Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a külső szerintem kevésbé problémás, Solder és Cannon is kiváló évet tol, és Brady jól fel tud lépni a zsebbe, de a Houston ellen is látszott, hogy a belső nyomással azért jócskán lehet basztatni)
Wyatt
Én azért Harrisontól csak várok egy földrengető sacket. 😊

Amúgy ez érdekes párharc lesz, mert 4-5-ös mérlegünkig kb nem volt sackünk (asszem 8 volt összesen), azóta pedig a legtöbb sackünk van több mint 30-cal. 😊
Soldados
Benne van, csak azt mondom, hogy ez még talán a jobbik opció, mintha középről jönne a nagy nyomás 😊

Mondjuk mi sem kezdtünk fényesen, az első 8 meccsen 13 sack volt
Azóta 9 meccsen 24, úgyhogy azért valamelyest mi is fejlődtünk benne 😊

Az alapszakaszmeccsünkön amúgy pont 0 sack volt. A két csapattól összesen 😀

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Inkább idejövök értekezni, a másik oldalon kicsit nehezebb....

Ami érdekes lesz, hogy Brady-t, ha mennek a rövid passzok azért nehéz sackelni, siettetni, mert nincs idő odaérni. Tehát 3&longok kellenének, különben ezekkel a 4-5 yardos dink dunk passzokkal végig tud menni a pályán. Illetve Billy bá tuti kitalál valamit, amire most még senki nem is gondol, amennyire nem szeretem, annyira nagy géniusz, az ilyen meccsek legnagyobb trollja, elővesz vki bohócot az 53-as roster aljáról, aki eldönti az egészet.

A másik oldalon ugye Bell limitálása lesz nehéz, hiszen hiába tömik be a lyukakat, Bell qrva türelmes, vár, vár, és előbb utóbb valahol nyílik hely. Teljesen halott játékokból csinál 10+os futásokat.

Szóval teljesen nyílt csatát várok, amiben nem lepne meg, ha az a csapat nyerne aki utoljára támad.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
a külső szerintem kevésbé problémás, Solder és Cannon is kiváló évet tol, és Brady jól fel tud lépni a zsebbe, de a Houston ellen is látszott, hogy a belső nyomással azért jócskán lehet basztatni)
Wyatt
Én azért Harrisontól csak várok egy földrengető sacket. 😊

Amúgy ez érdekes párharc lesz, mert 4-5-ös mérlegünkig kb nem volt sackünk (asszem 8 volt összesen), azóta pedig a legtöbb sackünk van több mint 30-cal. 😊
Soldados
Mondjuk a Browns ellen még a a takarítónő is szerzett sacket! 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a külső szerintem kevésbé problémás, Solder és Cannon is kiváló évet tol, és Brady jól fel tud lépni a zsebbe, de a Houston ellen is látszott, hogy a belső nyomással azért jócskán lehet basztatni)
Wyatt
Én azért Harrisontól csak várok egy földrengető sacket. 😊

Amúgy ez érdekes párharc lesz, mert 4-5-ös mérlegünkig kb nem volt sackünk (asszem 8 volt összesen), azóta pedig a legtöbb sackünk van több mint 30-cal. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pittsburgh legutóbbi veresége: november 13. (–Dallas 30–35), azóta 9–0
Ez valóban elismerésre méltó sorozat, viszont én úgy érzem, hogy Soldi ezt az utóbbit túl sokszor hangoztatja, mint a csapat mellett álló érv. Összehasonlításul:
A New England legutóbbi veresége: november 13. (–Seattle 24–31), azóta 8–0, mert mi a wild card körben pihentünk 😊 Itt szerintem egyik csapat sincs előnyben a másikhoz képest 😊
Wyatt
A 9 eggyel nagyobb szám, mint a 8. :p Amúgy ez arra érv, hogy félni nem kell senkitől, ezen nem változtat, hogy az ellenfél mióta nem kapott ki. 😉

De ami még fontosabb a mutatott játék. Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték (Bell 150 yardot átlagol földön 5 meccse) és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.
Soldados
Tény, mint ahogy az is, hogy nekünk nem volt szükségünk arra, hogy kilencet nyerjünk azóta 😀
De pont ezért, egyik csapatnak sem kell nagyon félnie. A futójáték nyilván jobb nálatok, bár az alapszakaszban pont jobban ment nekünk, de ott felétek billen a mérleg nyelve. De talán a védelem most is mutat valami pozitívat, és nem lesz túl nagy a belső nyomás Bradyn (a külső szerintem kevésbé problémás, Solder és Cannon is kiváló évet tol, és Brady jól fel tud lépni a zsebbe, de a Houston ellen is látszott, hogy a belső nyomással azért jócskán lehet basztatni)

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Pittsburgh legutóbbi veresége: november 13. (–Dallas 30–35), azóta 9–0
Ez valóban elismerésre méltó sorozat, viszont én úgy érzem, hogy Soldi ezt az utóbbit túl sokszor hangoztatja, mint a csapat mellett álló érv. Összehasonlításul:
A New England legutóbbi veresége: november 13. (–Seattle 24–31), azóta 8–0, mert mi a wild card körben pihentünk 😊 Itt szerintem egyik csapat sincs előnyben a másikhoz képest 😊
Wyatt
A 9 eggyel nagyobb szám, mint a 8. :p Amúgy ez arra érv, hogy félni nem kell senkitől, ezen nem változtat, hogy az ellenfél mióta nem kapott ki. 😉

De ami még fontosabb a mutatott játék. Bajnokcsapatok ismérvei: brutális futójáték (Bell 150 yardot átlagol földön 5 meccse) és erős védelem. Ez gyilkos párosítás szokott lenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pittsburgh legutóbbi veresége: november 13. (–Dallas 30–35), azóta 9–0
Ez valóban elismerésre méltó sorozat, viszont én úgy érzem, hogy Soldi ezt az utóbbit túl sokszor hangoztatja, mint a csapat mellett álló érv. Összehasonlításul:
A New England legutóbbi veresége: november 13. (–Seattle 24–31), azóta 8–0, mert mi a wild card körben pihentünk 😊 Itt szerintem egyik csapat sincs előnyben a másikhoz képest 😊

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nyilván nem meglgepetés Soldi óriási önbizalma.... Lacival próbáljuk ezt enyhíteni....már csak babonából is.... 😊)))))

No...azért szálljunk le a földre. Ez a NE a liga legkomplettebb csapata és nem a miénk. Amíg korábban az O-tól lehetett félni, ma azt is megengedhetik maguknak, hogy később indul el a szekér, mert a D is nagyon erős. Gronk kiesése ellenére is termelik a pontokat és bár itt csökkent az ellenállhatatlansági faktor, de ezzel a D-vel jóval nyugodtabbak lehetnek.

Node képesek vagyunk bezony mi is ellenállhatatlanul játszani és nem semmi a mi komplettségünk sem. A triple B egészséges és most bizony a vizsga jön és emellett a D-ben látom azt a potenciált, amivel ez a meccs összességében meglehet, UGYANAKKOR tőlünk a maximum kell. Én egyetértek ugyanis Soldival abban, hogy Ben amikor kellett nyújtotta a teljesítményt és nem is félek tőle, hogy nem lesz ilyen ergya, mint vasárnap, de amíg egy Ravenst le lehetett a D-nek stoppolni, addig egy NE-det nem hiszem, vagyis az nem fér bele, hogy végigalszunk egy félidőt, vagy akár csak egy negyedet.

Ott kell maradnunk rajtuk, vagy nekünk kell kell ütni először, ez a kulcs...és a labdaszerzés....nagyon érdekes meccs lesz, de haló itt már csak 4 csapat van.....aki nyer az bezony a super bowlra megy......
Klemó
Na álljunk csak meg, milyen tripla B??? 4B van 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én amitől félek az a Pecc screen játéka, ahogy pl a RB-et meg tudja játszani Brady és lendületből szinte megállíthatatlan. Illetve azt a szenzációs összeszokottságot ami TB és JE között van.

Ami pozitív, hogy a védelmünket már többször alulbecsültem. Most az volt a feladat, hogy Kielce és Hill ne villogjon és sikerült is ezt megoldani.

Amitől nálunk félek, ha a Killer B tökéletesen játszik, akkor nem lenne semmi gond, de mikor játszottak tökéletesen? Sajnos ilyen ritkán van, különösen idegenben...na de ritkán játszunk AFC döntőt is és Bell tekintete nagyon elszánt volt. Hallottam olyan hangokat is, hogy irány Houston és azt ugye tudjuk, hogy Ike Taylor óta az ilyet komolyan kell venni nálunk 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván nem meglgepetés Soldi óriási önbizalma.... Lacival próbáljuk ezt enyhíteni....már csak babonából is.... 😊)))))
Klemó
Nincs itt semmiféle "óriási" önbizalom. Benne van, hogy kikapunk. Megtörténhet. De minden fegyverünk megvan, hogy nyerjünk, ami szintén nem lenne meglepetés. Ez két gigász nagy csatája lesz.

De 9 veretlen meccs után és a mutatott játék alapján nincs olyan csapat, amelyiktől félni kellene. Jelenleg bárhol, bárki ellen jó esélyekkel lépünk pályára.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Nyilván nem meglgepetés Soldi óriási önbizalma.... Lacival próbáljuk ezt enyhíteni....már csak babonából is.... 😊)))))

No...azért szálljunk le a földre. Ez a NE a liga legkomplettebb csapata és nem a miénk. Amíg korábban az O-tól lehetett félni, ma azt is megengedhetik maguknak, hogy később indul el a szekér, mert a D is nagyon erős. Gronk kiesése ellenére is termelik a pontokat és bár itt csökkent az ellenállhatatlansági faktor, de ezzel a D-vel jóval nyugodtabbak lehetnek.

Node képesek vagyunk bezony mi is ellenállhatatlanul játszani és nem semmi a mi komplettségünk sem. A triple B egészséges és most bizony a vizsga jön és emellett a D-ben látom azt a potenciált, amivel ez a meccs összességében meglehet, UGYANAKKOR tőlünk a maximum kell. Én egyetértek ugyanis Soldival abban, hogy Ben amikor kellett nyújtotta a teljesítményt és nem is félek tőle, hogy nem lesz ilyen ergya, mint vasárnap, de amíg egy Ravenst le lehetett a D-nek stoppolni, addig egy NE-det nem hiszem, vagyis az nem fér bele, hogy végigalszunk egy félidőt, vagy akár csak egy negyedet.

Ott kell maradnunk rajtuk, vagy nekünk kell kell ütni először, ez a kulcs...és a labdaszerzés....nagyon érdekes meccs lesz, de haló itt már csak 4 csapat van.....aki nyer az bezony a super bowlra megy......
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Ez a PO legszorosabb meccse. Akarki gyozhet, meg vannak a fegyverek hozza. En a NE-t irtam be a PO kezdetekor es most is rajuk tennek, de csak azert mert ok amit tudnak azt sokkal tobbszor hozzak. A vasas jobb O jatekosokbol all ugy altalanosagban es erosebbnek kellene lenniuk, de ezt nem hozzak konzekvensen. Bar erre csak akkor fogadnek ha vkit jo odds-al adnanak ( amin meglepodnek).

A NE-nek meg kell fogni a futast, bar levegoben is veszelyesek, de Bell sokkal jobb, mint BB es kockazatmentes(ebb). Ha adok-kapok lesz, de a PS futassal tudja megoldani akkor a TO-re ami donto lehet a PS D#-nek van nagyobb eselye.
Alig varom, hogy vegre legyen egy jo meccs es gyozhet a jobb.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilvan nem a mienk a legjobb vedelem, meg csak nem is a legjobb tamadosor, de nem latok most komplettebb es jobb csapatot, ezert nalam mi vagyunk az eselyesebbek.


Wyatt
Ezzel össze is foglaltad, hogy én hogy látom. 😊
Soldados
Igen, láttam, hogy miközben telón pötyögtem, te is hasonló gondolatokra jutottál 😀
Valamelyikünknek csak igaza lesz 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi:

DeWill semmilyen szerepet nem fog kapni 2-3 carryn kívül, esetleg egy RZ-runt lehet kap majd.
Pedig én valami hasonlóban bízok, hogy Tomlinék direkt jegelték DeWill-t, a végére.
Nekem tetszett, ahogyan DeWill "helyettesítette szezon elején Bell-t, és csodálkozom, hogy kevesebbet rotáltuk, használtuk az elmúlt időben.
Big B
Nem jegeljük DeWillt, hanem egyszerűen Bell a liga legjobb futója, akinek pályán a helye.

Nekem is tetszett DeWill, nagyszerű játékos. De Bell-lel nem egy kávéház. Bell olyan csúcson van, hogy ha épp nem a fülén veszi a levegőt, akkor ő van a pályán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Soldi:

DeWill semmilyen szerepet nem fog kapni 2-3 carryn kívül, esetleg egy RZ-runt lehet kap majd.
Pedig én valami hasonlóban bízok, hogy Tomlinék direkt jegelték DeWill-t, a végére.
Nekem tetszett, ahogyan DeWill "helyettesítette szezon elején Bell-t, és csodálkozom, hogy kevesebbet rotáltuk, használtuk az elmúlt időben.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilvan nem a mienk a legjobb vedelem, meg csak nem is a legjobb tamadosor, de nem latok most komplettebb es jobb csapatot, ezert nalam mi vagyunk az eselyesebbek.


Wyatt
Ezzel össze is foglaltad, hogy én hogy látom. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én most vagyok elégedett a szezonnal, ugyanis szerintem ez volt a Steelers utolsó győztes mérkőzése ebben az idényben. Nem azért, mert a Pats-et nem lehet megverni a Rókalyukban, hanem mert pontosan az az erősségük, ami nekünk a gyengénk: már látom a belögybölt labdákat Edelmannak és az aktuális TE-nek. a LB és a DB sor közé, a gyors oldalpasszokat, amivel folyamatosan fognak 5-6 yardokat haladni. Ez az a meccs, amit a támadósor egyszerűen nem tud megnyerni, a védelemnek is igen komolyan be kell segítenie labdaszerzésekkel. Összességében nem látom, hogy tíz meccsből két-három alkalomnál többször tudnánk ott nyerni, de hátha pont ez lesz a győztes meccs.

Ui: Eltűntek a vertikális passzjátékok szinte teljesen. Nagyon örülök, hogy végre futunk és futunk, de üvölt a safetyk helyezkedése egy-egy hosszú passzért néha, pedig DHB, Hamilton és Ayers se lassú gyerek.
Szokol
20-30%-nál biztosan sokkal nagyobb az esélyetek, én egyáltalán nem látom ezt a NE-et annyira jó csapatnak idén, ha nem náluk lenne a meccs akkor titeket tartanálak esélyesebbnek, így némileg őket, de semmiképp sem markánsan. Bell-t sztem ők sem fogják tudni megfogni, hihetetlen hogy gyakorlatilag senkinek se sikerül, mindig hoz egy rakás plusz yardot, rohadt idegesítő lehet a védelmeknek ez 😊 persze ha vki ki tud találni ellene ellenszert az Belichick lesz, de akkor jönnie kell BB-nek, aki valóban nincs vmi jó formában látszólag, de azért megvan a tapasztalata hozzá, h bízni lehessen benne.
Remélem behúzzátok.
Szesze
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Ezt sokan elegánsan elfelejtik, de azt is, hogy a Steelers hasonló cipőben jár. 😉

Top 10 QB
1. Prescott - ki is kaptak
2. Brady - ki is kaptak

Egyébként szerintem nem releváns információ, csak érdekes.

Peace
vpi
Azé egy Big Ben nélküli meccset belevenni a buliba finoman szólva is ferdítés.
Másrészt Kirk Cousins azért csak nyomott egy 0 TD-s 2 INT-es meccset a Steelers ellen.

Peace.
empty taxi
Az idény első meccsére alapozni egy kiragadott statisztikát nyilván nem ferdítés...

War.
vpi
Ízlések és pofonok, War(d) meg vár visszavonult.
empty taxi
Sajnos nem a jó Ward 😀

több mint 7 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
szerintem is nyerünk...nem tudom miért,de úgy érzem megfogjuk a Patset...Harrison 2-3 zsák...aztán meglátjuk 😊

szerk:plusz egy fogadásom volt az évre,Bell SB MVP lesz...muszáj neki 😉

Szerkesztette: thebeke
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én most vagyok elégedett a szezonnal, ugyanis szerintem ez volt a Steelers utolsó győztes mérkőzése ebben az idényben. Nem azért, mert a Pats-et nem lehet megverni a Rókalyukban, hanem mert pontosan az az erősségük, ami nekünk a gyengénk: már látom a belögybölt labdákat Edelmannak és az aktuális TE-nek. a LB és a DB sor közé, a gyors oldalpasszokat, amivel folyamatosan fognak 5-6 yardokat haladni. Ez az a meccs, amit a támadósor egyszerűen nem tud megnyerni, a védelemnek is igen komolyan be kell segítenie labdaszerzésekkel. Összességében nem látom, hogy tíz meccsből két-három alkalomnál többször tudnánk ott nyerni, de hátha pont ez lesz a győztes meccs.

Ui: Eltűntek a vertikális passzjátékok szinte teljesen. Nagyon örülök, hogy végre futunk és futunk, de üvölt a safetyk helyezkedése egy-egy hosszú passzért néha, pedig DHB, Hamilton és Ayers se lassú gyerek.
Szokol
20-30%-nál biztosan sokkal nagyobb az esélyetek, én egyáltalán nem látom ezt a NE-et annyira jó csapatnak idén, ha nem náluk lenne a meccs akkor titeket tartanálak esélyesebbnek, így némileg őket, de semmiképp sem markánsan. Bell-t sztem ők sem fogják tudni megfogni, hihetetlen hogy gyakorlatilag senkinek se sikerül, mindig hoz egy rakás plusz yardot, rohadt idegesítő lehet a védelmeknek ez 😊 persze ha vki ki tud találni ellene ellenszert az Belichick lesz, de akkor jönnie kell BB-nek, aki valóban nincs vmi jó formában látszólag, de azért megvan a tapasztalata hozzá, h bízni lehessen benne.
Remélem behúzzátok.
Szesze
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Ezt sokan elegánsan elfelejtik, de azt is, hogy a Steelers hasonló cipőben jár. 😉

Top 10 QB
1. Prescott - ki is kaptak
2. Brady - ki is kaptak

Egyébként szerintem nem releváns információ, csak érdekes.

Peace
vpi
Azé egy Big Ben nélküli meccset belevenni a buliba finoman szólva is ferdítés.
Másrészt Kirk Cousins azért csak nyomott egy 0 TD-s 2 INT-es meccset a Steelers ellen.

Peace.
empty taxi
Az idény első meccsére alapozni egy kiragadott statisztikát nyilván nem ferdítés...

War.
vpi
Ízlések és pofonok, War(d) meg vár visszavonult.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Én most vagyok elégedett a szezonnal, ugyanis szerintem ez volt a Steelers utolsó győztes mérkőzése ebben az idényben. Nem azért, mert a Pats-et nem lehet megverni a Rókalyukban, hanem mert pontosan az az erősségük, ami nekünk a gyengénk: már látom a belögybölt labdákat Edelmannak és az aktuális TE-nek. a LB és a DB sor közé, a gyors oldalpasszokat, amivel folyamatosan fognak 5-6 yardokat haladni. Ez az a meccs, amit a támadósor egyszerűen nem tud megnyerni, a védelemnek is igen komolyan be kell segítenie labdaszerzésekkel. Összességében nem látom, hogy tíz meccsből két-három alkalomnál többször tudnánk ott nyerni, de hátha pont ez lesz a győztes meccs.

Ui: Eltűntek a vertikális passzjátékok szinte teljesen. Nagyon örülök, hogy végre futunk és futunk, de üvölt a safetyk helyezkedése egy-egy hosszú passzért néha, pedig DHB, Hamilton és Ayers se lassú gyerek.
Szokol
20-30%-nál biztosan sokkal nagyobb az esélyetek, én egyáltalán nem látom ezt a NE-et annyira jó csapatnak idén, ha nem náluk lenne a meccs akkor titeket tartanálak esélyesebbnek, így némileg őket, de semmiképp sem markánsan. Bell-t sztem ők sem fogják tudni megfogni, hihetetlen hogy gyakorlatilag senkinek se sikerül, mindig hoz egy rakás plusz yardot, rohadt idegesítő lehet a védelmeknek ez 😊 persze ha vki ki tud találni ellene ellenszert az Belichick lesz, de akkor jönnie kell BB-nek, aki valóban nincs vmi jó formában látszólag, de azért megvan a tapasztalata hozzá, h bízni lehessen benne.
Remélem behúzzátok.
Szesze
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Ezt sokan elegánsan elfelejtik, de azt is, hogy a Steelers hasonló cipőben jár. 😉

Top 10 QB
1. Prescott - ki is kaptak
2. Brady - ki is kaptak

Egyébként szerintem nem releváns információ, csak érdekes.

Peace
vpi
Azé egy Big Ben nélküli meccset belevenni a buliba finoman szólva is ferdítés.
Másrészt Kirk Cousins azért csak nyomott egy 0 TD-s 2 INT-es meccset a Steelers ellen.

Peace.
empty taxi
Az idény első meccsére alapozni egy kiragadott statisztikát nyilván nem ferdítés...

War.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én most vagyok elégedett a szezonnal, ugyanis szerintem ez volt a Steelers utolsó győztes mérkőzése ebben az idényben. Nem azért, mert a Pats-et nem lehet megverni a Rókalyukban, hanem mert pontosan az az erősségük, ami nekünk a gyengénk: már látom a belögybölt labdákat Edelmannak és az aktuális TE-nek. a LB és a DB sor közé, a gyors oldalpasszokat, amivel folyamatosan fognak 5-6 yardokat haladni. Ez az a meccs, amit a támadósor egyszerűen nem tud megnyerni, a védelemnek is igen komolyan be kell segítenie labdaszerzésekkel. Összességében nem látom, hogy tíz meccsből két-három alkalomnál többször tudnánk ott nyerni, de hátha pont ez lesz a győztes meccs.

Ui: Eltűntek a vertikális passzjátékok szinte teljesen. Nagyon örülök, hogy végre futunk és futunk, de üvölt a safetyk helyezkedése egy-egy hosszú passzért néha, pedig DHB, Hamilton és Ayers se lassú gyerek.
Szokol
20-30%-nál biztosan sokkal nagyobb az esélyetek, én egyáltalán nem látom ezt a NE-et annyira jó csapatnak idén, ha nem náluk lenne a meccs akkor titeket tartanálak esélyesebbnek, így némileg őket, de semmiképp sem markánsan. Bell-t sztem ők sem fogják tudni megfogni, hihetetlen hogy gyakorlatilag senkinek se sikerül, mindig hoz egy rakás plusz yardot, rohadt idegesítő lehet a védelmeknek ez 😊 persze ha vki ki tud találni ellene ellenszert az Belichick lesz, de akkor jönnie kell BB-nek, aki valóban nincs vmi jó formában látszólag, de azért megvan a tapasztalata hozzá, h bízni lehessen benne.
Remélem behúzzátok.
Szesze
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Igen. Mondjuk az volt az elso meccs a Collins-trade utan, latszott, hogy kicsit meg keresgeljuk a dolgokat. Es azon a meccsen egy kb 70 szazalekot nyujto O volt 1 yardra attol, hogy 31 pontot firkaljon fel az akkor kb elso szamu vedelemnek.

De azt sokkal tobben felejtik el "elegansan", hogy azota teljesen jol osszeallt a vedelem, a Ravens elleni 23 pontbol 14 az volt, hogy nem tudtuk megfogni az elrugott labdat. Mindennel egyutt volt 15.6 engedett pont meccsenkent (#1, de ez kb mindenhol el volt sunnyogva), a Seahawks elleni ota meg most pontosan nem tudom, de asszem 13 alatt. Es ebben benne van a Ravens elleni es a Houston elleni ajandekosztas (13 es 14 pont csak a mezonypozicio miatt).

Persze, nem jatszottunk normalis iranyitoval es csapattal, de korabban a liga also harmadaban levo iranyitokat is kepesek voltunk All-Pro szintre hozni. Legalabb ez javult 😊

Amugy jobban orulok a Pittsburghnek valamivel, mert mindket csapat ellen nehez lett volna, de a Chiefs meg mindig underrated, igy meg legalabb az nincs, hogy megint a "konnyut" kaptuk 😊

A Steelers ellen rendre mi jottunk ki jobban az elmult evekben, de mindig volt mire fogni. Most van Big Ben, Bell, Antonio, most mar nincs kifogas, nyerjen a jobb 😊 Nincs Martavis persze, de nalunk meg Gronk, egy jatekos kieseset pedig egy jo csapatnak el kell birnia.

Nyilvan nem a mienk a legjobb vedelem, meg csak nem is a legjobb tamadosor, de nem latok most komplettebb es jobb csapatot, ezert nalam mi vagyunk az eselyesebbek.

Ha meg ki kell esni, inkabb egy teljes tamadoarzenallal levo Steelers ellen tegyuk, mint a Chiefs ellen. Persze, ne essunk ki 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentzről nem is beszélve 😉 😛 (vhogy egyébként éreztem hogy így lesz, megverünk titket egy számotokra némileg irrelevánsmeccsen, de a végelszámolásnál ti lesztek ott s nem mi.....)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én most vagyok elégedett a szezonnal, ugyanis szerintem ez volt a Steelers utolsó győztes mérkőzése ebben az idényben. Nem azért, mert a Pats-et nem lehet megverni a Rókalyukban, hanem mert pontosan az az erősségük, ami nekünk a gyengénk: már látom a belögybölt labdákat Edelmannak és az aktuális TE-nek. a LB és a DB sor közé, a gyors oldalpasszokat, amivel folyamatosan fognak 5-6 yardokat haladni. Ez az a meccs, amit a támadósor egyszerűen nem tud megnyerni, a védelemnek is igen komolyan be kell segítenie labdaszerzésekkel. Összességében nem látom, hogy tíz meccsből két-három alkalomnál többször tudnánk ott nyerni, de hátha pont ez lesz a győztes meccs.

Ui: Eltűntek a vertikális passzjátékok szinte teljesen. Nagyon örülök, hogy végre futunk és futunk, de üvölt a safetyk helyezkedése egy-egy hosszú passzért néha, pedig DHB, Hamilton és Ayers se lassú gyerek.
Szokol
20-30%-nál biztosan sokkal nagyobb az esélyetek, én egyáltalán nem látom ezt a NE-et annyira jó csapatnak idén, ha nem náluk lenne a meccs akkor titeket tartanálak esélyesebbnek, így némileg őket, de semmiképp sem markánsan. Bell-t sztem ők sem fogják tudni megfogni, hihetetlen hogy gyakorlatilag senkinek se sikerül, mindig hoz egy rakás plusz yardot, rohadt idegesítő lehet a védelmeknek ez 😊 persze ha vki ki tud találni ellene ellenszert az Belichick lesz, de akkor jönnie kell BB-nek, aki valóban nincs vmi jó formában látszólag, de azért megvan a tapasztalata hozzá, h bízni lehessen benne.
Remélem behúzzátok.
Szesze
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Ezt sokan elegánsan elfelejtik, de azt is, hogy a Steelers hasonló cipőben jár. 😉

Top 10 QB
1. Prescott - ki is kaptak
2. Brady - ki is kaptak

Egyébként szerintem nem releváns információ, csak érdekes.

Peace
vpi
Azé egy Big Ben nélküli meccset belevenni a buliba finoman szólva is ferdítés.
Másrészt Kirk Cousins azért csak nyomott egy 0 TD-s 2 INT-es meccset a Steelers ellen.

Peace.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
S a Steelers erejét bizonyítja a kilenc meccses győzelmi szériájuk. Két kivétellel ugyanazokat a csapatokat verték meg, mint a Pats. Az egyik az idén powerhouse Colts, a másik a csak azért sem szerzünk 20 pontnál többet Giants. Esetleg imponáló lehet még, hogy a Browns-t oda-vissza verték meg.
Vagy a négy meccses vereségsorozatuk Tannehill-Brady-Flacco-Prescott ellen sokkal kisebb jelentőségű, mint a Pats Hawks elleni veresége.
Komolyan. Egymás ellen játszott a két csoport; a különböző meccsek irányítói:
Pats: Palmer-Wilson-Goff-Kapor-Sziamiau-Oszi 5-1 (közös ellenfelek ellen: 8-1)
Steelers: Kuzin-Wentz-Alex-Prescott-Eli-Luck 4-2 (közös ellenfelek ellen: 7-2)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Áh...lefutott sajnos...meg sem kell nézni mert a Pecc annyira simán nyer | 😉 |
Klaci79
Inkább a GM játék topikban jeletkezz, mint itt spoilerezz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.