Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Kéne egy szavazást inditani, h mindig a jobbik csapat nyer-e!amugy egyertelmu, hogy nem. Mert akkor nem lenne igaz, hogy az nfl ben kb barki meg tud verni barkit. Ami regebben igaz volt.
steelwolf
Es pl hanyszor kaptunk ki negativ merlegu, vagy gyengebbnek kikialtott csapatok ellen az elmult harom evben csak mi? Tobbszor. Szoval mar itt megdol ez. De mindenkinek megvan mit gondol. Es ez igy a szep. Eleg sokaig tartott ez nekem mire rajottem, hogy igy a jo, hogy mindenki mashogy gondolja... Es hogy az jo ha egyezik a velemenyunk, de az is ha nem. 😊
Mert lehet reszben igaz mind a ketto, csak nezopont kerdese es igy minden szubjektiv. Vagy meg ha nem is igaz mind a ketto, gondolhatom en azt hogy igaz. Es igy lesz valtozatos a vilag. Kulonben kb robotok lennenk, ugyanazzal a gondolkodasmoddal. Igy a valtozatossag gyonyorkodtet alapon el lehet mondani amit mi gondolunk, aztan meg megnezni, hogy mit a masik. 😊
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.Kellett ez a két meccs, hogy lássák mennyit (se) ér Spence sajnos. Ettől függetlenül és a sok pont ellenére sem temetem a védelmet. Az utóbbi időben tényleg próbáltak sok tehetséget beépíteni a védelembe a draftról, de nem igazán jöttek össze ezek a tervek. Komoly erősítést is terveztek Hightower személyében, de az se jött végül össze. Nem tudom hibáztatni a D# vezetését. A DL ligaelit, Dupree sajnos nem fejlődik elég gyorsan, Watt újonc, ahhoz képest nem rossz, Saci kiesésével tudtuk, hogy baj lesz ILB-ben és az egész védelemben, a sec-nél pedig rendesen megy a próbálkozás, még komoly befektetés is volt Hadennel. Persze lehetett volna egy jó safetyt hozni a drafton, de szükség volt azokra a játékosokra akik érkeztek.
Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Jan
Nem tudom, hogy kik FA ILB-k éppen még, hogy közülük Spence volt a legjobb választás, de nyilván "ismeri a rendszert" és ez fontos szempont volt.
Egyébként a sok pont ellenére, amikor nagyon kellett összeszedték magukat, kivétel ez alól a Pecc elleni utolsó drive, ahol ugye Gronk gázolt át rajtunk...de vajon mi lenne a megoldás, hiszen már csak FA-t választhatsz?
több mint 8 éve
Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.spence, amikor meg itt volt is egy konnyen blokkolhato, alacsonyabb, nem eleg fizikalis, de max gyors lb volt. Most is sajna ezt latni tole. Sulytalanok vagyunk kozepen mind futas mind passz nal. Es ezt ki is fogjak hasznalni. Es most megint jon az, hogy hat igen leserult saci, de mate sem tett csodat. Bar remelem felgyogyul es ramcafol.
Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Jan
Mert valami kell kozepre es az vince sem lehet, mert akkor meg sima oldalra futas es oda sem er o sem. Szoval nem nagyon van most a kereten belul egy ilyen backup sem. Mint pl timmons mogott volt akkor vince. Meg ha saci kidolt is hosszabb idore korabban, akkor timmons es az akkori csere vince vel egyutt sem volt katasztrofa a def. Most pedig az a def saci nelkul bedolt mint a kartyavar (azt hiszem soldi irtad is ezt ev elejen hogy vekonyak vagyunk ilb teren, es nem ugy mint tavaly, amikor volt minosegi backup).
Es ezzel nem akarok spam elni timmonssal. Csak azt akarom kihozni, hogy volt mar hogy saci kidolt. Es akkor mivel megvolt a vertikalis sebesseg es az ero kozepen vince es timmons al igy nem volt nagy gond. Most nincs ket ilyen ilbnk. Es attol tartok nem is lesz. Szoval az off on fog mulni mi lesz kb mindig. Es ez idegenben hideg fazos lehet.
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.A Ravens elleni meccs tényleg gáz volt D szempontból. Ellenben a Pats elleni teljesen rendben volt, speciel nekem felül is múlta a várakozásaimat. Sacit senki sem fogja tudni pótolni, tök mindegy Fort, Mata, vagy Spence van bent, szóval Spence-t azért igazoltuk, hogy meglegyen a mennyiség és ismeri a rendszert.
Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Jan

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Az a sose volt valos td, meg ha az avatatlan szemnek annak is tunt... Az nem teljesen igaz, mert td re adta meg a biro. Tehat o annak latta. Tehat akkor az gondolta az volt. Addig amig meg nem lattak hogy elejtette a labdat a foldre ereskor visszanezve. Es ha valaki beavatott szem akkor a birok azok voltak. Szoval nem csak a beavatatlan szem latta annak. 😊 Persze nem volt td. Mert elejtette. De a lenyeg nem csak mi avatatlanok lattuk annak.De amíg vissza nem vonták a TD-t addig jobb volt, ugye? 😊Az sose volt valós TD, még ha az avatatlan szemnek annak is tűnt.
Spy
Ráadásul az utolsó 2 percben minden pontszerzést átvideóznak párszor.
Valamint ha abból az akcióból Steelers TD születik, akkor is volt még kb. fél perc vissza a mérkőzésből, azt se tudhatod, hogy abban a fél percben mi nem történt meg így. (Lehetett volna egy sima Pats TD, egy season ending sérülés Bradynél, egy interception, és még kb. végtelenszámú feltételezhető, meg nem történt esemény.)
Ezért felesleges a "mi lett volna ha"-zás.
Bár érdekes a ti megközelítésetek is.
Aszerint a jobb csapat nem bír el 1-2 bírói tévedést, rosszul pattanó labdát, sérülést?
Akkor adja magát a kérdés: mitől ő a jobb csapat??
Sobri Jóska
De elbeszeltek egymas mellett. Mert akkor most fins jobb csapat mint a pats? Mert egyszer gyozott ellenuk? Hat nem, de akkor a palyara tobbet tettek le. Jobb napjuk volt, vagy meg jobban is akartak nyerni talan, mig pats talan vigyazzunk magunkra jovo heten jon a lenyeges meccs uzem modban volt. Es hogy nehogy leseruljenek ott. Stb. Nem tudhatjuk. Meg persze a nagy nyomas ami jott a 4 dl linemantol. Mindenesetre nem tuntek tul idegesnek, amikor vesztesre alltak, vagy nem tunt ugy hogy mindent beleadnak, ha netan rosszul lattam is.
De A lenyeg azert mert jobb vagy, az nem jelenti azt, hogy a palyara is "mindig" at tudod hozni azt a teljesitmenyt, amennyivel jobb vagy. Mert vannak altalad nem befolyasolhato tenyezok.
Pl hogy, nem ejted ki a labdat foldre menetelkor. Vagy hogy hova pattan fel a labda az int nel. Es hogy el is kapjak intre. Vagy hogy egy teljesen ures elkapasnal siman elejted a labdat, mert mar a kovetkezo kerdesen gondolkozol, hogy hol a vedo hova szaladj vele. Vagy ha davis elkapja a labdat int re, akkor most megint a steelers jobb... Hat nem.
Ezt akartak mondani. Szoval neha van olyan, hogy az a kicsi kulonbseg nem jon ki a palyan. Nagy atlagban persze igen. De nem jatszanak a csapatok egymas ellen 10X hogy kijojjon a kulonbseg amirol beszelsz ugyanaz a ket csapat kozott. Szoval ha kb egy szinten vannak, vagy kozel egy szinten akkor aprosagok dontenek.
Mas, az hogy nincs meccset eldonto biroi dontes sem igaz teljesen. Nagy altalanossagban igen, de neha nem. Mert ha most tdt meghagyjak, akkor mi nyerunk, ha nem akkor nem. Szoval igen is vannak ilyenek. Vagy pl ha egy csapat jol jatszik fociban (europai). Es a biro rosszul megitel egy tizenegyest a vegen, vagy kettot, akkor kb veged lehet. Szoval van a sportban is donto szerepuk. Nem az aprobb teves hivasok, hanem mondjuk ezek. Amikor a ket csapat kozott apro kulonbseg van, mert akkor nem nagyon jon ki fociban pl hogy 3 -0 a vezett. Hanem mondjuk 0 -0 mert azonos szinten vagytok, es mondjuk jon egy rosszul megitelt tizenegyes es veged a 90. percben. Addig meg nem volt jobb egyik csapat sem, de nyer az akinek tevesen megiteltek a 11 est. (keretik a hasonlatot nem kritizalni, hogy nem amcsi foci, csak konnyebb volt igy leirni)
Balszerencse, rossz nap... Aki sportolt mar az tudja. Eleg ha rosszul kelsz fel...
Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Kicsit csodálom, hogy James (nem)elkapása ekkora téma, mert O oldalon azért AB nélkül is nagyjából megvagyunk. Ez most nem sikerült, de azért nincs drámai helyzet.Mindeközben a D teljesen szétcsúszva, 2 meccsen kapunk 65 pontot (a Heinzen!), és ilyen több sebből vérző offensek úgy mennek át rajtunk mint fos a libán (by G.Patton).
Butlernek meg Shazier pótlására az a nagy terve hogy visszahozta Spencet, aki kb a játék semmilyen elemében nem üti meg -nemhogy Shazier- de egy átlag kezdő szintjét sem? Ez most komoly? Az egész rosteren nincs jobb ILB mint Spence, aki még backupnak sem fért be sehová az utóbbi időkben?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Amúgy ha Bell elmegy, (reálisan nézve) melyik csapat igazolná?Ravens, Cicak, Browns... Csak hogy jo legyen nekunk. Na jo vicceltem. 😊
steelwolf
több mint 8 éve
KR-ban nem hiszem, hogy túl jó.Egy értelme lenne, ha ki tudja váltani Tüszit KR csapatban mint upback jobban mint Watson. Amúgy meg remélem, nem fogunk ebben a szezonban rájönniPats-es idők után nem nagyon követtem Ridley-t, de nem értem, miért ennyire mellőzött. Ott nagyon jól nyomta. Kicsit sok volt a fumble, de szerintem a snapszámához képest nem volt olyan jelentős. Utóbbi idők egyik legjobb Rb-je volt ott. Az, hogy még a Lionsba sem maradt meg, totál nem értem.Értem, csak a kézenfekvő az lett volna, ha Watson jön fel PS-ből, és az ő helyre hozunk oda valakit. Nem ismerem Ridley képességeit, azért kérdem, mert úgy tűnik, ha igazad van, akkor Watson feleslegesen van PS-n. Vagy Ridley jó ST játékos?Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy
Soldados
Spy
winston
Spy
Ajtóberúgós TD ünneplését imádtam.
www.youtube.com/watch?v=0R3rj2kQyxg
több mint 8 éve
Én is azt vártam, h Watson kerül 53-ba Conner helyére. Ridley annó egész jó volt, gondolom, megnézzük, h ki tudjuk-e hozni belőle újra. Továbbá Watson lehet PS-ben, Ridley már nem. Ezt figyelembe véve, miért is ne próbálnánk ki.Értem, csak a kézenfekvő az lett volna, ha Watson jön fel PS-ből, és az ő helyre hozunk oda valakit. Nem ismerem Ridley képességeit, azért kérdem, mert úgy tűnik, ha igazad van, akkor Watson feleslegesen van PS-n. Vagy Ridley jó ST játékos?Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy
Soldados
Spy

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Egy értelme lenne, ha ki tudja váltani Tüszit KR csapatban mint upback jobban mint Watson. Amúgy meg remélem, nem fogunk ebben a szezonban rájönniPats-es idők után nem nagyon követtem Ridley-t, de nem értem, miért ennyire mellőzött. Ott nagyon jól nyomta. Kicsit sok volt a fumble, de szerintem a snapszámához képest nem volt olyan jelentős. Utóbbi idők egyik legjobb Rb-je volt ott. Az, hogy még a Lionsba sem maradt meg, totál nem értem.Értem, csak a kézenfekvő az lett volna, ha Watson jön fel PS-ből, és az ő helyre hozunk oda valakit. Nem ismerem Ridley képességeit, azért kérdem, mert úgy tűnik, ha igazad van, akkor Watson feleslegesen van PS-n. Vagy Ridley jó ST játékos?Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy
Soldados
Spy
winston
több mint 8 éve
Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Alig van hátra meccs az alapszakaszból, ahol nincs esély a rájátszásra, ott minden kisebb nyavalyájú playát inkább raknak IR-re, mert:
Spy
1. Ne foglaljon roster spotot, mikor már valszeg nem tud játszani a hátralévő 2 meccsen
2. Inkább ne sérüljön rá a meglévő sérülésére, pihenjen, kezeltesse magát h TC-re rendben legyen.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pats-es idők után nem nagyon követtem Ridley-t, de nem értem, miért ennyire mellőzött. Ott nagyon jól nyomta. Kicsit sok volt a fumble, de szerintem a snapszámához képest nem volt olyan jelentős. Utóbbi idők egyik legjobb Rb-je volt ott. Az, hogy még a Lionsba sem maradt meg, totál nem értem.Értem, csak a kézenfekvő az lett volna, ha Watson jön fel PS-ből, és az ő helyre hozunk oda valakit. Nem ismerem Ridley képességeit, azért kérdem, mert úgy tűnik, ha igazad van, akkor Watson feleslegesen van PS-n. Vagy Ridley jó ST játékos?Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy
Soldados
Spy
Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
Értem, csak a kézenfekvő az lett volna, ha Watson jön fel PS-ből, és az ő helyre hozunk oda valakit. Nem ismerem Ridley képességeit, azért kérdem, mert úgy tűnik, ha igazad van, akkor Watson feleslegesen van PS-n. Vagy Ridley jó ST játékos?Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy
Soldados
több mint 8 éve
Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?Létszámban nem voltunk meg RB poszton, a szerződése sztem idény végéig szól csak.
Spy

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Két észrevételem van.Tévedsz, beüt a krach (elönti a szar a lakásomat), de nem összeomlok (mert akkor elveszítem a meccset), hanem koncentrált maradok, nem hibáztatok senkit (bírókat, életet, bárkit), így sokkal gyorsabban elhárítom a károkat és mire véget ér a meccs, már nyertem. Ez volt az idei évem, pedig a közepén nagy hendikepet nyeltem be. 😉Értem. Akkor abból az öt téves ítéletből csak feltételezzünk egyet. Vasárnap este a bírók visszafújták a meccs végén a TD-t, és a Steelers kikapott. A logikád szerint nem volt elég jó, hogy nyerjen. Ha viszont a zebrák hibáztak volna, és NEM fújják vissza, akkor a Steelers nyert volna. Tehát elég jó lett volna, és a Pats lett volna a nem elég jó a nyeréshez.
Nagyjából 120 play van egy meccsen, ha nagyon elfújják a meccset, akkor van benne 5 téves ítélet. Ha igazán jó vagy, ha elég jó vagy, meg fogod nyerni, van rá még 115 played. De egy meccsen nincs 5 sorsdöntő hiba, szóval 118 played van. Persze vannak azok a vesztesek, akik ilyenkor mindenki mást, azt a 2%-nyi történést, a bírókat okolják, hát én nem. Én azt nézem, én mit nem csináltam (vagy a csapatom) elég jól. Pl a Bengals tudod miért nem tud nyerni ellenünk? Mert velünk foglalkoznak, nem magukkal. 😉 Ujjal mutogatni, másra ugatni sokkal könnyebb, mint azt nézni, saját magad miben nem voltál elég jó. Ha elbuksz, akkor nem voltál elég jó, de ezzel a felfogással tanulsz belőle és következőre még jobb leszel.
Soldados
Teljesen életszerű megközelítés. 😊
peterk2005
1. Az NFL-ben szerencsére van videóbíró, így gigantikus tévedések ritkán vannak. (Legfeljebb DPI-k, mert azt nem lehet visszanézni, de DPI-vel nem lehet pontokat szerezni, csak némi yardot, az meg a szememben nem meccsdöntő, mert ott van másik 118 play, ahol magad jaára fordíthatod a meccset) Visszanézés után előfordul 1-2 baki, de azért az nagyon nem jellemző. Ergó nem volt olyan opció, hogy megtartják a TD-t, mert láthatóan incomplete passz volt. Ezért is hiszem azt, hogy az NFL-ben nyerni fogsz, ha jobb vagy.
2. Ha mégis épp bekövetkezik és vmi banális véletlen folytán megadják a TD-t. Akkor ki tiltja meg a Pats-nek, hogy ugyanúgy 2 playből végig menjen a pályán, mint ahogy a Steelers tette? Senki. De ki tiltotta meg a korábbi 118 playben, hogy több pontot szerezzenek, a védelem esetleg labdákat szerezzen? Senki.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Egyébként úgy nézem sorra kerülnek IR-re játékosok ligaszerte. Lehet már az offseason rosterre gyúrnak a csapatok? Lehet Ridley is offseason addition már? Vagy csupán létszám pótlék?
több mint 8 éve
Kéne egy szavazást inditani, h mindig a jobbik csapat nyer-e!Lehetőleg a lions topicban, soldados gigantikus életbölcsességét kiemelt hsz.-ként feltüntetve... 😊
steelwolf
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kéne egy szavazást inditani, h mindig a jobbik csapat nyer-e!nem hiszem, hogy erre annyi vevő lenne...én is már csak megszokásból járok ide, de baromira foglalkoznék már inkább az előttünk lévő dolgokkal...
steelwolf
több mint 8 éve
Kéne egy szavazást inditani, h mindig a jobbik csapat nyer-e!
több mint 8 éve
Amíg videóztak, a TD élt, mi nyerésre álltunk-ergó jobb csapat voltunk. Visszanézték, visszavonták. Újra vesztésre álltunk-R-go rossz csapat lettünk ismét, hisz a körülményeket egybevetve így álltunk meg. Megjegyzem, játék nem történt a kettő között, csak videózás. Ne foglalkozz az előtte utána történtekkel, mert a csapat megítélésében ti vettétek alapul a pillanatnyi állást, legyen az végeredmény, vagy köztes állapot. NE túlélte volna vajon, ha complete passz lesz belőle? Nyilván világnézeti kérés, világnézeteket nehéz megváltoztatni. Vitatkozni lehet rajta jókat, de axiómákat lefektetni nem. Keveredik a good team a good situational football-al érzésem szerint.De amíg vissza nem vonták a TD-t addig jobb volt, ugye? 😊Az sose volt valós TD, még ha az avatatlan szemnek annak is tűnt.
Spy
Ráadásul az utolsó 2 percben minden pontszerzést átvideóznak párszor.
Valamint ha abból az akcióból Steelers TD születik, akkor is volt még kb. fél perc vissza a mérkőzésből, azt se tudhatod, hogy abban a fél percben mi nem történt meg így. (Lehetett volna egy sima Pats TD, egy season ending sérülés Bradynél, egy interception, és még kb. végtelenszámú feltételezhető, meg nem történt esemény.)
Ezért felesleges a "mi lett volna ha"-zás.
Bár érdekes a ti megközelítésetek is.
Aszerint a jobb csapat nem bír el 1-2 bírói tévedést, rosszul pattanó labdát, sérülést?
Akkor adja magát a kérdés: mitől ő a jobb csapat??
Sobri Jóska
több mint 8 éve
De amíg vissza nem vonták a TD-t addig jobb volt, ugye? 😊Az sose volt valós TD, még ha az avatatlan szemnek annak is tűnt.
Spy
Ráadásul az utolsó 2 percben minden pontszerzést átvideóznak párszor.
Valamint ha abból az akcióból Steelers TD születik, akkor is volt még kb. fél perc vissza a mérkőzésből, azt se tudhatod, hogy abban a fél percben mi nem történt meg így. (Lehetett volna egy sima Pats TD, egy season ending sérülés Bradynél, egy interception, és még kb. végtelenszámú feltételezhető, meg nem történt esemény.)
Ezért felesleges a "mi lett volna ha"-zás.
Bár érdekes a ti megközelítésetek is.
Aszerint a jobb csapat nem bír el 1-2 bírói tévedést, rosszul pattanó labdát, sérülést?
Akkor adja magát a kérdés: mitől ő a jobb csapat??
több mint 8 éve
De amíg vissza nem vonták a TD-t addig jobb volt, ugye? 😊
több mint 8 éve
Sobri, lettenetes malhaságot ílsz. Amúgy bíllak, de ez mál kulvála fálasztó :/Dehát nem jobb.
peter2005 csupán arra világított rá, hogy amennyiben nyert volna a Steelers, akkor jobb csapat, ami nem igaz
kishaszi
Ezért nem is nyert.
Majd ha jobb lesz, nyer.
Ezt mondja Soldi is.
Két hete a Ravens, három hete a Bengals, elötte a Packers se nyert a Steelers ellen, mert a Steelers jobb, és bár voltak (több mint) kellemetlen apróságok, de érvényesült a Soldi-elv.
Ahogy most is, a Pats számára is.
Ezért nem lehet "mi lett volna ha"-zni.
több mint 8 éve
Jóska, ha nem is értesz velem egyet, legalább meg szoktad érteni, hogy miről beszélek. Most még csak nem is kapizsgálod. 😊Baromság.Tévedsz, beüt a krach (elönti a szar a lakásomat), de nem összeomlok (mert akkor elveszítem a meccset), hanem koncentrált maradok, nem hibáztatok senkit (bírókat, életet, bárkit), így sokkal gyorsabban elhárítom a károkat és mire véget ér a meccs, már nyertem. Ez volt az idei évem, pedig a közepén nagy hendikepet nyeltem be. 😉Értem. Akkor abból az öt téves ítéletből csak feltételezzünk egyet. Vasárnap este a bírók visszafújták a meccs végén a TD-t, és a Steelers kikapott. A logikád szerint nem volt elég jó, hogy nyerjen. Ha viszont a zebrák hibáztak volna, és NEM fújják vissza, akkor a Steelers nyert volna. Tehát elég jó lett volna, és a Pats lett volna a nem elég jó a nyeréshez.
Nagyjából 120 play van egy meccsen, ha nagyon elfújják a meccset, akkor van benne 5 téves ítélet. Ha igazán jó vagy, ha elég jó vagy, meg fogod nyerni, van rá még 115 played. De egy meccsen nincs 5 sorsdöntő hiba, szóval 118 played van. Persze vannak azok a vesztesek, akik ilyenkor mindenki mást, azt a 2%-nyi történést, a bírókat okolják, hát én nem. Én azt nézem, én mit nem csináltam (vagy a csapatom) elég jól. Pl a Bengals tudod miért nem tud nyerni ellenünk? Mert velünk foglalkoznak, nem magukkal. 😉 Ujjal mutogatni, másra ugatni sokkal könnyebb, mint azt nézni, saját magad miben nem voltál elég jó. Ha elbuksz, akkor nem voltál elég jó, de ezzel a felfogással tanulsz belőle és következőre még jobb leszel.
Soldados
Teljesen életszerű megközelítés. 😊
peterk2005
Te "mi lett volna ha"-zol.
Mivel a Pats a jobb csapat, nyert a Pats.
Annak ellenére, hogy sok apróság hátráltatta.
Ha a végén szabályos az elkapás, akkor nem nyert volna, de nyert.
Pont az és úgy történt így, amit és ahogy Soldi mond, ami alátámasztja az általa elmondottakat.
Ha nem így történik, akkor nem támasztja alá, dehát így történt.
Komolyan azzal érvelsz a gravitáció működése ellen, hogy feldobom leesik, de ha nem esne le, akkor nem működne a gravitáció?! Akkor tényleg nem, dehát leesett.
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
