Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Gyerekek! Ha egy 53 + 10 kerettagságból mindenkit ki akarnának rúgni, ha valami nem okés, akkor nem maradna játékos. Nem egyszer van - főleg a camp környékén - verekedés edzésen, de beszólás az majdnem mindennapos akkora a tesztoszteron szint. Hja és no, lehet nem mindenkinek van meg a mondás úgy 2008 tájékán egy rosszul sikerült Ben meccs után. "Nem vagy Brady ne dobálj össze vissza, bízd a D-re a labdát" (pontosan már nem emlékszem, de ez volt a lényege) Nos és ki mondta ezt? Na ki? Ettől még Ben ugyanerről az emberről szuperlativuszokban beszél most.

Más: A Dupree mondás egy bizonyos Paul Zeise tweetjéből jött. Ő javított később, hogy nem az hangzott el.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan


Besírtam 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos ebben az ügyben valami nagyon kezd szétcsúszni....és vagy összezár a csapat és akkor ebből kijöhetünk erősebben vagy lesznek széthúzások és az nagyon nem tesz jót:
Bud Dupree said @jharrison9292 didn't even visit Ryan Shazier in the hospital. Not true, Harrison said. He even did this to salute him...
Klaci79
Nos. Egyre inkább azt lehet gondolni, hogy JH már régóta cancer in the locker room figura volt. Ha lehet hinni a híreszteléseknek, amit most boldog-boldogtalan a nyilvánosság elé tár. Akkor megint jön a kérdés más aspektusból: faxért nem lett kezelve, remdezve, kibaszva,,, ?
Már, ha lehet hinni a híreszteléseknek...
kishaszi
HA lehet nekik hinni,,,tán mert legenda? De hogy ez el lett baxva az tuti...hogy mennyire, azt még nem tudjuk. De az is biztos, hogy bármennyire is imádom, Watt helyére nem tettem volna be.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Sajnos ebben az ügyben valami nagyon kezd szétcsúszni....és vagy összezár a csapat és akkor ebből kijöhetünk erősebben vagy lesznek széthúzások és az nagyon nem tesz jót:
Bud Dupree said @jharrison9292 didn't even visit Ryan Shazier in the hospital. Not true, Harrison said. He even did this to salute him...
Klaci79
Nos. Egyre inkább azt lehet gondolni, hogy JH már régóta cancer in the locker room figura volt. Ha lehet hinni a híreszteléseknek, amit most boldog-boldogtalan a nyilvánosság elé tár. Akkor megint jön a kérdés más aspektusból: faxért nem lett kezelve, remdezve, kibaszva,,, ?
Már, ha lehet hinni a híreszteléseknek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos ebben az ügyben valami nagyon kezd szétcsúszni....és vagy összezár a csapat és akkor ebből kijöhetünk erősebben vagy lesznek széthúzások és az nagyon nem tesz jót:
Bud Dupree said @jharrison9292 didn't even visit Ryan Shazier in the hospital. Not true, Harrison said. He even did this to salute him...
Klaci79
Ebben azt gondolom csapaton belül összezárás van, de Tomlinnak most van dolga az igaz. De ebben ő jó, szóval bízzunk benne.

Amit idéztél az pedig nem Dupree szavai voltak és ez az egészben a gáz. A csávó már helyesbített is, hogy Dupree nem ezt mondta, hanem azt, hogy az LB corppal nem tartott, amikor együtt mindenki ment....szóval keverik a szart a firkászok is rendesen...
Klemó
Ráadásul ezt Gerry Dulactól olvastam, aki azért tényleg bennfentes...nem a szarkavaró fajta...vagy mégis...de már maga az egész megszólalás Dupree részéről bántotta a szemem, így ha nem mondta akkor annak örülök. Olyan gyerekes a dolog...
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Sajnos ebben az ügyben valami nagyon kezd szétcsúszni....és vagy összezár a csapat és akkor ebből kijöhetünk erősebben vagy lesznek széthúzások és az nagyon nem tesz jót:
Bud Dupree said @jharrison9292 didn't even visit Ryan Shazier in the hospital. Not true, Harrison said. He even did this to salute him...
Klaci79
Ebben azt gondolom csapaton belül összezárás van, de Tomlinnak most van dolga az igaz. De ebben ő jó, szóval bízzunk benne.

Amit idéztél az pedig nem Dupree szavai voltak és ez az egészben a gáz. A csávó már helyesbített is, hogy Dupree nem ezt mondta, hanem azt, hogy az LB corppal nem tartott, amikor együtt mindenki ment....szóval keverik a szart a firkászok is rendesen...
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
 www.facebook.com/andrew.duncan.395017/posts/10155246138014021
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos ebben az ügyben valami nagyon kezd szétcsúszni....és vagy összezár a csapat és akkor ebből kijöhetünk erősebben vagy lesznek széthúzások és az nagyon nem tesz jót:
Bud Dupree said @jharrison9292 didn't even visit Ryan Shazier in the hospital. Not true, Harrison said. He even did this to salute him...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Aha.. Ha ennyire nem tud semmit hozzátenni a dolgokhoz, akkor mi a kockázat az elengedésében? Semmit nem érő mélységet bárhogy tudtunk volna teremteni.
A másik meg nem azzal van baj, hogy elmondja valaki, hogy JH be se járt az összetartásra, hanem azzal, hogy ne nyilatkozgasson senki olyat, hogy az örökségét rombolja stb.
kishaszi
Én nem mondtam olyat, hogy nem tud hozzátenni semmit.....valamit félreolvastál....pont ő egy olyan értékes mélysége volt a csapatnak, ami aranyat érhetett volna a PO-ban. Az már más kérdés, hogy egy 4-3 D-ben a Patriotsnak aranyat ér-e. Ez nem evidens, erről beszéltem.

Az utóbbit ki nyilatkozta? Megnéztem az összes tweet-et és a Pouncey nyilatkozatot. Szót nem ejtenek arról, hogy rombolná bárki is az örökségét. Ha van ilyen azzal Én sem értek egyet. (még akkor is ha hozzáteszem a mondás igaz)
Klemó
Maurkice Pouncey rips James Harrison: He 'erased his own legacy' with Steelers

 triblive.com/sports/steelers/13117124-74/maurkice-pouncey-destroys-james-harrison-he-erased-his-own-legacy-with-steelers?utm_term=Autofeed&utm_campaign=Echobox&utm_medium=TRS&utm_source=Twitter#link_time=1514437635
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ami igen komoly változás volt, még úgy is, hogy egyébként Hubbard jobbat nyomott, mint vártam, az Gilbert visszatérése...(Meki mellett persze)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Ebben egyetértünk, Klemó, d megpróbálom átfogalmazni: én 1 éve váltottam munkahelyet, és az új helyen - legyen is akár xy dologban igazam, nem úgy veszi ki magát a véleményem, ha "világgá kürtölöm", mintha egy olyan valaki tenné ezt, aki jobban benne van a rendszerben, és ez nem gondolom, hogy baj..
kishaszi
Nos látod...Én kifejezetten úgy dolgozom, hogy az új embereim (akit felveszek) meghallgatom mindenről. Nem azért, mert okosak lennének, hanem azért, mert a szervezeti vakság miatt Én (vagy a csapat) nem láthat mindent jól.....de ez már kezd off lenni, de értem mire gondolsz.
Klemó
Gondolom mindketten Magyarorszagon dolgoztok. Rossz ha nem tudod elmondani az igazadat, mert uj vagy. Lehet nincs igazad csak nem tudsz mindenrol, de akkor ezt el lehetne mondani neked is. Ha igazad van akkor meg tart karokkal ( jutalmakkal ) kellene honoralniuk.
Egy uj ember meg, hogy mondja el neked a szervezeti hibaitokat, foleg ha nem is gondolod/tartod okosnak oket ( valoszinuleg nem tudod, mert annyira ujak rosszabb esetben nem erdekel mert nem szamit. )
A Senior nem kulonb ember, csak tapasztaltabb a munkaban ami a hosszu evek alatt jott. Cserebe tobb a felelosege, fizetese es a jutattasai is.

Nem kotozkodes, csak erthetetlen, hogy a rengeteg nyugati ceg Mo-n miert csinalja maskeppen.

Szerkesztette: no
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Kicsit más téma. Nekem Vance McDonald játéka nagyon tetszik. Kicsit azt érzem, hogy meglett a kémia Ben és közte. Futásoknál nagyon nagy threat és bezony a rövid játékoknál is. Remélem bírni fogja egészséggel, mert azt érzem ő különbség lehet.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Brian Billick engedte el eloszor JH-t. A legfontosabb dolognak tartja, hogy tehetseget nem engedsz ki az ajton szerzodes nelkul a keretszukitesekkor. Lattak, hogy borzaszto tehetseges es ilyen szempontbol a legnagyobb hibajanak tartja. De az akkori Ravens prteam kivalo, kiforrt, eros egyseg volt akiknel akkor nem volt jobb es mas csapatreszben azert volt talent hiany. Ahogy a ti D-tek sem egy epulgeto egyseg volt.
D elmondhatja a velemenyet, de az hogy JH nem mentoralta nehogy jobb legyen!?! Ezen percekig rohogtem.
no
Valóban, ez utóbbin Én is....ez már butaság nyilván... 😊

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Amikor egy csapatban előjön, hogy nekem előkogom van az komoly baj. Ha egy ennyire egységre építő sportban valaki elképzeli, hogy Ő a valaki es barmit megtehetbaz baj. BD vagy MP pont ugyanolyan joggal nyilatkozhat mint BR vagy AB vagy bárki. Ez egy butaság sztem, hogy Dupre ne mondja el. Jelenleg akkor senki Benen kívül nem nyilatkozhatta volna? Az meg ugye egy jól ismert mantra, hogy D ben nem kezd első évben senkim TJ erre rácafolt és olyat tett le amire senki mem számított. Hamarabb elengedni sztem kockázat lett volna egy sérülés vagy barmi miatt. Nem azért mert máshol akkora erősítés. Hanem mert itt adott egy mélyseget. Sajnos Ő már nem akkora erősítés a mai játékban. Ennyi idősen. Imadtam és továbbra is szeretem, de neki itt és most szögre kellett volna akasztani. Már nem fog rombolni. Ne legyen igazam, de nem érzem benne már.
polamalu
Nem kezd elso eveben senki? Ez milyen mantra? A legjobbak kezdenek akarki legyen az. Az egy mas kerdes, hogy volt olyan D-tek ahol nem fertek be a rookiek, aminek tobb oka volt, de semmikeppen nem az hogy rookie.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Nem off, csak más területről próbáltam példát hozni 😉
Az, ha a főnöknek mondom el más, mintha a folyosón mindenki másnak ekézek valakit.
A másik: nem is neked szólt, hanem úgy általánosan, ugye az olvasható itt, hogy kvázi nulla volt a hozzáadott értéke

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ebben egyetértünk, Klemó, d megpróbálom átfogalmazni: én 1 éve váltottam munkahelyet, és az új helyen - legyen is akár xy dologban igazam, nem úgy veszi ki magát a véleményem, ha "világgá kürtölöm", mintha egy olyan valaki tenné ezt, aki jobban benne van a rendszerben, és ez nem gondolom, hogy baj..
kishaszi
Nos látod...Én kifejezetten úgy dolgozom, hogy az új embereim (akit felveszek) meghallgatom mindenről. Nem azért, mert okosak lennének, hanem azért, mert a szervezeti vakság miatt Én (vagy a csapat) nem láthat mindent jól.....de ez már kezd off lenni, de értem mire gondolsz.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Aha.. Ha ennyire nem tud semmit hozzátenni a dolgokhoz, akkor mi a kockázat az elengedésében? Semmit nem érő mélységet bárhogy tudtunk volna teremteni.
A másik meg nem azzal van baj, hogy elmondja valaki, hogy JH be se járt az összetartásra, hanem azzal, hogy ne nyilatkozgasson senki olyat, hogy az örökségét rombolja stb.
kishaszi
Én nem mondtam olyat, hogy nem tud hozzátenni semmit.....valamit félreolvastál....pont ő egy olyan értékes mélysége volt a csapatnak, ami aranyat érhetett volna a PO-ban. Az már más kérdés, hogy egy 4-3 D-ben a Patriotsnak aranyat ér-e. Ez nem evidens, erről beszéltem.

Az utóbbit ki nyilatkozta? Megnéztem az összes tweet-et és a Pouncey nyilatkozatot. Szót nem ejtenek arról, hogy rombolná bárki is az örökségét. Ha van ilyen azzal Én sem értek egyet. (még akkor is ha hozzáteszem a mondás igaz)
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Brian Billick engedte el eloszor JH-t. A legfontosabb dolognak tartja, hogy tehetseget nem engedsz ki az ajton szerzodes nelkul a keretszukitesekkor. Lattak, hogy borzaszto tehetseges es ilyen szempontbol a legnagyobb hibajanak tartja. De az akkori Ravens prteam kivalo, kiforrt, eros egyseg volt akiknel akkor nem volt jobb es mas csapatreszben azert volt talent hiany. Ahogy a ti D-tek sem egy epulgeto egyseg volt.
D elmondhatja a velemenyet, de az hogy JH nem mentoralta nehogy jobb legyen!?! Ezen percekig rohogtem.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ebben egyetértünk, Klemó, d megpróbálom átfogalmazni: én 1 éve váltottam munkahelyet, és az új helyen - legyen is akár xy dologban igazam, nem úgy veszi ki magát a véleményem, ha "világgá kürtölöm", mintha egy olyan valaki tenné ezt, aki jobban benne van a rendszerben, és ez nem gondolom, hogy baj..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
"Nem gondolom, hogy felsőbbrendű, de tudod van az a szint, ahol az ember megtehet dolgokat, és van, ahol még nem"

Nem beszélünk másról. Az Én értékrendemben nincs érinthetetlen és nincs olyan sem, hogy valaki ne mondhatná el a véleményét nyíltan bárki legyen is az. Egy ikont nem csak a múltja teszi azzá ami hanem az ahogy ikonként viselkedik. Neki is felelőssége van és ha nem úgy tesz, nem úgy viselkedik, akkor bezony tűrnie kell, hogy ezt szóvá is teszik. Ez nekem egy egészséges öltöző és nem az, amikor egy "Harriosonnak többet lehet, mint egy Dupreenek".

De mondom ez hitvita és elfogadom, hogy ebben árnyaltabb a véleményed.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Aha.. Ha ennyire nem tud semmit hozzátenni a dolgokhoz, akkor mi a kockázat az elengedésében? Semmit nem érő mélységet bárhogy tudtunk volna teremteni.
A másik meg nem azzal van baj, hogy elmondja valaki, hogy JH be se járt az összetartásra, hanem azzal, hogy ne nyilatkozgasson senki olyat, hogy az örökségét rombolja stb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Amikor egy csapatban előjön, hogy nekem előkogom van az komoly baj. Ha egy ennyire egységre építő sportban valaki elképzeli, hogy Ő a valaki es barmit megtehetbaz baj. BD vagy MP pont ugyanolyan joggal nyilatkozhat mint BR vagy AB vagy bárki. Ez egy butaság sztem, hogy Dupre ne mondja el. Jelenleg akkor senki Benen kívül nem nyilatkozhatta volna? Az meg ugye egy jól ismert mantra, hogy D ben nem kezd első évben senkim TJ erre rácafolt és olyat tett le amire senki mem számított. Hamarabb elengedni sztem kockázat lett volna egy sérülés vagy barmi miatt. Nem azért mert máshol akkora erősítés. Hanem mert itt adott egy mélyseget. Sajnos Ő már nem akkora erősítés a mai játékban. Ennyi idősen. Imadtam és továbbra is szeretem, de neki itt és most szögre kellett volna akasztani. Már nem fog rombolni. Ne legyen igazam, de nem érzem benne már.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Tök másról beszélsz. Nem gondolom, hogy felsőbbrendű, de tudod van az a szint, ahol az ember megtehet dolgokat, és van, ahol még nem. Amúgy meg JH nem azért ikon, mert valamit elért a ligában, hanem mert a Steelersért tett annyi mindent, és van különbség a kettő között. Ha másért nem, ezért valamennyi tisztelet jár neki...
Azt, hogy ki mit hitt el akkoriban Harrisonról azt nem tudom, mert nem voltam ott sem az öltözőben, sem a csapatnál, így erről én inkább nem nyilatkoznék.
Ami feltehetőleg igaz, hogy vagy nem akart beállni a sorba, vagy lazáskodott-- Nyilván Cowherék nem tolerálták többször is, helyesen. Semmilyen elvet nem sugallok, többszöri próbálkozás után feltehetőleg felfogta JH is, hogy kisebb lépésekben haladva, odatéve magát fog érvényesülni - nem a fizikai korlátai miatt szedálták.-
Én egyáltalán nem hülyéztem Porter elengedésénél, öreg volt már, és pénzt akart.-
Az utolsóban nem vitatkozom, mert kicsit máshogy látom. Elfogadom az álláspontod, de némileg én eltérőbben gondolkozom erről, én tartom magam ahhoz, hogy amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisöregnek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Na most nem azért a húsz fillérért, de még Pouncey se az a kategória, aki annyira dumálhat JH esetében, mert mindentől függetlenül még akárhogy nézzük MP-t, messze nincs azon a szinten, ahol JH, ha a klubért tett dolgokat vesszük.
Ettől még véleménye lehet, el is mondhatja, ahogy Dupree is, de - és ezt Klemó neked: JH-val régen a hozzáállásával volt gond, és nem a 180 centijével..
Én mondjuk nem török pálcát senki felett, de ez a sztori nagyon katyvaszos, s tartom, hogy sokkal hamarabb meg kellett volna lépni.
kishaszi
Bocs, de nekem ez a senioritás elve nagyon távol áll úgy eleve a személyiségemtől, vagyis azért, mert valaki elért valamit a múltban felsőbbrendű lenne, vagy bármit megtehetne.....de ez innen hitvita....

De reagálnék a végére. Lehet Én más pályautat láttam. Egy 6 foot undersized OLB-ről beszélünk, akiről nem hitte el senki az elején, hogy az NFL-ben jó lehet. Pont ez az elv amit Te sugallsz, ha érvényes lett volna nálunk soha nem játszik, de talán az NFL-ben sem. Tomlin "standard is a standard" elve és az, hogy alatta mindenki egyenlő adta meg neki az esélyt. Egy Tomlin anno elengedte Portert, mert látta mögötte már Harrisont. Akkor majdnem MINDENKI hülyézte, hogy elengedi az ikont és gáz lesz. Senki, de senki nem ismerte akkor Harrisont, de Tomlin látta már az edzésmunkáját.....2007-ben ment el, amikor az előbbi ismeretlen JH már 29 éves volt. No és 2008-ban tudjuk ki lett az év védője.......

Hja és 2006-ban, ha egy Porter nem megy el a csapatmeetingre, mert sztár, akkor ugyanúgy elvárnám Harrisontól, hogy ezt szóvá tegye és ugyanúgy védeném, mint most Dupreet, vagy ippeg Pounceyt, aki utóbbi csak Harrison "áldozat" szerepét árnyalja és semmi mást.

Hja és szépen illik ide, hogy Hilton a hét AFC védője....FA-ként....érdemes visszaolvasni a depo-ra anno. Könnyen lehetett volna ő harmadik a sorban Golson, vagy éppen a friss Sutton mögött. De már a camp-ben felfigyeltek rá és meg is kapta a lehetőséget.

Szerkesztette: Klemó