Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
27 pontot kapni hazai pályán, előre kimondottan fontos meccsen, egy SB-ba vágyó csapatnak elég gáz.Én meg egyáltalán nem gondolnám, hogy Saci és Haden nélkül reális elvárás lett volna 27 ponton tartani a liga évtizedek óta legjobb Offense-t, amely rendre halálra vert minket.
Ha megnézem a részleteket is; NE no1 elkapó nem játszott, Brady sérült, OL erősen tartalékos, Burkhead kidőlt, akkor elfogadhatatlan.
A játék képe alatt nem tudom pontosan mit értesz? Hogy amíg a NE-nek nem volt égetően fontos, addig fogta őket a D, amikor pedig sürgős lett nekik, akkor 3-4 playből felraktak 8 pontot, úgy hogy a D semmi érdemi ellenállást nem tudott felmutatni? Abban a driveban bármilyen teljesítmény elfogadható lett volna a D-től, csak TD-t ne kapjunk. De ha mégis, akkor legalább a 2 pontost ne, hogy egy FG-al nyerhessünk.
Nagyon úgy fest, hogy NE oldalon pontosan tudták hogy mivel akarnak megverni, csak nem vették elő amíg nem kellett. És úgy néz ki jól számoltak, mert amikor elővették, akkor tényleg hozzá sem tudott szólni a D.
Jan
Az utolsó drive valóban nem volt jó, de az előzőnél, amikor már szintén fontos volt a Pats-nek sikerült FG-n tartani őket! És pl ott az O lezárhatta volna a meccset alig néhány 1st downnal. Szóval a D oldalát nagyjából 2/1-nek minősíteném game is on the line szituban.
Végezetül pedig olyan dolgokkal nem is foglalkoznék, hogy ezek szerint kb direkt engedtek el minket és hagyták, hogy 55 percig domináljuk a meccset... Plusz Brady sérült dologgal sem foglalkoznék, mert aki játszik, az egészséges, ráadásul a Pats pont arról híres, hogy teljesen mindegy ki van a pályán, mindig működik és ez pontosan így volt Burkhead kidőlésekor is.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Sütivel egyetértek. Nem "emberrel" pótoljuk Sacit, hanem azzal, hogy folyamatosan kavarjuk a felállásokat. Meggyőződésem, hogy ez volt a kulcs a Patriots ellen is azokban a drive-okban, amikor megfogtuk őket. (vagyis a "Gronk" drive-ot kivéve) Ebben TJ is folyamatosan részt vesz, nagyon sokszor lép vissza, sőt az edge rusherek közül bizonyosan a legtöbbet.
Nagyon kíváncsi leszek a mostani meccsre, megtartjuk-e a man to man felállást, vagy zónázunk-e többet. Mindenesetre az már biztos, hogy sok mindent tudunk, sok féle felállásban tudunk védekezni. Persze kérdés, hogy melyik milyen hatékony. Én még Sutton használatában érzek még tartalékot. Ha Joe megoldja kívül, ő a nickel felállásoknál ott tud lenni középen.
Hja és egyébként méltatlanul kevés szó esik ám Spence játékáról. Érdemes kielemezve megnézni Vince INT-jét. Bezony abban a játékban a kíválóan helyezkedő Spence volt a kulcs. Ez mindenképp jó jel.
több mint 8 éve
Inkább az jutott eszembe, hogy valaki ott fent fogja a Patriots kezét...és nem úgy, mint James a labdát 😉O is B, bezarult a kor 😊Jesse Balfasz James is eleg killer volt. 😊Azért ez erős volt 😕
no
Ha egy Dez Bryant elkövetheti, akkor James miért ne...
Klaci79
no
több mint 8 éve
27 pontot kapni hazai pályán, előre kimondottan fontos meccsen, egy SB-ba vágyó csapatnak elég gáz.Ez nem igaz. Konkrétan Shazier köré építettük ezt a Def-et. Az ő extraképességeit domborítottuk végig coverben. Ezt nem tudod elviselni visszaesés nélkül.Azt gondolom, hogy Saci pótlása DC oldalról egy hónapos feladat. Ebből két hét eltelt, a PO első mérkőzéséig lehet próbálkozni, addig lehet és kell is keverni a kártyát. Akkor van gáz ha a következő két meccsen is ugyanazt a koreográfiát látjuk.Hát azért ez nem gondolnám.
kittli
Ha egy 4-3 D-ből kiesik egy Ray Lewis szintű MLB, attól összeomolhat a rendszer. Vagy a Cowboysból Sean Lee, akkor a run D súlyosan visszaesik.
De ha 3-4 -ből kiesik az egyik ILB, azért az nem lehet olyan szintű probléma, hogy egy addig elég jól működő D attól kezdve 30 kapott pont fölött átlagoljon. A következő 2 meccs ilyen szempontból nem lehet igazi értékmérő, abból hogy a csere QB-val felálló Texanst vagy a Brownst sikerül kevés ponton tartani, nem sokat fogunk megtudni. (ha viszont őket sem, akkor lehet nyomni a pánikgombot)
Jan
A Saci nélküli 1. meccs valóban katasztrofális volt, de a 2. már jóval várakozáson felüli volt. 27 pontot kapni a Pats-től az teljesen rendben van, a mutatott kép pedig ennél is jobb volt, mert végre azt láttam, hogy a támadóktól kellettek az extrák, hogy haladjanak. Várjunk még 1-2 hetet, hogy lássuk, Butler mit talál ki és a helyettese(i) mennyire veszik fel a ritmust a tapasztalatok által.
Soldados
Ha megnézem a részleteket is; NE no1 elkapó nem játszott, Brady sérült, OL erősen tartalékos, Burkhead kidőlt, akkor elfogadhatatlan.
A játék képe alatt nem tudom pontosan mit értesz? Hogy amíg a NE-nek nem volt égetően fontos, addig fogta őket a D, amikor pedig sürgős lett nekik, akkor 3-4 playből felraktak 8 pontot, úgy hogy a D semmi érdemi ellenállást nem tudott felmutatni? Abban a driveban bármilyen teljesítmény elfogadható lett volna a D-től, csak TD-t ne kapjunk. De ha mégis, akkor legalább a 2 pontost ne, hogy egy FG-al nyerhessünk.
Nagyon úgy fest, hogy NE oldalon pontosan tudták hogy mivel akarnak megverni, csak nem vették elő amíg nem kellett. És úgy néz ki jól számoltak, mert amikor elővették, akkor tényleg hozzá sem tudott szólni a D.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
TJ Watt ILB-be mozgatása nem merült fel? Ő azért coverben sem elveszett gyerek.Javallom megtekintèsre a Pats meccset, amúgy is nagyon jó meccs. Butler meg mindent behív, még olyat is, ami csak az egyenlítőtől délre fordul elő. Big nickelben, 3-3-5 felállásnál. Illetve big 4-3 ban Watt ILB az erős oldalon. Előszeretettel töltögetjük túl az erős oldalt amúgy is a fire zone blitz miatt mikor a teljes falat áthúzzuk, hogy a belső helyekről induló könnyűlovasság megcsinálja a sacket - ilyeenkor is a látszólagos passrush OLb visszalép a klasszik belső zónára ILBzni, hogy ne legyen luk.
twitter.com/PFF/status/944330713180114944/photo/1
Bazzani

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156208537959905&id=146175949904
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
TJ Watt ILB-be mozgatása nem merült fel? Ő azért coverben sem elveszett gyerek.twitter.com/PFF/status/944330713180114944/photo/1
Szerkesztette: Bazzani
több mint 8 éve
Ez nem igaz. Konkrétan Shazier köré építettük ezt a Def-et. Az ő extraképességeit domborítottuk végig coverben. Ezt nem tudod elviselni visszaesés nélkül.Azt gondolom, hogy Saci pótlása DC oldalról egy hónapos feladat. Ebből két hét eltelt, a PO első mérkőzéséig lehet próbálkozni, addig lehet és kell is keverni a kártyát. Akkor van gáz ha a következő két meccsen is ugyanazt a koreográfiát látjuk.Hát azért ez nem gondolnám.
kittli
Ha egy 4-3 D-ből kiesik egy Ray Lewis szintű MLB, attól összeomolhat a rendszer. Vagy a Cowboysból Sean Lee, akkor a run D súlyosan visszaesik.
De ha 3-4 -ből kiesik az egyik ILB, azért az nem lehet olyan szintű probléma, hogy egy addig elég jól működő D attól kezdve 30 kapott pont fölött átlagoljon. A következő 2 meccs ilyen szempontból nem lehet igazi értékmérő, abból hogy a csere QB-val felálló Texanst vagy a Brownst sikerül kevés ponton tartani, nem sokat fogunk megtudni. (ha viszont őket sem, akkor lehet nyomni a pánikgombot)
Jan
A Saci nélküli 1. meccs valóban katasztrofális volt, de a 2. már jóval várakozáson felüli volt. 27 pontot kapni a Pats-től az teljesen rendben van, a mutatott kép pedig ennél is jobb volt, mert végre azt láttam, hogy a támadóktól kellettek az extrák, hogy haladjanak. Várjunk még 1-2 hetet, hogy lássuk, Butler mit talál ki és a helyettese(i) mennyire veszik fel a ritmust a tapasztalatok által.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Amúgy ha itt nyertünk volna, akkor tuti ellenünk lett volna meg a Barnák első győzelme.Így is. 😉
kicsi joe
több mint 8 éve
O is B, bezarult a kor 😊Jesse Balfasz James is eleg killer volt. 😊Azért ez erős volt 😕
no
Ha egy Dez Bryant elkövetheti, akkor James miért ne...
Klaci79
több mint 8 éve
Nem tudok róla...mert?Na egy kis aktuális...AB mellett Harrison nem edzett ma.Chickillo sérült?
Foster limitált volt, még a protokoll alatt van, bár reméli, hogy játszik hétfőn. Szintén limitált volt Sensabaugh a válla miatt.
Ismét fullba tolta Haden, Mata és Meki is.
Örülnék ha utóbbi is több meccset bírna már. Nagyon kell a futójátékhoz.
Klaci79
steelwolf
több mint 8 éve
Na egy kis aktuális...AB mellett Harrison nem edzett ma.Chickillo sérült?
Foster limitált volt, még a protokoll alatt van, bár reméli, hogy játszik hétfőn. Szintén limitált volt Sensabaugh a válla miatt.
Ismét fullba tolta Haden, Mata és Meki is.
Örülnék ha utóbbi is több meccset bírna már. Nagyon kell a futójátékhoz.
Klaci79
több mint 8 éve
Na egy kis aktuális...AB mellett Harrison nem edzett ma.Foster limitált volt, még a protokoll alatt van, bár reméli, hogy játszik hétfőn. Szintén limitált volt Sensabaugh a válla miatt.
Ismét fullba tolta Haden, Mata és Meki is.
Örülnék ha utóbbi is több meccset bírna már. Nagyon kell a futójátékhoz.
több mint 8 éve
Jesse Balfasz James is eleg killer volt. 😊Azért ez erős volt 😕
no
Ha egy Dez Bryant elkövetheti, akkor James miért ne...
több mint 8 éve
Killer B tovább bővült:..és 2 éve meg kidobtuk Blaket, különben pengés kis játékos volt!
pbs.twimg.com/media/DRmMb85VAAALYga.jpg
Klaci79
több mint 8 éve
Jesse Balfasz James is eleg killer volt. 😊
több mint 8 éve
Blyant kiszaladt a képből.Én már javasoltam ezt a keresztelőt. Bryant már be sem fért? 😊Killer B tovább bővült:Azt hittem BuBu Smith-Schusterrel 🙂
pbs.twimg.com/media/DRmMb85VAAALYga.jpg
Klaci79
Boston
bcsarli
Szerkesztette: kittli
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
Én már javasoltam ezt a keresztelőt. Bryant már be sem fért? 😊Killer B tovább bővült:Azt hittem BuBu Smith-Schusterrel 🙂
pbs.twimg.com/media/DRmMb85VAAALYga.jpg
Klaci79
Boston
több mint 8 éve
Killer B tovább bővült:Azt hittem BuBu Smith-Schusterrel 🙂
pbs.twimg.com/media/DRmMb85VAAALYga.jpg
Klaci79
Do your job
több mint 8 éve
De ha egyszer Vince nem rosszabb, sőt, mint Timmons, akkor nincs miről beszélni+olcsóbbEn nem is ezt mondtam, timmonst kezdoben akartam meg latni nalunk. Es vince meg lehetett volna 2. szamu csere mindketto ilb mogott. Es ekkor most nem lennenk bajban (megvan a minosegi depth). Nem azt mondtam, hogy tartsunk mindenki moge draga embert. Hanem azt, mar akkor is, hogy visszauthet timmons hianya ha elengedjuk, mert nem vagyunk kepesek varialni a szamokkal es neki is fizetni egy normalis dealt. Es vince jo ero tackle gyar, de gyengebb lesz sokkal vertikalis jatekban. Meg barhol ahol sebesseg is kell. Es ez majd nagyon hianyozhat. Es hianyzik is most. Vissza is olvashatjatok akkor amikor elengedtuk is ez volt a velemenyem.Azt gondolom nem a 6 millán múlik ez. Ha minden egyes kezdő mögé odateszel 6 milláért egy cserét, akkor egészen furcsa számok lennének. Ahol nem volt megfelelő kezdő, oda hoztak embert, ahol megfelelő kezdő van, oda ott vannak a fiatalok és ez igaz minden csapatra. Nem tart senki 6 millás játékost a kispadon, arra számítva, hogy megsérül a kezdő. Erről annyira kár vitázni, hogy inkább be is fejezem 😊Persze, de ha nem engedjuk el, most nem lennenk nyakig benne. Mert nem volt egy epkezlab ilb a ket kezdo mogott, nem szuperjo, hanem atlag. (Ez viszont nem a hat milla...) Es hat timmons is letett mar annyit az asztalra stb, hogy pl ben fizu vagy barmi atvarialas utan valahogy kinyogjuk, varialas a szamokkal pont ez a dolga az fo nak.Láttad hogy áll a cap jelenleg? Képzeld hozzá Timmons 6 milláját...no way...nem tarthatsz Timmonst hátha megsérül Shazier...arra Mata-t tartod. Ilyen egyszerű 😊rugjak ki timmonst es johetne fort, vagy akar meg spence helyere is. Maris meg lenne oldva a vertikalis sebesseg is es vince is nyugottabban jatszhatna. Mint tettek ezt korabban is saci nelkul sokaig. Spence nem upgrade volt sajnos, csak ahogy mondjatok ilb poszt hianyt betolto.Az a baj, hogy kb a 3 srác együtt se tudná 😕Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.A Ravens elleni meccs tényleg gáz volt D szempontból. Ellenben a Pats elleni teljesen rendben volt, speciel nekem felül is múlta a várakozásaimat. Sacit senki sem fogja tudni pótolni, tök mindegy Fort, Mata, vagy Spence van bent, szóval Spence-t azért igazoltuk, hogy meglegyen a mennyiség és ismeri a rendszert.
Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Jan
Soldados
Klaci79
Beteg volt, megvartuk aztan utana sem mutatott semmit. Aztan elment. Majd megint visszahoztuk. Inkabb valaki mast sem artana osszekukazni. Bar ahhoz mar keso van. De nem bizok benne. Es mate ban sem. Mert lehet tackle gyar, de arra ott van vince, nekunk a sebesseg hianyzik, ami saci es timmons idejeben megvolt. Es most mondok valamit. Csak hiba volt timmonst nem megtartani. Foleg ha ramegy a po ban levo szereplesunk es a tobbi...
De ne kommentaljatok. Mert tudom sporolni kellett. Meg nem ert meg annyit. Stb. Es meg is lett az eredmenye. Amikor tudtuk, hogy saci jateka serules veszelyes. Volt is mar serult. Mig timmons hany meccset is hianyzott? Mindegy olcso husnak, most hig a leve. Foleg igy hogy nem volt mogottuk( saci vince) mogott semmi epkezlab ember. : ( De hat ez uzlet, igy tok mindegy hogy mi lesz.
gabistar
Klaci79
Ehelyett most itt tartunk vegre megint a po ban. Vegre megint erosen, de a def epp osszedolt egy ember kiesese miatt. Es ha mar volt saci serult, es vagy latjuk saci jatekat mar csak a sebessege miatt is meg jobban benne van/volt a serulesveszely. Nem is tudom ki irta, hogy az egyetemi evei utan, itt az nfl ben nezte, hogy hogy szerel es nagyon sok utkozese teljesen ellentetes volt, a tanitottakeval, s csodalkozott rajta, hogy eddig nem lett komony serulese. (Mihamarabb epuljon fel persze...)
De hat ez van. Most lehet egy sb mulik azon a 6 ki nem fizetett millan. 😊 Mindegy. Az uzlet az uzlet. De nekem most meg jobban faj, hogy nem tudtuk megtartani. Ez van.
gabistar
Mata reméljük jobban beválik, mint Spence + változtatunk is kicsit a felálláson. Más megoldás egyszerűen nincs. Hacsak Timmonsot tényleg ki nem vágják és aláír hozzánk vetminért. De ne lógjon bilibe a kezünk.
Klaci79
Es mivel nem varialtunk. Most jott be ennek az ara. Nincs egy ilb sem vince sem saci mogott, akivel legalabb nem kellene imadkozni a kozepre hivott futasoknal, vagy a vertikalis jatekoknal. Ez pedig mar nem a penz kerdese volt. Hanem menedzselesi hiba. Egy csere ilb van, de lathattak volna, hogy mennyit ernek ev elejen stb. Es ekkor mar mashogy allhattak volna ahhoz, hogy akkor engedjuk el timmonst, ha van legalabb egy normalis ilb backup. Nem sztar, nem saci. De egy olyan, akivel nem dol ossze az egesz kartyavar. Es ez is a roster menedzselesi hiba. Hiaba szepitjuk hogy saci tul jo stb. Akkor sem dolt ossze a vilag amikor AB lement. Volt minosegi depth.
De amikor saci lement akkor meg igen. Es korabban is volt mar saci out de akkor timmons es vince ketten megoldottak. Most meg katasztrofa nezni, hogy megint kb tehetetlennek tunik a csapat a hiba orvoslasaban, amit mar ev elejen is elrontottak ugyebar (minosegi depth) es most mar meg spence nek is orulhetunk...
Na ezt tudva mashogy kellett volna targyalni. Mert ok is tudtak ezt, hogy mi lesz, ha vagy saci vagy vince kiesik rovidebb hosszabb idore es ezzel szamolniuk is kell, mert barmelyik playben benne van foleg lb poszton is. Kulonben nem lennenek egyatalan cserek. De a veszmegoldas spence is gaz eddig. Szoval ez mar mate utan a masodik kb ha lo nincs jo lesz a szamar is. Es mint mindig ahogy soldi is mondja, mindig kell a minosegi depth. Nekunk ez nem volt meg ilb poszton es meg most sincs. Es ennek most isszuk meg az arat... De innen szep nyerni. : )
gabistar
több mint 8 éve
En nem is ezt mondtam, timmonst kezdoben akartam meg latni nalunk. Es vince meg lehetett volna 2. szamu csere mindketto ilb mogott. Es ekkor most nem lennenk bajban (megvan a minosegi depth). Nem azt mondtam, hogy tartsunk mindenki moge draga embert. Hanem azt, mar akkor is, hogy visszauthet timmons hianya ha elengedjuk, mert nem vagyunk kepesek varialni a szamokkal es neki is fizetni egy normalis dealt. Es vince jo ero tackle gyar, de gyengebb lesz sokkal vertikalis jatekban. Meg barhol ahol sebesseg is kell. Es ez majd nagyon hianyozhat. Es hianyzik is most. Vissza is olvashatjatok akkor amikor elengedtuk is ez volt a velemenyem.Azt gondolom nem a 6 millán múlik ez. Ha minden egyes kezdő mögé odateszel 6 milláért egy cserét, akkor egészen furcsa számok lennének. Ahol nem volt megfelelő kezdő, oda hoztak embert, ahol megfelelő kezdő van, oda ott vannak a fiatalok és ez igaz minden csapatra. Nem tart senki 6 millás játékost a kispadon, arra számítva, hogy megsérül a kezdő. Erről annyira kár vitázni, hogy inkább be is fejezem 😊Persze, de ha nem engedjuk el, most nem lennenk nyakig benne. Mert nem volt egy epkezlab ilb a ket kezdo mogott, nem szuperjo, hanem atlag. (Ez viszont nem a hat milla...) Es hat timmons is letett mar annyit az asztalra stb, hogy pl ben fizu vagy barmi atvarialas utan valahogy kinyogjuk, varialas a szamokkal pont ez a dolga az fo nak.Láttad hogy áll a cap jelenleg? Képzeld hozzá Timmons 6 milláját...no way...nem tarthatsz Timmonst hátha megsérül Shazier...arra Mata-t tartod. Ilyen egyszerű 😊rugjak ki timmonst es johetne fort, vagy akar meg spence helyere is. Maris meg lenne oldva a vertikalis sebesseg is es vince is nyugottabban jatszhatna. Mint tettek ezt korabban is saci nelkul sokaig. Spence nem upgrade volt sajnos, csak ahogy mondjatok ilb poszt hianyt betolto.Az a baj, hogy kb a 3 srác együtt se tudná 😕Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.A Ravens elleni meccs tényleg gáz volt D szempontból. Ellenben a Pats elleni teljesen rendben volt, speciel nekem felül is múlta a várakozásaimat. Sacit senki sem fogja tudni pótolni, tök mindegy Fort, Mata, vagy Spence van bent, szóval Spence-t azért igazoltuk, hogy meglegyen a mennyiség és ismeri a rendszert.
Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Jan
Soldados
Klaci79
Beteg volt, megvartuk aztan utana sem mutatott semmit. Aztan elment. Majd megint visszahoztuk. Inkabb valaki mast sem artana osszekukazni. Bar ahhoz mar keso van. De nem bizok benne. Es mate ban sem. Mert lehet tackle gyar, de arra ott van vince, nekunk a sebesseg hianyzik, ami saci es timmons idejeben megvolt. Es most mondok valamit. Csak hiba volt timmonst nem megtartani. Foleg ha ramegy a po ban levo szereplesunk es a tobbi...
De ne kommentaljatok. Mert tudom sporolni kellett. Meg nem ert meg annyit. Stb. Es meg is lett az eredmenye. Amikor tudtuk, hogy saci jateka serules veszelyes. Volt is mar serult. Mig timmons hany meccset is hianyzott? Mindegy olcso husnak, most hig a leve. Foleg igy hogy nem volt mogottuk( saci vince) mogott semmi epkezlab ember. : ( De hat ez uzlet, igy tok mindegy hogy mi lesz.
gabistar
Klaci79
Ehelyett most itt tartunk vegre megint a po ban. Vegre megint erosen, de a def epp osszedolt egy ember kiesese miatt. Es ha mar volt saci serult, es vagy latjuk saci jatekat mar csak a sebessege miatt is meg jobban benne van/volt a serulesveszely. Nem is tudom ki irta, hogy az egyetemi evei utan, itt az nfl ben nezte, hogy hogy szerel es nagyon sok utkozese teljesen ellentetes volt, a tanitottakeval, s csodalkozott rajta, hogy eddig nem lett komony serulese. (Mihamarabb epuljon fel persze...)
De hat ez van. Most lehet egy sb mulik azon a 6 ki nem fizetett millan. 😊 Mindegy. Az uzlet az uzlet. De nekem most meg jobban faj, hogy nem tudtuk megtartani. Ez van.
gabistar
Mata reméljük jobban beválik, mint Spence + változtatunk is kicsit a felálláson. Más megoldás egyszerűen nincs. Hacsak Timmonsot tényleg ki nem vágják és aláír hozzánk vetminért. De ne lógjon bilibe a kezünk.
Klaci79
Es mivel nem varialtunk. Most jott be ennek az ara. Nincs egy ilb sem vince sem saci mogott, akivel legalabb nem kellene imadkozni a kozepre hivott futasoknal, vagy a vertikalis jatekoknal. Ez pedig mar nem a penz kerdese volt. Hanem menedzselesi hiba. Egy csere ilb van, de lathattak volna, hogy mennyit ernek ev elejen stb. Es ekkor mar mashogy allhattak volna ahhoz, hogy akkor engedjuk el timmonst, ha van legalabb egy normalis ilb backup. Nem sztar, nem saci. De egy olyan, akivel nem dol ossze az egesz kartyavar. Es ez is a roster menedzselesi hiba. Hiaba szepitjuk hogy saci tul jo stb. Akkor sem dolt ossze a vilag amikor AB lement. Volt minosegi depth.
De amikor saci lement akkor meg igen. Es korabban is volt mar saci out de akkor timmons es vince ketten megoldottak. Most meg katasztrofa nezni, hogy megint kb tehetetlennek tunik a csapat a hiba orvoslasaban, amit mar ev elejen is elrontottak ugyebar (minosegi depth) es most mar meg spence nek is orulhetunk...
Na ezt tudva mashogy kellett volna targyalni. Mert ok is tudtak ezt, hogy mi lesz, ha vagy saci vagy vince kiesik rovidebb hosszabb idore es ezzel szamolniuk is kell, mert barmelyik playben benne van foleg lb poszton is. Kulonben nem lennenek egyatalan cserek. De a veszmegoldas spence is gaz eddig. Szoval ez mar mate utan a masodik kb ha lo nincs jo lesz a szamar is. Es mint mindig ahogy soldi is mondja, mindig kell a minosegi depth. Nekunk ez nem volt meg ilb poszton es meg most sincs. Es ennek most isszuk meg az arat... De innen szep nyerni. : )
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Előre is elnézést kérek Gabi!Itt elek pit ben. Es igy ez olyan lenne kb, mintha magyarkent az osztrakoknak szurkolsz. 😊 Es szeretem a kemeny vedelmi csatakat, amik regebben voltak. A kedvenc jatekosom az egesz ligaban troy volt. Igy nem volt nehez...
Hogy nem lettél Ravens drukker? Sokszor azt érzem a varjú logó jobban passzolna hozzád.
kittli
Honnan lehet tudni melyik logo illik hozzam? Nem logot szeretek, hanem jatekot, jatekosokat. Es a sajat hazai csapatomat. Igy a kerdes vegsosoron nem is lehet kerdes kinek szurkolok. Hacsak nem ezt ironikusan probaltad mondani, de akkor meg kellene egy vigyori jel moge hogy ertsem. Hogy sokat karogok vagy valami. : )
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Meg kell várni a végső Verdikttel Haden visszatérését. Az ő oldalára nem szívesen nem szívesen dobálnak a QB-k, ez azért nagy segítség lesz, ha így lesz a visszatérése után is, Az egyik oldalt elviszi egyedül. Főleg, ha nem az WR1-et fogja, hanem WR2-t, azt pláne megoldja egyedül. A FS tudja hova megy a laszti (Hello Burns) jobban elköteleződhet az irányába, lehet duiplázni szorosabban az első számút. Ez pedig segíthet a SS-nek is kicsit szabadabban játszani. Van egy Hilton, Gay 3-4ünk. Ha Davis jobban be tud segíteni a slot-nak, vagy az ILB-knek, javulhat ez, akkor jobban lehet keverni a kártyákat. Szóval várjuk meg, ha Hadennel is nyeljük a nagy playeket, akkor rövid PO lesz valóban. Nem gondolnám, hogy más poszt bevonása nélkül lehet Saci sebességét helyettesíteni akár 1-akár 4 hét alatt.
több mint 8 éve
Irony detection malfunction. (#Kérem, keresse fel a legközelebbi szakszervizt.)
Szerkesztette: kishaszi
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
