Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok. Ez ha csak Pittsburghot akarod nezni "talan" igaz, de meg sem. Annyi latni valo van kocsival elerheto kozelsegben, amennyit csak akarsz amilyet csak akarsz. Szoval ha eleg idore jottok en leirom mit neznek meg a varoson kivul. Azon belul ugy is tudod mit kell. De ha erdekel azt is leirom.
gabistar
Sajnos ennyi időnk nem lesz PITT-ben. Azért egy kis kitérővel Canton és a HoF belefér majd. A meccs utáni napon meg a városbelső szépségeit fedezzük fel.
Lehet lesz még 1-2 nap a városban, de ez még nagyon képlékeny és sok mindentől, mindenkitől függ. Első sorban egy választól a csapattól -)
polamalu
Szia. Par szemelyes kerdes, ha gondolod pm ben ird meg a valaszt. Csaladdal jottok, baratokkal? Hany napra kb? Es mikor (idojaras miatt)? Es melyik reszen lesz a szallas, kozlekedes miatt, vagy ha lesz kocsi akkor az sem fontos, mert azzal eljuttok mindenhova. Meg irod nekem, hogy hova terveztek menni itt a varsoban, mert akkor irhatok egy olyat is hogy mit erdemes itt a varosban megnezni. Stb. Koszi. Szia.
gabistar
Szia. K. Laciékkel megyünk nejekkel négyesben. Kocsival leszünk. pár perc sétára a stadiontól lesz a szállás. Laciék már voltak Pittben, de azért köszi a segítséget. A Kansas elleni meccsen leszünk kint. Október 2-án.
polamalu
Ok. Akkor majd erezzetek jol magatokat.

Es egy par dolog ami nekem tetszik itt:

 www.heinzhistorycenter.org/ ez amikor en voltam epp masodik vilaghaborus jeep, katonai dolgokkal volt tele. De van itt minden egyeb. Sport tortenelem, sport ruhakkal, steelerses is igen. Heinz tortenelem, es meg sok egyeb..
 phipps.conservatory.org/ ez a terulet ahol a phipps van gyonyoru, mind a taj mind az epuletek.
 www.carnegiesciencecenter.org/
 www.duquesneincline.org/ Kedvenc helyem, ez a kis "kocsi" felvisz a hegyre majd lehoz. Vagy forditva  vimeo.com/145234189
 en.wikipedia.org/wiki/USS_Requin_(SS-481) masodik vilaghaborus uboat.
 www.carnegiemnh.org/
 soldiersandsailorshall.org/
 www.tour.pitt.edu/tour/cathedral-learning egyetemi varosresz, ezzel a szep es meg tobb epulettel stb.
 en.wikipedia.org/wiki/Heinz_Field  shop.steelers.com/ stadion ban, alatta van ez a bolt.
 www.steelers.com/tickets-and-stadium/book-an-event/space-and-parking/coca-cola-great-hall.html
 www.heinzhistorycenter.org/fort-pitt/ ez, es a mellette levo park a szokokuttal meseszep. Ralatni steelers, pirates stadionra. Sot meg a kivetitot is latni. Ha van baseball meccs.
 pittsburgh.pirates.mlb.com/pit/ballpark/
 www.downtownpittsburgh.com/
 www.stationsquare.com/
 www.sandcastlewaterpark.com/ vizi elmeny park
 www.kennywood.com/ vidampark
 www.pittsburghzoo.org/ allatkert es akvarium

Na hirtelen ennyi jutott most az eszembe. Vissza terve, szerintem van boven mit nezni. Es ez csak pit varos. Semmi amit ezelott irtam nektek ami a varoson kivul messzzebb lenne. Volt magyar bolt is, meg magyar klub is, de a bolt regen, a klub 2 eve szunt meg sajnos. Csemegezzetek.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok. Ez ha csak Pittsburghot akarod nezni "talan" igaz, de meg sem. Annyi latni valo van kocsival elerheto kozelsegben, amennyit csak akarsz amilyet csak akarsz. Szoval ha eleg idore jottok en leirom mit neznek meg a varoson kivul. Azon belul ugy is tudod mit kell. De ha erdekel azt is leirom.
gabistar
Sajnos ennyi időnk nem lesz PITT-ben. Azért egy kis kitérővel Canton és a HoF belefér majd. A meccs utáni napon meg a városbelső szépségeit fedezzük fel.
Lehet lesz még 1-2 nap a városban, de ez még nagyon képlékeny és sok mindentől, mindenkitől függ. Első sorban egy választól a csapattól -)
polamalu
Szia. Par szemelyes kerdes, ha gondolod pm ben ird meg a valaszt. Csaladdal jottok, baratokkal? Hany napra kb? Es mikor (idojaras miatt)? Es melyik reszen lesz a szallas, kozlekedes miatt, vagy ha lesz kocsi akkor az sem fontos, mert azzal eljuttok mindenhova. Meg irod nekem, hogy hova terveztek menni itt a varsoban, mert akkor irhatok egy olyat is hogy mit erdemes itt a varosban megnezni. Stb. Koszi. Szia.
gabistar
Szia. K. Laciékkel megyünk nejekkel négyesben. Kocsival leszünk. pár perc sétára a stadiontól lesz a szállás. Laciék már voltak Pittben, de azért köszi a segítséget. A Kansas elleni meccsen leszünk kint. Október 2-án.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok. Ez ha csak Pittsburghot akarod nezni "talan" igaz, de meg sem. Annyi latni valo van kocsival elerheto kozelsegben, amennyit csak akarsz amilyet csak akarsz. Szoval ha eleg idore jottok en leirom mit neznek meg a varoson kivul. Azon belul ugy is tudod mit kell. De ha erdekel azt is leirom.
gabistar
Sajnos ennyi időnk nem lesz PITT-ben. Azért egy kis kitérővel Canton és a HoF belefér majd. A meccs utáni napon meg a városbelső szépségeit fedezzük fel.
Lehet lesz még 1-2 nap a városban, de ez még nagyon képlékeny és sok mindentől, mindenkitől függ. Első sorban egy választól a csapattól -)
polamalu
Szia. Par szemelyes kerdes, ha gondolod pm ben ird meg a valaszt. Csaladdal jottok, baratokkal? Hany napra kb? Es mikor (idojaras miatt)? Es melyik reszen lesz a szallas, kozlekedes miatt, vagy ha lesz kocsi akkor az sem fontos, mert azzal eljuttok mindenhova. Meg irod nekem, hogy hova terveztek menni itt a varsoban, mert akkor irhatok egy olyat is hogy mit erdemes itt a varosban megnezni. Stb. Koszi. Szia.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok. Ez ha csak Pittsburghot akarod nezni "talan" igaz, de meg sem. Annyi latni valo van kocsival elerheto kozelsegben, amennyit csak akarsz amilyet csak akarsz. Szoval ha eleg idore jottok en leirom mit neznek meg a varoson kivul. Azon belul ugy is tudod mit kell. De ha erdekel azt is leirom.
gabistar
Sajnos ennyi időnk nem lesz PITT-ben. Azért egy kis kitérővel Canton és a HoF belefér majd. A meccs utáni napon meg a városbelső szépségeit fedezzük fel.
Lehet lesz még 1-2 nap a városban, de ez még nagyon képlékeny és sok mindentől, mindenkitől függ. Első sorban egy választól a csapattól -)
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok. Ez ha csak Pittsburghot akarod nezni "talan" igaz, de meg sem. Annyi latni valo van kocsival elerheto kozelsegben, amennyit csak akarsz amilyet csak akarsz. Szoval ha eleg idore jottok en leirom mit neznek meg a varoson kivul. Azon belul ugy is tudod mit kell. De ha erdekel azt is leirom.

Nr 1 kocsival elerheto tavolsag kb 4.5 ora a vilag egyik csodaja nekem. Tudom lehet ez soknak hangzik de nem az. Autopalyan mehetsz vegig. Es lathatod ezt.
 www.niagarafallsstatepark.com/  www.niagarafallstourism.com/

Masodik masfel oras autopalyas utazas utan eljuthatsz egy hegyes teruletre, ahol sielni lehetne, de nyaron is gyonyoru. Es a hegyes volgyes reszen van ez. Ami megnyerte a del pa ban levo legszebb parkok cimet tobbszor.

 www.laurelhighlands.org/outdoors/ohiopyle/?gclid=CJndn9nx-M0CFVNZhgodg_MO0w
Vagy egy hazat mint ez. www.fallingwater.org/

Harmadik, ha akarsz tengerpartot latni (ami persze to de nem ugy fog tunni) akkor ket ora utazas utan eljutsz ide, ami szinten gyonyoru.  www.yelp.com/biz/presque-isle-state-park-erie . Mikor teheted ezt meg otthon 2 ora vezetes utan. Ha ugyesen csinalod, akkor elmesz ide es a niagarara osszekotve. Mert innen van 2.5 ora vezetesre kb a niagara csodalatos vizesese.

Egy oras ut kb autopalyan pedig ez.  www.visitbutlercounty.com/attractions/moraine-state-park

Vannak itt amish emberek kb 1.5 oras autoutazas utan new castle kozeleben elszortan farmokon, akik meg mindig a sajat "eletmodjuk" szerint elnek, nincs bevezetett aram, sajat vallas es meg sok egyeb erdekesseg... Oket e falu kornyeken levo farmokon lathatod, vagy az utakon, vagy ebben a kis falucskaban, ha aruljak portekajukat.

 www.volantshops.com/ Egy regi fenntmaradt falucska. Borkostolo, amish emberektol vasarolhatsz, lathatod oket. Ott mennek el melletted ha szerencsed van az o "lovaskocsijukkal" tokeletes minosegu etelt edesseget arulnak a falucska utcain.

Ez a park is kb 1.5 ora autokazas  en.wikipedia.org/wiki/McConnells_Mill_State_Park egy "fedett hiddal", vizesessel, regi malommal es gyonyoru latvannyal.

Cook forest ez messzebb van mar, de olyasmi mint az ohiopyle  www.dcnr.state.pa.us/stateparks/findapark/cookforest/

Szoval lehet ugy tunik a varosban nincs annyi minden, de szerintem ez sem igaz. Mindegy, de korulotte annyi latnivalo van, hogy rajtad mulik csak mit szeretnel hegyeket, 2 ora megkapod. Tengerpartot/nagy to 2 ora alatt megkapod. Hajot berelni, uszni szabadstrandon moraine state park 1 ora alatt megkapod. Gyonyoru viaduktot latni, vizesessel meg hegyekkel 2 ora alatt megkapod, bonuszban egy hazzal amibe be van epitve egy patak fallingwater megkapod.

De a legnagyobb a Niagara Vizeses elerheto kozelsegben. Szoval ezek jutottak csak ugy most hirtelen az eszembe. Es ha en itt lennek es megtehetnem, akkor biztos berelnek autot. Hogy ezeket es a tobbi dolgot ki ne hagyjam. A varosban van a tomegkozlekedes. Korulotte mar kevesbe. De ha meg busszal is, mert a kocsi nem jon ossze, akkor is elmennek niagara fallshoz. Azt a vilag legnagyobb hibaja lenne kihagyni. De ez lehet csak en vagyok.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Köszi. Nálunk is alakul a kép. New York városnézés, autókázás és a meccs. Mi is az airbnb-n vadászunk.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Sziasztok !

Sikerült a barátomat rábeszélnem a Patriots elleni meccsre. Érdeklődnék, hogy tudtok -e a ticketexpress- en kívül biztonságos, esetleg olcsóbb jegybeszerzési lehetőséget, illetve ha valaki volt már kint, ár - érték arányban melyik szektor éri meg legjobban ? Szállás és látnivaló tipp is érdekelne. Előre is köszönöm
no flacco
Meg Alter Egó is volt már kint. Pittben a látnivalók nem igen tobzódnak. Mondjuk 1 napra való, max. Arra ne szervezzetek nagy programot 😀 Mi a hivatalos oldalon vettük a jegyeket, ha jól emlékszem
polamalu
Mi az, hogy volt? Eddig háromszor, idén megyek negyedjére. Egyébiránt nem értek egyet azzal, hogy Pittsburgh ne lenne látványos. De, az... 😊 A hivatalos oldalnál olcsóbbat és megbízhatóbbat nem találsz és hga már kint vagy, akkor ezen nem érdemes spórolni. Szállás dögivel van. A reptér mellett például...
Alter Egó
mi a szállást most airbnb-vel intéztük, olyan 10-15 perc sétára leszünk a stadiontól...a downtown-ban elég drága a szállás, de a reptér mellett van olcsóbb és van public busz is, ami olyan 3-4 usd körül bevisz a városba
nagyon szép város Pittsburgh, de nem túl nagy így a látnivalók is koncentráltak...így 1-2 nap magából a városból elég lehet
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Sziasztok !

Sikerült a barátomat rábeszélnem a Patriots elleni meccsre. Érdeklődnék, hogy tudtok -e a ticketexpress- en kívül biztonságos, esetleg olcsóbb jegybeszerzési lehetőséget, illetve ha valaki volt már kint, ár - érték arányban melyik szektor éri meg legjobban ? Szállás és látnivaló tipp is érdekelne. Előre is köszönöm
no flacco
Meg Alter Egó is volt már kint. Pittben a látnivalók nem igen tobzódnak. Mondjuk 1 napra való, max. Arra ne szervezzetek nagy programot 😀 Mi a hivatalos oldalon vettük a jegyeket, ha jól emlékszem
polamalu
Mi az, hogy volt? Eddig háromszor, idén megyek negyedjére. Egyébiránt nem értek egyet azzal, hogy Pittsburgh ne lenne látványos. De, az... 😊 A hivatalos oldalnál olcsóbbat és megbízhatóbbat nem találsz és hga már kint vagy, akkor ezen nem érdemes spórolni. Szállás dögivel van. A reptér mellett például...
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok !

Sikerült a barátomat rábeszélnem a Patriots elleni meccsre. Érdeklődnék, hogy tudtok -e a ticketexpress- en kívül biztonságos, esetleg olcsóbb jegybeszerzési lehetőséget, illetve ha valaki volt már kint, ár - érték arányban melyik szektor éri meg legjobban ? Szállás és látnivaló tipp is érdekelne. Előre is köszönöm
no flacco
K.Laci segíthet, Ő már megjárta Pitt-et, Meg Alter Ego is volt már kint. Most a KC ellenire megyünk majd, a nagy kivetítő alatti részre a grillteraszhoz vettünk jegyet. Csak az a kérdés mennyit szánsz a jegyre. Pittben a látnivalók nem igen tobzódnak. Mondjuk 1 napra való, max. Arra ne szervezzetek nagy programot 😀 Mi a hivatalos oldalon vettük a jegyeket, gha jól emlékszem
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na, rá Csöngettek a seholse volt rapper matekórájára...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Sziasztok !

Sikerült a barátomat rábeszélnem a Patriots elleni meccsre. Érdeklődnék, hogy tudtok -e a ticketexpress- en kívül biztonságos, esetleg olcsóbb jegybeszerzési lehetőséget, illetve ha valaki volt már kint, ár - érték arányban melyik szektor éri meg legjobban ? Szállás és látnivaló tipp is érdekelne. Előre is köszönöm
több mint 7 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Majd a staff eldönti. Idáig azért az ilyen nagy nem újraigazolásoknál tudtuk pótolni a veszteséget. Pl: Saunders, Wallace. Szóval, ha kell minden pénzt megadunk, de ha látjuk az utódot...m
több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
zzz888
Ahh. Imádnám. Legyen inkább 20 millió, hátha a végén a többiekre nem marad pénz 😀
De most komolyan. Értem én, hogy legkomplettebb futó blablalba. Futónak 10 millát nem adnék én, nem hogy 15-öt. Bár most nézem, hogy AP kapott egy 3/42-es szerződést, de akkor is
Wyatt
Jó, de a Vikings-ban Ő az egyetlen "APkézláb" támadó Isten tudja mióta. Egyedül Brett papó 2 évében volt ez másképp.
Itt azért más a szitu.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
zzz888
Ahh. Imádnám. Legyen inkább 20 millió, hátha a végén a többiekre nem marad pénz 😀
De most komolyan. Értem én, hogy legkomplettebb futó blablalba. Futónak 10 millát nem adnék én, nem hogy 15-öt. Bár most nézem, hogy AP kapott egy 3/42-es szerződést, de akkor is

több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915.83053.341902765873113/1166466316750083/?type=3&theater
15 milkát kérne bell, ha alapszakaszt végigtolja nagyobb sérülés nélkül akkor van esélye rá, anélkül szerintem nem valószínű, hogy adnánk annyit...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ikszdé
 twitter.com/AntonioBrown84/status/749971544449757184

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Üdv,

MInap gondolkoztam, hogy a Brexir miatt, vajon veszélybe kerülnek-e a londoni NFL meccsek, vagy mennyivel nehezebb-macerásabb lesz oda eljutni és ennek tükrében változik-e a menetrend.

Vagy akkor mennyire lesz nagyobb súlya egy-két Berlinben megrendezett meccsnek?
Big B
még néhány évig tuti szerződésük van Londonban...hogy a pénzügyi részt ez mennyire érinti nem tudom...ez az egész Brexit mizéria furcsa dolog, de az amcsikat nem hiszem, hogy nagyon érdekelné....kétlem, hogy ők kifejezetten az EU-t céloznák meg, inkább a kontinens a fontos...eddig se voltak a Schengeni övezet tagjai, úgyhogy nagy változás nem várható...olcsóbb lesz a koszos valutájuk...még nekünk is
több mint 7 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Üdv,

MInap gondolkoztam, hogy a Brexir miatt, vajon veszélybe kerülnek-e a londoni NFL meccsek, vagy mennyivel nehezebb-macerásabb lesz oda eljutni és ennek tükrében változik-e a menetrend.

Vagy akkor mennyire lesz nagyobb súlya egy-két Berlinben megrendezett meccsnek?
több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kössz mindent Zsuzsi!
Gergőke
Zsuzsi az Dzsudzsi, ne keverjük .-)
bcsarli
Bowl.hu -> Steelers topic, itt Dzsudzsi nem rúg labdába. 😊

több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kössz mindent Zsuzsi!
Gergőke
Zsuzsi az Dzsudzsi, ne keverjük .-)

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bryant , Brown és Lynn Swan is befért a legakrobatikusabb top 10-be.

 www.facebook.com/NFL/videos/10153965258841263/
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kössz mindent Zsuzsi!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köszi mindent Szusi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Sajnálom, hogy nem sikerült megfelelő értékért elcserélni...sok sikert kívánok neki.
Klaci79
Nem fog tudni már játszani, annyira súlyosnak bizonyult a sérülése, hogy vissza kell vonulnia. 😕
vassadi
ezt nem olvastam, de így még rosszabb...sajnálom 😕
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Sajnálom, hogy nem sikerült megfelelő értékért elcserélni...sok sikert kívánok neki.
Klaci79
Nem fog tudni már játszani, annyira súlyosnak bizonyult a sérülése, hogy vissza kell vonulnia. 😕