanem azert gaz, mert amint elment timmons nem volt mogotte jo kezdo (jo, nem atlagos vince). Es meg vince mogott meg egy epkezlab csere sem.

Ezert volt kutya nagy hiba szerintem. Es ezert irtam annyiszor hogy miert engedtek el. Tudom penz miatt.

De a vince ugyanolyan jo volt, vagy ugyanolyan jo lesz ...Tol mar ev elejen falra masztam. De azert utana sajnos megmutatta az elet, saci kivalasaval, hogy mit is er igazan. Es Timmons ugyanugy hozta a meccseket saci kiesesevel. Szoval egyertelmuen racafolt arra, hogy vince igen is jo, vagy volt olyan jo mint timmons. De meg igy is kaptam, hogy jo dontes volt. Hat kb ezen ment talan el egy sb. Szoval tenyleg az volt? Szerintem nem.

Es az a tiz milla nem szaz millas szerzodes volt. Mindegy. Az ev legrosszabb dontese volt. Es nem kell azzal vedekezni, hogy barki megserulhet. Nem tudhadtak. De igen. Tudhattak, hogy valaki kidolhet az ilb sorbol. Es ott akkor nem lesz senki. Es Saci is dolt mar nem egyszer ki. Es mogottuk senki nemhogy talan ok csere, hanem csak sima atlagos ember sem volt. Visszanyalt a fagyi. De nem baj van olcso vincenk. Meg olcso spence. Meg mar nem eloszor katasztrofa run def. Es idenre elertunk saci nelkuli katasztrofa lb es egesz def re. Timmansal mikor saci kidolt, a def sem dolt be, azonnal atvette a playhivast es ment tovabb a meccs. Most hany meccsig ment ez a szemre lathato kavalkad. Nem egy es ketto... Es mindez Egy ember kiesese miatt? Ez eleg baj....Ez nem volt jol mendezselve sajnos. Remelem mostmar a huszonnyolcadik elso koros lb utan vegre megint lehet egy ertelmes lb sorunk. Es kell egy dl is rotalni. A cb sort valahogy megtartani. Es egy jo labdaleszedo hard hitter s. Es akkor talan megint lenne vedelmunk.
gabistar
1., Bevallom, nem sok Miami meccset láttam, főképp ha néztem is nem Timmons játékát figyeltem. A PFF-et alapul véve (Timmons 43,3 pont V Williams 71,6 pont) nem lehetett jobb Timmons.
2., Így is elég komoly megszorítások voltak cap ügyileg, tehát Timmons pénze bele se fért volna
3., Igen, tudod, hogy lesz sérülés, ezért tartasz cseréket. Sehol nem tartanak cserejátékost 6 millió/évért.
4., Nincs egyetlen indok se, ami Timmons mellett szólna Williamsel szemben és nem is mondasz soha ilyet, csak azt, hogy miután Saci megsérült korábban Timmons jobb volt, mint most Williams. Ebben igazad van, a korábbi Timmons jobb játékos volt, mint Williams, de ez már nem az a Timmons.
5., Ha Timmonst Saci cseréje lett volna az is komoly baj, hiszen Saci gyorsaságának nyoma sincs T-ben, de a cover képességeiről meg ne is beszéljünk.

Személyes véleményem, hogy mivel kedvelem Timmons-t nagyon olcsón jöjjön vissza, mert mondjuk Spence helyére tényleg jó. Ugyanakkor mondjuk ha Mata fejlődéséhez az kell, hogy többet játsszon kicsit, akkor engedjük el ezt teljesen, mert már nem az a szint, aki érdemben segíteni tudna. Nem véletlen, hogy a nagy halott péz ellenére is a Dolphins elengedi.
Klaci79
Nem cserenek hagytam volna timmonst (nem ertem ezt miert irod), hanem azt irtam, hogy nem akartam hogy lecsereljek vince re, aki lassabb lesz es gyengebb stb ha visszaidezem, mit irtam, be is jott ev elejerol. Hanem maradt volna kezdo o Timmons meg saci tavaly. Szoval ezt felreertetted. Vince meg maradt volna ugyanugy csere.

Az hogy a pff korabban mit irt ti magatok mondtatok hogy nem szamit joparszor es timmons a legjobb szaz jatekosban is volt benne talan elengedese eve elott, mig vince nem? Es egy uj rendszerben jatszott elso evben. Szoval abbol en nem idulok ki.

Hanem abbol, hogy amig itt volt Timmons sacival addig elviselheto volt. Amikor saci kiesett, o atvette a vezer szerepet es a csapat nem omlott ossze. Hiaba dolt ki saci.

Es amikor nincs semmi ertelmes melyseg csere poszton ilb kent. Mert kb vince is atlagos kezdo, erre irtam hogy hiba volt elengedni. Maradt volna kezdo. Aztan vince meg spec team es csere. Hacsak nem volna egy, vince jo, vagy ketto vince mogott volna valaki depth nek. De egyik sem allt fennt. Csak olcso es atlagos. Es depth azt meg lattuk.

Es vince szamai azert jok, mert saci itt volt mellette. Saci kidolt azokra a meccsekre mit kapott? Megneznem a pontjait. Mert nagy nullak voltak a palyan. Spence val egyutt. Es ugyanilyen helyzetben timmons lehozott 5 meccset komolyabb visszaeses nelkul. Vince meg nem. Szoval ugyanazon a poszton, egy ev kulonbseggel komolyabb valtozas nelkul a defben egyertelmuen ossze lehet hasonlitani a ket teljesitmenyt.

Vince hiba irod hogy jobb nekem gyengebb volt mint timmons elotte. : ) A meccsek bizonyitjak, hogy saci mellett, belole elt. Mig timmons saci elott is jo volt. Nem o kellett neki, hogy jonak tunjon aztan amikor saci kiesett az egesz def bedolt. Es jatekokat se tudta hivni. Stb. Na ott derult ki hogy mennyit er igazabol. Nem akkor amikor csak tisztogat saci mogott mellett. : )

De vince nem csak nekem nem jo, masnak sem. Csak olcso. De bebizonyitotta mar. Saci mellett jo, ha nincs saci akkor meg gaz? Ez fura lenne nekem. Hacsak nem saci mellett jonak tunt. De saci kiesesevel meg elojott az igazi tudasa. Mert nem maszkirozta el a lassusagat egyeb hianyossagait saci tudasa. De persze megertem, mindenkinek szemelyes velemenye.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Hát mikor a Miami kidob egy zsák DM-et Timmons kapcsán 2018-ban, akkor a legrosszabb döntésnek mondani azt, hogy mi nem hosszabbítottunk vele minimum karcos. Akkor is mondtam és most már üvölt. Nem a fizujával volt/van a baj, mert azt megengedhettük volna talán, hanem a garantált résszel. 30 felett egy már nem a toppon levő ILB kapcsán ez nem vállalható. Persze mindig van csapat amely bevállalja és mindig van csapat amely be is sz***pja. (persze kétségtelen, hogy néha viszont bejön, de ez inkább orosz rulett)

Ettől még Timmonst Én szívesen látom, látnám és biztos vagyok benne, hogy fair alkuval vissza is vesszük. Ő ismeri a társakat, ismeri a rendszert, nekünk pedig biztonságot adna. Mata engem arról nem győzött meg, hogy tudna kezdő szinten játszani. Nagyon jó spec teamer, de ahhoz ő lassú, hogy kezdő ILB legyen. Vince meglépte ezt a szintet, de bezony ő elé is kell egy ösztönös, coverben is jó társ.

Érdekes lesz azért ez viszont, mert Colbert kifejezetten jelezte, hogy azért is takarítunk a CAP-ben, mert az FA piacon minden eddiginél komolyabban akarunk ILB-re vadászni. Ha pedig ez így van, akkor az nekem nem Timmons. Meglátjuk!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Állítólag a Dolphins nagytakarítást tart és Timmons áldozat lesz
Klaci79
Hat egyszer mar nem volt olyan rossz vince vel par meccset timmons. Nem tudom milyen kondiban van most. De spence es barki masnal is akink van biztos jobb. Ugyhogy upgrade lenne az biztos. Sot, ha nem lassult akkor amig az elso koros ilb fel nem veszi a versenyt, ritmust lehet megint ot kezdetnem. Hacsak mar nem lenne komplett kesz jatekos az erkezo ilb. Mint saci volt. De akkor meg timmons/vince verseny lenne. Amit en latatlanban is timmonsnak adnek. A penz megint most hagyjuk ki.

Bar ha van timmonsnak meg lehetosege, nem fog minimalberert jatszani. Amig ugy erzi hogy jo jatekos. Nekunk meg ugye jo munkasemberek kellenek, mert a tobbieknek meg van mar a jo penzes szerzodes. Azert sajnalom hogy nem volt itt tavaly. Vince meg ok ketten lehozhattak volna saci utan a meccset talan meg sb ig is, de ha ezt nem is akkor timmons saci kezdhetett volna aztan meg vince lehetett volna meg ugyanugy spec team es csere. De az a 10 milla ezt hozta elo. Pont ezen dolt be a csapat. Es nem azert mert sok volt a penz amit kert, azert szuletett gaz dontes. Hanem azert gaz, mert amint elment timmons nem volt mogotte jo kezdo (jo, nem atlagos vince). Es meg vince mogott meg egy epkezlab csere sem.

Ezert volt kutya nagy hiba szerintem. Es ezert irtam annyiszor hogy miert engedtek el. Tudom penz miatt.

De a vince ugyanolyan jo volt, vagy ugyanolyan jo lesz ...Tol mar ev elejen falra masztam. De azert utana sajnos megmutatta az elet, saci kivalasaval, hogy mit is er igazan. Es Timmons ugyanugy hozta a meccseket saci kiesesevel. Szoval egyertelmuen racafolt arra, hogy vince igen is jo, vagy volt olyan jo mint timmons. De meg igy is kaptam, hogy jo dontes volt. Hat kb ezen ment talan el egy sb. Szoval tenyleg az volt? Szerintem nem.

Es az a tiz milla nem szaz millas szerzodes volt. Mindegy. Az ev legrosszabb dontese volt. Es nem kell azzal vedekezni, hogy barki megserulhet. Nem tudhadtak. De igen. Tudhattak, hogy valaki kidolhet az ilb sorbol. Es ott akkor nem lesz senki. Es Saci is dolt mar nem egyszer ki. Es mogottuk senki nemhogy talan ok csere, hanem csak sima atlagos ember sem volt. Visszanyalt a fagyi. De nem baj van olcso vincenk. Meg olcso spence. Meg mar nem eloszor katasztrofa run def. Es idenre elertunk saci nelkuli katasztrofa lb es egesz def re. Timmansal mikor saci kidolt, a def sem dolt be, azonnal atvette a playhivast es ment tovabb a meccs. Most hany meccsig ment ez a szemre lathato kavalkad. Nem egy es ketto... Es mindez Egy ember kiesese miatt? Ez eleg baj....Ez nem volt jol mendezselve sajnos. Remelem mostmar a huszonnyolcadik elso koros lb utan vegre megint lehet egy ertelmes lb sorunk. Es kell egy dl is rotalni. A cb sort valahogy megtartani. Es egy jo labdaleszedo hard hitter s. Es akkor talan megint lenne vedelmunk.
gabistar
1., Bevallom, nem sok Miami meccset láttam, főképp ha néztem is nem Timmons játékát figyeltem. A PFF-et alapul véve (Timmons 43,3 pont V Williams 71,6 pont) nem lehetett jobb Timmons.
2., Így is elég komoly megszorítások voltak cap ügyileg, tehát Timmons pénze bele se fért volna
3., Igen, tudod, hogy lesz sérülés, ezért tartasz cseréket. Sehol nem tartanak cserejátékost 6 millió/évért.
4., Nincs egyetlen indok se, ami Timmons mellett szólna Williamsel szemben és nem is mondasz soha ilyet, csak azt, hogy miután Saci megsérült korábban Timmons jobb volt, mint most Williams. Ebben igazad van, a korábbi Timmons jobb játékos volt, mint Williams, de ez már nem az a Timmons.
5., Ha Timmonst Saci cseréje lett volna az is komoly baj, hiszen Saci gyorsaságának nyoma sincs T-ben, de a cover képességeiről meg ne is beszéljünk.

Személyes véleményem, hogy mivel kedvelem Timmons-t nagyon olcsón jöjjön vissza, mert mondjuk Spence helyére tényleg jó. Ugyanakkor mondjuk ha Mata fejlődéséhez az kell, hogy többet játsszon kicsit, akkor engedjük el ezt teljesen, mert már nem az a szint, aki érdemben segíteni tudna. Nem véletlen, hogy a nagy halott péz ellenére is a Dolphins elengedi.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Állítólag a Dolphins nagytakarítást tart és Timmons áldozat lesz
Klaci79
Hat egyszer mar nem volt olyan rossz vince vel par meccset timmons. Nem tudom milyen kondiban van most. De spence es barki masnal is akink van biztos jobb. Ugyhogy upgrade lenne az biztos. Sot, ha nem lassult akkor amig az elso koros ilb fel nem veszi a versenyt, ritmust lehet megint ot kezdetnem. Hacsak mar nem lenne komplett kesz jatekos az erkezo ilb. Mint saci volt. De akkor meg timmons/vince verseny lenne. Amit en latatlanban is timmonsnak adnek. A penz megint most hagyjuk ki.

Bar ha van timmonsnak meg lehetosege, nem fog minimalberert jatszani. Amig ugy erzi hogy jo jatekos. Nekunk meg ugye jo munkasemberek kellenek, mert a tobbieknek meg van mar a jo penzes szerzodes. Azert sajnalom hogy nem volt itt tavaly. Vince meg ok ketten lehozhattak volna saci utan a meccset talan meg sb ig is, de ha ezt nem is akkor timmons saci kezdhetett volna aztan meg vince lehetett volna meg ugyanugy spec team es csere. De az a 10 milla ezt hozta elo. Pont ezen dolt be a csapat. Es nem azert mert sok volt a penz amit kert, azert szuletett gaz dontes. Hanem azert gaz, mert amint elment timmons nem volt mogotte jo kezdo (jo, nem atlagos vince). Es meg vince mogott meg egy epkezlab csere sem.

Ezert volt kutya nagy hiba szerintem. Es ezert irtam annyiszor hogy miert engedtek el. Tudom penz miatt.

De a vince ugyanolyan jo volt, vagy ugyanolyan jo lesz ...Tol mar ev elejen falra masztam. De azert utana sajnos megmutatta az elet, saci kivalasaval, hogy mit is er igazan. Es Timmons ugyanugy hozta a meccseket saci kiesesevel. Szoval egyertelmuen racafolt arra, hogy vince igen is jo, vagy volt olyan jo mint timmons. De meg igy is kaptam, hogy jo dontes volt. Hat kb ezen ment talan el egy sb. Szoval tenyleg az volt? Szerintem nem.

Es az a tiz milla nem szaz millas szerzodes volt. Mindegy. Az ev legrosszabb dontese volt. Es nem kell azzal vedekezni, hogy barki megserulhet. Nem tudhadtak. De igen. Tudhattak, hogy valaki kidolhet az ilb sorbol. Es ott akkor nem lesz senki. Es Saci is dolt mar nem egyszer ki. Es mogottuk senki nemhogy talan ok csere, hanem csak sima atlagos ember sem volt. Visszanyalt a fagyi. De nem baj van olcso vincenk. Meg olcso spence. Meg mar nem eloszor katasztrofa run def. Es idenre elertunk saci nelkuli katasztrofa lb es egesz def re. Timmansal mikor saci kidolt, a def sem dolt be, azonnal atvette a playhivast es ment tovabb a meccs. Most hany meccsig ment ez a szemre lathato kavalkad. Nem egy es ketto... Es mindez Egy ember kiesese miatt? Ez eleg baj....Ez nem volt jol mendezselve sajnos. Remelem mostmar a huszonnyolcadik elso koros lb utan vegre megint lehet egy ertelmes lb sorunk. Es kell egy dl is rotalni. A cb sort valahogy megtartani. Es egy jo labdaleszedo hard hitter s. Es akkor talan megint lenne vedelmunk.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Állítólag a Dolphins nagytakarítást tart és Timmons áldozat lesz
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 pbs.twimg.com/media/DWbUdQQV4AAsQY_.jpg:large
Klaci79
a 134 et elero jatekos eredmenye miert csillog, mint arany a fenyben? Megnyerte az aranyermet talan? : ) Az ezustosok is szep eredmenyek. De azert black and gold/yellow az igazi. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hasonlo terror jo lenne a secben is.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
végül nem 6., csak 7. kör érkezik Cockrellért cserébe a Giantstől
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Állítólag a Redskins, a Dolphins, a Colts és a Jets is érdeklődik Martavis Bryant iránt. A Miamival állítólag már egyeztetés is volt, mert csereüzlet lenne DeVante Parker-ért.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
 www.steelersdepot.com/2018/02/ryan-shazier-believes-hell-play-football-again-i-gotta-get-back/
Klaci79
Mi lehetne más a célja. Persze szinte tuti, hogy ez csak álom, de ha feladja fejben akkor az is marad. Harcoljon aztán meglátjuk. Ha a következő szezonban csak állni látjuk civilben a pálya szélén már mindenki boldog lesz. Én teljes szívemből szurkolok neki.
polamalu
Azt gondolom, hogy inkább az a fontos része a hírnek, hogy eljött az idő, amikor erről beszél már. Eddig sosem lehetett tőle ezt hallani. Persze arról nyilván beszélt, hogy szeretne minél hamarabb meggyógyulni, keményen rehabozik, meg minden, de most már nem marad néma ha ez szóba kerül és kimondja azt amit az ember ilyen helyzetben még babonából sem szokott.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.steelersdepot.com/2018/02/ryan-shazier-believes-hell-play-football-again-i-gotta-get-back/
Klaci79
Mi lehetne más a célja. Persze szinte tuti, hogy ez csak álom, de ha feladja fejben akkor az is marad. Harcoljon aztán meglátjuk. Ha a következő szezonban csak állni látjuk civilben a pálya szélén már mindenki boldog lesz. Én teljes szívemből szurkolok neki.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
 www.steelersdepot.com/2018/02/ryan-shazier-believes-hell-play-football-again-i-gotta-get-back/
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Cushingot ide,nekünk! 😊
JoeyPorter
Lehet jó lenne, de sérülékeny. Watt másik oldalán nagyon olcsón max.
polamalu
gyanítom megy a titansbe a spanja után...olyan nagyon olcsón kellene nekünk, amennyiért nem fog jönni
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Cushingot ide,nekünk! 😊
JoeyPorter
Lehet jó lenne, de sérülékeny. Watt másik oldalán nagyon olcsón max.
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Cushingot ide,nekünk! 😊

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
JuJu hatalmas bohóc!

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27406709_553703751672630_8517284528698425344_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=jRKs9yEOlNYAb68OtDQ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA5t5SkTVl_mbadaTUm14uZaegMScLruqh_sS-c7A1x4A&oe=662A9509
I promise 🤞🏾 I will neverrr change!! No matter what! 😂😂 Lit with the kids yesterday! | By JuJu Smith-SchusterFacebook
I promise 🤞🏾 I will neverrr change!! No matter what! 😂😂 Lit with the kids yesterday!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Uborka szezonra valo tekintettel megosztanek par dolgot.
Tegnap keszult kepek videok, Pittsburgh rol az auto kiallitasra menet.
 photos.app.goo.gl/lSjktLFeALqUhTix1 Azoknak akik csak pit et akarjak latni.

Es kepek azoknak, akik a Pittsburgh International Auto showt is akarjak nezni. Es a varost stbt idorenben. Jo szorakozast. Lesz benne jo par erdekes kep, video stb... Amcsi rendor kocsiban ulve kep, belulrol video, exotikus kocsik. Ja es persze az osszes tipikus amcsi benzinzabalo szornyeteg...

 photos.app.goo.gl/y88Bt8zyeJR31MmF2

Ps: Tudom sok lesz hasonlo, vagy ugyanaz, de annyi kepet csinaltam, hogy csak kijeloltem az osszeset. Szoval ezert elore elnezest kerek. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
a Post-Gazette szerint rövidesen elbocsájtjuk Wilcoxot és Mitchellt is.
Klaci79
Papírforma még akkor is, ha gyakorlatilag ezzel nem marad senki a poszton. Persze nem zárnám ki, hogy Mitchellt visszaigazoljuk kisebb pénzért.
Klemó
Mitchell mogott meg gazabb emberek voltak. De ez ertheto lepes lenne. Amugy meg volt aki azt mondta, elemezte, hogy gay ha kezdo akar maradni safetynek kell beallnia. Hat nem tudom, az biztos hogy gyorsabb mint mitchell, de talan az utkozesek miatt kicsit gyengebb fizikailag. Bar a sebessegevel, mar ami van meg neki, a blokkolokkal szemben altalaban jol jart el. Vagy bujt ki, vagy futotta oket korbe hogy tacklet csinaljon.

En szerintem davis lenne talan jobb fs. Mert gondolom gay nem ss lenne. De ott meg nem tudom hogy davis mennyire hibazna el tackle oket. MErt itt azt mondtatok abbol van neki boven. Mitchell meg jo hard hitter safety. Csak hat mar a gyors wr ek hez meg egesz meccsen kezdett boven lassu lenni. Szoval ss nek nem volna o jo?

Mondom ezt en. Aki nala is sokkal lassabb. De hat ... : )
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27406441_10156123159511263_3180422616968069120_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=wjVDcGWbo98Q7kNvgFuqg9c&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCJrs6i0l5D9eaBJtXC0U4sOhKelMFa1xoeIuIHYT1ZoQ&oe=6631EEC0
Super Bowl LII International Calls | The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII | By NFLFacebook
The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII
32 masodpercnel szerintetek, a magyar kozvetitesnel, nem latszott egy kicsi elfogultsag az egyik csapat fele? Test beszed, meg a hangvetel alapjan nekem elegge ugy tunt. Most mar ertem, miert nem tetszett a magyar kozvetites sokaknak. : )
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
a Post-Gazette szerint rövidesen elbocsájtjuk Wilcoxot és Mitchellt is.
Klaci79
Papírforma még akkor is, ha gyakorlatilag ezzel nem marad senki a poszton. Persze nem zárnám ki, hogy Mitchellt visszaigazoljuk kisebb pénzért.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Ennek az idénynek az SB-je minden idők legtöbb yardját hozta. Az Eagles szarrá alázta a Vikings elit D-t (is). Tehát most (és nyilván ez tényleg csak most) úgy néz ki, hogy aki az elit D építésére helyezte a hangsúlyt csakis az félrelőtt. Nagyon kiváncsi leszek a következő idényre. Nyilván a D koordinátorok fel fognak készülni jobban, lesz felzárkózás, de kérdés, hogy ez milyen szintű lesz.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
a Post-Gazette szerint rövidesen elbocsájtjuk Wilcoxot és Mitchellt is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Egyébként én annyit tennék hozzá, hogy ha elit védelmet akarsz (vagy legalább top10-eset), akkor nem "nem rossz" játékosokra van szükség, hanem elit-playmakerekre, vagy legalább átlag felettiekre.
Szerintem az a baj a defensünkkel, hogy az emberek nagy része "nem rossz"
tenorx
Erre tobbszor irtam majd kitoroltem.
Annyit azert leirok hogy nem elvaras az elit D ( realisan), nem abban van most a mojo-tok, de lepesrol lepesre fejlesztitek. Egyeni kepessegekben a DL-Saci-Haden boven felette van. A fiatalok kozott is tobb igeretes van. Persze vannak "nem rosszak" is, de a baj nem az a csapat szempontjabol hogy nem elit a D ( persze jo lenne), hanem hogy van egy egyszeru kriptonitja amihez meg egy jo QB sem kell.
Kell egy jobb koncepcio. Ha igaza van Klemo-nak hogy az jo, akkor a golyokat elo kell keresni a fiok aljarol. + egy eltalalt draft+FO eleg lehet.