Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Na most nem azért a húsz fillérért, de még Pouncey se az a kategória, aki annyira dumálhat JH esetében, mert mindentől függetlenül még akárhogy nézzük MP-t, messze nincs azon a szinten, ahol JH, ha a klubért tett dolgokat vesszük.
Ettől még véleménye lehet, el is mondhatja, ahogy Dupree is, de - és ezt Klemó neked: JH-val régen a hozzáállásával volt gond, és nem a 180 centijével..
Én mondjuk nem török pálcát senki felett, de ez a sztori nagyon katyvaszos, s tartom, hogy sokkal hamarabb meg kellett volna lépni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
Klemó
Kár az ilyen megnyilvánulások. Nem ezt érdemli JH pedig én piszokul nem kedvelem de amit letett az asztalra az megsüvegelendő. Dupree meg fusztrált, soha nem lesz olyan kaliber mint JH fölleg nem ennyi idősen. Lehet sőt tuti hogy voltak vele problémák na de ne egy Dupree kaliber kezdje már ki.
ParadSEC
Játszani akart-valószínűleg a szezon második felétől egyre nyilvánvalóbb lett neki, hogy itt nem fog. Többször kérte, hogy engedjék el, amire a család magas ívben tett -üzleti szempontból szvsz. helyesen- hisz nem tudták kontrollálni hova megy és félidőben még bárhol csapatba tudta volna játszani magát. Így hát elkezdte feleslegessé tenni magát és provokálni a FO-t, hogy tegyék ki. A társai vsz. ezt látták a történtekből, ezt halljuk most.Valószínűleg ezzel kalkulált előre. (Én azért emlékszem a videóra őszről, ahol éppen Watt-nak mutatja a passrush-t, Porter meg nézi őket)Tomlinéknak meg most kellett a hely, nem tudtak tovább keménykedni vele, és úgy ítélték meg, most már nem lesz szignifikáns, akárhova is megy. Kitették. NE és a többiek közül mindenki NE-t választja, ha OLB. A család tojt rá, ő is tojt végül a családra. Előfordul az ilyen egy családban. De azért itt nem a családi légkör, meg a band of brothers dominált egyik oldalon sem, de leginkább a csapat részéről. Nem nagyyon hagytak neki választást. Ill. de, a 17. héten. A legendák elengedésében nem vagyunk túl jók továbbra sem. Bud-nak pedig egyelőre el kellene jutnia a kétszámjegyű Sack gyűjteményig, aztán osztani bárkit.
Spy
Úgy kérdezem megint csak. Miért szart volna rá a "család"? Úgy fogalmazol, mint ha egy 0-16 csapatban nem játszott volna. Emberek. Egy AFC első kiemelési helyért küzdő csapatban volt rosteren 39 évesen. Pontosan tudtuk, hogy a PO tapasztalata sokat érhet, pláne egy-egy sérülés miatt is. Az lett volna a normális, hogy elengedjük év közben? Majd ha megsérül TJ akkor oda a szezon, mert jófejek voltunk? Tudod mennyit meg nem adna a játékosok 95%-a, hogy ha itt rosteren lehet? Hát nézd már meg Haden arcát, mikor a PO-ról beszél.....Ugyanmár. Nem szartunk rá, hanem egyszerűen (i) TJ berobbant jobban, mint hittük és (ii) PO-ra tartogattuk, vagy (iii) sérülések miatt tapasztalt embernek. Azzal nem számoltunk, hogy őt nem érdekli a gyűrű lehetősége, önmagában a mentorság szerep és Dan emléke sem, "csak" az, hogy pályán lehessen. Ez méltatlan és nem tőlünk. Lehet azt mondani, hogy racionális a részéről, de pont ez a baja pont csomó játákosnak, hogy JH áldozatként van beállítva.....francokat......ettől még mint írtam JH legenda marad, de neki itt a klub, a gyűrű, az emlékek nem számítottak egy centit sem....
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
Klemó
Kár az ilyen megnyilvánulások. Nem ezt érdemli JH pedig én piszokul nem kedvelem de amit letett az asztalra az megsüvegelendő. Dupree meg fusztrált, soha nem lesz olyan kaliber mint JH fölleg nem ennyi idősen. Lehet sőt tuti hogy voltak vele problémák na de ne egy Dupree kaliber kezdje már ki.
ParadSEC
Csak nagyon halkan megjegyzem, hogy annyi idősen mint Dupree James Harrisont ippeg asszem harmadszorra vágták ki.........nyilván akkor is voltak okosok, akik elmondták, hogy 180 centikéjével mit ugrál, még akkor is igaza van.....oszt lett belőle valamicske mégis. Persze nem mondom, hogy Dupree olyan nagy lesz, mint JH, de pont legalább egy JH karrier ismeretében ne mondjunk már ilyen sületlenséget....

Az volt az elképzelés pont, hogy amíg TJ belejön addig szépen a snappek többségét ő viszi, ami év vége felé megfordulhat. Ez működött volna, viszont TJ kezdetektől fogva berobbant. Ezt észlelte JH és már itt kérte, hogy engedjük el, de nyilván ekkor még nem tudhattuk, hogy TJ stabilan így fog teljesíteni. A csapategység szemszögéből viszont itt kellett volna elengedni, hiszen azért azt jól tudtuk, hogy JH nem egy tipikus csapatember, egy vocal leader. Egy magányos farkas, aki az edzés- és munkamoráljával lett az aki. Ezt nem vihette ki a pályára és így motivíációját vesztette. Ahogy látjuk már nem most, hanem más a szezon elején-közepén. Igen, így utólag ott követtünk el hibát, hogy nem engedtük el hamarabb, de az vesse Tomlinra az első követ, aki nem tartotta volna rosteren a későbbi sérülések okán. Ez így mégis csak üzlet volt, de nyilván fordítva...nem az elengedése, hanem a megtartása...

No és még egy. Én steelers fun vagyok és nem JH. Én azt várom el főleg az Öreg halála után, hogy mindenki ezért (is) küzdjön idén. Aki nem ezt teszi és láthatóan ez nem érdekli az engem nem érdekel. Ettől még JH egy steeler legenda marad még akkor is ha ez a vége így csúnya lett.
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
Klemó
Kár az ilyen megnyilvánulások. Nem ezt érdemli JH pedig én piszokul nem kedvelem de amit letett az asztalra az megsüvegelendő. Dupree meg fusztrált, soha nem lesz olyan kaliber mint JH fölleg nem ennyi idősen. Lehet sőt tuti hogy voltak vele problémák na de ne egy Dupree kaliber kezdje már ki.
ParadSEC
Játszani akart-valószínűleg a szezon második felétől egyre nyilvánvalóbb lett neki, hogy itt nem fog. Többször kérte, hogy engedjék el, amire a család magas ívben tett -üzleti szempontból szvsz. helyesen- hisz nem tudták kontrollálni hova megy és félidőben még bárhol csapatba tudta volna játszani magát. Így hát elkezdte feleslegessé tenni magát és provokálni a FO-t, hogy tegyék ki. A társai vsz. ezt látták a történtekből, ezt halljuk most.Valószínűleg ezzel kalkulált előre. (Én azért emlékszem a videóra őszről, ahol éppen Watt-nak mutatja a passrush-t, Porter meg nézi őket)Tomlinéknak meg most kellett a hely, nem tudtak tovább keménykedni vele, és úgy ítélték meg, most már nem lesz szignifikáns, akárhova is megy. Kitették. NE és a többiek közül mindenki NE-t választja, ha OLB. A család tojt rá, ő is tojt végül a családra. Előfordul az ilyen egy családban. De azért itt nem a családi légkör, meg a band of brothers dominált egyik oldalon sem, de leginkább a csapat részéről. Nem nagyyon hagytak neki választást. Ill. de, a 17. héten. A legendák elengedésében nem vagyunk túl jók továbbra sem. Bud-nak pedig egyelőre el kellene jutnia a kétszámjegyű Sack gyűjteményig, aztán osztani bárkit.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
Klemó
Kár az ilyen megnyilvánulások. Nem ezt érdemli JH pedig én piszokul nem kedvelem de amit letett az asztalra az megsüvegelendő. Dupree meg fusztrált, soha nem lesz olyan kaliber mint JH fölleg nem ennyi idősen. Lehet sőt tuti hogy voltak vele problémák na de ne egy Dupree kaliber kezdje már ki.
ParadSEC
Ne haragudj, de ez egy baromság...Dupree-t megkérdezték, elmondta. Mert ő soha nem lesz ekkora kaliber, nem mondhatja el a véleményét? Ráadásul semmi olyat nem mondott, amit bárki megcáfolt volna. JH is lenyilatkozta, hogy ő menni akart, mert játszani szeretett volna. Nálunk nem volt hely, nálatok van. Csak sokáig úgy tűnt, mintha a FO kivágta volna és furcsa. Így már azért egyre érthetőbb.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
Klemó
Kár az ilyen megnyilvánulások. Nem ezt érdemli JH pedig én piszokul nem kedvelem de amit letett az asztalra az megsüvegelendő. Dupree meg fusztrált, soha nem lesz olyan kaliber mint JH fölleg nem ennyi idősen. Lehet sőt tuti hogy voltak vele problémák na de ne egy Dupree kaliber kezdje már ki.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Pont olvastam Duprre nyilatkozatát, ami valahogy úgy hangzik magyarul, hogy Dupree nem tudja, hogy JH mennyire tudja kiadni a gameplant, mert értekezleten már jó ideje nem látta. Érdekes...attól bűzlött egyébként az egész, hogy tényleg inkább egy Culágert rakok ki JH helyett, ha lehet...de ha már itt tart a dolog...nem volt véletlen ez a Pouncey üzenet se, hogy leépíti a hagyatékát JH
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Közben folyik a szar és derülnek ki a részletek Dupree-től. Már eléggé be volt pöccenve rá az egész LB corp ahogy nézem. Az LB csapatmeetingekre már nem járt, ha pedig ez igaz, akkor az azt jelenti, hogy eléggé mérgezte már a hangulatot és eleve jelzés is, hogy az a szerep, vagyis a mentorság már mennyire működött.

Így össze is áll a kép amiért Tomlin ingerülten reagált kedden. Harrison közben válaszolt is Pouncey kapcsán, hogy 3x kérte, hogy engedjék el.

Szóval ennyit arról, hogy üzlet az üzlet. Addig tartottuk bent ameddig már ezt nem tudtuk tartani, de már az öltöző volt a tét a végén ahogy látszik és muszáj volt elengedni.

Igen, ez már nem szép ügy, de látszik, hogy vannak/voltak a srácokban feszültségek.....
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi mindenkinek!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A lényeg, hogy ha lesz megyünk. 2 beugróval nekem/nekünk.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Írtam, hogy sehol nem találtam megerősítést. A Jags elleni idegent el tudnám képzelni.....
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view?usp=drivesdk
Ezt láttam ma reggel. De nem találtam hivatalos megerősìtést mindenhol januári dátumot írnak mint hivatalos. Azonban ha így lesz tudom már hol töltöm a szeptember végét.....
polamalu
Ez azt jelentené, hogy hazai meccsünket visszük oda. Tekintettel arra milyen szerződésünk van a szponzorral (Heinz) ezt elég nehezen képzelem el. (konkrétan az összes hazai meccsünk oda van elkötelezve)
Klemó
Ez még több sebből vérzik....
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view?usp=drivesdk
Ezt láttam ma reggel. De nem találtam hivatalos megerősìtést mindenhol januári dátumot írnak mint hivatalos. Azonban ha így lesz tudom már hol töltöm a szeptember végét.....
polamalu
Ez azt jelentené, hogy hazai meccsünket visszük oda. Tekintettel arra milyen szerződésünk van a szponzorral (Heinz) ezt elég nehezen képzelem el. (konkrétan az összes hazai meccsünk oda van elkötelezve)
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én tökre örülnék, ha ezek a meccsek lennének, kétszer is kimennék szerintem. Ami nekem gyanús, hogy már rajta vannak a pontos időpontok, az csak sokkal később szokott kiderülni.

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Most neztem arbnb lakást 8 főre 45.000/ ejszaka. 160.000 re jött ki szolgaltatások mindem minimumban 3 éj. Azt hiszem az nem eget rengető. És kenyelmes. És van ennél is jobb ajánlat tutira. Ez csak egy gyors keresés volt.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kb mennyiből állna meg fő/ft? Mindent beleszámolva!
steelwolf
London nem olcsó...attól függ 2-3 nap, milyen szállás, hol van az...a repjegy tán nem is vészes...a szálloda már combosabb, még ha van is olcsó hotel. A közlekedés pláne drága, de lábbal is megoldható korlátozottan.
Azt tudom javasolni, hogy nézz egy jegyet--->Ryanair, egy hotelt--->booking, easy hotel és + egy olyan 40font a kötelező közlekedés (reptér transzfer, metrózás), a többi amit eszel, + 1 sör 5 font (olcsóbb ha közértben veszed 😀)
Klaci79
repjegyet meg lehet úszni odavissza 10k-ból ha nagy mázlid van, de 20k felett nem kéne, hogy legyen. (ryan/wizz. wizznél ha van rá igény tudok abban segíteni, hogy mikor lesz valami akció, mert akkor érdemes venni az akció első pár órájában). busztranszfer londonba olyan 20 font odavissza, ha előre megveszed, akkor olcsóbb is lehet.
szállás lehet olcsó hosteltől (kb20font/nap) a csillagos égig. utazásra oyster kártyával számolj maximum 6-7 fontot naponta.
stadionban a kaja/pia kb minden 5 font, kintről nem vihetsz be semmit (pedig remek lengyel söröket kapni kisboltokban 1 fontért)
meccsre jegyek kb 15k-tól szintén a csillagos égig.

ez kb a minimum,
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ha egy 100.000-t rászánsz abból ki lehet hozni low cost. Sztem. A csillagis ég a felső határ. Gyerekkel Z Easy hotel.sztem már nem biztos. Lehet az Arbnb jobb lenne. De egyenlőre minden feltételes.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
James Harrison said he asked Steelers for his release 3 times
“After the first week of the season, I said to them, it’s clear you want to play your younger guys and I understand, so why don’t you release me. You go on your way and I’ll go on mine. They said, ‘No, no, no, we got a role for you.’ ”

Klaci79
Mondtam..
Tehát hitegették csak.
JH akkor legenda, a mezégetők meg raepák.
kishaszi
ez a nyilatkozat a bizonyíték rá, hogy bosszúból ment a pecchez. ti kibasztatok velem, én is kibaszok veletek.
rosszul mérte föl a saját helyét a ligában, azt hitte bárhova kelhet még, hasznos csapattag lehet bárhol. de már csak két helyen lehetett igazán hasznos csapattag, vagyis két helyen tudott egykori csapatának igazán nagy kárt és fájdalmat okozni, az a ravens és a pecc. (persze a legnagyobb kárt saját magának okozta, de sztem fel sem fogja) hálistennek ide nem jött.
szép legenda.
gedam
Így is lehet nézni, de Gretzky se maradt örökké Oiler pl. Igaz, St. Louisban nem is szeretik a féléves kitérője miatt 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kb mennyiből állna meg fő/ft? Mindent beleszámolva!
steelwolf
London nem olcsó...attól függ 2-3 nap, milyen szállás, hol van az...a repjegy tán nem is vészes...a szálloda már combosabb, még ha van is olcsó hotel. A közlekedés pláne drága, de lábbal is megoldható korlátozottan.
Azt tudom javasolni, hogy nézz egy jegyet--->Ryanair, egy hotelt--->booking, easy hotel és + egy olyan 40font a kötelező közlekedés (reptér transzfer, metrózás), a többi amit eszel, + 1 sör 5 font (olcsóbb ha közértben veszed 😀)
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kb mennyiből állna meg fő/ft? Mindent beleszámolva!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Fontban volt 100, de mivel megvettem mindkét, akkor még 2, meccsre 80 volt darabja. A minket nem érdeklőt 80 ert továbbadtam. Ha veszünk es valóban jönnek akkor megint valami ilyen kombóban gondolkodom, hogy olcsóbban jó helyhez jussak.
Andi élvezte, csaknaz esőt nem. Most a KHL meccs is először nem erdekelte. A végére mar majdnem kiabált is. 😁
polamalu
Én inkább hagyom a lányokat a Harrods-ban...de szerintem lesz társaság így is...
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Fontban volt 100, de mivel megvettem mindkét, akkor még 2, meccsre 80 volt darabja. A minket nem érdeklőt 80 ert továbbadtam. Ha veszünk es valóban jönnek akkor megint valami ilyen kombóban gondolkodom, hogy olcsóbban jó helyhez jussak.
Andi élvezte, csaknaz esőt nem. Most a KHL meccs is először nem erdekelte. A végére mar majdnem kiabált is. 😁
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view?usp=drivesdk
Ezt láttam ma reggel. De nem találtam hivatalos megerősìtést mindenhol januári dátumot írnak mint hivatalos. Azonban ha így lesz tudom már hol töltöm a szeptember végét.....
polamalu
Egy hozzávetőleges jegyárat tudnál nekem mondani hogy mennyiért szokás mérni a jegyeket? Nyilván nem VIP helyre, ilyen félig-meddig kakasülő se rossz nekem, Glendale-ben is nagyon kellemes meglepi volt olyan sok minden látszott olyan fentről is mikor annó kint jártam 😊
Elkezdte piszkálni a fantáziám a dolog, persze nyilván még csak pletyka a hír, de akkoris 😊
The terrible towel
Olyan 50 körül kezdődik...mi 100-as helyen voltunk a Vikes ellen. Lehet még picit olcsóbb is 50-nél, de az már tuti.
több mint 8 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view?usp=drivesdk
Ezt láttam ma reggel. De nem találtam hivatalos megerősìtést mindenhol januári dátumot írnak mint hivatalos. Azonban ha így lesz tudom már hol töltöm a szeptember végét.....
polamalu
Egy hozzávetőleges jegyárat tudnál nekem mondani hogy mennyiért szokás mérni a jegyeket? Nyilván nem VIP helyre, ilyen félig-meddig kakasülő se rossz nekem, Glendale-ben is nagyon kellemes meglepi volt olyan sok minden látszott olyan fentről is mikor annó kint jártam 😊
Elkezdte piszkálni a fantáziám a dolog, persze nyilván még csak pletyka a hír, de akkoris 😊
több mint 8 éve
gedam 6 508
James Harrison said he asked Steelers for his release 3 times
“After the first week of the season, I said to them, it’s clear you want to play your younger guys and I understand, so why don’t you release me. You go on your way and I’ll go on mine. They said, ‘No, no, no, we got a role for you.’ ”

Klaci79
Mondtam..
Tehát hitegették csak.
JH akkor legenda, a mezégetők meg raepák.
kishaszi
ez a nyilatkozat a bizonyíték rá, hogy bosszúból ment a pecchez. ti kibasztatok velem, én is kibaszok veletek.
rosszul mérte föl a saját helyét a ligában, azt hitte bárhova kelhet még, hasznos csapattag lehet bárhol. de már csak két helyen lehetett igazán hasznos csapattag, vagyis két helyen tudott egykori csapatának igazán nagy kárt és fájdalmat okozni, az a ravens és a pecc. (persze a legnagyobb kárt saját magának okozta, de sztem fel sem fogja) hálistennek ide nem jött.
szép legenda.

Szerkesztette: gedam