Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Ez jo szoveg hogy minimalis hatasa lesz a meccsre, ha jatszunk. Stb. Mint vedo mindent tud minden jatekosrol is, nem csak a playbookrol a def ben. Hanem minden apro hatraltato serulesrol, bosszusagrol. Ki mit bir el off line oldalon is, ki mit nem bir off line oldalon. Mert veluk eddzett. Tud mindent a def rol is meg jobb szinten. Apro athivo jelek, mindent. Es miert ne arulna el. Jo szoveg, hogy galans lesz es nem arulja el. Ha sbt akar nyerni es miert ne, akkor mar nem velunk van. Ne legyunk naivak.


Ugyhogy ezt a lehetoseget nem hagyja ki egy epeszu eddzo foleg nem a NE, amikor egy aprobb darab playbook jelekert szallodakat forgatnak fel a csapatok. Mi meg onkentesen felkinaltuk mindenkinek minden titkunkat def oldalon. Es esetleges gyengeseget stbt off oldalon.

Ki lenne az a buta eddzo aki ezt nem hasznalna ki. Hat biztos nem bb, aki gondolta jol jon ez meg ha netan jatszunk egymas ellen biztositeknak. Es kihagyhatatlan volt. Mert valoszinusitik hogy osszefutunk, nem kicsi ra az esely.

Most hol marad a Fire tomlin? Po elott egy ilyen hulye lepessel meg jobban vagja sajat magunk alatt a fat. Ugy sem tud beepulni idenre egy csapatba sem teljesen az oreg. Szovel ezt a kamu szoveget, hogy azert engedtuk el hogy jatszhasson nekem ne adja be. Jatszhatott volna jovore, meg nalunk is iden ki tudja mi lesz po ban. Mostani meccsen is amikor neztek van e serulese wattnak mondom kiraly.

Ha meg van benne valami, jovore is tudott volna jatszani harrison. Gratulalok ehhez. Igy kell ezt. Igy is az ezer sebbol verzo defunk meg jobban szetszedheti az a csapat, akit eddig nem birtuk megverni po ban 16 eve. Es az offensunk ellen is tudhat minden apro dolgot, amivel meg az o defjuket tudja meg jobban felerositeni es meg gyengebbe tenni a mi off unkat. Koszonjuk Fo tomlin stb. Leulhettek egyes. Mintha nem lenne bajunk csinalunk meg egyet.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.
Hunreeth
bb, mint úriember és a fairplay nagykövete 😹😹
gedam
Azért senki sem szent. 😊 Csak mert a Pats ennyire domináns, egy kis kihágás és mindjárt az egész világ el van hűlve tőle. Ha esetleg JH azt mondja, hogy a Steelers iránt érzett tiszteletből nem akar mindent elmondani, nem hiszem, hogy erre BB azonnal elküldené. Sőt, ezzel akár még szimpatikusabb is lehet neki. BB jelenleg a legjobb edző a ligában, nem hinném, hogy ilyen segítségekre lenne szüksége. 😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most komolyan JH a Patsben...az év vicce lenne, hanem lenne komoly...francér nem bírt Pennsylvaniában maradni...
dande
Még megnézte a Raiders elleni meccseteket és azonnal felült az első bostoni gépre.
Francér nem bírt Foles jobban játszani. 😊


Kurva mérges vagyok Deebo miatt. Mérgesebb, mint hogy kikaptunk a Patstől.😠

Minden titkot átadhat, a kézjeleket a kódokat, zónavàltàsok ütemeit, a sebezhető pontokat.

Idén kurva közel àllunk a NE-hez, mi a szarnak kellett még több hendikep? Gronkkal úgyis lesz bajunk, ha szembejönnek.

Vagy úgy szàmolunk, h nem lesz visszavàgó, mert egyikünk elvérzik?
Fast Willie
Szvsz minimális hatása lesz a szerződtetésének egy esetleges Pats-Steelers AFC döntőben. Nem hiszem, hogy ezen fog múlni, ha vereséget szenvedtek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gedam 6 508
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.
Hunreeth
bb, mint úriember és a fairplay nagykövete 😹😹
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
mindenki nyugodjon le a picsába....
JH csak a playbook miatt ment a gópecchez...
ugyanazt csináljunk mint amit blount csinált, hogy kivágta a NE-aztán mi, aztán vissza NE...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most komolyan JH a Patsben...az év vicce lenne, hanem lenne komoly...francér nem bírt Pennsylvaniában maradni...
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.
Hunreeth
Nyilván csak akkor jelentős ha még talàlkozunk. Viszont akkor nincsenek kétsègeim, h részletes kikérdezés lesz. Ő nyerni ment hozzàtok, BB meg minden eszközzel nyerni akar, őt nem érdekli az etikett és az etika sem.

Ezesetben csinàltunk magunknak egy Spygate2-t.
Fast Willie
Szerintem itt JH-n múlik minden, hogy mennyire van benne tüske. Ha van, akkor elmond mindent, ha nincs, akkor csak pár dolgot.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hétvégén egy jó kis Beachum Harrison ütközetet láthatunk....legalább meglátjuk, hogy JH miért nem kapott komolyabb szerepet nálunk...
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.
Hunreeth
Nyilván csak akkor jelentős ha még talàlkozunk. Viszont akkor nincsenek kétsègeim, h részletes kikérdezés lesz. Ő nyerni ment hozzàtok, BB meg minden eszközzel nyerni akar, őt nem érdekli az etikett és az etika sem.

Ezesetben csinàltunk magunknak egy Spygate2-t.
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És aki nem értette a tegnapi ünneplést:
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
gedam
Ekkora baklövést még nem tapasztaltam az FO-tól, mióta követem a csapatot.

Azt nem lehet megszabni, h hova mehet, ha kiteszed, és FA lesz, a waivert sem tudod befolyásolni. Trade- nél evidens, h megszabhatod a célállomást, de lejárt a deadline.

Egy lènyegtelen embert kellett volna kirakni, nem egy legendàt, még ha nem is hasznàltuk.

Mondom, fordítva ilyenre nem lenne esély. JH-t biztosìtékkènt is rosteren kellett volna hagyni.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀
Asbee
Idén minden róluk szól 😊
több mint 8 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀
Asbee
*JAX kibeszélő és szabadszájú dühöngő...
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
gedam 6 508
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
Sík ideg vagyok emiatt. Bármelyik jelenlegi embereteknél jobb. Mi értelme volt. GYŰRŰHÖZ SEGÌTSÜK???
Fast Willie
Megértem az idegességet.
JH egy legenda. Soha nem kedveltem, de becsültem.

Trey Flowers szerintem mar jobb Nála, de ez szubjektív.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
Klaci79
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...
iktriad
Át kell állìtanotok Blake bioritmusàt. Pl minden páros heti meccs előtt megröptetitek Londonba😊
Fast Willie
Csak azért dobott 3 picket és az idei első picksixét Blake, mert a repülőn az OC-nk, Nathaniel Hackett ráerőltette a legeslegelső Star Wars részt. (BB meg bealudt rajta). 😊


Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
Klaci79
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...
iktriad
Akkor viszont aláznak majd a Jaguárok a Pro Bowlon 😊
Wyatt
Remélem Fournette 1. tartalékként bekerül, mert akkor meg is van az MVP.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
Sík ideg vagyok emiatt. Bármelyik jelenlegi embereteknél jobb. Mi értelme volt. GYŰRŰHÖZ SEGÌTSÜK???
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...
Fast Willie
Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
Klaci79
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...
iktriad
Át kell állìtanotok Blake bioritmusàt. Pl minden páros heti meccs előtt megröptetitek Londonba😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
Klaci79
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...
iktriad
Akkor viszont aláznak majd a Jaguárok a Pro Bowlon 😊

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
Klaci79
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.
Klaci79
Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
iktriad
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Kurva mérges vagyok Deebo miatt. Mérgesebb, mint hogy kikaptunk a Patstől.😠

Minden titkot átadhat, a kézjeleket a kódokat, zónavàltàsok ütemeit, a sebezhető pontokat.

Idén kurva közel àllunk a NE-hez, mi a szarnak kellett még több hendikep? Gronkkal úgyis lesz bajunk, ha szembejönnek.

Vagy úgy szàmolunk, h nem lesz visszavàgó, mert egyikünk elvérzik?