Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
De nem tudom mi van a srác fejében, hiszen Son Guku vagy mi a szart nézeget.
Klaci79
Az eddigi legdurvább komment a témában, hogy a Dragon Ballt valaki így intézi el 😮 😀
| (btw, megnéztem én is az ünneplést, hát na... mondjuk én érzékenyebb lelkű vagyok (hehe), én Gronk kétpontosára is bedobtam volna a tauntingot. De ez szerintem is űbergáz volt JuJutól) |
Wyatt
Hát elnézést az érzékeny lelkű Dragon Ball fanoktól, de nem az én világom. Most hogy írtad a mese címét, már tudtam honnan ismerős Son Guku. Ugye mese egyébként? 😀
Speciel engem Gronk ünneplése sem érdekelt különösebben, persze elképzelhető, hogy ha ott állnék akkor dühítene. Nem akarom, hogy megint változtassanak az ünneplés szabályai, de lehet érdemes lenne azért utólag csekkeket osztani, ha már tényleg ennyire sértőnek érzik egyik-másik ünneplést (főképp a saját szurkolóik). Legalább valamelyik gyerekkórház vagy alapítvány is jobban járna 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tárgy: Elkapás vs nem elkapás
Valahol, valahogyan meg kell határozni a sikeres elkapás fogalmát. Ez jelen pillanatban így néz ki ahogy meg is lett ítélve. Ez persze mindig annak a csapatnak lesz rossz akitől éppen elveszik egy ilyen miatt egy TD-t. Viszont ha ez úgy történik hogy még a cél terület előtt kiüti a kezéből az egyik védő a labdát és azzal végigrobog TD-ig. Akkor már rögtön jönne az hogy incomplete volt és máris máshogy látnátok.
mascherano
Már aki..
kishaszi
Most ezt dacból is így gondolod, de akkor tovább írom a történetet a te elgondolásod szerint.
... végigrobog TD-ig a védő majd vége és ezzel megnyerik a Superbowl-t. Vagy incomplete passznak ítélik és a következőre playnél a támadó csapat TD-re viszi és ők nyerik a Superbowl-t. És megcsavarom a történetet a Steelers a védekező csapat.
mascherano
Most ezt nem értem, de lehet azért, mert ránéztem az avatarodra.. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miknar
Mondjuk aludva egyet, eszembe jutott egy olyan példa, ahol az újabb vereség ellenére ez olyan gátat szakított fel, hogy onnantól a legjobb lett, és nem is szűken a ligájában.

Egy 2003-as Davis-kupa-elődöntőről van szó. Adott egy játékos, aki már 6–2-re vezet az árnyékát a profik között átlépni nem tudó csodagyerek ellen. A párost megnyerik a hazaiak 1:2-ről, a harmadik egyes megnyerése döntőt jelent a nemzetnek. A rendkívül tehetséges, de kiteljesedni nem tudó játékos 7:6, 6:2-re megnyeri az első két szettet, a harmadikban két labdára kerül a győzelemtől. És öt szettben kikap.

Hewitt 7–2-re vezetett ekkor Federer ellen. A következő 15 meccsüket Roger nyerte meg.

„Azt hiszem, az a meccs bebizonyította számomra, hogy képes vagyok nagyszerűen játszani nemcsak egy vagy két szettig, hanem három vagy több játszmáig is, még a legkeményebb srácokkal is – mondta Federer. – Valószínűleg Lleytont volt akkor a legnehezebb legyőzni egy három nyert szettig tartó mérkőzésen fizikailag és mentálisan egyaránt. És az, hogy nem csupán játékban, hanem fejben és testben is bírtam, nagy hitet adott abban, hogy képes vagyok a legnagyobbakkal is versenyben lenni, különösen vele.”

„Sohasem gondoltam, hogy ez megtörténik, mert olyan játéka volt, amely rengeteg problémát okozott nekem. Azt hiszem, a magabiztosság, amit nyertem, és a lehetséges variációk száma, amelyet fel tudtam vonultatni ellene, a pályán lett túl sok Lleytonnak. De mindig figyelnem kellett arra, hogy nehogy lankadjon a figyelmem, mert amikor ez bekövetkezett, ő mindig ott volt, hogy kihasználja ezt.”

több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Tárgy: Elkapás vs nem elkapás
Valahol, valahogyan meg kell határozni a sikeres elkapás fogalmát. Ez jelen pillanatban így néz ki ahogy meg is lett ítélve. Ez persze mindig annak a csapatnak lesz rossz akitől éppen elveszik egy ilyen miatt egy TD-t. Viszont ha ez úgy történik hogy még a cél terület előtt kiüti a kezéből az egyik védő a labdát és azzal végigrobog TD-ig. Akkor már rögtön jönne az hogy incomplete volt és máris máshogy látnátok.
mascherano
Már aki..
kishaszi
Most ezt dacból is így gondolod, de akkor tovább írom a történetet a te elgondolásod szerint.
... végigrobog TD-ig a védő majd vége és ezzel megnyerik a Superbowl-t. Vagy incomplete passznak ítélik és a következőre playnél a támadó csapat TD-re viszi és ők nyerik a Superbowl-t. És megcsavarom a történetet a Steelers a védekező csapat.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JuJu-ra meg annyit, hogy nekem sem tetszett az ünneplése. De ki lepődött meg azon, hogy levadászták Burfictet azok után, hogy többször levadászta a legjobbjainkat és több PO-runt "elvett" tőlünk ezáltal? Senki. Burfict közellenség a Steelers-öltözőben és ez teljesen érthető. Senki nem sajnálja Burfictet a Steelers-öltözőben, semmiféle tiszteletet nem fog kapni. Nem megmagyarázom, nem védem a Steelers-játékosokat, mert csúnya, ami történt, mind a vadászat, mind a taunting, mind a kifigurázós ünneplés, de ismerve a múltat semmi meglepő nincs abban, hogy Burfict közellenség a Steelers-öltözőben.

És ez a különbség Saci esetleges kifigurázása, vagy éppen Thomas Davis esete között. Ott azért nincs taunting, vagy kifigurázás, mert nem közellenségről van szó. Ettől még csúnya és sportszerűtlen, ami történt, de összehasonlítani bármilyen másik esettel teljesen felesleges, mert a Burfict vs Steelers hosszú évekre nyúlik vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tárgy: Elkapás vs nem elkapás
Valahol, valahogyan meg kell határozni a sikeres elkapás fogalmát. Ez jelen pillanatban így néz ki ahogy meg is lett ítélve. Ez persze mindig annak a csapatnak lesz rossz akitől éppen elveszik egy ilyen miatt egy TD-t. Viszont ha ez úgy történik hogy még a cél terület előtt kiüti a kezéből az egyik védő a labdát és azzal végigrobog TD-ig. Akkor már rögtön jönne az hogy incomplete volt és máris máshogy látnátok.
mascherano
Már aki..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Miknar. A tolókocsis valóban az. Ha mondjuk Burfict egy pic six utan tavaly AB kiütéset ünnepelte volna újra egy tdben az engem nem zavart volna. Sportszerütlen, de.... Ilyen alapon megint eljuthatunk oda, hogy ne ünnepeljék a TD-t. Persze ez már egy messzire vezető következtetés. Burfict meg sztem meg is tette volna ha lehetett volna tavaly ünnepelni. Kár ezen rugózni. Megtörtént. Sztem utoljara.
polamalu
Azért elég nagy szakadék tátong a TD csapatos ünneplése - és egy játékos szabálytalanságát ünnepelendő örömködés közt. Szerintem.

Éééés engem zavart volna. Mármint, ha Burfict , - VAGY AKÁRMELYIK JÁTÉKOS - egy sérülést használ fel örömködésre.

Viszont ebben a témában már tényleg nincs több, és hogy egy kicsit kapcsolódjak:

Egyébként le a kalappal. AB kiesése után, nem hittem volna hogy ilyen szinten egyben marad a csapat, és olvasván benneteket, ugyanaz fogalmazódik meg mindenkiben: Ez most egy győzelemmel felérő vereség volt, amiben megmutatta a csapat a mentális erejét Shazi és AB nélkül, VAGY, egy újabb szög az amúgy is frusztrált Steelerses koporsóba, ha a Pats az ellenfél ?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikor lesz hivatalos bejelentés AB-ról?
bcsarli
Milyen hivatalosra vársz? Részleges izomszakadás a vádliban, az alapszakaszban biztosan nem játszik. Ez a hivatalos és ez elég konkrét.

A témára legközelebb az első PO-meccsen érdemes visszatérni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mikor lesz hivatalos bejelentés AB-ról?

több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Tárgy: Elkapás vs nem elkapás
Valahol, valahogyan meg kell határozni a sikeres elkapás fogalmát. Ez jelen pillanatban így néz ki ahogy meg is lett ítélve. Ez persze mindig annak a csapatnak lesz rossz akitől éppen elveszik egy ilyen miatt egy TD-t. Viszont ha ez úgy történik hogy még a cél terület előtt kiüti a kezéből az egyik védő a labdát és azzal végigrobog TD-ig. Akkor már rögtön jönne az hogy incomplete volt és máris máshogy látnátok.

Szerkesztette: mascherano

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Oravecz Nóra?
Asbee
Vontaze Burfict.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nem tudom mi van a srác fejében, hiszen Son Guku vagy mi a szart nézeget.
Klaci79
Az eddigi legdurvább komment a témában, hogy a Dragon Ballt valaki így intézi el 😮 😀
| (btw, megnéztem én is az ünneplést, hát na... mondjuk én érzékenyebb lelkű vagyok (hehe), én Gronk kétpontosára is bedobtam volna a tauntingot. De ez szerintem is űbergáz volt JuJutól) |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Miknar. A tolókocsis valóban az. Ha mondjuk Burfict egy pic six utan tavaly AB kiütéset ünnepelte volna újra egy tdben az engem nem zavart volna. Sportszerütlen, de.... Ilyen alapon megint eljuthatunk oda, hogy ne ünnepeljék a TD-t. Persze ez már egy messzire vezető következtetés. Burfict meg sztem meg is tette volna ha lehetett volna tavaly ünnepelni. Kár ezen rugózni. Megtörtént. Sztem utoljara.

Szerkesztette: polamalu
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Ironizálni próbáltam azzal, hogy összekeveri őket, természetesen nem fogja, ahogyan abban is biztos vagyok, hogy JJ is tisztában volt azzal hogy kit blokkolt.

Tényleg tudok azonosulni azon Steelerses véleményekkel hogy "megérdemelte". Sokat tett érte, várható volt, soha nem ezen ment a felháborodás, még csak nem is a tauntingen.
Számomra a furcsa az, hogy azon a meccsen a Bengalsnak vagy 170+ yard-nyi büntetése volt hazai pályán.

nekünk 66 körül, ebben benne volt 1-2 False start és visszahordásnál két blokk plusz Juju.

Felesleges leragadni, hogy a Juju blokk-nak mi az utóélete, akár a vasárnapi meccsen, mert a Bengals-nak valahogy mindig sok defense büntije van, nem csak Steelers ellen.

És amit szerettem volna mondani, és amiről a karma szól a játékosok és nézők szerint, hogy előbb utóbb ennek meg lesz a böjtje.
Ha a bírók és az edzők nem tesznek rendet a Bengals védők fejében (elsősorban Burfict-ében) akkor a játékosok fognak akarva-akaratlanul.

Biztos elhangzik egy fél mondat, hogy mindenki vigyázzon magára, fogja vissza magát, ha egy Burfict arc sípszó után még provokál, lökdösődik, stb, és hogy figyeljenek magukra és csapattársak testi épségére.

Hogy most ez a sztori éppen egy felfokozott Steelers meccsen történt az üdvöskénkkel, az csak Steelers fanoknak egyedi, meg hogy tudjak pólót rendelni 😊
Big B
Az a helyzet , hogy csak ismételgetni tudom magam: igen , így van , remélhetőleg egy új edzői stáb jó hatással lesz Burfictre, kijárt neki, blabla

Az én kérdésem továbbra is az, hogy mi lenne itt a vélemény a Bengalsról, ha adott esetben egy tolókocsis TD ünneplést csinálnának Shazierre "gondolva" (ha egyáltalán összejön még a TD a szezonban, látván remek formánkat..)

De igazából pontosan tudom mi lenne a reakció: gusztustalan, undorító, tiltsuk el a focitól lehetőleg az egész csapatot. Engem ez a kettősmérce zavar, de hát minden szurkolónak "haza" húz a szíve, szóval részemről téma off 😊

btw, Nehéz eldönteni, melyik vita a parttalanabb: a JujuTDünneplés vs Burfict, vagy az elkapás-nemelkapás 😀
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gabo, ezzel az erővel beszaladok a labdával az endzobe, kiejtem, eldobom nem TD... vagy mégis... miért is különbözteti meg ? Ez lehet egyértelmű, de hogy nem koherens, hanem diszkiminatív.
kishaszi
Futás vagy elkapás ez különbözteti meg. James nem szaladt, dőlt, ìgy be kellett fejeznie az elkapást. De Soldival együtt néztük, mindketten a Steelersnek drukkoltunk, mégis mindketten azt mondtuk, hogy nem elkapás a visszajátszások után.
gabokocka
Én is azt modntam, de még mindig nem értitek, hogy ez egy hüólye szabály 😀. Amiben nem koherens, hogy ha birtoklom a labdát, márpedig JJ birtokolta, benyújtotta az end zoneba, akkor az nem kéne, hogy számítson, hogy a földet érésnél meg elejti, kibucskázik némileg a kezéből stb.
kishaszi
Értelek, de még mindig így a legjobb. Ha Jamest hátbaveri egy védő amikor a labda 1 cm-rel az endzone előtt van, akkor a Te elképzelésed szerint fumbli ha kipattan?
gabokocka
Igen, szerinem annak kéne lenni. Tudom, hogy ez megint félreértésekhez vezetne, és ezt a szabályt is nehéz sokszor megítélni helyesen azt gondolom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerekek, még egyszer leírom, mert nagyon egyszerű.

Ha úgy kapsz el labdát, hogy földre érkezel, akkor túl kell élni a földre érkezést. Ennyi. És ez jól van így. Teljesen mindegy, hogy a félpályáról beszélünk, vagy az end zone-ról. JJ esetében a labda kiesett a kezéből és a labda földet ért. Ez sehol nem elkapás és nagyon jó a szabály, hogy ez nem elkapás.

A másik belinkelt bevetődős elkapás azért TD, mert ott megvan az elkapás TALPON, majd 2-3 lépés UTÁN vetődik az end zone-ba, azaz már futónak számít és így abban a pillanatban vége a játéknak és TD, amikor a labda elérte a vonalat.

Tehát jó szabály és jó döntés született.
Soldados
Még egy apróság, ami nem szigorúan James elvett TD-jéhez tartozik, de sokan félreértelmeznek az elkapások terén.

"Megmozdult a labda" és "földet ért a labda". Egyik sem probléma, bármelyik bekövetkezhet, ha a játékos kontrollálja a labdát. Tehát az igazi kulcs a labda kontrollálása! James a kontrollt vesztette el és így ért földet a labda, ezért nem TD.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oravecz Nóra?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerekek, még egyszer leírom, mert nagyon egyszerű.

Ha úgy kapsz el labdát, hogy földre érkezel, akkor túl kell élni a földre érkezést. Ennyi. És ez jól van így. Teljesen mindegy, hogy a félpályáról beszélünk, vagy az end zone-ról. JJ esetében a labda kiesett a kezéből és a labda földet ért. Ez sehol nem elkapás és nagyon jó a szabály, hogy ez nem elkapás.

A másik belinkelt bevetődős elkapás azért TD, mert ott megvan az elkapás TALPON, majd 2-3 lépés UTÁN vetődik az end zone-ba, azaz már futónak számít és így abban a pillanatban vége a játéknak és TD, amikor a labda elérte a vonalat.

Tehát jó szabály és jó döntés született.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, az hogy nem hiszel a jóistenben, karmában, a vallhalában és nem őket hibáztatod azért mert szarban úszik a lakás, azért nem ugyanaz mint aki jobb az mindig győz. Sőt ezt valamilyen szinten pont kontraproduktív az előzővel, hiszen ha te jó vagy akkor mindig győznöd kell vagyis ha valami nem jön össze akkor nem vagy jó??? Ha pedig nem vagy jó, akkor úgysem jön össze hiszen van akinek már összejött tehát ő jó és akkor neked nincs is esélyed 😀 😀
Pont az a lényeg szerintem, hogy sok esetben a körülmények azok amik meghatározzák a teljesítményedet és nem te saját magad. És ezt el kell fogadni és eszerint kell a körülményeket befolyásolni, ha van rá lehetőséged, ha nincs akkor pedig el csak elfogadni.
malkav
Nem a körülmények határozzák meg a teljesítményedet, hanem kizárólag saját magad. És van az úgy, hogy jó vagy, de nem elég jó és ezért nem nyersz, nem érsz célba. A jellemet nem a győzelmek építik, hanem kudarcok. 😉 De ha igazán jó vagy, legközelebb sikerülni fog. Persze ha nem nyafogsz és nem másokra (bírókra) mutogatsz, hanem azt nézed, hogy hol lehetnél még jobb, amikor újra megpróbálod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Jó nem olvastalak figyelmesen sorry, ez a hátraszaltós dolog kimaradt. Hogy leegyszerűsítsem, ha az elkapás pillanata után leérkezik, a védővel a földre, majd utána a védő eldobja emberünk az sztem catch +15 yard. Ha ez a szalto mortale a szerelés része amivel földreviszik az elkapáskor akkor incomplete.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hagyjuk már ezeket a szabálymagyarázatokat.......értem és érteni véli már itt mindenki, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy muszáj lenne igazítani, mert nem az a lényeg, hogy a szakértő srácok bólogassanak, meg statmentek jöjjenek jelenlegi és volt bíróktól, hanem az, hogy egy átlagnéző is értse mi miért történik és nem utólag, hanem ott a pályán. Mert az gáz, hogy ezt ott szarrá videózzák, majd amikor elkezded videózni az INT playt és látod, hogy Rowe szabálytalankodott bizony Rogers-szel szemben, de no rögtön hozzá is teszi - megintcsak a szakértő - hogy ez "rendben", de hiába videózták volna, ezt nem lehet visszafújni. Arról már nem is beszélek, hogy ha a JJ play kapcsán JJ mellett ott egy védő, aki ippeg fogja, akkor a play onnantól véget ér, hogy a térde a talajt éri. Vicces nem? Ugyanúgy nincs catch...ooo wait, de van, csak ott a védő....vagyis a szabály most azért "büntet", mert baszott jó volt a playhívás, közelben nem volt védő....és így ez "non catch".....de mielőtt a flame jönne tudom mit miért, a bejegyzésem azért szólt, hogy egyszerűsítse már ezt le a liga, mert ez így gáz.
Klemó
Részben igazad van részben nincs. Az tényleg gáz, hogy van ami visszanézhető van ami nem. Viszont az elkapás szabálynál nincs, pedig egyértelmű. Tök mindegy hogy ott a védő vagy sem. Ez nem catch, mert a földet érés közben elvesztette a kontrollt a labda felett és az úgy ért talajt, hogy nem volt a birtokában. Már pedig egy ilyen diving catch akkor elkapás, ha földetérés során is végig kontrollálja a labdát a játékos. Tök mindegy, hogy melyik testrésze ér földet, hogy megérinti-e védő, nem számít. Meg kell tartani a labdát. Ennyi.
gabokocka
Akkor csak egy rövidke kérdés és szándékosan sarkítom. Van egy pihe elkapóm. Elkapja a lasztit, térd lent dől előre. Megfogja a védő. (már térd lent) megfordítja fejjel lefelé és lekúrja a földre és megmozdul a laszti az akkor nem catch ugye? Merthát ahogy írod nem az....nem élte túl a földet......nonszensz
Klemó
Igen, ez nem catch.
gabokocka
Térd lent forward progress is stopped.....mert hát hátraszaltót nyomott a védő.....bizti nem lesz catch? 😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Hagyjuk már ezeket a szabálymagyarázatokat.......értem és érteni véli már itt mindenki, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy muszáj lenne igazítani, mert nem az a lényeg, hogy a szakértő srácok bólogassanak, meg statmentek jöjjenek jelenlegi és volt bíróktól, hanem az, hogy egy átlagnéző is értse mi miért történik és nem utólag, hanem ott a pályán. Mert az gáz, hogy ezt ott szarrá videózzák, majd amikor elkezded videózni az INT playt és látod, hogy Rowe szabálytalankodott bizony Rogers-szel szemben, de no rögtön hozzá is teszi - megintcsak a szakértő - hogy ez "rendben", de hiába videózták volna, ezt nem lehet visszafújni. Arról már nem is beszélek, hogy ha a JJ play kapcsán JJ mellett ott egy védő, aki ippeg fogja, akkor a play onnantól véget ér, hogy a térde a talajt éri. Vicces nem? Ugyanúgy nincs catch...ooo wait, de van, csak ott a védő....vagyis a szabály most azért "büntet", mert baszott jó volt a playhívás, közelben nem volt védő....és így ez "non catch".....de mielőtt a flame jönne tudom mit miért, a bejegyzésem azért szólt, hogy egyszerűsítse már ezt le a liga, mert ez így gáz.
Klemó
Részben igazad van részben nincs. Az tényleg gáz, hogy van ami visszanézhető van ami nem. Viszont az elkapás szabálynál nincs, pedig egyértelmű. Tök mindegy hogy ott a védő vagy sem. Ez nem catch, mert a földet érés közben elvesztette a kontrollt a labda felett és az úgy ért talajt, hogy nem volt a birtokában. Már pedig egy ilyen diving catch akkor elkapás, ha földetérés során is végig kontrollálja a labdát a játékos. Tök mindegy, hogy melyik testrésze ér földet, hogy megérinti-e védő, nem számít. Meg kell tartani a labdát. Ennyi.
gabokocka
Akkor csak egy rövidke kérdés és szándékosan sarkítom. Van egy pihe elkapóm. Elkapja a lasztit, térd lent dől előre. Megfogja a védő. (már térd lent) megfordítja fejjel lefelé és lekúrja a földre és megmozdul a laszti az akkor nem catch ugye? Merthát ahogy írod nem az....nem élte túl a földet......nonszensz
Klemó
Igen, ez nem catch.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Gabo, ezzel az erővel beszaladok a labdával az endzobe, kiejtem, eldobom nem TD... vagy mégis... miért is különbözteti meg ? Ez lehet egyértelmű, de hogy nem koherens, hanem diszkiminatív.
kishaszi
Futás vagy elkapás ez különbözteti meg. James nem szaladt, dőlt, ìgy be kellett fejeznie az elkapást. De Soldival együtt néztük, mindketten a Steelersnek drukkoltunk, mégis mindketten azt mondtuk, hogy nem elkapás a visszajátszások után.
gabokocka
Gabo és Soldi.....hát persze...sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy átlagos nfl nézők vagytok.... 😊))))
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Ironizálni próbáltam azzal, hogy összekeveri őket, természetesen nem fogja, ahogyan abban is biztos vagyok, hogy JJ is tisztában volt azzal hogy kit blokkolt.

Tényleg tudok azonosulni azon Steelerses véleményekkel hogy "megérdemelte". Sokat tett érte, várható volt, soha nem ezen ment a felháborodás, még csak nem is a tauntingen.
Számomra a furcsa az, hogy azon a meccsen a Bengalsnak vagy 170+ yard-nyi büntetése volt hazai pályán.

nekünk 66 körül, ebben benne volt 1-2 False start és visszahordásnál két blokk plusz Juju.

Felesleges leragadni, hogy a Juju blokk-nak mi az utóélete, akár a vasárnapi meccsen, mert a Bengals-nak valahogy mindig sok defense büntije van, nem csak Steelers ellen.

És amit szerettem volna mondani, és amiről a karma szól a játékosok és nézők szerint, hogy előbb utóbb ennek meg lesz a böjtje.
Ha a bírók és az edzők nem tesznek rendet a Bengals védők fejében (elsősorban Burfict-ében) akkor a játékosok fognak akarva-akaratlanul.

Biztos elhangzik egy fél mondat, hogy mindenki vigyázzon magára, fogja vissza magát, ha egy Burfict arc sípszó után még provokál, lökdösődik, stb, és hogy figyeljenek magukra és csapattársak testi épségére.

Hogy most ez a sztori éppen egy felfokozott Steelers meccsen történt az üdvöskénkkel, az csak Steelers fanoknak egyedi, meg hogy tudjak pólót rendelni 😊
több mint 6 éve
Coffos86 Pittsburgh Steelers Iowa Hawkeyes 20 — coffos.molnar@gmail.com
Parttalan vita ez, szabály szerint jó itélet született, de én is azt gondolom, hogy a szabály nem jó és nem koherens és még rosszul is itélik meg sokszor.

Ha valaki nem birtokolja és kontrolálja a labdát, akkor hogy tudja benyujtani szerintetek?
Ezért is gondolom hogy a szabályon változtatni kell.