Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
küldd a linket. (majdnem írtam, hogy írd a méretet is.. 😊)www.jerseyscomplete.com/Egyébként ha rendelsz egy sapka erejéig mindenképp beszálnék, mert a másik oldaltól azt nem lehetett. Mondjuk nagyon ismerős a honlap kiosztása. Szóval lecci szólj és adom a linket ami kellene. Aztán beszéljünk és utalok is.
Igazából bedobta az fb a hirdetést, innen jött ez. ha az emlékeim nem csalnak ez az oldal volt korábban is amit néztünk, de nem tudtunk méretet kiválasztani.
Klemó
Klaci79
több mint 8 éve
www.jerseyscomplete.com/Egyébként ha rendelsz egy sapka erejéig mindenképp beszálnék, mert a másik oldaltól azt nem lehetett. Mondjuk nagyon ismerős a honlap kiosztása. Szóval lecci szólj és adom a linket ami kellene. Aztán beszéljünk és utalok is.
Igazából bedobta az fb a hirdetést, innen jött ez. ha az emlékeim nem csalnak ez az oldal volt korábban is amit néztünk, de nem tudtunk méretet kiválasztani.
Klemó
több mint 8 éve
Laci! Valaki akart rendelni mezt? Most akció van és most működik is úgy néz ki az oldal (a kiválasztott méretet engedi). Fix shipping fee van. Ma rendelek.Egy másik oldalról rendeltünk, most már folyamatban van. Két hete kb. Kaptunk rendelési számot, de ennyi. Egyelőre sehol nem látom a göncöket. De január elején remelem megjön.
Klemó
több mint 8 éve
www.jerseyscomplete.com/Igazából bedobta az fb a hirdetést, innen jött ez. ha az emlékeim nem csalnak ez az oldal volt korábban is amit néztünk, de nem tudtunk méretet kiválasztani.
több mint 8 éve
Laci! Valaki akart rendelni mezt? Most akció van és most működik is úgy néz ki az oldal (a kiválasztott méretet engedi). Fix shipping fee van. Ma rendelek.Honnan rendeltek?
Klemó
több mint 8 éve
Laci! Valaki akart rendelni mezt? Most akció van és most működik is úgy néz ki az oldal (a kiválasztott méretet engedi). Fix shipping fee van. Ma rendelek.
több mint 8 éve
A Frisco elintézte nekünk azért, hogy a first round bye ne legyen komoly feladat. Ez most az elsődleges Brown sérülése miatt. Vicces egyébként az a draft QB évfolyam..... második körben Carr, Garappolo...az elsőben meg Bortles, Manziel, Brodgewater.....
Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
Pont erre gondoltam.....kiváncsi leszek nagyon...Jövőre így vágunk neki:Ez jelenthet akár egy Londoni meccset is a Jags miatt.
HOME
Ravens
Bengals
Browns
Chiefs
Chargers
Falcons
Panthers
Patriots
AWAY
Ravens
Bengals
Browns
Broncos
Raiders
Saints
Buccaneers
Jaguars
Klaci79
polamalu
több mint 8 éve
Legalább ne trollkodnál Teeeee..... 😊Ez nem volt TD a héten:Ott még bőven nem birtokolta a labdát. Sztem sem volt td, de őszintén szólva a megdönthetetlen bizonyíték kifejezés kicsit erős lenne. 😀
pbs.twimg.com/media/DR1gx38WAAAySAU.jpg
Klaci79
Kókusz8
Mondjuk a második félidő nem ezért volt sima nyilván.
több mint 8 éve
Ha nem sérült volna le JJ, akkor ma forgathatná az Eurosport az egész estés Watts-t 😊
több mint 8 éve
Ez nem volt TD a héten:Ott még bőven nem birtokolta a labdát. Sztem sem volt td, de őszintén szólva a megdönthetetlen bizonyíték kifejezés kicsit erős lenne. 😀
pbs.twimg.com/media/DR1gx38WAAAySAU.jpg
Klaci79
több mint 8 éve
Jövőre így vágunk neki:Ez jelenthet akár egy Londoni meccset is a Jags miatt.
HOME
Ravens
Bengals
Browns
Chiefs
Chargers
Falcons
Panthers
Patriots
AWAY
Ravens
Bengals
Browns
Broncos
Raiders
Saints
Buccaneers
Jaguars
Klaci79
több mint 8 éve
Jövőre így vágunk neki:HOME
Ravens
Bengals
Browns
Chiefs
Chargers
Falcons
Panthers
Patriots
AWAY
Ravens
Bengals
Browns
Broncos
Raiders
Saints
Buccaneers
Jaguars
több mint 8 éve
Steelers rank 25th in red zone offense (49.09%) and rank 26th in red zone defense (60.00%). That's one area that the Steelers need to improve on heading into the postseason.
több mint 8 éve
pö:XD
Per a Sunday AM report from CBS Sports, the New England Patriots and Baltimore Ravens are both interested in bringing in former #Steelers OLB Harrison for a playoff run.
Klaci79
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
pö:kurvara meg fogjuk mi ezt szivni
Per a Sunday AM report from CBS Sports, the New England Patriots and Baltimore Ravens are both interested in bringing in former #Steelers OLB Harrison for a playoff run.
Klaci79
több mint 8 éve
pö:Per a Sunday AM report from CBS Sports, the New England Patriots and Baltimore Ravens are both interested in bringing in former #Steelers OLB Harrison for a playoff run.
több mint 8 éve
Rúni betlehemes:Nem tudtassuk márciusba, regörejtem
Januárba se kellesz má, hejj regö rejtem
Jarvis is má aRizónába, hejj roga rittyen
Görcsöt köt a rizómára, regö rejtem, hejj
/ a house of rising Watt dallamára

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Álljunk már meg egy pillanatra. Milyen üzletről beszéltek Ti? Mi köze van ennek ehhez a döntéshez és úgy önmagában annak, hogy deebo nem játszott?ok. Koszi. De azert fáj....
Nem, ez nem erről szólt. Ez arról szólt, hogy Tomlin azt a csapatot küldte fel a pályára szentimentalizmus nélkül, akit a legjobbnak gondolt. Mivel nem spec teamer, ÉS nincs már benne az első kettő OLB-ben, ezért ez mindig nehéz kérdés volt. Ma tagadhatatlanul TJ az első számú OLB vakoldalon. Aki azt mondja, hogy nem az hülye, vagy nem ért a sporthoz. No és innentől kezdve ezt a kezdő OLB playát Én is sokat szeretném a pályán látni. Ebből pedig az következik (merthát JH vakoldalon játszik), hogy a legendánk alapvetően keveset játszik. Ez volt a fő baja és "semmi több". Lehetett volna azt mondani, hogy nem, TJ ne legyen annyit a pályán, merthát itt van nekünk a legenda, de egy edző a csapatérdeket nézi mindig és ez rendben is van és Én EZT VÁROM EL az edzőtől és nem mást. Nem tudhattuk, hogy Watt ennyire jó lesz, így azt sem, hogy ő ennyire kevés játéklehetőséget kap. Ez Deebo szemszögéből pech.
Hogy mi az üzlet? Hát az, hogy pont elengedjük, mert kéri. Megengedtük neki, hogy tárgyaljon csapatokkal, akikkel PO-t játszhat. Ez az üzlet és a nemes gesztus. Mert mondhattuk volna, hogy nem, Culágert vágjuk ki, a kutyának nem kellene, de nem JH-nak adjuk meg, (a lehetőséget) hogy PO-t játszon. Ez óriási gesztus, ami persze fáj, nagyon fáj, mert szerettem volna, ha itt ünnepel......
Klemó
több mint 8 éve
Annyi minden történt az évben, hogy jövőre jöhetne a Netlixre egy sorozat belőle! Harrison lehetne mondjuk Samuel L. Jackson!
