Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Én az alaptémára nem akarok reagálni, viszont a te részedre muszáj. 21–3 volt az első félidőben, de nem volt ott semmi meglepettség: volt egy jó támadásunk, fumble, TD-t kaptunk belőle. Volt egy jó támadásunk, interception, TD-t kaptunk belőle. Volt még egy jó támadásunk, FG lett belőle, Támadásban nem voltunk alárendeltek az első félidőben, az ellenfél védelme szerzett két labdát, amivel nagy előnybe kerültek. Ennyi történt. A meccs összképe nem volt pocsék, sőt. Hívott az 5.25-szörös odds a Patriotsra, és szerencsére éltem is vele 😊
Wyatt
Tehát?
A besült trükkös play, a besült onside kick, a -25, mind tudatos volt? Oké, elhiszem. 😊
És nyilván az almost perfect season végén a NYG ellen sem volt meglepve senki, és ilyenformán igazából soha. Jó lehet nektek. 😊
Jan
Tök jól megértetted, hogy az alaptémára nem reagálok, csak az első félidőre. Majd legközelebb nem emelem ki előre direkt.
Wyatt
Ok, akkor tényleg félreértettem.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez általánosságban érthető lenne, de most komolyan egy Belichick csapatot akarnak meglepni egy do or die szituációban??
...
ZERO_L
Miért, egy Belichick csapatot nem lehet meglepni, vagy mi?

Nekem pl a SB első félidejében elég meglepettnek tűnt az egész stáb... vagy a taktika része volt, hogy engedjük el őket 25 pontra, és közben csináljunk úgy mintha tök tanácstalanok lennénk? 😊

Amúgy meg sütinek igaza van, AFC N-ban sosem a matekozás dívott, hanem a blue collar football. Itt nem ésszel szoktak meccseket nyerni, hanem erővel. Én pont ezt szerettem a régebbi Steelersben, hogy goal line szituban felálltunk középre futáshoz, és középre futottunk. Tudom hogy tudod, de így is megcsinálom mert erősebb vagyok, és ennyi. Kár hogy ezt elhagytuk mostanában. 😕
Jan
Én az alaptémára nem akarok reagálni, viszont a te részedre muszáj. 21–3 volt az első félidőben, de nem volt ott semmi meglepettség: volt egy jó támadásunk, fumble, TD-t kaptunk belőle. Volt egy jó támadásunk, interception, TD-t kaptunk belőle. Volt még egy jó támadásunk, FG lett belőle, Támadásban nem voltunk alárendeltek az első félidőben, az ellenfél védelme szerzett két labdát, amivel nagy előnybe kerültek. Ennyi történt. A meccs összképe nem volt pocsék, sőt. Hívott az 5.25-szörös odds a Patriotsra, és szerencsére éltem is vele 😊
Wyatt
Tehát?
A besült trükkös play, a besült onside kick, a -25, mind tudatos volt? Oké, elhiszem. 😊
És nyilván az almost perfect season végén a NYG ellen sem volt meglepve senki, és ilyenformán igazából soha. Jó lehet nektek. 😊
Jan
Tök jól megértetted, hogy az alaptémára nem reagálok, csak az első félidőre. Majd legközelebb nem emelem ki előre direkt.

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ez általánosságban érthető lenne, de most komolyan egy Belichick csapatot akarnak meglepni egy do or die szituációban??
...
ZERO_L
Miért, egy Belichick csapatot nem lehet meglepni, vagy mi?

Nekem pl a SB első félidejében elég meglepettnek tűnt az egész stáb... vagy a taktika része volt, hogy engedjük el őket 25 pontra, és közben csináljunk úgy mintha tök tanácstalanok lennénk? 😊

Amúgy meg sütinek igaza van, AFC N-ban sosem a matekozás dívott, hanem a blue collar football. Itt nem ésszel szoktak meccseket nyerni, hanem erővel. Én pont ezt szerettem a régebbi Steelersben, hogy goal line szituban felálltunk középre futáshoz, és középre futottunk. Tudom hogy tudod, de így is megcsinálom mert erősebb vagyok, és ennyi. Kár hogy ezt elhagytuk mostanában. 😕
Jan
Én az alaptémára nem akarok reagálni, viszont a te részedre muszáj. 21–3 volt az első félidőben, de nem volt ott semmi meglepettség: volt egy jó támadásunk, fumble, TD-t kaptunk belőle. Volt egy jó támadásunk, interception, TD-t kaptunk belőle. Volt még egy jó támadásunk, FG lett belőle, Támadásban nem voltunk alárendeltek az első félidőben, az ellenfél védelme szerzett két labdát, amivel nagy előnybe kerültek. Ennyi történt. A meccs összképe nem volt pocsék, sőt. Hívott az 5.25-szörös odds a Patriotsra, és szerencsére éltem is vele 😊
Wyatt
Tehát?
A besült trükkös play, a besült onside kick, a -25, mind tudatos volt? Oké, elhiszem. 😊
És nyilván az almost perfect season végén a NYG ellen sem volt meglepve senki, és ilyenformán igazából soha. Jó lehet nektek. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
dinkaaa Penn State Nittany Lions 1 071
Hozzáteszem tegnap akkora bullshit callok voltak h hihetetlen. Raiders-Boys meccsen egy ugyanolyan elkapást meg megadtak. Hol ebben a logika? Szégyen.

Szerkesztette: dinkaaa
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez általánosságban érthető lenne, de most komolyan egy Belichick csapatot akarnak meglepni egy do or die szituációban??
...
ZERO_L
Miért, egy Belichick csapatot nem lehet meglepni, vagy mi?

Nekem pl a SB első félidejében elég meglepettnek tűnt az egész stáb... vagy a taktika része volt, hogy engedjük el őket 25 pontra, és közben csináljunk úgy mintha tök tanácstalanok lennénk? 😊

Amúgy meg sütinek igaza van, AFC N-ban sosem a matekozás dívott, hanem a blue collar football. Itt nem ésszel szoktak meccseket nyerni, hanem erővel. Én pont ezt szerettem a régebbi Steelersben, hogy goal line szituban felálltunk középre futáshoz, és középre futottunk. Tudom hogy tudod, de így is megcsinálom mert erősebb vagyok, és ennyi. Kár hogy ezt elhagytuk mostanában. 😕
Jan
Én az alaptémára nem akarok reagálni, viszont a te részedre muszáj. 21–3 volt az első félidőben, de nem volt ott semmi meglepettség: volt egy jó támadásunk, fumble, TD-t kaptunk belőle. Volt egy jó támadásunk, interception, TD-t kaptunk belőle. Volt még egy jó támadásunk, FG lett belőle, Támadásban nem voltunk alárendeltek az első félidőben, az ellenfél védelme szerzett két labdát, amivel nagy előnybe kerültek. Ennyi történt. A meccs összképe nem volt pocsék, sőt. Hívott az 5.25-szörös odds a Patriotsra, és szerencsére éltem is vele 😊

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ez általánosságban érthető lenne, de most komolyan egy Belichick csapatot akarnak meglepni egy do or die szituációban??
...
ZERO_L
Miért, egy Belichick csapatot nem lehet meglepni, vagy mi?

Nekem pl a SB első félidejében elég meglepettnek tűnt az egész stáb... vagy a taktika része volt, hogy engedjük el őket 25 pontra, és közben csináljunk úgy mintha tök tanácstalanok lennénk? 😊

Amúgy meg sütinek igaza van, AFC N-ban sosem a matekozás dívott, hanem a blue collar football. Itt nem ésszel szoktak meccseket nyerni, hanem erővel. Én pont ezt szerettem a régebbi Steelersben, hogy goal line szituban felálltunk középre futáshoz, és középre futottunk. Tudom hogy tudod, de így is megcsinálom mert erősebb vagyok, és ennyi. Kár hogy ezt elhagytuk mostanában. 😕

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt az élefilozófiát próbáld majd ki a valós életben is. 😉 Mondjuk mondd annak, hogy nem volt elég jó, akinek elvették a trafikját és odaadták valamelyik havernak. Vagy mondd annak a farmernak, aki, miután 20 évig művelte a földbérletét, nem ő kapta, hanem valamelyik haver lánya, aki életében földet se látott még.

Nem folytatom, politizálni meg egyáltalán nem akarok (csak 1-2 valós életbeli helyzetet próbáltam példaként említeni), de a "ne keress kifogásokat" (ami rendben is van), meg eközött a szélsőségesen fatalista "aki jobb az minden körülmények között tud nyerni" között óriási a különbség. És ezt a különbséget hívják úgy, hogy nagy büdös valóság.
peterk2005
Nem kell kipróbálnom, eszerint élek. 😉 Idén júniusban két hét szabi után arra mentem haza, hogy szarban úszott a lakás. Az egész tönkrement. Ezt szó szerint vedd, több centi vastagon állt a fekália az egész lakásban. Nem sírtam, nem ríttam, nem tettem fel hülye kérdéseket (miért pont velem történik), nem okoltam mást, a sorsot, hanem helyrehoztam. És a rettenetes szituációból a lehető legjobbat hoztam ki. Nem mehettem a riói olimpiára, pedig nekem "járt" volna. De felálltam és megyek Phjongcshangba és szinte 2,5 évvel előtte már a tokiói helyem is szinte biztos.

De még ezer kisebb-nagyobb példát hozhatnék saját vagy más életéből, vagy akár sportból. Ha elég jó vagy nyerni fogsz és eléred a célodat. Vagy így, vagy úgy, előbb vagy utóbb, de meglesz.

Azon nem múlik semmi, ha 4-5 playben hibáznak a bírók. Mert ott van 100 másik és ott megnyerheted a meccset. Feltéve, ha elég jó vagy hozzá. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt Te tarthatod bullshitnek, nekem pedig az életfilozófiám egyik legalapvetőbb eleme. 😉 Vannak emberek, akik nem kifogásokat keresnek és másokat hibáztatnak, hanem elsősorban azt vizsgálják, hogy ők maguk (vagy a csapatuk) mit csinálhattak volna jobban. Erről szól, és ez a hozzáállás a siker egyik fontos záloga. Azért mert 5 playben rossz ítélet születik, nem dönt el semmit, ha elég jó vagy, a másik 100-120-ban nyerni fogsz.Soldados
Ezt az élefilozófiát próbáld majd ki a valós életben is. 😉 Mondjuk mondd annak, hogy nem volt elég jó, akinek elvették a trafikját és odaadták valamelyik havernak. Vagy mondd annak a farmernak, aki, miután 20 évig művelte a földbérletét, nem ő kapta, hanem valamelyik haver lánya, aki életében földet se látott még.

Nem folytatom, politizálni meg egyáltalán nem akarok (csak 1-2 valós életbeli helyzetet próbáltam példaként említeni), de a "ne keress kifogásokat" (ami rendben is van), meg eközött a szélsőségesen fatalista "aki jobb az minden körülmények között tud nyerni" között óriási a különbség. És ezt a különbséget hívják úgy, hogy nagy büdös valóság.

Tényleg ugyan azt a meccset láttuk, nem mentünk óvatosba, hanem épp előszedtük volna Connert, Bell meg ment volna elkapóba. De bekaptuk a legyet - nyilván nem futott 9 yardot a fiú? Ott ozt meg lettünk sárgázva szépen, szóval nem mi léptünk a fékre. Kérdezem, hogy ha lényegi a Bűrkefej sérülés, a Koner sérülés mért nem az - ugyanígy kihullik egy csomó játékelem, ráadásul ugye mi már akkor a vészforgatókönyvel mentünk.sutianap
Az első TD - még Brown-nal - úgy született, hogy Haley 1 futást és 8 passzt hívott abban a drive-ban. Ebből lett a következő néhány drive-ban Brown kiesése után kb. 50-50%. Például a második negyed végi 8 perces TD drive-ban 8 futást és 7 passzt hívott. A negyedik negyedben viszont már 9 futást és 4 passzt. Számomra ez egyértelműen arra utal, hogy a meccs vége felé egyre inkább a ne veszítsük el vette át a hangsúlyt a nyerjük meg helyett.

A Pats védelme jelenleg inkább a levegőben sebezhető, mint a földön. A földön sem elit, de ott jobb. A "nyerjük meg" az lett volna, ha nem is tér vissza a Brown-al együtti passz túlsúly, de Haley legalább megtartja az 50-50% körüli futás-passz arányt, ami addig eredményes volt. Ehelyett drasztikusan eltolta a futás irányába. Meg is fogták az utolsó két drive-ot. A legutolsót úgy, hogy akkor produkálta a Steelers a meccs első és egyetlen 3&out-ját.

Hogy mennyire a levegőben kellett volna megpróbálni - Brown nélkül is - az éppen az utolsó perc mutatja. Mikor láttunk a korábbi években Pats defense-t ilyen utolsó perces nagy playeket benyelni? Sose. Idén meg ez már nem az első alkalom. Nem valami miracle driveokat nyelnek, hanem simán elváltják magukat, meg elrontják a tacklet, többen is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt nem szeretem a Peccbe, hideg matek, erre rádobja Gronk a robotot. Nálunk mikor az emóció áttör, akkor ne állj elénk, mert elsodor az ár. Benji fel van pörógve, éles - ez kell nekünk. Jólesz ez, lekközelebb leszaggatjuk a hústa a csontjaikról...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akartuk meglepni, lendületbe voltunk, dühösek vontunk, csinálni akartuk. Azé mondom, én is simán hagytam volna, a lényeg az előző két play volt, ahol letolt gatyával állt a PatsD, ennyi belefér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Ez általánosságban érthető lenne, de most komolyan egy Belichick csapatot akarnak meglepni egy do or die szituációban??
Pont semmi meglepő nem volt ebben, így inkább csak hátrányuk származott a kapkodásból

 twitter.com/JamesALight/status/942555066246008832




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
megmondom, utána én is hagytam volna Bennek, hogy rácsináljon levanszarva a FG.
sutianap
igen, csak akkor miért nem spikeolod le és akkor 4.re egy normális play-t be lehet hívni, ez egy tökös húzás lett volna

ezzel szemben BigBenre rászóltak (az ő elmondása szerint), hogy ne spikeolja hanem indítson egy playt futtában, kapkodva, ez nálam megint buta edzői húzás

(arról már nem is beszélek, hogy game-winning driveban hülyére szívatja Gronk a db-t folyamatosan, erre a két pontos kísérletben otthagyják megint 1az1-ben)
ZERO_L
egyszeru stat. Ha 3. ra es 4. re is megprobalhatod, akkor ketszer annyi az esely arra, hogy td legyen. Ha spike, akkor egy idegtepo utolso esely. Ami elvileg fele annyi lehetosegbol jonne ossze. Es ha ben spike helyett csak eldobja, akkor meg mindig johet az altalad irt 4. de legalabb megprobalta. Azt hogy odatette es felutottek es ti elkaptatok az kb sorsszeru volt. Es nagyon jo jatek d reszerol. A hivas nem hibas. Mert ha nem elkapott passz. Akkor van meg 4. probalkozas. Ha ben nem erolteti tul es nem latja a td eselyet siman kidobja. Akkor is jo. De azt latta talan sikerulhet de nem sikerult. Ez van. De attol meg jobb az esely egy nem felalt vedelem ellen gyorsan megprobalni, amikor nem tudjak mi jon. Minthogy a teljesen tutira beallt vedelem ellen csak egyszer megprobalni. Pusztan statisztika alapjan es elmeletben. Mindenesetre ha bejon akkor most az ellenkezojerol beszelnenk.

U.I.: a lenyeg, hogy eladhato volt, a spike ott, hogy az egyenlitesre megyunk es jon pl fg es vagy meg egy passz. De a pats d nem ette meg ezt es jol reagaltak le. Es a felutes zsenialis volt es a fake spike miatt azt csak (felutes utani labdat) kb csak patses kaphatta el. Igy lett vege a steelers alomnak.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
megmondom, utána én is hagytam volna Bennek, hogy rácsináljon levanszarva a FG.
sutianap
igen, csak akkor miért nem spikeolod le és akkor 4.re egy normális play-t be lehet hívni, ez egy tökös húzás lett volna

ezzel szemben BigBenre rászóltak (az ő elmondása szerint), hogy ne spikeolja hanem indítson egy playt futtában, kapkodva, ez nálam megint buta edzői húzás

(arról már nem is beszélek, hogy game-winning driveban hülyére szívatja Gronk a db-t folyamatosan, erre a két pontos kísérletben otthagyják megint 1az1-ben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez egy akkora bullshit,
peterk2005
Ezt Te tarthatod bullshitnek, nekem pedig az életfilozófiám egyik legalapvetőbb eleme. 😉 Vannak emberek, akik nem kifogásokat keresnek és másokat hibáztatnak, hanem elsősorban azt vizsgálják, hogy ők maguk (vagy a csapatuk) mit csinálhattak volna jobban. Erről szól, és ez a hozzáállás a siker egyik fontos záloga. Azért mert 5 playben rossz ítélet születik, nem dönt el semmit, ha elég jó vagy, a másik 100-120-ban nyerni fogsz.

És jól írod, tegnap bár kib.szott jól játszottunk, de nem voltunk elég jók a W-hez. És a 2 meccsdöntő nüanszon kívül pontosan azért, amit leírtál, 24-16-nál túl óvatosba váltottunk, ahogy ezt magam is leírtam.
Soldados
Tényleg ugyan azt a meccset láttuk, nem mentünk óvatosba, hanem épp előszedtük volna Connert, Bell meg ment volna elkapóba. De bekaptuk a legyet - nyilván nem futott 9 yardot a fiú? Ott ozt meg lettünk sárgázva szépen, szóval nem mi léptünk a fékre. Kérdezem, hogy ha lényegi a Bűrkefej sérülés, a Koner sérülés mért nem az - ugyanígy kihullik egy csomó játékelem, ráadásul ugye mi már akkor a vészforgatókönyvel mentünk. Szóva semmi izé nincs ebben a meccsben, nyertünk, elvették - s megmondom, utána én is hagytam volna Bennek, hogy rácsináljon levanszarva a FG.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kit érdekel a frusztrált Bengals és szurkolói károgása. Twentyfive years and still counting. 😉 Nyafnyaf, akkor nem ment a nyafi, amikor Burkifli sorra levadászta a legjobbjainkat.

Amúgy a történtek ellenére nagyon is jó esély van arra, hogy megváltozzon a párharc attitűdje, mert új HC érkezik oda. Nem biztos, hogy az új ember majd annyira tolerálja az Adam Jones és Burfict túlkapásait.
Soldados
Soldi... 😊 Nem egyoldalú ez kicsit? 😊
somoskovig
A Bengals-meccs után leírtam, hogy az a párharc sztem a Bengals frusztráltsága miatt fajult oda, ahova. A tisztelet hiánya miatt. Ez az amiért a Steelers-Ravens a keménység ellenére teljesen más. Ott tisztelik egymást a csapatok és a játékosok. Ezen egy új HC sokat változtathat, új irányt, új mentalitást adhat a csapatának és az egész párharcnak.

Lehet vele vitatkozni, lehet máshogy látni, ez az én szubjektív véleményem. Ettől még a párharcban nekünk is voltak gyökér húzásaink. De nem arról beszélek, hogy ki kezdte, vagy ki volt a gyökerebb, hanem arról, hogy miből fakad a tisztelet hiánya.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Kit érdekel a frusztrált Bengals és szurkolói károgása. Twentyfive years and still counting. 😉 Nyafnyaf, akkor nem ment a nyafi, amikor Burkifli sorra levadászta a legjobbjainkat.

Amúgy a történtek ellenére nagyon is jó esély van arra, hogy megváltozzon a párharc attitűdje, mert új HC érkezik oda. Nem biztos, hogy az új ember majd annyira tolerálja az Adam Jones és Burfict túlkapásait.
Soldados
Soldi... 😊 Nem egyoldalú ez kicsit? 😊

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kit érdekel a frusztrált Bengals és szurkolói károgása. Twentyfive years and still counting. 😉 Nyafnyaf, akkor nem ment a nyafi, amikor Burkifli sorra levadászta a legjobbjainkat.

Amúgy a történtek ellenére nagyon is jó esély van arra, hogy megváltozzon a párharc attitűdje, mert új HC érkezik oda. Nem biztos, hogy az új ember majd annyira tolerálja az Adam Jones és Burfict túlkapásait.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
BenEdict Pittsburgh Steelers 16
AB-ről van valami friss hír? P.O-ra vissza tud térni???
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1: JuJu-val el kell beszélgetni, nagyon sokat árt a csapatnak mostanában, (taunting/eltiltás, paraszt ünneplés) ezek csak szítják az ellentétet.
2: Conner-ről van valami hír? Rosszul nézett ki az övé is, csak AB mellett nem esik szó róla.
bcsarli
Connerről egyelőre semmi új nincs 😕
A másik ügyben meg már tényleg nagyon kezd unalmas lenni ez az ügy. Csinált egy rosszul sikerült tackle-t a srác, olyat ami viszonylag sűrűn előfordul (most példa GB-Car meccs) és aztán kicsit elgurult a gyógyszere. Nem kellett volna, hibázott, jött a bünti. Kinek ártott most azzal, hogy ezt eljátszotta, túl azon, hogy a Bengals szurkolók mérgesek rá. De most őszintén, mit kell nekünk ezzel foglalkozni? Szerinted melyik Bengals szurkolót érdekelné az egész ügy, ha elpicsáztak volna minket 2 hete? Vagy ha egy PO meccsen sikerülne nekik. Melyiknek fájt az, hogy Burfict kiütötte AB-t vagy korábban Bell-t. Senki nem fog elbeszélgetni JuJu-val, mert nem kell. Ha rászállnak a cicák, akkor ez van. Ha megsérül ezért az is benne van. Majd a srácok kiállnak érte, aztán lesz egy kis csontzene. De iszonyatosan unalmas már ami ebben az ügyben itt folyik. Mondjuk bevallom őszintén nem szoktam amerikai Bengals fórumot olvasni, de kétlem, hogy ez menne ott. Természetesen szíved joga azt írni amit akarsz, de JuJu szerintem népszerűbb lett mint bárki újoncként (kivétel talán Conner) és egyszerűen imádják Pittsburghben. És elárulok valamit, legalább ennyire imádnák Cincinattiben, ha a Bengals draftolja és mondjuk egy Steelers játékossal szemben csinálja ezt.
(Gyorsan meg is vettem az új pólóját JuJu-nak, igazodva a pittsburghi trendekhez 😉)
Klaci79
Fasza, csak egy ilyen csontzenés meccsre rámehet a következő szezonunk. A jelen állás szerint nekünk van nagyobb vesztenivalónk egy ilyen vérbő meccsen.
bcsarli
Nem fog, nyugi. Most egy ideig olyan szigorú bíráskodás jön eltiltásokkal a meccseinken, hogy mindenki vigyázni fog. Remélem ez a mostani gyűlölet átmegy majd valami kölcsönös tiszteletbe egy idő után, mint a Ravensnél, de az biztos, hogy ez nem megy majd egyik napról a másikra.
Ettől függetlenül egyébként tartom, hogy JuJu megkapta a büntetését a taunting miatt és szerintem ami jár beszélgetés ezért, azt meg is tették. De elképesztő a srác teljesítménye, a hozzáállása, minden...20 éves, tényleg pár dolgot talán még másképp kellene kezelnie, de igazi Steeler a fiatalember és ez az első év után igazi kuriózum.
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Conner MCL sérülés, ha jól emlékszem. Remélem, Davis-t többet nem látom Gronk-on. Csak azt nem kapta el mellette amit nem akart. Egy passzt sikerült talán leütni, ami felé ment, az Hilton volt. BigBen utolsó passzát én teljesen megértettem, álmos voltam, én is mentem volna aludni. Azért ha AB futja azt az útvonalat, amit Eli, akkor lehet másról szólt volna a reggeli sajtó...
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1: JuJu-val el kell beszélgetni, nagyon sokat árt a csapatnak mostanában, (taunting/eltiltás, paraszt ünneplés) ezek csak szítják az ellentétet.
2: Conner-ről van valami hír? Rosszul nézett ki az övé is, csak AB mellett nem esik szó róla.
bcsarli
Connerről egyelőre semmi új nincs 😕
A másik ügyben meg már tényleg nagyon kezd unalmas lenni ez az ügy. Csinált egy rosszul sikerült tackle-t a srác, olyat ami viszonylag sűrűn előfordul (most példa GB-Car meccs) és aztán kicsit elgurult a gyógyszere. Nem kellett volna, hibázott, jött a bünti. Kinek ártott most azzal, hogy ezt eljátszotta, túl azon, hogy a Bengals szurkolók mérgesek rá. De most őszintén, mit kell nekünk ezzel foglalkozni? Szerinted melyik Bengals szurkolót érdekelné az egész ügy, ha elpicsáztak volna minket 2 hete? Vagy ha egy PO meccsen sikerülne nekik. Melyiknek fájt az, hogy Burfict kiütötte AB-t vagy korábban Bell-t. Senki nem fog elbeszélgetni JuJu-val, mert nem kell. Ha rászállnak a cicák, akkor ez van. Ha megsérül ezért az is benne van. Majd a srácok kiállnak érte, aztán lesz egy kis csontzene. De iszonyatosan unalmas már ami ebben az ügyben itt folyik. Mondjuk bevallom őszintén nem szoktam amerikai Bengals fórumot olvasni, de kétlem, hogy ez menne ott. Természetesen szíved joga azt írni amit akarsz, de JuJu szerintem népszerűbb lett mint bárki újoncként (kivétel talán Conner) és egyszerűen imádják Pittsburghben. És elárulok valamit, legalább ennyire imádnák Cincinattiben, ha a Bengals draftolja és mondjuk egy Steelers játékossal szemben csinálja ezt.
(Gyorsan meg is vettem az új pólóját JuJu-nak, igazodva a pittsburghi trendekhez 😉)
Klaci79
Fasza, csak egy ilyen csontzenés meccsre rámehet a következő szezonunk. A jelen állás szerint nekünk van nagyobb vesztenivalónk egy ilyen vérbő meccsen.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1: JuJu-val el kell beszélgetni, nagyon sokat árt a csapatnak mostanában, (taunting/eltiltás, paraszt ünneplés) ezek csak szítják az ellentétet.
2: Conner-ről van valami hír? Rosszul nézett ki az övé is, csak AB mellett nem esik szó róla.
bcsarli
Connerről egyelőre semmi új nincs 😕
A másik ügyben meg már tényleg nagyon kezd unalmas lenni ez az ügy. Csinált egy rosszul sikerült tackle-t a srác, olyat ami viszonylag sűrűn előfordul (most példa GB-Car meccs) és aztán kicsit elgurult a gyógyszere. Nem kellett volna, hibázott, jött a bünti. Kinek ártott most azzal, hogy ezt eljátszotta, túl azon, hogy a Bengals szurkolók mérgesek rá. De most őszintén, mit kell nekünk ezzel foglalkozni? Szerinted melyik Bengals szurkolót érdekelné az egész ügy, ha elpicsáztak volna minket 2 hete? Vagy ha egy PO meccsen sikerülne nekik. Melyiknek fájt az, hogy Burfict kiütötte AB-t vagy korábban Bell-t. Senki nem fog elbeszélgetni JuJu-val, mert nem kell. Ha rászállnak a cicák, akkor ez van. Ha megsérül ezért az is benne van. Majd a srácok kiállnak érte, aztán lesz egy kis csontzene. De iszonyatosan unalmas már ami ebben az ügyben itt folyik. Mondjuk bevallom őszintén nem szoktam amerikai Bengals fórumot olvasni, de kétlem, hogy ez menne ott. Természetesen szíved joga azt írni amit akarsz, de JuJu szerintem népszerűbb lett mint bárki újoncként (kivétel talán Conner) és egyszerűen imádják Pittsburghben. És elárulok valamit, legalább ennyire imádnák Cincinattiben, ha a Bengals draftolja és mondjuk egy Steelers játékossal szemben csinálja ezt.
(Gyorsan meg is vettem az új pólóját JuJu-nak, igazodva a pittsburghi trendekhez 😉)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1: JuJu-val el kell beszélgetni, nagyon sokat árt a csapatnak mostanában, (taunting/eltiltás, paraszt ünneplés) ezek csak szítják az ellentétet.
2: Conner-ről van valami hír? Rosszul nézett ki az övé is, csak AB mellett nem esik szó róla.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egy akkora bullshit,
peterk2005
Ezt Te tarthatod bullshitnek, nekem pedig az életfilozófiám egyik legalapvetőbb eleme. 😉 Vannak emberek, akik nem kifogásokat keresnek és másokat hibáztatnak, hanem elsősorban azt vizsgálják, hogy ők maguk (vagy a csapatuk) mit csinálhattak volna jobban. Erről szól, és ez a hozzáállás a siker egyik fontos záloga. Azért mert 5 playben rossz ítélet születik, nem dönt el semmit, ha elég jó vagy, a másik 100-120-ban nyerni fogsz.

És jól írod, tegnap bár kib.szott jól játszottunk, de nem voltunk elég jók a W-hez. És a 2 meccsdöntő nüanszon kívül pontosan azért, amit leírtál, 24-16-nál túl óvatosba váltottunk, ahogy ezt magam is leírtam.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamint én is állást foglalok a "Bell vagy Brown a jobb" témában.
Én úgy gondolom, hogy abszolútértéken nézve a két játékos személyes képességeit egyértelmű, hogy AB a jobb, valóban nem nagyon van az NFL történetében az elmúlt 5 évéhez fogható WR teljesítmény. Még az is lehet, hogy mindenidők elkapója.
De!
Hasznosságot tekintve pont a tegnapi meccs mutatta meg, hogy a csapat számára Bell a fontosabb láncszem. Míg AB pótlása ugyanabban a nagyságrendben megoldható volt, addig Bell kiesésénél ez nem ment, nem menne.
Pedig ő "csak" egy RB.Sobri Jóska
A tegnapi meccs semmit nem mutatott meg. Ha tegnap nem Burkhead hanem Gronk esik ki a meccs közepén a Pats-ból, és a meccs végén három Burkhead elkapás/futással jut el a Pats a Steelers endzone-ig, akkor Burkhead fontosabb, mint Gronk?

Nem tudhatod, hogy ha lett volna Brown, akkor mi lett volna. Van olyan jó, hogy mondjuk az utolsó előtti (3&out) Steelers drive-ban, 3 perccel a vége előtt lenyomjon egy olyant, mint amit Gronk művelt az utolsó Pats drive-ban. És akkor most mindenki róla beszélne, Gronk utolsó drive-ja pedig meg sem történt volna.

Én amondó vagyok, hogy ebben a Steelersben mindkettő abszolút nélkülözhetetlen. Kiegészülve Big Bennel harmadikként. Ennyire három emberre épülő offense nincs még egy az NFL-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)