Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Megnyerhettük volna ezt is, de azért mák lett volna ha 3 ennyire szoros meccset mind mi húzunk be, azért a 2-1 jobban tükrözi a valóságot, mint a 3-0. A következőt viszont hozni kellene már
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most se láttam, de amit olvasok, az megnyugtat, egyelőre jobbak vagyunk. Nagyon nehezen látom, hogy 5 meccsből 4-et elbukjon ez a Pens. Perse nincs vége a párharcnak, nem ezt mondom, de innen már csak elveszthetjük.

Óriási hogy az újoncaink mit hozzátesznek a PO-meneteléshez. 😊
Soldados
PP-t hagyjuk is, mert azt mint mondtam esetleges nálunk, és úgy tud eltűnni 25% a felére,mint szürke szamár a ködben, főleg a PO-ban. Viszont a helyzetkihasználásra jobban oda kéne koncentrálni a 3. meccsen már különben nem sokat érhet a mezőnyfölény.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
OT Jerald Hawkins is odakarcolta a nevét a lap aljára (4 év, 2,87 m$, aláírópénz 530,4 e$)!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most se láttam, de amit olvasok, az megnyugtat, egyelőre jobbak vagyunk. Nagyon nehezen látom, hogy 5 meccsből 4-et elbukjon ez a Pens. Perse nincs vége a párharcnak, nem ezt mondom, de innen már csak elveszthetjük.

Óriási hogy az újoncaink mit hozzátesznek a PO-meneteléshez. 😊
Soldados
Ráadásul azt a terhet is elbírták a fiúk, hogy néztem élőben 😀

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most se láttam, de amit olvasok, az megnyugtat, egyelőre jobbak vagyunk. Nagyon nehezen látom, hogy 5 meccsből 4-et elbukjon ez a Pens. Perse nincs vége a párharcnak, nem ezt mondom, de innen már csak elveszthetjük.

Óriási hogy az újoncaink mit hozzátesznek a PO-meneteléshez. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Krúzi, Legenc, kisf.szom, hepiness - semmi negatívhullám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Még mindig az az érzésem, hogy mi játsszuk a hokit, San Joseban csak tördelik. Sajnos néha eredményesen. Nem igen mutatnak hatalmas játékokat. Crosby passza és meglátása a TO gól előtt, valami zseniális. De a többi passza is, szeme van a korongoknak. Geno is odatette, csak egyszerűen nem pattannak be azok, amik máskor szoktak. A 3. harmadban a kapu előtti belepiszkálása és laza kis lövése sztem 10-ből 9X utat talál, most nem.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
nagyon komoly meccs volt...a Pens sokkal jobban játszott, ugyanakkor annyival nem, hogy több gólos legyen az előny és ez megbosszulta magát, ahogyan az lenni szokott...de Crosby és az első sor amit megint elképesztő volt
ez most azért is komoly győzelem, mert a hazai pálya előnyével utazhatunk és sokkal nyugodtabban lehet készülni...úgy érzem még ennél egy kicsit több is van bennük, pl Malkin még mindig nem tudta megmutatni a klasszisát, pedig jól játszott most is összességében...na csak így tovább
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
 pbs.twimg.com/media/Cj5LlQBW0AAlzev.jpg:large
Óriási 😀
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ


Szerkesztette: polamalu
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sütikém, szépen gondolj arra a k..va hídra. Pozitív gondolatok 😀
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Asszem ez a Senki Gólzon . Ennyicske...
sutianap
de tessék egy jó kép a srácokról
Klaci79
 pbs.twimg.com/media/CjztrI1UgAAp8rO.jpg
Melyik ezek közül a Gólzon? 😊 az elmosódott sárga a baloldalon hátul... És hazamegy, vagy MRI-re? És visszajön még valaha? 😊
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Asszem ez a Senki Gólzon se fogja sokáig húzni nállunk, vagy tényleg porcelán, de inkább eza fehérköpenyfüggő hipoochonder disóndzexon kór ami kínozhassa. Kimegy edzésre, hogy közölhesse, hoty rögtönazonnal kellrá egy emeri - vagy Kasztró van megin szalagszaggató kedvébe. Ennyicske...
sutianap
Süti, már megint a negatív kisugárzás, és akkor most hiába vettem meg azt a 3.500 db Gólzon-mezt egy nappal rá, hogy tavaly kihúztuk? 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Asszem ez a Senki Gólzon se fogja sokáig húzni nállunk, vagy tényleg porcelán, de inkább eza fehérköpenyfüggő hipoochonder disóndzexon kór ami kínozhassa. Kimegy edzésre, hogy közölhesse, hoty rögtönazonnal kellrá egy emeri - vagy Kasztró van megin szalagszaggató kedvébe. Ennyicske...
sutianap
Én is így gondoltam pár napja...de most bejelentették, hogy csak valami apróbb probléma, ami hamar helyre fog jönni...így legyen...de tessék egy jó kép a srácokról
 pbs.twimg.com/media/CjztrI1UgAAp8rO.jpg
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Asszem ez a Senki Gólzon se fogja sokáig húzni nállunk, vagy tényleg porcelán, de inkább eza fehérköpenyfüggő hipoochonder disóndzexon kór ami kínozhassa. Kimegy edzésre, hogy közölhesse, hoty rögtönazonnal kellrá egy emeri - vagy Kasztró van megin szalagszaggató kedvébe. Ennyicske...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ismétlés, Sport 2

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
ne feledjük, hogy a PP védekezésben a Cápák a liga legjobbjai közt voltak, a rájátszásban mindenképpen. Mi a kihasználásban sem jeleskedtünk. A kivédekezésünk sem elit. Vagyis csak akkor lehet komoly esélyünk, ha nem adunk felesleges buta előnyöket, nem ülünk fel az agresszív hullámvasútra (bunyók). Az agresszív hoki ellenszere a szép taktikus fegyelmezett játék lehet, ah nincs náluk a korong nem is tudnak lőni 😉 Nem lesz könnyű, de ez már a Stanley finálé, miért lenne könnyű.
Coates-t meg dicsérik, hogy az OTA alkalmával a lehető legjobb formájában jelent meg, kiváló volt a hozzáállása. Kíváncsi vagyok előre tud-e lépni valóban.
polamalu
azért 6. vagyunk kivédekezésben, és 7. kihasználásban.Tény, hogy nem a legjobbak, de azért egy erős középszint.


több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
ne feledjük, hogy a PP védekezésben a Cápák a liga legjobbjai közt voltak, a rájátszásban mindenképpen. Mi a kihasználásban sem jeleskedtünk. A kivédekezésünk sem elit. Vagyis csak akkor lehet komoly esélyünk, ha nem adunk felesleges buta előnyöket, nem ülünk fel az agresszív hullámvasútra (bunyók). Az agresszív hoki ellenszere a szép taktikus fegyelmezett játék lehet, ah nincs náluk a korong nem is tudnak lőni 😉 Nem lesz könnyű, de ez már a Stanley finálé, miért lenne könnyű.
Coates-t meg dicsérik, hogy az OTA alkalmával a lehető legjobb formájában jelent meg, kiváló volt a hozzáállása. Kíváncsi vagyok előre tud-e lépni valóban.
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Én láttam, erőhokit játszanak a Cápák, mi pedig megmutattuk, hogyan kell ezt túlélni. Nagyobb PP és lövés/gól mutatóval simán favoritok lennénk, így a magunk dolgát nehezítjük meg...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én sajna nem láttam, mert már 36 órája talpon voltam, de tetszik, amit olvasok az oldalakon. 😊 A második meccs kulcsfontosságú, mert ha nyerünk, akkor nyeregbe kerülünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
ez a párharc baromira kevesen múlik majd...jó volt, hogy az első harmadban mi elkaptuk a fonalat, viszont ez a két gólos vezetés minket annyira megnyugtat, hogy félni kezdek ha beütjük a második gólt...utána megint a pingvinek voltak csak a pályán
egyébként ezek a kiállítások....vicc kategória, de sokkal óvatosabbnak kell lenni, nem szabad ilyen hülyeségeket csinálni...és mindenképp fejlődni kell PP játékban
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez kutya kemény volt. Ráadásul Rust állapota is day to day az ütközés után 😕
Csak nehogy a végére 1 sorunk maradjon. A kemény játékban kell fejlődnünk. A jégkorongot mi játszottuk, Ők keményebbek voltak.
Nagyon nehéz párharc lesz ez is. Azért a 40 körüli kapura lövés dicséretes.
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
 youtu.be/H-JMD8FcdVM
polamalu
Én se néztem, csak 52 percig, de utána inkább már nem 😊 Elvégre megígértem, nem?!
És igaza van Soldinak: mi voltunk a takarítók, ők meg a felmosórongy...
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért változatosan alakult a párharc: 0:1 2:1 2:3 4:3 .-)
A döntőt sem nézhetem, nem tudom hogy lesz, de mindent a csapatért!
bcsarli
Soldi engem is eltiltott, de mondtam, hogy ez már új párharc lesz, az első meccstől függ minden, azt megnézem, ha nyerünk akkor nézhetem a többit is, ha nem, akkor sajnos.....
polamalu
Én magamat tiltottam el, mert mostanában mindenkire ráteszem a rontást (pl: Rossi, Federer). Remélem azért hamarosan elmúlik, nem szeretném a Steelers-t is csak távolról követni.
Az első meccsen egy kicsit gondolkodom, mert azon nem múlhat, de fontos a jó kezdés is. Dilemma.