Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Persze, hogy nem elit védelmünk van, de a fiatalok egyszerre értek be, Dupree-vel együtt és ez Harrison "frenzy" üzemmódjával együtt veszélyes kombó, mert ugyan engedünk yardokat, de nagyon agresszívek vagyunk és szinte borítékolható, hogy oda-oda érünk a QB-hoz. Ez pedig mindig nagyon jó....
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Sok mindenről beszéltetek már,de egy dologra még kíváncsi lennék amit nem érintett senki: a Tomlin-Bill B. faktor két ilyen hasonló kvalitású csapatnál nem lehet faktor?Az Öreg nálunk elég nagy meister abban,hogy előhúzzon valamit a cilinderből. Soldi! Te pl. Tomlint elég dörzsöltnek gondolod ehhez? Vagy úgy általában:nem dőlhet el ezen a meccs?
kolok1972
hát ezzel kapcsolatban nem valószínű, h bárki is vitázni fog 😊
persze, h faktor lehet (és én igazából pont emiatt tartalak titeket esélyesebbnek egy picit, mert pusztán csapatilag nálam jobbnak tűnik a Steelers)
Szesze
Én nyugodt szívvel le merem írni, hogy a NE kerete nincs a legjobb ötben. De ez a szezon előtt is így volt és mégis őket vártam megint a SB-ba pusztán a BB-TB páros miatt.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sok mindenről beszéltetek már,de egy dologra még kíváncsi lennék amit nem érintett senki: a Tomlin-Bill B. faktor két ilyen hasonló kvalitású csapatnál nem lehet faktor?Az Öreg nálunk elég nagy meister abban,hogy előhúzzon valamit a cilinderből. Soldi! Te pl. Tomlint elég dörzsöltnek gondolod ehhez? Vagy úgy általában:nem dőlhet el ezen a meccs?
kolok1972
hát ezzel kapcsolatban nem valószínű, h bárki is vitázni fog 😊
persze, h faktor lehet (és én igazából pont emiatt tartalak titeket esélyesebbnek egy picit, mert pusztán csapatilag nálam jobbnak tűnik a Steelers)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Sok mindenről beszéltetek már,de egy dologra még kíváncsi lennék amit nem érintett senki: a Tomlin-Bill B. faktor két ilyen hasonló kvalitású csapatnál nem lehet faktor?Az Öreg nálunk elég nagy meister abban,hogy előhúzzon valamit a cilinderből. Soldi! Te pl. Tomlint elég dörzsöltnek gondolod ehhez? Vagy úgy általában:nem dőlhet el ezen a meccs?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Az hogy a védelmünk kapott pontokban vezeti a ligát, attól nem kell hasra esni..(Habár egy védelem legnagyobb értékmérője szerintem az, hogy mennyi pontot enged.)
Szerintem se ligaelit még ez a csapatrész, de kifejezetten fejlődő jeleket mutat. S a kinti szakik, főleg a PFF-es fiúk szerint is nagyot léptek magukhoz képest..
Futás ellen kifejezetten szépen működnek, azt hiszem 4-ek voltunk a ligában és ha kell, akkor a Redzone-ban le tudják húzni a függönyt. Ha jól emlékszem, akkor a 8. hét óta nem futott ellenünk senki TD-t.
A PFF szerint az idei secondary benne van a legjobb a három egységben. Butler, DMC és Chung szerintük is elit játékos. Ryan pedig az egyik legjobb slot cornerré növi ki magát így év végére.
A D-line hagy némi kívánnivalót.Az alapszakasz első két harmadában nem nagyon történt az a nyomás generálás, amit igazán vártunk tőlük, s 1-2 hétig Collins távozása is kihatott az egységre.Aztán szépen előre lépett Flowers, HT mellett tud játszani Roberts, VanNoy és Mekelek is néha szép játékokkal. Long, Ninko pedig rotálva frissességet tud adni a DE sornak meccs végén is..Nem nagy nevek, de teszik becsülettel a dolgukat.
Egy Top10-es egység, aki ki tudja segíteni a Brady Corporationt, ha baj van.. S néha ők is be tudják húzni már a féket.
Szerintem a Ti D-line-otok erősebb..A secondary-tek meg gyengébb.
kyobalu
Én mindent elhiszek...csak ne a PFF-re hivatkozz, mert az csak viccnek jó 😊
Egyébként szerintem is jó a védelmetek, csak a PFF annyi marhaságot ír, hogy azokon már néha sírok...
Klaci79
Néha írnak hülyeségeket is.. De azért eléggé kielemeznek minden meccset, minden játékost.
De tőlük függetlenül szerintem előrébb lépett a védelmünk az elmúlt két év egységéhez képest. Még a két évvel ezelőtt SB-t nyert csapathoz képest is..Lehet, hogy nincsenek olyan nagy nevek, de teszik csöndben a dolgukat. Mint ahogy mondtam Top10-es egység. Mint ahogy a tiétek is az első harmadban van. És ami jobban aggaszt, hogy a D-line igazán most kezd összeállni. 😉 Azért az a Tuitt, Harrison, Dupree, Shazier, Timmons féle combo nem piskóta..
Ha sikerül őket limitálnunk, akkor meg lehet a meccs. Különben maródi..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hiába jön ki statisztikailag, h egy védelem mondjuk 9. vagy 11., tehát jónak mondható nagy átlagban, mert ha egy Top3 offense ellen játszik akkor csak max közepes játékra lesz képes, de reálisabb, hogy arra sem.
Szesze
Igen, de a ranking az alapszakasz ellenfelek ellen nyújtott teljesítményt méri, és abból rangsorol. Hihetetlen, hogy minden statisztika/ranking diskurzusnál eljut oda valaki, hogy "de hát ez így nem jó, az úgy nem jó" stb. Szerintem meg ne is használjunk akkor statisztikát, január 22-én 19-ókar -5 fokban Foxboróban, Trump adminisztráció alatt tiszta éggel még úgy sem játszott senki, tehát semmilyen adat sem lehet pontos.

Belinkeltem egy szerintem jó rendszert. Le van írva, hogy miből állítják össze a sorrendet, ami az én észrevételem szerint megfelel annak amit idény során a szememmel látok, sőt, a korábbi években is nagyjából megfelelt. Ennyi.
undisputedly
De konkrétan erre a meccsre most olyan statisztikák lennének relevánsak csak pl a Patriots D esetében, h mire képesek egy top offense ellen (ha bejutnak, ugyanez fog vonatkozni a SB-ra is).

Szerk: tehát igen: sztem ezekben az esetekben semmi értelme ezeknek 😊 de persze ezt te gondolhatod máshogy

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hiába jön ki statisztikailag, h egy védelem mondjuk 9. vagy 11., tehát jónak mondható nagy átlagban, mert ha egy Top3 offense ellen játszik akkor csak max közepes játékra lesz képes, de reálisabb, hogy arra sem.
Szesze
Igen, de a ranking az alapszakasz ellenfelek ellen nyújtott teljesítményt méri, és abból rangsorol. Hihetetlen, hogy minden statisztika/ranking diskurzusnál eljut oda valaki, hogy "de hát ez így nem jó, az úgy nem jó" stb. Szerintem meg ne is használjunk akkor statisztikát, január 22-én 19-ókar -5 fokban Foxboróban, Trump adminisztráció alatt tiszta éggel még úgy sem játszott senki, tehát semmilyen adat sem lehet pontos.

Belinkeltem egy szerintem jó rendszert. Le van írva, hogy miből állítják össze a sorrendet, ami az én észrevételem szerint megfelel annak amit idény során a szememmel látok, sőt, a korábbi években is nagyjából megfelelt. Ennyi.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hiába jön ki statisztikailag, h egy védelem mondjuk 9. vagy 11., tehát jónak mondható nagy átlagban, mert ha egy Top3 offense ellen játszik akkor csak max közepes játékra lesz képes, de reálisabb, hogy arra sem.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Induljatok ki a football outsiders DVOA ratingjéből. Az elmúlt évek alapján szerintm ez egy jó indikátora a csapaterősségnek, és tényleg jól (jobban, mint a többi egyéni mérőszám) működik:

 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef

Ez alapján a Patriots a 12.-11. helyen van.
A Steelers 7. és 11 (súlyozottban).

Amúgy érdemes követni a linket, lebontja a ratingeket Nr 1 WR, Nr 2 WR, TE ellen stbstb.
undisputedly
sztem meg abból kell kiindulni amit lát az ember 😊
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Induljatok ki a football outsiders DVOA ratingjéből. Az elmúlt évek alapján szerintm ez egy jó indikátora a csapaterősségnek, és tényleg jól (jobban, mint a többi egyéni mérőszám) működik:

 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef

Ez alapján a Patriots a 12.-11. helyen van.
A Steelers 7. és 11 (súlyozottban).

Amúgy érdemes követni a linket, lebontja a ratingeket Nr 1 WR, Nr 2 WR, TE ellen stbstb, sőt még az alapján is, hogy hova ment a passz a pályán 😊
Nagyon értékes rendszer és infó szerintem 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Az hogy a védelmünk kapott pontokban vezeti a ligát, attól nem kell hasra esni..(Habár egy védelem legnagyobb értékmérője szerintem az, hogy mennyi pontot enged.)
Szerintem se ligaelit még ez a csapatrész, de kifejezetten fejlődő jeleket mutat. S a kinti szakik, főleg a PFF-es fiúk szerint is nagyot léptek magukhoz képest..
Futás ellen kifejezetten szépen működnek, azt hiszem 4-ek voltunk a ligában és ha kell, akkor a Redzone-ban le tudják húzni a függönyt. Ha jól emlékszem, akkor a 8. hét óta nem futott ellenünk senki TD-t.
A PFF szerint az idei secondary benne van a legjobb a három egységben. Butler, DMC és Chung szerintük is elit játékos. Ryan pedig az egyik legjobb slot cornerré növi ki magát így év végére.
A D-line hagy némi kívánnivalót.Az alapszakasz első két harmadában nem nagyon történt az a nyomás generálás, amit igazán vártunk tőlük, s 1-2 hétig Collins távozása is kihatott az egységre.Aztán szépen előre lépett Flowers, HT mellett tud játszani Roberts, VanNoy és Mekelek is néha szép játékokkal. Long, Ninko pedig rotálva frissességet tud adni a DE sornak meccs végén is..Nem nagy nevek, de teszik becsülettel a dolgukat.
Egy Top10-es egység, aki ki tudja segíteni a Brady Corporationt, ha baj van.. S néha ők is be tudják húzni már a féket.
Szerintem a Ti D-line-otok erősebb..A secondary-tek meg gyengébb.
kyobalu
Én mindent elhiszek...csak ne a PFF-re hivatkozz, mert az csak viccnek jó 😊
Egyébként szerintem is jó a védelmetek, csak a PFF annyi marhaságot ír, hogy azokon már néha sírok...
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem ez két közepes védelem.. a támadósorok a jók mindkét oldalon, így ezek dominálását várom a meccstől, de ettől függetlenül nem várok túl sok pontot, mert mindkét félnek a hosszú drive-ok vezetése lesz a célja és sztem sikerülni is fog mindkét oldalon.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Az hogy a védelmünk kapott pontokban vezeti a ligát, attól nem kell hasra esni..(Habár egy védelem legnagyobb értékmérője szerintem az, hogy mennyi pontot enged.)
Szerintem se ligaelit még ez a csapatrész, de kifejezetten fejlődő jeleket mutat. S a kinti szakik, főleg a PFF-es fiúk szerint is nagyot léptek magukhoz képest..
Futás ellen kifejezetten szépen működnek, azt hiszem 4-ek voltunk a ligában és ha kell, akkor a Redzone-ban le tudják húzni a függönyt. Ha jól emlékszem, akkor a 8. hét óta nem futott ellenünk senki TD-t.
A PFF szerint az idei secondary benne van a legjobb a három egységben. Butler, DMC és Chung szerintük is elit játékos. Ryan pedig az egyik legjobb slot cornerré növi ki magát így év végére.
A D-line hagy némi kívánnivalót.Az alapszakasz első két harmadában nem nagyon történt az a nyomás generálás, amit igazán vártunk tőlük, s 1-2 hétig Collins távozása is kihatott az egységre.Aztán szépen előre lépett Flowers, HT mellett tud játszani Roberts, VanNoy és Mekelek is néha szép játékokkal. Long, Ninko pedig rotálva frissességet tud adni a DE sornak meccs végén is..Nem nagy nevek, de teszik becsülettel a dolgukat.
Egy Top10-es egység, aki ki tudja segíteni a Brady Corporationt, ha baj van.. S néha ők is be tudják húzni már a féket.
Szerintem a Ti D-line-otok erősebb..A secondary-tek meg gyengébb.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor berakom ezt mielőtt szétcincáljátok a papírtörlőt
 www.footballoutsiders.com/stats/teameff
szóval az AFC két statisztikailag is legjobb csapata játszik, punk tum, vasárnap vérengzés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Azért az a 15,6 p/g elég tiszteletet parancsoló. Lehet boncolgatni persze, hogy mekkora szerepe van a történetben a Pats O-nak, de összességében véve húzós eredmény ez.
Amúgy meg külső szemmel nézve szerintem mindkét védelem alul van értékelve, a figyelem mind nálunk, mind náluk az O-n van inkább érthető okok miatt.
(Sok B van a két csapatban)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Azért Brady nélkül is hoztak 3-1-et, ami nem rossz. Nehéz megmondani melyik a legjobb D, mert több tekintetben is lehet nézni, de azért sztem ez a Pats D az élmezőnyben van. De a Steelers védelme is előlépett a szezon második felében, szóval nálam mindkettő a mezőny első harmadában van. Aztán hogy ott kinek mi tetszik, az már szubjektív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
Szokol
Szubjektíve: Nem a legjobb a ligában, de a megszokott "Brady hozza a meccseket, ha meg nem, akkor kikapunk" helyett üditő nézni, hogy nem ligautolsóharmad D-nk van, hanem odateszik magukat sőt tényezővé nőtték ki magukat.
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Most már muszáj megkérdeznem, mert néhány Hazafi annyira mantrázza: Ti tényleg azt hiszitek, hogy ez a Pats védelem a legjobb a ligában? Mert én még jónak sem nevezném, teljesen középszerű. Egyszerűen akkora segítséget kap az O-tól, hogy kirívóan torzul a statisztika. Mondjuk ez inkább csak érzés, a látott mérkőzések alapján.

Mondjuk a mi védelmünk sem több átlagosnál, egy-egy játékelemben kiemelkedő, de ez megint a szubjektív véleményem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Blountról lehetett volna valami aktuálisabb is 😊
Remélem, ezúttal is bekocog párszor 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.
Soldados
Lagarett Blount and the Patriots defense like this. 😊




vpi
Alig várom, hogy a védelmetek a helyére kerüljön. 😊 A mi futójátékunk és futónk pedig kategóriákkal jobb szerencsére. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.
Soldados
Lagarett Blount and the Patriots defense like this. 😊




vpi
Akarod mondani LeGarrette 😊
gabokocka
úgyúgy 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.
Soldados
Lagarett Blount and the Patriots defense like this. 😊




vpi
Akarod mondani LeGarrette 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.
Soldados
Lagarett Blount and the Patriots defense like this. 😊



több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Inkább idejövök értekezni, a másik oldalon kicsit nehezebb....

Ami érdekes lesz, hogy Brady-t, ha mennek a rövid passzok azért nehéz sackelni, siettetni, mert nincs idő odaérni. Tehát 3&longok kellenének, különben ezekkel a 4-5 yardos dink dunk passzokkal végig tud menni a pályán. Illetve Billy bá tuti kitalál valamit, amire most még senki nem is gondol, amennyire nem szeretem, annyira nagy géniusz, az ilyen meccsek legnagyobb trollja, elővesz vki bohócot az 53-as roster aljáról, aki eldönti az egészet.

A másik oldalon ugye Bell limitálása lesz nehéz, hiszen hiába tömik be a lyukakat, Bell qrva türelmes, vár, vár, és előbb utóbb valahol nyílik hely. Teljesen halott játékokból csinál 10+os futásokat.

Szóval teljesen nyílt csatát várok, amiben nem lepne meg, ha az a csapat nyerne aki utoljára támad.
gabokocka
Brady nagyon nem bírja ha állandó terror alatt van, de a blitzeket hibátlanul olvassa. Szóval ezért lesz fontos, hogy a DL önmagában (belülről, ahogy Wyatt írta) nyomást tudjon gyakorolni. Ez nagyon fontos lenne, hogy ne érezze magát komfortosan TB és jöjjön ritmusba.
Soldados
Igen, ez igaz, viszont ha a snap után két másodperccel tud szabadulni a labdától, akkor nincs az a DL, amelyik odaérjen. Magyarul keményen kell védekezni az elkapókkal (futókkal, TE-kkel) a LoS-en, különben meg van répázva az egész.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Inkább idejövök értekezni, a másik oldalon kicsit nehezebb....

Ami érdekes lesz, hogy Brady-t, ha mennek a rövid passzok azért nehéz sackelni, siettetni, mert nincs idő odaérni. Tehát 3&longok kellenének, különben ezekkel a 4-5 yardos dink dunk passzokkal végig tud menni a pályán. Illetve Billy bá tuti kitalál valamit, amire most még senki nem is gondol, amennyire nem szeretem, annyira nagy géniusz, az ilyen meccsek legnagyobb trollja, elővesz vki bohócot az 53-as roster aljáról, aki eldönti az egészet.

A másik oldalon ugye Bell limitálása lesz nehéz, hiszen hiába tömik be a lyukakat, Bell qrva türelmes, vár, vár, és előbb utóbb valahol nyílik hely. Teljesen halott játékokból csinál 10+os futásokat.

Szóval teljesen nyílt csatát várok, amiben nem lepne meg, ha az a csapat nyerne aki utoljára támad.
gabokocka
Brady nagyon nem bírja ha állandó terror alatt van, de a blitzeket hibátlanul olvassa. Szóval ezért lesz fontos, hogy a DL önmagában (belülről, ahogy Wyatt írta) nyomást tudjon gyakorolni. Annó a Giants-nek is ez volt a nyerő receptje, blitzek nélkül, csak a DL elképesztő nyomást tudott rá tenni. Ez nagyon fontos lenne, hogy ne érezze magát komfortosan TB és jöjjön ritmusba.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!