Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek viszont nagyon beteg számok! Ring the Bell!

Here's a rundown of Le'Veon Bell's scrimmage yards over the last eight games: 201, 142, 182, 298, 131, 137, 174 and 166. That's not great production, that's Herculean production.
Soldados
ez nagyon durva, és ráadásul az ő esetében - bár nyilván fontos tényező itt is - de nem az OL a fő meghatározója ezeknek a statoknak, hanem ő maga, ezzel a kivárós stílusával. Én minden meccsen megdöbbenek, h hogyhogy nem tudják megtalálni az ellenszerét ennek a védelmek..
Szesze
támadó oldalra így nem is kell más, csak egy game manager ben.
gedam
Ez pontosan így van. Nem is kell tőle nagy meccs, csak néhány kulcsdobást kell megcsinálnia. És őszintén szólva nem hiszem, hogy a Pats 100 scrimmage yard alatt tartja Bellt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, ekkor írta be az indexre gumbó, hogy "diszizáurjír", hogy ha sikerált a bika Ravens gárdát megállítani csak FG-ksl, akkor utána jöhet bármilyen védelem szembe.
kishaszi
El vagy tűnve, hiányollak. 😊
tomi-tomi
A tavalyi évem az apokalipszis és a wókingded szint között alakult. Ezt az eltűnést mindenhol produkáltam. Annyira h majd ráment mindenem.

Aztán meg 90%-ban csak vitatkozni tudtam volna akár az itteni dolgokkal, arra.meg kedv sincs, nemhogy energia.
kishaszi
Nem vidítottál fel. 😕 Remélem, jól alakulnak a dolgaid!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ja, ekkor írta be az indexre gumbó, hogy "diszizáurjír", hogy ha sikerált a bika Ravens gárdát megállítani csak FG-ksl, akkor utána jöhet bármilyen védelem szembe.
kishaszi
El vagy tűnve, hiányollak. 😊
tomi-tomi
A tavalyi évem az apokalipszis és a wókingded szint között alakult. Ezt az eltűnést mindenhol produkáltam. Annyira h majd ráment mindenem.

Aztán meg 90%-ban csak vitatkozni tudtam volna akár az itteni dolgokkal, arra.meg kedv sincs, nemhogy energia.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
gedam 5 699
Ezek viszont nagyon beteg számok! Ring the Bell!

Here's a rundown of Le'Veon Bell's scrimmage yards over the last eight games: 201, 142, 182, 298, 131, 137, 174 and 166. That's not great production, that's Herculean production.
Soldados
ez nagyon durva, és ráadásul az ő esetében - bár nyilván fontos tényező itt is - de nem az OL a fő meghatározója ezeknek a statoknak, hanem ő maga, ezzel a kivárós stílusával. Én minden meccsen megdöbbenek, h hogyhogy nem tudják megtalálni az ellenszerét ennek a védelmek..
Szesze
támadó oldalra így nem is kell más, csak egy game manager ben.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Green limitált edzést nyomott...bíztató

akárcsak , Chickillo és Mitchell
Klaci79
Ez szerintem semmit nem jelent. Abban biztos voltam, hogy megpróbáljuk, hogy a pályán legyen. A kérdés a mai nap, vagyis az orvosok találnak-e valamit és/vagy érzi-e rosszul magát. Az már jobb jel, viszont egy teljes edzést a protokoll szerint nyomnia kell és utána még jön egy medical check.....

Nagyon fontos lenne, hogy ott legyen a pályán....Az, hogy 20 yard közelében is legyen egy gyors, de magas és erős célpont az nagyon sokat dobna az O teljesítményén. JJ tökéletes check down passz catcher lett, de legyünk biztosak abban, hogy nem fog sokszor egyedül álldogálni vasárnap, mint ahogy a múltkor és forgalomba, ráadásul úgy, hogy éppen úton van nem lehet még neki dobni....
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ezek viszont nagyon beteg számok! Ring the Bell!

Here's a rundown of Le'Veon Bell's scrimmage yards over the last eight games: 201, 142, 182, 298, 131, 137, 174 and 166. That's not great production, that's Herculean production.
Soldados
ez nagyon durva, és ráadásul az ő esetében - bár nyilván fontos tényező itt is - de nem az OL a fő meghatározója ezeknek a statoknak, hanem ő maga, ezzel a kivárós stílusával. Én minden meccsen megdöbbenek, h hogyhogy nem tudják megtalálni az ellenszerét ennek a védelmek..
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy-két csapat(szurkolói)nál néha kevésbé érzem a tiszteletet a másik iránt, de BB és Tom megint jól körbenyalta legalább egymást 😊 Ez nekem azért szimpatikusabb
 www.facebook.com/NFL/videos/10154714013871263/
Wyatt
Nekem jobban bejön a Steelers-Ravens-féle keménykedés (tisztelet és utálat kéz a kézben), mint ez a kislányos nyalakodás. :p De szerencsére csak ők ketten ilyen kis óvisfiúk egymással, Tomlin legalább kimondta, amit gondol. 😊

Amúgy Belichick óriási forma, már vagy ötször megnéztem a hazai pálya előnyéről alkotott véleményét. Még mindig szakadok rajta. 😊 Bárcsak ne Tomifiú játszana nálatok, esküszöm még szimpi is lenne a Pats. BB-t mondjuk így is bírom, szerencsére a 2007-es dackorszakát kinőtte. 😊 Az nem zavar, hogy néha furmányosan a szabályokat feszegetve akar győzni, valószínűleg pont ezért talál mindig megoldást csapaton belül is, de a másik megalázását utáltam.

(Asszem most indítottam el a flame lavinát. 😊 )
Soldados
Azzal sincs para, ha megvan a tisztelet is benne. Sokszor ez viszont a legkisebb mértékben sincs meg. Mondjuk tény, ez már túl lávsztori 😀

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy-két csapat(szurkolói)nál néha kevésbé érzem a tiszteletet a másik iránt, de BB és Tom megint jól körbenyalta legalább egymást 😊 Ez nekem azért szimpatikusabb
 www.facebook.com/NFL/videos/10154714013871263/
Wyatt
Nekem jobban bejön a Steelers-Ravens-féle keménykedés (tisztelet és utálat kéz a kézben), mint ez a kislányos nyalakodás. :p De szerencsére csak ők ketten ilyen kis óvisfiúk egymással, Tomlin legalább kimondta, amit gondol. 😊

Amúgy Belichick óriási forma, már vagy ötször megnéztem a hazai pálya előnyéről alkotott véleményét. Még mindig szakadok rajta. 😊 Bárcsak ne Tomifiú játszana nálatok, esküszöm még szimpi is lenne a Pats. BB-t mondjuk így is bírom, szerencsére a 2007-es dackorszakát kinőtte. 😊 Az nem zavar, hogy néha furmányosan a szabályokat feszegetve akar győzni, valószínűleg pont ezért talál mindig megoldást csapaton belül is, de a másik megalázását utáltam.

(Asszem most indítottam el a flame lavinát. 😊 )

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy-két csapat(szurkolói)nál néha kevésbé érzem a tiszteletet a másik iránt, de BB és Tom megint jól körbenyalta legalább egymást 😊 Ez nekem azért szimpatikusabb
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16121115_10154714016496263_6403293907550994432_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=P2Z8JH10v0kQ7kNvgF1WUDz&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDJil9zZfJ2kbsnsoMcqTTvF8-KS5rRYoXRUrG9mcG61Q&oe=66331207
Big Ben. Tom Brady. Respect. | By NFLFacebook
Big Ben. Tom Brady. Respect.


Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉
Sobri Jóska
Eddig az volt a baj hogy szinte mindig rámegyünk a 2pontosra, most meg a FG a baj, semmi se jó 😉
astroid
Nekem szimpatikus a kétpontosozás, csak kár, hogy ahhoz elöbb kell egy hatpontos. 😉
Sobri Jóska
...csak kár, hogy a csapatotok nem annyira nagyképű, mint a szurkulói... 😀
zzz888
Bevetettük a nagyágyút! Rátok küldtük Sobrit! 😊😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy nagyon jo es talalo viccess kep a steelersrol. Erdemes megnezni.

 scontent-iad3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15974978_1271079339626737_546971697045103096_o.jpg?oh=74cc6675e6ff4a6f4717fc42fc54e362&oe=59069A01

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Green limitált edzést nyomott...bíztató

akárcsak , Chickillo és Mitchell

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
AB bocsánatot kért. Remélem, nagyon felszívja magát a meccsre. 😊
Soldados
Hát az biztos, hogy ha leszedik a pályáról, akkor számíthat rá, hogy leszedik a keresztvizet is róla...nekem igazából nem is a video stream volt a gáz, hanem az, hogy nem is figyelt ezzel teljes lelkéből arra, amit Ben és Tomlin mond....összességében azt gondolom viszont, hogy ezekkel a nyilatkozatokkal talán sikerült minimalizálni a hatást, eltörölni viszont ezt már nem lehet....
Klemó
Ben azért nem hagyja annyiban Edelman nyilatkozatát 😊  profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/18/ben-roethlisberger-to-julian-edelman-our-lombardi-trophies-show-how-were-run/

egyébként mindkettő ártalmatlan, minimális odaszólogatás meg simán belefér, sőt, fokozza a hangulatot.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
AB bocsánatot kért. Remélem, nagyon felszívja magát a meccsre. 😊
Soldados
Hát az biztos, hogy ha leszedik a pályáról, akkor számíthat rá, hogy leszedik a keresztvizet is róla...nekem igazából nem is a video stream volt a gáz, hanem az, hogy nem is figyelt ezzel teljes lelkéből arra, amit Ben és Tomlin mond....összességében azt gondolom viszont, hogy ezekkel a nyilatkozatokkal talán sikerült minimalizálni a hatást, eltörölni viszont ezt már nem lehet....
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉
Sobri Jóska
Eddig az volt a baj hogy szinte mindig rámegyünk a 2pontosra, most meg a FG a baj, semmi se jó 😉
astroid
Nekem szimpatikus a kétpontosozás, csak kár, hogy ahhoz elöbb kell egy hatpontos. 😉
Sobri Jóska
...csak kár, hogy a csapatotok nem annyira nagyképű, mint a szurkulói... 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉
Sobri Jóska
Eddig az volt a baj hogy szinte mindig rámegyünk a 2pontosra, most meg a FG a baj, semmi se jó 😉
astroid
Nekem szimpatikus a kétpontosozás, csak kár, hogy ahhoz elöbb kell egy hatpontos. 😉
Sobri Jóska
Én azért emlékszem ilyenre is:



The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉
Sobri Jóska
Eddig az volt a baj hogy szinte mindig rámegyünk a 2pontosra, most meg a FG a baj, semmi se jó 😉
astroid
Nekem szimpatikus a kétpontosozás, csak kár, hogy ahhoz elöbb kell egy hatpontos. 😉

több mint 7 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉
Sobri Jóska
Eddig az volt a baj hogy szinte mindig rámegyünk a 2pontosra, most meg a FG a baj, semmi se jó 😉
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉
Soldados
6-6 pontokkal végződő labdabirtoklásból indultam ki.
Optimális játék esetén ez nektek 6 FG.
Nekünk nem. 😉

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB bocsánatot kért. Remélem, nagyon felszívja magát a meccsre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛
Sobri Jóska
Ezért van Bell és a védelem, hogy ne legyen ilyen állás. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez egy klasszikus 50-50 meccs.
Majd dob Brady egy felpattanós INT-et, vagy Bell kiejti a labdát (idén diekt kajakra fújjuk), de lehet, hogy csak egy sima drop egy WR3-tól egy kulcsjátékban, kb. ennyin fog múlni, aztán a momentum szépen bedarálja az "áldozatot".


én inkább ezt a Bent akarom látni, amelyik statisztikailag szarabb, de amikor kell, akkor megcsinálja a GW-drive-ot,
Soldados
Soldi baszki, amikor 18:38-ra égtek, nincs GW drive. 😛

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezek viszont nagyon beteg számok! Ring the Bell!

Here's a rundown of Le'Veon Bell's scrimmage yards over the last eight games: 201, 142, 182, 298, 131, 137, 174 and 166. That's not great production, that's Herculean production.
Soldados
DaRealMVP
RingM'aBell


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek viszont nagyon beteg számok! Ring the Bell!

Here's a rundown of Le'Veon Bell's scrimmage yards over the last eight games: 201, 142, 182, 298, 131, 137, 174 and 166. That's not great production, that's Herculean production.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!