Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Steelers InactivesNo. 7 QB Ben Roethlisberger
No. 24 CB Coty Sensabaugh
No. 26 RB Le'Veon Bell
No. 53 C Maurkice Pouncey
No. 66 OG David DeCastro
No. 84 WR Antonio Brown
No. 97 DE Cameron Heyward
Browns Inactives
No. 6 QB Cody Kessler
No. 40 FB Danny Vitale
No. 48 LB Jeremy Cash
No. 63 C Marcus Martin
No. 79 OL Geoff Gray
No. 83 WR Matt Hazel
No. 89 TE Matt Lengel
Steelers.com ról
több mint 8 éve
Szerintem ez a pihentetés inkább a sérülések biztos elkerülését jelentik, így részemről egyetértek vele.
több mint 8 éve
Általában Gronk szokott pihenni, ő lehet, hogy megkapja most is, mert ő tényleg kulcsszereplő lehet a PO-ban. Brady lehet, hogy lejön valamikor, ha úgy van a meccs (nagy előnynél és nagy hátránynál is volt már rá példa), esetleg a sérülésekkel küszködők közül lehet, egy-kettő megint kap egy kis regenerálódási időt, ahogyan Miamiban, de annak jó vége nem lett 😀Alapesetben én remélem, hogy Gronk mellett max egy-két ember marad ki a huzamosabb ideje sérülésekkel küszködők közül, akinek ez a két hét elég lehet arra, hogy teljesen felépüljenek végre. De tömeges pihentetés, pláne ilyen mértékben még akkor sem hiszem, hogy lesz, hogy úgy tűnhet, hogy ti elengeditek ezt a szezonzárót, és ha így lenne, akkor még vereséggel is meglehetne az 1. kiemelés. Nem hinném, hogy bízunk annyira a Brownsban, hogy ezt meglépjük, meg szerintem felesleges is, játsszanak csak a kezdők, akik tudnak, aztán a jövő héten úgyis pihenhetnek.

több mint 8 éve
A pihentetés nyilván veszélyes a következő meccsre nézve, de szerintem Tomlin nem a pihentetés oldalát nézi, hanem azt, hogy most tesztelheti ki az aki a backupok oldaláról képes teljesítményt lerakni az asztalra. Arról nem is beszélve, hogy ezek a srácok most kapnak majd egy teljes meccs terhelést. Ez akkor jöhet jól, ha valaki - ne adja ég - megsérül. Én ezt érzem fontosnak és hiszem, hogy Tomlin ezt erősíti a srácokban és azt, hogy ezt a meccset bizony meg kell nyerni.Mindenesetre az azért mókás, hogy mit lép a patriots ebben a helyzetben. Pihentetnek ők is valakit esetleg, vagy mennek ameddig nincs meg a magabiztos előny és onnantól jön a backup....
több mint 8 éve
Tavaly lefolytattunk egy hitvitát Soldi barátommal (ha nem sértelek meg 😀), hogy jót tesz e vajon a pihenés BB-nek és csapatának. Akkor végül pozitívan jöttünk i a Browns elleni pihenésből és a csapat nagyszerűen játszott a Dolphins ellen, majd a Chiefs ellen is győztünk. Aztán persze a Pecc ellen már nem bírtunk meccsben maradni, de ez kevéssé hiszem, hogy az extra bye week miatt volt.De azt is mondtam, hogy Tomlin képes lehet rá, hogy ne látszódjon a rozsda, csak nagy fába vágta a fejszéjét. 😉 az meg nem is kérdés, hogy a Patstől nem a 17. heti pihenő miatt kaptunk ki. Szimplán azért, mert gyengébbek voltunk.
Most két hét pihenő vár a sztárokra, érdekes lesz, hogy mennyire tudnak majd frissek maradni. De az is biztos, hogy a bye week óta idén is nagyon megy a csapatnak, ha a 2 extra szünet ad még hozzá valami pluszt, akkor nagyon jól kijöhetünk belőle. Különösen BB van nagyon elemében a bye week óta...
pbs.twimg.com/media/DSWBKWtWkAAz3HC.jpg:large
Klaci79
Én továbbra sem értek egyet a pihentetéssel, főleg nem, ha 2 teljes hét marad ki. De egyszer már megoldotta Tomlin, szóval bízom benne.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Depot hozta le...de már tegnap este, úgyhogy tuti nem az igazi...de nagyrészt elképzelhetőnek tartottamVárhatóan ők lesznek inaktívak este:Ezt hol olvastad Laci? Heyward nem kimaradó? Ezen csodálkoznék...és azon is, ha Golden ne játszana ezen a meccsen.
QB 7 B.Roethlisberger
S 21 R.Golden
RB 26 L.Bell
C 53 M.Pouncey
WR 84 A.Brown
TE 89 V.McDonald
DE 91 S.Tuitt
Klaci79
Klemó
több mint 8 éve
Várhatóan ők lesznek inaktívak este:Ezt hol olvastad Laci? Heyward nem kimaradó? Ezen csodálkoznék...és azon is, ha Golden ne játszana ezen a meccsen.
QB 7 B.Roethlisberger
S 21 R.Golden
RB 26 L.Bell
C 53 M.Pouncey
WR 84 A.Brown
TE 89 V.McDonald
DE 91 S.Tuitt
Klaci79
több mint 8 éve
Tavaly lefolytattunk egy hitvitát Soldi barátommal (ha nem sértelek meg 😀), hogy jót tesz e vajon a pihenés BB-nek és csapatának. Akkor végül pozitívan jöttünk i a Browns elleni pihenésből és a csapat nagyszerűen játszott a Dolphins ellen, majd a Chiefs ellen is győztünk. Aztán persze a Pecc ellen már nem bírtunk meccsben maradni, de ez kevéssé hiszem, hogy az extra bye week miatt volt.Most két hét pihenő vár a sztárokra, érdekes lesz, hogy mennyire tudnak majd frissek maradni. De az is biztos, hogy a bye week óta idén is nagyon megy a csapatnak, ha a 2 extra szünet ad még hozzá valami pluszt, akkor nagyon jól kijöhetünk belőle. Különösen BB van nagyon elemében a bye week óta...
több mint 8 éve
Várhatóan ők lesznek inaktívak este:QB 7 B.Roethlisberger
S 21 R.Golden
RB 26 L.Bell
C 53 M.Pouncey
WR 84 A.Brown
TE 89 V.McDonald
DE 91 S.Tuitt
több mint 8 éve
Mike Hilton was the first CB in NFL history to have 3 sacks in a game.
több mint 8 éve
Harrison kiadott egy teljesen korrekt közleményt. Leírja, hogy többször kérte, hogy játsszon, miután nem kapta meg, az elengedését kérte. Elismerte, hogy nem biztos, hogy a legjobb módon kezelte a frusztrációját, de igenis segítette TJ-t, volt bent Sacinál a kórházban.Ott a pont és azt hiszem itt vége is. Nyilván lesz még flame, ha összejön az újabb ütközet, de most minden a helyén van. Érdekes azért olvasni a végét. "A nap végén mindenki üzleti döntéseket hozott, ahogy Én is"
Bár az elválás nem a legszebbre sikeredett, de ezzel lezárult ez a történet is. Túl nagy tüskét sem érzek benne, a Steelers végül elengedte, ő pedig aláírt, ahonnan hívták és ahol játszhat. Nem kell ezt túlmisztifikálni. A szememben nem változott Harrison, egy örök versenyző és a Steelers legendás védője.
Soldados
több mint 8 éve
Joe Haden, former Brown, was asked what he thought of this "wild ride" in the Steelers' locker room: "Oh, man, I love the roller coaster ride here. If you call this a wild ride, I will ride this ride every day. Stuff happens."
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Tavaly i shoztuk...és LJ micsoda játékot mutatott be. Pont utána beszéltük is, hogy most szerzett magának egy hosszabbítást.Ennyire nem bízunk a Jetsben? Aztán nehogy visszaüssöñ. A rakétások nyernek. Mi meg kikapunkCsak altatunk.
polamalu
-10-nél a 4.negyedben látjuk, hogy ég a Pecc, jön BB és behúzzuk a meccset.
Egyébként (nem lebecsülve a Barnákat de) hozni kell a meccset nélkülük is.
kittli
több mint 8 éve
Ennyire nem bízunk a Jetsben? Aztán nehogy visszaüssöñ. A rakétások nyernek. Mi meg kikapunkCsak altatunk.
polamalu
-10-nél a 4.negyedben látjuk, hogy ég a Pecc, jön BB és behúzzuk a meccset.
Egyébként (nem lebecsülve a Barnákat de) hozni kell a meccset nélkülük is.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
BB és LB sem edzett ma...szerintem ez is azt jelenti, hogy nem játszanak vasárnap
több mint 8 éve
Ez elég mozgalmas, de mindenki ismeri:Ezf ismerem + a Ravens meccseket! Vmi más?
www.youtube.com/watch?v=PHL647Mclzk
bcsarli
több mint 8 éve
Harrison kiadott egy teljesen korrekt közleményt. Leírja, hogy többször kérte, hogy játsszon, miután nem kapta meg, az elengedését kérte. Elismerte, hogy nem biztos, hogy a legjobb módon kezelte a frusztrációját, de igenis segítette TJ-t, volt bent Sacinál a kórházban.Bár az elválás nem a legszebbre sikeredett, de ezzel lezárult ez a történet is. Túl nagy tüskét sem érzek benne, a Steelers végül elengedte, ő pedig aláírt, ahonnan hívták és ahol játszhat. Nem kell ezt túlmisztifikálni. A szememben nem változott Harrison, egy örök versenyző és a Steelers legendás védője.
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Tudtok 5 évnél régebbi ,mozgalmas' meccset , ami fent van youtube-on?
több mint 8 éve
Kicsit káoszos lett ez a JH sztori, viszont több oldalról nézve a dolgot a "veszteség" lehet mégsem akkora katasztrófa mint elsőre gondoltam ikon ide vagy oda. Láttunk már ilyet, mikor nagy csapat ikonok távoztak. Erről is szól ez a sport, meg a pénzről. Azért ha nem gond más csapatban, a Patsben meg aztán főleg nem szorítok neki. Remélem a fagyi vissza nyal mocskosul.
Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 8 éve
Várjunk egy kicsit, mert azóta Gilbert tweetelt, hogy nem ezt mondta és még Tomlin egy árva szót nem ejtett az aktív rosterről....Érdekes 😀
Klemó
Attól függetlenül, hogy nem Gilbert dolga lenne a keret kihirdetése és egyetértenék a döntéssel...a Jets nem fogja elverni a Peccet, szerintem tükörsima lesz.
Inkább pihenjenek a "sztárok". Túl azon, hogy sérülésveszély meg ilyesmi, de ráfér Alualura egy kicsit nagyobb szerep, Waltonra is Finney-t is megnézném centerben, Hunternek is kell a lehetőség, Ridley is ugye levethetné a rozsdát...szóval pihenjenek csak.
És mindezeken túl lássuk Landry Jonest élesben újra...tavaly karrier meccset nyomott a Browns ellen 😀
| És talán utoljára látjuk "éles" meccsen |
több mint 8 éve
Várjunk egy kicsit, mert azóta Gilbert tweetelt, hogy nem ezt mondta és még Tomlin egy árva szót nem ejtett az aktív rosterről....
több mint 8 éve
Ennyire nem bízunk a Jetsben? Aztán nehogy visszaüssöñ. A rakétások nyernek. Mi meg kikapunk
több mint 8 éve
WR JuJu Smith Schuster is the #Steelers 2017 Rookie of the Year
több mint 8 éve
Hát megadjuk az esélyt a Browns-nak 😀Landry Jones kezd és Bell valamint Pouncey is kihagyja a mérkőzést
pbs.twimg.com/media/DSKYJu2UIAAee7A.jpg:large
Pouncey és Bell nem edzettek ma. Mindenki más legalább limitáltan.
Állítólag Heyward is kihagyja a vasárnapi meccset.
Szerkesztette: Klaci79
