Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
A Buf nem fogja megverni a Jax-et, sőt ami rosszabb, hogy a Peccet se lesz ebben a rájátszásban aki képes lenne megverni a Jax és a Pit kivételével. Előbbi csak akkor jön nekik ha a Heinz-en győznek, utóbbitól meg fázom sajnos. Dehát ez már a SB-ért megy, úgyhogy itt már nem válogatunk.
több mint 8 éve
Január 14.-én vasárnap léptek pályára magyar idő szerint 19:05-kor a playoffban.IF azert ezt kiemelném..... 😁😂🥂
twitter.com/ryanohalloran/status/947676081099890689
Szóval erre az időpontra ne csináljatok programot. 😊
iktriad
több mint 8 éve
Január 14.-én vasárnap léptek pályára magyar idő szerint 19:05-kor a playoffban. Szóval erre az időpontra ne csináljatok programot. 😊
több mint 8 éve
Milyen ironikus, hogy pont Alualu mai sackjével lett eggyel több zsákja a Steelersnek idén, mint nekünk. Grat.
több mint 8 éve
Varnyaknak lőttek.Jöhetnek megint ide okoskodni észt osztani.
no flacco
Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 8 éve
Varnyaknak lőttek.
több mint 8 éve
Ezért a visszahordásért már megérte....elképesztő ez a srác....és amikor behúztuk kérdeztem ki ez és miért.....hihetetlen.Állat kölyök.
...
Klemó
Szerkesztette: kishaszi
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Ha jól emlékszem, mióta NFL-t nézek nem volt 13-3 alapszakaszunk, 12-4-re emlékszem többre is.2001-ben volt utoljára 13-3.
Jan

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
No és megvan a csúcs...56 sacket nyomtunk idén, egyel felülmúltuk az 55-ös csúcsot...
több mint 8 éve
strip sack volt...kétségtelenül gyönyürű...Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐volt egy FF is, nfl.com szerint
steelwolf
Jan
több mint 8 éve
Engem is érdekelt ám, az nfl.com hozza az összes játékát. Energikusan mozgott nagyon meg kell hagyni azoknál a playeknél és hozott egy "szokásos" strip sacket is.Csak stattot láttam, de teljesen mind1, már nem velünk van! Itt van nekünk Juju! 😁Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐Ja....mind a két sack már garbage time-ban...ekkor tolták fel csak DE-nek, addig OLB volt, ha jól láttam. Persze a sack az sack, de amikor az ellenfél már hitehagyottan és csak passzolhat, akkor azért már egyszerűbb az ügy.
steelwolf
A 2. tackle volt inkább érdekes, mert LOLB poziban volt ekkor és ez egy open field tackle volt és ilyet nem nagyon mutatott, vagy kellett mutatnia itt.
Klemó
steelwolf
Annyi a lényeg, hogy nálunk nem itt folyik be a víz.....safety poziban érzem magunkat átlagon alul, főleg, hogy Saci kiesett.
több mint 8 éve
Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐volt egy FF is, nfl.com szerint
steelwolf
Szerkesztette: Jan
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Csak stattot láttam, de teljesen mind1, már nem velünk van! Itt van nekünk Juju! 😁Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐Ja....mind a két sack már garbage time-ban...ekkor tolták fel csak DE-nek, addig OLB volt, ha jól láttam. Persze a sack az sack, de amikor az ellenfél már hitehagyottan és csak passzolhat, akkor azért már egyszerűbb az ügy.
steelwolf
A 2. tackle volt inkább érdekes, mert LOLB poziban volt ekkor és ez egy open field tackle volt és ilyet nem nagyon mutatott, vagy kellett mutatnia itt.
Klemó
több mint 8 éve
Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐Ja....mind a két sack már garbage time-ban...ekkor tolták fel csak DE-nek, addig OLB volt, ha jól láttam. Persze a sack az sack, de amikor az ellenfél már hitehagyottan és csak passzolhat, akkor azért már egyszerűbb az ügy.
steelwolf
A 2. tackle volt inkább érdekes, mert LOLB poziban volt ekkor és ez egy open field tackle volt és ilyet nem nagyon mutatott, vagy kellett mutatnia itt.
Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
Deboo 4 tackle/2 sackel kezdett! 😐
több mint 8 éve
Ezért a visszahordásért már megérte....elképesztő ez a srác....és amikor behúztuk kérdeztem ki ez és miért.....hihetetlen.Kis szerencsével, de behúztuk. LJ-t egy kicsit sajnáltam, mert Finney sérülése után gyakorlatilag nem lehetett komolyabb pasz playeket játszani. Hubbard szörnyű volt centernek, dehát nem is ő a backup, és remélem Finney sérülése nem komoly.
Egyedül azért van hiányérzetem, mert sok volt a splash play a D oldalon. No és ez nem a backup D volt, hanem az első számú. Igaz most is az volt a helyzet ami mindig ezzel a csapategységgel, amikor nagyon kellett, akkor mutattak valamit. Persze most nem rajtuk múlott, hogy nem kellett izgulni, hanem a fiatal Browns WR-en.
több mint 8 éve
Ha jól emlékszem, mióta NFL-t nézek nem volt 13-3 alapszakaszunk, 12-4-re emlékszem többre is.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
,A 21 éves JuJu Smith-Schuster a legfiatalabb játékos a történelemben, akinek összejött az 1,000+ all purpose yard egy szezonban.'
több mint 8 éve
Továbbá fejből nem tudom, hogy Haleynek van-e szerződése a 2018-as évre.Mintha azt olvastam volna h lejár a szerződése a szezon végén.
Soldados

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kötelező elengedni. Továbbá fejből nem tudom, hogy Haleynek van-e szerződése a 2018-as évre.Ezt olvastátok:Teljes marhaság egyik OC állásból nem lehet a másik OC állásba elengedni, csak felfele engedik az interjuhot. Hát Linehannél aszem nagyanyám is jobb...
www.steelersdepot.com/2017/12/report-cowboys-might-target-todd-haley-new-offensive-coordinator/
Mi lenne velünk nélküle 😀
Klaci79
sutianap

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Ezt olvastátok:Teljes marhaság egyik OC állásból nem lehet a másik OC állásba elengedni, csak felfele engedik az interjuhot. Hát Linehannél aszem nagyanyám is jobb...
www.steelersdepot.com/2017/12/report-cowboys-might-target-todd-haley-new-offensive-coordinator/
Mi lenne velünk nélküle 😀
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Ezt olvastátok:Pont most, amikor elégedett vagyok vele? :p
www.steelersdepot.com/2017/12/report-cowboys-might-target-todd-haley-new-offensive-coordinator/
Mi lenne velünk nélküle 😀
Klaci79

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Havazik. JuJu pedig emiatt sapkát húzott a sisakjára. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Ezt olvastátok:www.steelersdepot.com/2017/12/report-cowboys-might-target-todd-haley-new-offensive-coordinator/
Mi lenne velünk nélküle 😀
több mint 8 éve
Big Ben, Bell, Pouncey, DeCastro és Heyward kapott pihenőt mára, plusz ugye AB sérült. A hetedik inaktív Coty Sensabaugh.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!