NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Spillane szerintetek lehet megoldás Bush pótlására?Tegnap elég bíztatóan mozgott.Viszont láttam pár snapet,ahol Wattot mozgatták be középre aminek annyira nem örülnék.
JoeyPorter
Nagyon remélem hogy Butler nem azt gondolja megoldásnak, amit Shazier sérülésekor, hogy a kiesett top játékos helyére betesz egy sokkal gyengébbet, és ugyanazt a játékot várja tőle.
Jan
Továbbra sem világos, hogy a két ember között miért húzunk párhuzamot. Shazier kb a liga egyik legjobb ILB-je volt, olyan playmaker ability-vel, ami miatt csak a legjobbak között említhetjük. Na őt nem lehet pótolni egy 2 polccal lejjebb levő játékossal. Bush-nak a sebessége az egyetlen ami átlagon felüli (és amit látunk is), ebben a védelemben a hozzáadott értéke nem Shazier-i magasságokban van.
Ugyan nem szabad lebecsülni azt amit tud Bush, ugyanakkor lényeges különbség, hogy jobban pótolható.
Jelenleg a védőfal az, ami kimagaslik az egész ligából, mert ott 3-4 ember elit teljesítményt nyújt és Dupree lenne az 5., aki szintén a plafonja közelében játszik, ha nem is minden meccsen.
Meglátjuk Henry futásaival mit tud kezdeni Spillane, de nem véletlen, hogy nem erőltették a mélyítését a posztnak.
Viszont Shazier annyira más kávéház....nem tudom mikor lesz újra ennyire top ILB-nk.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Spillane szerintetek lehet megoldás Bush pótlására?Tegnap elég bíztatóan mozgott.Viszont láttam pár snapet,ahol Wattot mozgatták be középre aminek annyira nem örülnék.
JoeyPorter
Nagyon remélem hogy Butler nem azt gondolja megoldásnak, amit Shazier sérülésekor, hogy a kiesett top játékos helyére betesz egy sokkal gyengébbet, és ugyanazt a játékot várja tőle.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Viszont amiről nem beszéltünk külön, de mindenképp kell az Dotson. Utoljára Beachum kapcsán volt ilyen esetünk egy 6. körössel. Igaz RG-ről beszélünk (egyelőre), de az az agilitás és az a nyugalom, ahogy Dotson játszik az nagyon megnyugtató és figyelemre méltó. Hozzáteszem, hogy Okarofor is szintén zenész, de ugye ő 3. körös választottunk volt.

Én is azt gondolom, hogy körbenézünk a piacon kik vannak ILB pozícióban, akár trade partner keresés is benne lesz ebben.
Klemó
Evan Weaver van a targetlistán a Card Psből, azé ha Spillanet terheljük, akkor a spec.teambe kell nyomnia valakinek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Viszont amiről nem beszéltünk külön, de mindenképp kell az Dotson. Utoljára Beachum kapcsán volt ilyen esetünk egy 6. körössel. Igaz RG-ről beszélünk (egyelőre), de az az agilitás és az a nyugalom, ahogy Dotson játszik az nagyon megnyugtató és figyelemre méltó. Hozzáteszem, hogy Okarofor is szintén zenész, de ugye ő 3. körös választottunk volt.

Én is azt gondolom, hogy körbenézünk a piacon kik vannak ILB pozícióban, akár trade partner keresés is benne lesz ebben.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Spillane szerintetek lehet megoldás Bush pótlására?Tegnap elég bíztatóan mozgott.Viszont láttam pár snapet,ahol Wattot mozgatták be középre aminek annyira nem örülnék.
JoeyPorter
Ez utóbbi már a múlt héten is ment. Vagyis 5-6-7-8 játékot Watt ILB-ként játszik.
Ennek több oka is van, de szerintem a Watt-ot akarjuk cserének, biztosan nincs benne. Egyébként 1-2 játékot kivéve, ahol tényleg hiányzott neki a rutin, nem játszott rosszul ott sem Watt, de ösztönös tehetség.
Spillane jó lehet, de jelenleg inkább V. Williams helyére tudnám elképzelni, nem pedig a gyors, és széleket is jól lezáró Bush helyére. Meg kell adni a lehetőséget neki, meg is fogják, de én, mivel most itt "nagy célok" vannak, biztos vagyok benne, hogy körbenézünk, ki elérhető, vagy mennyiért elérhető egy értékesebb ILB.
Amúgy is kell valaki, mert eddig is vékonyka volt ez a szerepkör.
Talán még Marcus Allen elképzelhető itt, neki a sebessége is megvan, csak félek sok lenne a rontott szerelés.
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Spillane szerintetek lehet megoldás Bush pótlására?Tegnap elég bíztatóan mozgott.Viszont láttam pár snapet,ahol Wattot mozgatták be középre aminek annyira nem örülnék.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Ben imádja az olyan meccseket, ahol nem kell heroskodnia. 38 évesen évi komoly pénzért ő bőven megelégszik azzal, ha csak átadja a labdát a futónak és ő maga 150 yardot passzol mondjuk.
Egyébként érdekes volt a Washington TD, ahol ugye elmondták, hogy Dobbs ötlete volt a játék, aki elég régóta ismeri. Ha esetleg rájön, hogy ez a játék nem feltétlen az ő asztala, majd OC-nek jó lesz a srác 😀
Egyébként annál a TD-nél azt éreztem, hogy mennyire egyszerű ez a játék, ha jól csinálják 😀
De valójában persze nem.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 234
az az igazsag, hogy adtam volna egy szoros vereseget egy nemserulesert. Affrancba.
Igaz, eddig a csapatot elkerultek a nagy serulesek, mindenhol mashol meg hullottak az emberek.
több mint 3 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Amikor a csapatod 5-ből 4x térdeli ki a meccs végét, akkor ez a csapat biztosan jó. Nem hibátlan? Nem az. Lesz vereségünk? Lesz. Lesz rossz meccsünk még? Lesz persze. Biztos a PO? Nem az.

5 viszonylag sima meccset játszottunk. Ez az utolsó totálisan dominált volt. A futás elleni védelmünk szenzációs. Az O szépen kombináltan játszik. A SEC oldalon vannak bajaink eddig, de ez egyik meccsen sem volt kritikus. Lehet eddig újat próbáltunk, erőltettük a Cover 3 játékokat, de most visszatértünk oda, amit tavaly játszottunk.

Jön a Titans, igazi erőpróba lesz. Azután látjuk igazán hol tartunk azt gondolom a liga teljességéhez képest.
Klemó
Amennyiben ott a futógép ki lesz iktatva utána talán bizakodhatunk.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 512
Le a kalapal az OL előtt (is). Muncsák escape óta mindenki azon kesereg mi lesz az OL-ből (mi azért adtunk nekik egy tucat zsákot, ugye?). Szerencsére a futás is ment néha, mert Benő most nem volt 100-as, de legalább néhány mély passz a helyén volt 😀 Mög is mondta: “It was one of those weird feelings, because it didn’t feel like we were doing a lot on offense”. Majd legközelebb, csak összejön 😀
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Megvan a diagnózis hivatalosan....season ending....kár....ő és Minkah még mutathatott volna szépet és jót idén.....no majd 2021-ben...gyógyulást neki...
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És a legfrissebb, hogy valószínű ACL szakadás, idén annyi Bush játékának...valakit szerezni kell, mert eddig is ez volt a legvékonyabb posztunk.
Klaci79
Spillány neköm teccet akkori bodicsekeket nyom fülig ért a szám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Non contact volt.....szinte tipikus....érezte ő az oldalvonal mellett....

Ez van, sérülés nélkül nem tudsz végigcsinálni egy szezont.

Igen, ez a poszt volt a leginkább lyukas valóban, de ez van.....
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
És a legfrissebb, hogy valószínű ACL szakadás, idén annyi Bush játékának...valakit szerezni kell, mert eddig is ez volt a legvékonyabb posztunk.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
bocs sárcok megpróbáltuk 😊
dande
Láttam...de ha valaki azt elmondja mi volt ez a 2 pontos a végén, azt nagyon furcsa volt 🤔
Klaci79
addig 2x a passz bejött gondoltuk most futással meglepjük őket, hát nem 😛
dande
Na de futott volna a futó, vagy Wentz...na de ketten egyszerre?! 😂
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Amikor a csapatod 5-ből 4x térdeli ki a meccs végét, akkor ez a csapat biztosan jó. Nem hibátlan? Nem az. Lesz vereségünk? Lesz. Lesz rossz meccsünk még? Lesz persze. Biztos a PO? Nem az.

5 viszonylag sima meccset játszottunk. Ez az utolsó totálisan dominált volt. A futás elleni védelmünk szenzációs. Az O szépen kombináltan játszik. A SEC oldalon vannak bajaink eddig, de ez egyik meccsen sem volt kritikus. Lehet eddig újat próbáltunk, erőltettük a Cover 3 játékokat, de most visszatértünk oda, amit tavaly játszottunk.

Jön a Titans, igazi erőpróba lesz. Azután látjuk igazán hol tartunk azt gondolom a liga teljességéhez képest.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
bocs sárcok megpróbáltuk 😊
dande
Láttam...de ha valaki azt elmondja mi volt ez a 2 pontos a végén, azt nagyon furcsa volt 🤔
Klaci79
addig 2x a passz bejött gondoltuk most futással meglepjük őket, hát nem 😛
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
bocs sárcok megpróbáltuk 😊
dande
Láttam...de ha valaki azt elmondja mi volt ez a 2 pontos a végén, azt nagyon furcsa volt 🤔
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Sajnos úgy tűnik súlyos Bush sérülése
Klaci79
Nagyon nem jó hír... Ő már akkor érezte, hogy baj van, amikor csapkodta a földet...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
bocs sárcok megpróbáltuk 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Sajnos úgy tűnik súlyos Bush sérülése
Hilton is megsérült (váll), illetve Pouncey is, bár lehet neki a múlt heti miatt kellett már pihi.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Amúgy ki találta ki,hogy Bennel RPO-t kell játszatni?Akkora homály olvasásai vannak belőle mint a csuda.Az első negyedben volt egy ilyen play aminél a szélső falember beleütött szerencsére,mert ha nem teszi akkor sima pick 6 lett volna,pont látszódott a hátsó kameraállásból.
JoeyPorter
Matt Canada.....ez is olyan játék, amive többek vagyunk idén. Az első 4 meccsen majd minden 3. játékunkat így oldottuk meg. Ezen a napon az elején benne volt a hiba, de ez nem jelenti azt, hogy ezt el kellene engedni.
Klemó
Igen, azokon a csínybe dobott passzokon az elején még dolgozni kell...abból simán lehetett volna fordítva is a 10-0...Én hurráoptimista nem vagyok azért, de alakul a támadósorunk és ezt én is Matt Canada hatásként látom...jobb nézni a drivejainkat.

De az öreg mondás azt mondja, ha mélyen vagy, jusson eszedbe, hogy nem vagy annyira rossz, mint azt gondolod, ha magasan, nem vagy annyira jó, mint hiszed...középen vagyunk most is...work in progress, volt egy jó meccsünk, ennyi...de egyelőre ígéretes az offense. Bush-ért meg fingers crossed, mert két dömperrel égni fogunk...bár Marcus Allen épp egészséges aki már LB, ill. ott van Ulisszé még...
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Ezt lesimáztuk, agyon domináltuk a labda mindkét oldalát, nincs mibe belekötni.

Annak örülök a legjobban, hogy top futó offensel, és top 5 futás elleni D-vel kerültünk szembe, ennek ellenére a futást ugyanúgy kinyírtuk mint bárki más ellen. Mi viszont tudtunk futni, mint eddig bárki más ellen. Biztos nem lesz mindig így, de ez most nagyon rendben volt.
Jan
Tuti jönnek a fanyalgók akik kákán is csomót keresnek, mert így meg úgy ....stb.
Viszont a győzelmeket had nem kelljen magyarázni.
prérifarkas
Hát én elég nagy kritikus vagyok, de ezen nincs mit fanyalogni.
Előzetesen biztosra vettem, hogy Stefa lemeccseli Butlert, és a mi O-nknak kell hozni a meccset, mert a Browns O-nak olyan számai voltak, hogy nem tudtam elképzelni, hogy 20 pont alá limitáljuk őket. De tévedtem, és ez most tök jó.

A Jax meccs óta nem bízom Butlerben, és a tavalyi szezon óta Fichtnerben sem túlzottan, de ezt most összerakták, el kell ismerni, ami jár az jár. 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Amúgy ki találta ki,hogy Bennel RPO-t kell játszatni?Akkora homály olvasásai vannak belőle mint a csuda.Az első negyedben volt egy ilyen play aminél a szélső falember beleütött szerencsére,mert ha nem teszi akkor sima pick 6 lett volna,pont látszódott a hátsó kameraállásból.
JoeyPorter
Matt Canada.....ez is olyan játék, amive többek vagyunk idén. Az első 4 meccsen majd minden 3. játékunkat így oldottuk meg. Ezen a napon az elején benne volt a hiba, de ez nem jelenti azt, hogy ezt el kellene engedni.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jövő héten Henry@Co. az lesz kemény!