Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Ez jo szoveg hogy minimalis hatasa lesz a meccsre, ha jatszunk. Stb. Mint vedo mindent tud minden jatekosrol is, nem csak a playbookrol a def ben. Hanem minden apro hatraltato serulesrol, bosszusagrol. Ki mit bir el off line oldalon is, ki mit nem bir off line oldalon. Mert veluk eddzett. Tud mindent a def rol is meg jobb szinten. Apro athivo jelek, mindent. Es miert ne arulna el. Jo szoveg, hogy galans lesz es nem arulja el. Ha sbt akar nyerni es miert ne, akkor mar nem velunk van. Ne legyunk naivak.Ugyhogy ezt a lehetoseget nem hagyja ki egy epeszu eddzo foleg nem a NE, amikor egy aprobb darab playbook jelekert szallodakat forgatnak fel a csapatok. Mi meg onkentesen felkinaltuk mindenkinek minden titkunkat def oldalon. Es esetleges gyengeseget stbt off oldalon.
Ki lenne az a buta eddzo aki ezt nem hasznalna ki. Hat biztos nem bb, aki gondolta jol jon ez meg ha netan jatszunk egymas ellen biztositeknak. Es kihagyhatatlan volt. Mert valoszinusitik hogy osszefutunk, nem kicsi ra az esely.
Most hol marad a Fire tomlin? Po elott egy ilyen hulye lepessel meg jobban vagja sajat magunk alatt a fat. Ugy sem tud beepulni idenre egy csapatba sem teljesen az oreg. Szovel ezt a kamu szoveget, hogy azert engedtuk el hogy jatszhasson nekem ne adja be. Jatszhatott volna jovore, meg nalunk is iden ki tudja mi lesz po ban. Mostani meccsen is amikor neztek van e serulese wattnak mondom kiraly.
Ha meg van benne valami, jovore is tudott volna jatszani harrison. Gratulalok ehhez. Igy kell ezt. Igy is az ezer sebbol verzo defunk meg jobban szetszedheti az a csapat, akit eddig nem birtuk megverni po ban 16 eve. Es az offensunk ellen is tudhat minden apro dolgot, amivel meg az o defjuket tudja meg jobban felerositeni es meg gyengebbe tenni a mi off unkat. Koszonjuk Fo tomlin stb. Leulhettek egyes. Mintha nem lenne bajunk csinalunk meg egyet.
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Azért senki sem szent. 😊 Csak mert a Pats ennyire domináns, egy kis kihágás és mindjárt az egész világ el van hűlve tőle. Ha esetleg JH azt mondja, hogy a Steelers iránt érzett tiszteletből nem akar mindent elmondani, nem hiszem, hogy erre BB azonnal elküldené. Sőt, ezzel akár még szimpatikusabb is lehet neki. BB jelenleg a legjobb edző a ligában, nem hinném, hogy ilyen segítségekre lenne szüksége. 😊bb, mint úriember és a fairplay nagykövete 😹😹Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
Hunreeth
gedam
több mint 8 éve
Most komolyan JH a Patsben...az év vicce lenne, hanem lenne komoly...francér nem bírt Pennsylvaniában maradni...Még megnézte a Raiders elleni meccseteket és azonnal felült az első bostoni gépre.
dande
Francér nem bírt Foles jobban játszani. 😊
Kurva mérges vagyok Deebo miatt. Mérgesebb, mint hogy kikaptunk a Patstől.😠Szvsz minimális hatása lesz a szerződtetésének egy esetleges Pats-Steelers AFC döntőben. Nem hiszem, hogy ezen fog múlni, ha vereséget szenvedtek.
Minden titkot átadhat, a kézjeleket a kódokat, zónavàltàsok ütemeit, a sebezhető pontokat.
Idén kurva közel àllunk a NE-hez, mi a szarnak kellett még több hendikep? Gronkkal úgyis lesz bajunk, ha szembejönnek.
Vagy úgy szàmolunk, h nem lesz visszavàgó, mert egyikünk elvérzik?
Fast Willie
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gedam
6 508
bb, mint úriember és a fairplay nagykövete 😹😹Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
Hunreeth
több mint 8 éve
mindenki nyugodjon le a picsába....JH csak a playbook miatt ment a gópecchez...
ugyanazt csináljunk mint amit blount csinált, hogy kivágta a NE-aztán mi, aztán vissza NE...
több mint 8 éve
Most komolyan JH a Patsben...az év vicce lenne, hanem lenne komoly...francér nem bírt Pennsylvaniában maradni...
több mint 8 éve
Szerintem itt JH-n múlik minden, hogy mennyire van benne tüske. Ha van, akkor elmond mindent, ha nincs, akkor csak pár dolgot.Nyilván csak akkor jelentős ha még talàlkozunk. Viszont akkor nincsenek kétsègeim, h részletes kikérdezés lesz. Ő nyerni ment hozzàtok, BB meg minden eszközzel nyerni akar, őt nem érdekli az etikett és az etika sem.Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
Hunreeth
Ezesetben csinàltunk magunknak egy Spygate2-t.
Fast Willie
több mint 8 éve
Hétvégén egy jó kis Beachum Harrison ütközetet láthatunk....legalább meglátjuk, hogy JH miért nem kapott komolyabb szerepet nálunk...
több mint 8 éve
Nyilván csak akkor jelentős ha még talàlkozunk. Viszont akkor nincsenek kétsègeim, h részletes kikérdezés lesz. Ő nyerni ment hozzàtok, BB meg minden eszközzel nyerni akar, őt nem érdekli az etikett és az etika sem.Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
Hunreeth
Ezesetben csinàltunk magunknak egy Spygate2-t.
több mint 8 éve
Hm, nem tudom, de azért érzem annyira úriembernek őt is és BB-t is, hogy nem feltétlenül mondja el a Steelers dolgait. Nem hinném, hogy az lenne az első kérdése BB-nek, na mi is a gameplan nálatok? 1-2 dolgot talán megoszt, de összességében szerintem inkább játékosnak szerezte meg a Pecc, mint besúgónak. Vagy fene tudja. Ha esetleg lenne egy visszavágó, ahol a Steelersnek köze nem lenne a meccshez, akkor mondjuk elég nagy a valószínűség rá, hogy JH miatt. De ezzel egy picit a vasas maga alá tett.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
több mint 8 éve
Ekkora baklövést még nem tapasztaltam az FO-tól, mióta követem a csapatot.hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
gedam
Azt nem lehet megszabni, h hova mehet, ha kiteszed, és FA lesz, a waivert sem tudod befolyásolni. Trade- nél evidens, h megszabhatod a célállomást, de lejárt a deadline.
Egy lènyegtelen embert kellett volna kirakni, nem egy legendàt, még ha nem is hasznàltuk.
Mondom, fordítva ilyenre nem lenne esély. JH-t biztosìtékkènt is rosteren kellett volna hagyni.
több mint 8 éve
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀Idén minden róluk szól 😊
Asbee
több mint 8 éve
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀*JAX kibeszélő és szabadszájú dühöngő...
Asbee
több mint 8 éve
Epic, h ez a topic is már nagy részben a Jaguars-ról szól 😀
több mint 8 éve
gedam
6 508
hát meg a felállásokat, hívásokat, gameplane-t lehet újratervezni. nem is értem. óriási munka vár a vasasra.én csak úgy engedtem volna el, ha az nfc-be megy, egyébként csücsü a kispadon.Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
több mint 8 éve
Megértem az idegességet.Sík ideg vagyok emiatt. Bármelyik jelenlegi embereteknél jobb. Mi értelme volt. GYŰRŰHÖZ SEGÌTSÜK???Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
Fast Willie
JH egy legenda. Soha nem kedveltem, de becsültem.
Trey Flowers szerintem mar jobb Nála, de ez szubjektív.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Csak azért dobott 3 picket és az idei első picksixét Blake, mert a repülőn az OC-nk, Nathaniel Hackett ráerőltette a legeslegelső Star Wars részt. (BB meg bealudt rajta). 😊Át kell állìtanotok Blake bioritmusàt. Pl minden páros heti meccs előtt megröptetitek Londonba😊Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
Klaci79
iktriad
Fast Willie
Remélem Fournette 1. tartalékként bekerül, mert akkor meg is van az MVP.Akkor viszont aláznak majd a Jaguárok a Pro Bowlon 😊Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
Klaci79
iktriad
Wyatt
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Sík ideg vagyok emiatt. Bármelyik jelenlegi embereteknél jobb. Mi értelme volt. GYŰRŰHÖZ SEGÌTSÜK???Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
Sinisa
több mint 8 éve
Egyébkènt a Patsben akár 1. számú pr is lehet. Kb a def- jük leggyengéb b szegmense volt a pr, sikerült megerősítenünk nekik. Gratula hozzà. Különösen, h nekünk az O-val kell őket verni. Amatőrség...Ha nem is lesz 1. a DC-on, de jol jott. 😊
Fast Willie
En szinte biztos voltam benne, hogy BB be fogja húzni.
Ha PR-ban nem is lesz használható, futás ellen biztos jobb lesz, mint a 230 fontos Flowers.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Át kell állìtanotok Blake bioritmusàt. Pl minden páros heti meccs előtt megröptetitek Londonba😊Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
Klaci79
iktriad
több mint 8 éve
Akkor viszont aláznak majd a Jaguárok a Pro Bowlon 😊Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
Klaci79
iktriad

több mint 8 éve
Páros az is és az AFC döntő is. Semmi esély a Superbowlra...Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
Klaci79
több mint 8 éve
Mivel minden statisztika titeket igazol én mr el is könyveltem a Jax SB-t. Tényleg a február 4 páros vagy páratlan hét? Mert akkor már most felrakok mindent....Ha kétszer is nyertek páros héten, akkor egyszer miért ne kaphatnátok ki páratlanon? 😊 Hiszen az egésznek már semmi értelme nem lenne.Vasárnap komoly teszt elé néz a sorozatunk, de ha netán a Titanst is úgy verjük, mind a másik 8 meccsükön láttunk, akkor kinéz egy újabb 2007-es dupla Steelers verés a Heinzon, 😊 Már ha persze túl jutunk előtte a Wild Card körön...
Klaci79
iktriad
több mint 8 éve
Kurva mérges vagyok Deebo miatt. Mérgesebb, mint hogy kikaptunk a Patstől.😠Minden titkot átadhat, a kézjeleket a kódokat, zónavàltàsok ütemeit, a sebezhető pontokat.
Idén kurva közel àllunk a NE-hez, mi a szarnak kellett még több hendikep? Gronkkal úgyis lesz bajunk, ha szembejönnek.
Vagy úgy szàmolunk, h nem lesz visszavàgó, mert egyikünk elvérzik?
