Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Sajnálom, de azt kell mondanom hogy méltatlan eljárás volt tőlünk amit Deeboval csináltunk. Szerintem rá lehetett volna építeni egy SB-runt mint pszichés pluszra. Ehelyett eldobtuk... Én szégyellem magam emiatt. De vazze az összes Steelers "család" típusú bejegyzés alá be fogom tenni amit JH-al tették. Shame on you Tomlin...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Remélem a Pats behúzza....
Persze nem, de remélem tud még az öreg játszani. Megérdemli. Mi meg menjünk a picsába kb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én azt nem értem miért nem kapott több lehetőséget? Ennyire jók vagyunk?

több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Huu gyerekek, ez nagyon csúnya döntés volt!! Értem h miért, de hát akkor is basszák meg!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Megbeszélt döntés. JH lenyilatkozta, hogy ő még játszani akart, nálunk nem játszott.

Fájdalmas, de logikus és mindkét fél számára kedvező döntés!
Soldados
Hat igy mi lett a majd a po ra tartogatjuk, mint titkos fegyvert stb. Kiraly, igy ha watt jateka visszabb esik, vagy nem fog ugy jatszani a kezdo eve miatt a poban mint korabban, akkor most megint labon lottuk magunkat ezzel a huzassal. Watt mogott legalabb megint volt depth vele, igy maradnak megint a kerdojelek.

De persze az off miatt ot volt legkonnyebb kivagni. Amikor igy is nagyon kerdeses az a franya lb sor. Most egy rossz lepes watt reszerol es tenyleg mehet az egesz csapat a sullyesztobe. Mert moats 2 dimenzioval van mogotte, chikillo talan csak 1 el...

Szep karacsonyi ajandek. JH nak is gondolom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Retek. Culáger, hogy van még rosteren, mikó Karizom má nincs? Bizta lebukott...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
jhharrison92Can't wait to find out what God has in store for me next. Many thanks to #SteelersNation for the years of love & support
Klaci79
Jön Haden helyett a Brownshoz? 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
jhharrison92Can't wait to find out what God has in store for me next. Many thanks to #SteelersNation for the years of love & support
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Foster és Sensabaugh is kérdéses nálunk. AB out, többiek játszanak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olyan kedvező feltételekről beszélek, hogy a két hiányzóval együtt is sokkal komplettebb volt a csapatunk, mint az övék. Mindkét egységben, fontos posztokon játszanak 2. 3. backupokkal, ezeken a posztokon nálunk a kezdők játszanak. És ha AB kiesését is belevesszük, akkor is 3 kezdőnk hiányzott, náluk meg ez a szám 8-9 körül lehetett. Szóval ha az épp pályán levő egységben a posztok jó részére minőségibb játékost tudunk kiállítani, és még Brady is limitált, az szerintem elég kedvező feltételnek számít. Ráadásul nem is a rókalyukban voltunk.

Ha te úgy gondolod, hogy egy játékos egészségesen és sérüléssel bajlódva ugyanolyan minőséget és teljesítményt tud letenni, ezért nem is számít, lényeg hogy ott van, ez legyen a te dolgod, erre nem tudok mit mondani.
Jan
Te tényleg Edelmant és Burkheadet akarsz a maga posztján Sacihoz és Hadenhez hasonlítani? Óriási különbség van. Nem az ő javukra. Konkrétan pont fordítva látom, semmiylen körülmény nem volt számunkra jó most Pats O vs Steelers D fronton, mégis most álltunk helyt leginkább. Nagyon elégedett voltam a D-vel a meccs egészét nézve.

Brady basszus az összes szezon 2. felében kb questionable, aztán mindig elit szinten játszik. Nincs semmi komoly baja. Annyi baja Bennek is van, mint Bradynek, efelől legyél nyugodt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megbeszélt döntés. JH lenyilatkozta, hogy ő még játszani akart, nálunk nem játszott.

Fájdalmas, de logikus és mindkét fél számára kedvező döntés!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 889
We have activated OT Marcus Gilbert from the Reserve/Suspended by Commissioner List to our active roster, and released LB James Harrison.

Nem gondoltam volna, hogy Harrisont kidobjuk, bar nem használtuk sokat.
tenorx
Nesze neked Steelers család.
kishaszi
Lehet mar Bell meg se akar egyezni a FO-val, ez nem volt melto a csaladhoz. Egy egyszeru hideg feju dontes a kereteken belul. Mondjuk mint egy........hold out?

😊 😊
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
What The Fuck???
Mehet edzésvideót csinálni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
We have activated OT Marcus Gilbert from the Reserve/Suspended by Commissioner List to our active roster, and released LB James Harrison.

Nem gondoltam volna, hogy Harrisont kidobjuk, bar nem használtuk sokat.
tenorx
Nesze neked Steelers család.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
gedam 6 508
Hát Én is remélem, hogy megbeszélt a döntés és egyelőre most annak szól, hogy nem tudtuk kit rakjunk ki. Jéghideg döntés ez mindenképpen, bárhogyan nézzük is. Viszont nem lehet mondani, hogy illogikus. JH már nem spec teamer és az OLB depth chart legvégén volt. Most jön a kérdés, hogy bárki levadászná-e és ő elmenne-e bárhova PO-t játszani.

No és közben Sutton edzett az elsőkkel Hadennel párban. Ha már a jéghideg de logikus döntésekről beszélünk.
Klemó
eljön hozzánk és a rájáciban kiterrorizáljuk a vasast😎
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokáig nem karmoltam, de azért most kicsit sajnálom, hogy a talán utolsó nagy meneteléshez nem járulhat hozzá


Ez a Patriots soha nem azért jó, mert sztár játékosok játszanak bennük, hanem azért, mert mindig megtalálják az adott embert az adott posztra és mindig van egy fellépő ember. Persze volt/van olyan is, hogy sztárok játszanak, volt ilyen egy idényben. Meg is volt a 16:0....no aztán meg a cumi az SB-n.
Klemó
😕 Mondjuk legalább volt 16–0 is, meg aztán összejöttek a bajnoki címek is újra, szóval egye fene.

Ez itt off, de csóri Mankins a legdurvább, az ember 2005 és 2013 között lenyomott kilenc szezont a Patriotsban, bajnoki cím nélkül. A Patriots a draftolása előtti négy évben háromszor lett bajnok, az elcserélése óta három évben kétszer. Azért ezt kiszámolni se lehetett volna nagyobb szopóra

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát Én is remélem, hogy megbeszélt a döntés és egyelőre most annak szól, hogy nem tudtuk kit rakjunk ki. Jéghideg döntés ez mindenképpen, bárhogyan nézzük is. Viszont nem lehet mondani, hogy illogikus. JH már nem spec teamer és az OLB depth chart legvégén volt. Most jön a kérdés, hogy bárki levadászná-e és ő elmenne-e bárhova PO-t játszani.

No és közben Sutton edzett az elsőkkel Hadennel párban. Ha már a jéghideg de logikus döntésekről beszélünk.
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nagyon megdöbbentő ez a lépésünk. Akar használtuk, akar nem. De nyilván most a fal emberek közül sem lehetett senkit elengedni. Remelem ez egy megbeszélt döntés és ha kell JH visszatér.
Klaci79
Nem hinném, már szezon közben is lenyilatkozgatta, hogy nem ezt igérték neki, és ha tudta volna, hogy ennyire nem fog játszani akkor elmegy máshova.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon megdöbbentő ez a lépésünk. Akar használtuk, akar nem. De nyilván most a fal emberek közül sem lehetett senkit elengedni. Remelem ez egy megbeszélt döntés és ha kell JH visszatér.
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
We have activated OT Marcus Gilbert from the Reserve/Suspended by Commissioner List to our active roster, and released LB James Harrison.

Nem gondoltam volna, hogy Harrisont kidobjuk, bar nem használtuk sokat.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez a Patriots soha nem azért jó, mert sztár játékosok játszanak bennük, hanem azért, mert mindig megtalálják az adott embert az adott posztra és mindig van egy fellépő ember. Persze volt/van olyan is, hogy sztárok játszanak, volt ilyen egy idényben. Meg is volt a 16:0....no aztán meg a cumi az SB-n.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ezt a meccset különösebb izgalmak nélkül behúzhattuk volna, kétszer is. Egyszer mikor 3,5 perccel a vége előtt nálunk volt a labda, (és nálam ez a kulcs, aki SB-ról álmodozik, az ne kapjon már ki ilyen helyzetből: vezetés, kevés idő, labda nála, és otthon...) Másodszor meg ha a D ott bármit csinál csak TD-t nem enged. Mindkét egység besült.

A "direkt engedtek el minket" azt arra érted hogy volt 5-8 pont előnyünk? Nem engedtek el, végig lőtávolban voltak, és ezért nem pánikoltak. A 8 pont előny az nem elengedés, 4 playből felrakták.

A 27 pont nem kevés. De pusztán elméleti szinten: ha idejönnek komplett O-val, Edelmannal, egészséges Bradyvel, jó fallal, akkor mennyi lett volna az elvárásod: 35-40?

Ami biztató lehet, hogy hosszú idő óta ez volt az első meccsünk amikor nem saját kezükben volt a sorsuk. Amikor James elkapta, attól kezdve nem rajtuk múlott hogy mi lesz a vége, ugyanúgy a def. holdingnál is.

Ami viszont gáz, hogy ilyen -számunkra kedvező- feltételek valószínűleg nem lesznek többet, és így sem tudtunk nyerni.
Jan
Azt nem értem miféle kedvező feltételekről beszélsz. Haden és Saci nélkül, főleg a Ravens meccs tükrében és az elmúlt évek közös meccsei alapján az nagyon is benne volt, hogy felpakolnak 35-40 pontot. Amikor kellett egyszer megállították a Patset. Ha Te azt vártad a Def-től, hogy ezt 2-ből kétszer megteszik a Pats ellen, az sztem irreális elvárás volt. És ami tetszett, hogy az esetek többségében meg kellett dolgozniuk az elkapásokért, többnyire nem totál üresen lévő emberek voltak náluk, z elmúlt évek meccseihez képest, ez is óriási előrelépés volt. Sztem nagy dolog volt ettől a Def-től, hogy 27 ponton tartották a Patset, amely hagyományosan hülyére szopat minket. Mindezt a 3 legjobb emberünkből kettő nélkül.

És mondom, ne gyere egészséges Bradyvel. Senki nem 100-as már a szezon ezen szakaszában, pl Ben sem. Ha komoly baja lett volna, nem játszik, de játszott és megmutatta, hogy rendben van.
Soldados
Olyan kedvező feltételekről beszélek, hogy a két hiányzóval együtt is sokkal komplettebb volt a csapatunk, mint az övék. Mindkét egységben, fontos posztokon játszanak 2. 3. backupokkal, ezeken a posztokon nálunk a kezdők játszanak. És ha AB kiesését is belevesszük, akkor is 3 kezdőnk hiányzott, náluk meg ez a szám 8-9 körül lehetett. Szóval ha az épp pályán levő egységben a posztok jó részére minőségibb játékost tudunk kiállítani, és még Brady is limitált, az szerintem elég kedvező feltételnek számít. Ráadásul nem is a rókalyukban voltunk.

Ha te úgy gondolod, hogy egy játékos egészségesen és sérüléssel bajlódva ugyanolyan minőséget és teljesítményt tud letenni, ezért nem is számít, lényeg hogy ott van, ez legyen a te dolgod, erre nem tudok mit mondani.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt a meccset különösebb izgalmak nélkül behúzhattuk volna, kétszer is. Egyszer mikor 3,5 perccel a vége előtt nálunk volt a labda, (és nálam ez a kulcs, aki SB-ról álmodozik, az ne kapjon már ki ilyen helyzetből: vezetés, kevés idő, labda nála, és otthon...) Másodszor meg ha a D ott bármit csinál csak TD-t nem enged. Mindkét egység besült.

A "direkt engedtek el minket" azt arra érted hogy volt 5-8 pont előnyünk? Nem engedtek el, végig lőtávolban voltak, és ezért nem pánikoltak. A 8 pont előny az nem elengedés, 4 playből felrakták.

A 27 pont nem kevés. De pusztán elméleti szinten: ha idejönnek komplett O-val, Edelmannal, egészséges Bradyvel, jó fallal, akkor mennyi lett volna az elvárásod: 35-40?

Ami biztató lehet, hogy hosszú idő óta ez volt az első meccsünk amikor nem saját kezükben volt a sorsuk. Amikor James elkapta, attól kezdve nem rajtuk múlott hogy mi lesz a vége, ugyanúgy a def. holdingnál is.

Ami viszont gáz, hogy ilyen -számunkra kedvező- feltételek valószínűleg nem lesznek többet, és így sem tudtunk nyerni.
Jan
Azt nem értem miféle kedvező feltételekről beszélsz. Haden és Saci nélkül, főleg a Ravens meccs tükrében és az elmúlt évek közös meccsei alapján az nagyon is benne volt, hogy felpakolnak 35-40 pontot. Amikor kellett egyszer megállították a Patset. Ha Te azt vártad a Def-től, hogy ezt 2-ből kétszer megteszik a Pats ellen, az sztem irreális elvárás volt. És ami tetszett, hogy az esetek többségében meg kellett dolgozniuk az elkapásokért, többnyire nem totál üresen lévő emberek voltak náluk, z elmúlt évek meccseihez képest, ez is óriási előrelépés volt. Sztem nagy dolog volt ettől a Def-től, hogy 27 ponton tartották a Patset, amely hagyományosan hülyére szopat minket. Mindezt a 3 legjobb emberünkből kettő nélkül.

És mondom, ne gyere egészséges Bradyvel. Senki nem 100-as már a szezon ezen szakaszában, pl Ben sem. Ha komoly baja lett volna, nem játszik, de játszott és megmutatta, hogy rendben van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
27 pontot kapni hazai pályán, előre kimondottan fontos meccsen, egy SB-ba vágyó csapatnak elég gáz.
Ha megnézem a részleteket is; NE no1 elkapó nem játszott, Brady sérült, OL erősen tartalékos, Burkhead kidőlt, akkor elfogadhatatlan.

A játék képe alatt nem tudom pontosan mit értesz? Hogy amíg a NE-nek nem volt égetően fontos, addig fogta őket a D, amikor pedig sürgős lett nekik, akkor 3-4 playből felraktak 8 pontot, úgy hogy a D semmi érdemi ellenállást nem tudott felmutatni? Abban a driveban bármilyen teljesítmény elfogadható lett volna a D-től, csak TD-t ne kapjunk. De ha mégis, akkor legalább a 2 pontost ne, hogy egy FG-al nyerhessünk.

Nagyon úgy fest, hogy NE oldalon pontosan tudták hogy mivel akarnak megverni, csak nem vették elő amíg nem kellett. És úgy néz ki jól számoltak, mert amikor elővették, akkor tényleg hozzá sem tudott szólni a D.
Jan
Én meg egyáltalán nem gondolnám, hogy Saci és Haden nélkül reális elvárás lett volna 27 ponton tartani a liga évtizedek óta legjobb Offense-t, amely rendre halálra vert minket.

Az utolsó drive valóban nem volt jó, de az előzőnél, amikor már szintén fontos volt a Pats-nek sikerült FG-n tartani őket! És pl ott az O lezárhatta volna a meccset alig néhány 1st downnal. Szóval a D oldalát nagyjából 2/1-nek minősíteném game is on the line szituban.

Végezetül pedig olyan dolgokkal nem is foglalkoznék, hogy ezek szerint kb direkt engedtek el minket és hagyták, hogy 55 percig domináljuk a meccset... Plusz Brady sérült dologgal sem foglalkoznék, mert aki játszik, az egészséges, ráadásul a Pats pont arról híres, hogy teljesen mindegy ki van a pályán, mindig működik és ez pontosan így volt Burkhead kidőlésekor is.
Soldados
Ezt a meccset különösebb izgalmak nélkül behúzhattuk volna, kétszer is. Egyszer mikor 3,5 perccel a vége előtt nálunk volt a labda, (és nálam ez a kulcs, aki SB-ról álmodozik, az ne kapjon már ki ilyen helyzetből: vezetés, kevés idő, labda nála, és otthon...) Másodszor meg ha a D ott bármit csinál csak TD-t nem enged. Mindkét egység besült.

A "direkt engedtek el minket" azt arra érted hogy volt 5-8 pont előnyünk? Nem engedtek el, végig lőtávolban voltak, és ezért nem pánikoltak. A 8 pont előny az nem elengedés, 4 playből felrakták.

A 27 pont nem kevés. De pusztán elméleti szinten: ha idejönnek komplett O-val, Edelmannal, egészséges Bradyvel, jó fallal, akkor mennyi lett volna az elvárásod: 35-40?

Ami biztató lehet, hogy hosszú idő óta ez volt az első meccsünk amikor nem saját kezükben volt a sorsuk. Amikor James elkapta, attól kezdve nem rajtuk múlott hogy mi lesz a vége, ugyanúgy a def. holdingnál is.

Ami viszont gáz, hogy ilyen -számunkra kedvező- feltételek valószínűleg nem lesznek többet, és így sem tudtunk nyerni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Bell komoly ajándékcsomagot rakott össze a támadófal tagjainak 😊